Перейти к содержанию

Експорт меду з України


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, asaltan сказал:

Це той неякісний мед, який вернули експортерам взад.:IMHO:

Неякiсний iи так дорого ? 

Я б iм якiсноно продав iи всього по 46 гривень 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

За січень-квітень 2020 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина  7563,

Польща 6859,

Бельгія   5886,

інші     16202,

Всього на 36510 тис.$ (12013 тис.грн. за квітень).

загальною кількістю 22553 тон (7694 тон за квітень) за середньою ціною 1,62 $/кг (за квітень 1,56 $/кг). 

За січень-квітень 2019 року експортовано 17488 тон за середньою ціною 1,85 дол.США/кг.

У  2020 році Україна імпортувала із Угорщини та Бельгії  81 тону меду на 159 тис.доларів.:hi:

P.S. Статистика з сайту http://www.customs.gov.ua/?p=343

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, asaltan сказал:

За січень-квітень 2020 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина  7563,

Польща 6859,

Бельгія   5886,

інші     16202,

Всього на 36510 тис.$ (12013 тис.грн. за квітень).

загальною кількістю 22553 тон (7694 тон за квітень) за середньою ціною 1,62 $/кг (за квітень 1,56 $/кг). 

За січень-квітень 2019 року експортовано 17488 тон за середньою ціною 1,85 дол.США/кг.

У  2020 році Україна імпортувала із Угорщини та Бельгії  81 тону меду на 159 тис.доларів.:hi:

P.S. Статистика з сайту http://www.customs.gov.ua/?p=343

Хотів би зауважити, що місячна цифра за квітень місяць,так само за поточний місяць є рекордною за весь період існування експорту меду в Україні. Разом з тим по одній з найнижчих цін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що там по залишкам, скільки залишилося?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

що там по залишкам, скільки залишилося?

Завтра 42 гривна поставят и 

 

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

Хотів би зауважити, що місячна цифра за квітень місяць,так само за поточний місяць є рекордною за весь період існування експорту меду в Україні. Разом з тим по одній з найнижчих цін.

Рекорд перекроется вдвое 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Завтра 42 гривна поставят и 

 

Рекорд перекроется вдвое 

На пам'яті ціна 42 грн., на початку жовтня 2018 р.

Більшість тоді писала, що це мала ціна і робоча ціна 50 грн.

Так само і цього разу, якщо з'явиться ціна 42 грн. частину пасічників вона не влаштує, як колись не влаштувала ціна 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

На пам'яті ціна 42 грн., на початку жовтня 2018 р.

Більшість тоді писала, що це мала ціна і робоча ціна 50 грн.

Так само і цього разу, якщо з'явиться ціна 42 грн. частину пасічників вона не влаштує, як колись не влаштувала ціна 50.

Даже  если часть будет ждать 50 ,

рекорд будет вдвое перекрыт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Даже  если часть будет ждать 50 ,

рекорд будет вдвое перекрыт 

Рекорди залежать від співвідношення пропозиції і попиту. І чим вища ціна тим більша пропозиція і тим менший попит.

В кінці при високій ціні попит падає зовсім і починається обвал ціни при наявності високих значень пропозиції.

Немає пропозиції є висока ціна і при невеликому об'ємі попиту 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Мико сказав:

Завтра 42 гривна поставят и

та хоч 52

ми десь 25% своїх на антисептик пустили, ще 25% згодували в квітні. Залишки залишків згодуємо в червні, бо досліди минулорічні показали правдивість народного прислів'я

цукром не будемо кормить принципово аж до осені

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Рекорди залежать від співвідношення пропозиції і попиту. І чим вища ціна тим більша пропозиція і тим менший попит.

В кінці при високій ціні попит падає зовсім і починається обвал ціни при наявності високих значень пропозиції.

Немає пропозиції є висока ціна і при невеликому об'ємі попиту 

Это всё понятно 

Я к другому написал 

 что запасливый пчеловод Украины имеет запас мёда

не на один месяц и год экспорта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Мико сказал:

что запасливый пчеловод Украины имеет запас мёда

не на один месяц и год экспорта 

тримав мед з 18р і багато товаришів так робили до нового року 19/20. на даний момент не знаю нікого хто ще не здав мед. всі здали і купили цукру щоб бджілки не голодували, а решту вклали хто в що...і ніхто не вклав в розвиток пасіки....., навіть після потрави не планують відновлювати пасіку купівлею пакетів, лише самостійний природний ріст

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, valik1986 сказал:

тримав мед з 18р і багато товаришів так робили до нового року 19/20. на даний момент не знаю нікого хто ще не здав мед. всі здали і купили цукру 

Я первый кто не сдал. дайте 2 бакса ну или хоть 1.5  и таких как я найдётся ещё много.  каждый год покупаю сахар что бы перекрыть безвзяток в июне  этот год особого желения покупать сахар нету.  появляется немного мёда в надставках с рапса (значит гнёзда уже немного подбили )  если прорвёт с погодой и ещё поднесут то и покупать сахар не буду пускай в июне выедают рапс но с такой ценой я его качать не буду что бы потом ещё и сахарам кормить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Я первый кто не сдал. дайте 2 бакса ну или хоть 1.5  и таких как я найдётся ещё много.  каждый год покупаю сахар что бы перекрыть безвзяток в июне  этот год особого желения покупать сахар нету.  появляется немного мёда в надставках с рапса (значит гнёзда уже немного подбили )  если прорвёт с погодой и ещё поднесут то и покупать сахар не буду пускай в июне выедают рапс но с такой ценой я его качать не буду что бы потом ещё и сахарам кормить. 

Я выходит второй ,сахар покупать пока не планирую 

Есть много прошлогоднего непромытого забруса 

его надо переработать 

Запустил в работу баночки 0,250  для подкормки 

Понравилось уже дважды дал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

За січень-травень 2020 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина 9501,

Польща 8955,

Бельгія  6868,

інші     20460,

Всього на 45784 тис.$ (9364 тис.грн. за травень).

загальною кількістю 28451 тон (5918 тон за травень) за середньою ціною 1,61 $/кг (за травень 1,57 $/кг). 

За січень-травень 2019 року експортовано 22064 тон за середньою ціною 1,84 дол.США/кг на суму 40650 тис.$.

У  2020 році Україна імпортувала із Угорщини та Бельгії  81 тону меду на 159 тис.доларів.:hi:

P.S. Статистика з сайту http://www.customs.gov.ua/?p=343

  •  
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За січень-травень 2020 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина 9501,

Польща 8955,

Бельгія  6868,

інші     20460,

Всього на 45784 тис.$ (9364 тис.грн. за травень).

загальною кількістю 28451 тон (5918 тон за травень) за середньою ціною 1,61 $/кг (за травень 1,57 $/кг). 

За січень-травень 2019 року експортовано 22064 тон за середньою ціною 1,84 дол.США/кг на суму 40650 тис.$.

У  2020 році Україна імпортувала із Угорщини та Бельгії  81 тону меду на 159 тис.доларів.:hi:

P.S. Статистика з сайту http://www.customs.gov.ua/?p=343

  •  
Темпи нарощуються , непогано в нуль працюєм.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, uam_63 сказал:

Темпи нарощуються , непогано в нуль працюєм.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цифри гарно демонструють скільки меду лишалося і які реальні перехідні залишки. Думаю ще 10-12 тис. т. до нового врожаю можна було б вивезти без зайвого ажіотажу при умові підвищення ціни хоча б до 35-36 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



при умові підвищення ціни хоча б до 35-36 грн. за кг.


Та ні для чого , Вєтнам і Китай ми і так пустим по світу з торбою з їхніми сиропами правда за рахунок пасічників але то таке.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Wladimir_K сказал:

Цифри гарно демонструють скільки меду лишалося і які реальні перехідні залишки. Думаю ще 10-12 тис. т. до нового врожаю можна було б вивезти без зайвого ажіотажу при умові підвищення ціни хоча б до 35-36 грн. за кг.

А  оно им надо вывезти весь мёд и показать пчеловодам что мёда совсем нету.  им  проще вывезти 4 тыс  но удержать цену и веру в 40 тысяч переходных остатков. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

А  оно им надо вывезти весь мёд и показать пчеловодам что мёда совсем нету.  им  проще вывезти 4 тыс  но удержать цену и веру в 40 тысяч переходных остатков. 

Думаю ще вивезуть 7-9 тис. і без суттєвого підняття ціни,що і спостерігається на цю дату. Мед потрібен, здачі погані, а ціна не зростає фактично і дійшли максимум 30-31 за 20 т., що пасічнику що і заготовачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сорока на хвості принесла, що кооператив "Сонячна квітка" із Павлограду експортував із Томаківки (самовивіз) в Литву 20650 кг соняшникового меду за ціною 1,23 Євро/кг. Важко сказати, яка реальна ціна експорту, оскільки невідомо, хто оплатив перевезення в пункт гомогенізації, за бочки, гомогенізацію, аналізи в Україні і за кордоном (якщо були), митне оформлення, сертифікати... Можна припустити, що пасічники СППУ (кер. Легкий) одержали "на руки" 1,1 Євро/кг. Якщо є додаткова інформація - прошу ділитись.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

. Можна припустити, що пасічники СППУ (кер. Легкий)       . Якщо є додаткова інформація - прошу ділитись.:hi:

Припущення не вірне.  Не распускайте сплетни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

 одержали "на руки" 1,1 Євро/кг. Якщо є додаткова інформація - прошу ділитись.:hi:

такую цену и даже немного больше за тонаж можно сегодня получить дома сидя на бочках и от экспортёра ..   но когда они этим занимались то цена была 25 гр.  так что к цене на то время +8 гр...  но это не главное. сначала нужно протоптать дорожку .  а далее кто его знает что за мёд вывезли и с какой целью ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

Сорока на хвості принесла, що кооператив "Сонячна квітка" із Павлограду експортував із Томаківки (самовивіз) в Литву 20650 кг соняшникового меду за ціною 1,23 Євро/кг. Важко сказати, яка реальна ціна експорту, оскільки невідомо, хто оплатив перевезення в пункт гомогенізації, за бочки, гомогенізацію, аналізи в Україні і за кордоном (якщо були), митне оформлення, сертифікати... Можна припустити, що пасічники СППУ (кер. Легкий) одержали "на руки" 1,1 Євро/кг. Якщо є додаткова інформація - прошу ділитись.:hi:

Для того, щоб щось оцінити правильно це потрібно здійснити. До даного лота має відношення на скільки розумію кооператив "Сонячна квітка", а не спілка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, asaltan сказал:

прошу ділитись

Так кто Вам скажет. Контракты Вы и Ваши коллеги до сих пор не кому не показывали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...