Перейти к содержанию

Експорт меду з України


Рекомендуемые сообщения

14 минуты назад, Мико сказал:

У нас не спрацює .Бо оформить на кума, свата, брата ,Так же як i на форумi, перереєструватись пiд iншим нiком 

Мабуть, такі речі в Штатах відслідковуються. В нас - якщо в минулому році пасіка з 100 б/с здала 8 тон меду а в цьому нуль, при наявності бджіл за паспортом пасіки (не загинули зимою) та в порівнянні з медосбором інших постачальників (медосбір був), то все ясно одразу. А мати кілька паспортів на одній адресі важко. А кум із сватом прийдуть поговорити коли їм за відомостями з податкової субсидію не дадуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Adler сказал:

пропоную всім згортуватися, створити один-два пункти прийому меду на Західній Україні, в центральній і на півдні, обрати одну-дві людини як керівників і налагодити експорт меду самим

Все це вже створено i працюе А як ламати ми вже знаемо з власного досвiду 

 

 

2 часа назад, Фанат сказал:

Ооочень смешно!!!:umora:Вашу контору закроют на следующий день, как "не соответствующую по санитарным нормам":umora:, а вас посадят "за не уплату налогов":umora:, ваше имущество конфискуют как "нажитое непосильным трудом":umora:.И будут друзья в полосочку, а небо в клеточку.:umora:И закупочная цена была, есть и будет по 28 грн/кг и никуда нам и вам не деться!:umora::umora::umora:

Бунт на корабле???!!!:blink: Бунт придушат и быстро....:(

Треба молитись на тих хто закуповуе по 30 гривнiв за кiло .Як би не вони ,то наш мед нiкому б не був потрiбний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, Sanich said:

в чому причина, що Україна не експортує фасований мед під своїми торговими марками в Європу чи США? 

Причин багато, але є одна загальна: немає більш-менш дешевої доставки вантажів з України за кордон.

Ніякий оптовий покупець не погодиться без пробної партії взяти хоча б 5 тон...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Треба молитись на тих хто закуповуе по 30 гривнiв за кiло .Як би не вони ,то наш мед нiкому б не був потрiбний

Свято место пусто не бывает. Якби не вони, були б інші. Не варто їх ідеалізувати.

Якщо вже "по чесноку", то це вони молитись на нас повинні. Ми без них мали б з пару десятків вуликів і продавали б сусідям через дорогу за зовсім іншими цінами (як у попередніх століттях), а вони без нас меду б не продали, бо його не мають.

Торгували б чимось іншим з заморськими купцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, asaltan сказал:

Причин багато, але є одна загальна: немає більш-менш дешевої доставки вантажів з України за кордон.

Ніякий оптовий покупець не погодиться без пробної партії взяти хоча б 5 тон

По темі: якщо мені не зраджує пам"ять, "Меганом" експортував фасовку власної ТМ "Простомед" по СНД. Чи живий проект досі? Цікаво дізнатися з перших вуст про перепони. Невже проблема у транспорті і пробничках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги тема про експорт меду. Можливо вистачить флудити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Adler сказал:

 

в мене питання до тих хто здає мед по 28 грн. Заради чого вони працюють?

 

Відповім за себе. По-перше мова йде про соняшник. Оптова ціна 28 за кг, роздрібна 48 грн (70 за л). Мені легше додати до пасіки ще 20 бджолосімей, здати все за один день по долару за кг і вийти на той самий фінансовий результат, що й вроздріб без цих 20 додаткових бджолосімей. Обслугувати додатково 20 вуликів простіше ніж цілий рік таскатися на базар, платити по 20 грн щоденно містове, 120 грн. щомісячно за бронь місця, витрачатися на склобанки, мити їх, колупати щодня мед, витрачати кошти на бензин, витрачати пів дня свого життя кожен день на морозі, псувати нерви та здоров"я.

Крім того той тонаж, що я викачую, неможливо реалізувати роздрібно протягом року, отже прийшлося б скоротити пасіку і відповідно дохід.

Вибачте що відійшов від теми, було питання - даю відповідь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 31 стор.я давав посилання на відеозвіт частини нашої конференції де п. Снітіквер запрошуе до співпраці в єкспортуванні  меду.Тобто ризикуйте ,вкладайте мед,отримуйте документи (повний аналіз 9т гр.),витрачайтесь на гомогенизацію,нові діжки(бажано з міжнародним сертіфікатом),переміщення партиї(лота) і матимети можливість на більші гроші за мед.В неділю Яків Тетюрев розповів новини в своїй особистій справі єкспортування партії. проміж діла,знайшлись сміливці які готові ризикнути." Европа" пропонує  їм по 1,6 дол.за кг,"нахаби" -хочеться вигукнути їм у відповідь,ні,вони звичайні капіталісти," акули імперіалізму",які добре обізнані в своїй справі."Випливли" якісь "бразильці" які готові купувати по контейнеру в місяць але  вже фасованного в відповідну тару,з єтикетками,та ще й на підприемстві(що розфасуе) сертифіцированному по міжн. стандарту(здаеться ХАСП) дадуть за це по 2,7дол\кг.Хлопці які володіють інф. порахували "наші" можливі витрати на :транспортування,гомогенізацію,фасування,єтикетку  та інші,і вигукнули-"Ну не гади ці "Бразильці?".Така ото історія чи байка .Висновок проситься такий-продати мед на міжнародному ринку не така вже й легка справа(маю на увазі по ціні 2,5 дол і вище),дуже можливо пересічному пасічнику леше добути в півтора -два рази більше тонн меду чим спромогтися продати по 1,5дол.

Ще хочу на одне звернути увагу вельмишановного панства,не варто називати голів,директорів,компаній і підприемств що займаються єкспортом меду,а також їх представників на місцях(заготівельників)-"баригами"."Бариги"(визначення що набуло широкого вжитку після відомої кінокомедії)-означае підприемця ,людину що е обьектом бандитського,шахрайського промислу.Ми,пасічники,теж підприемці(часто з невеликим грошовим обігом) і теж "бариги" тільки маленькі,дрібні,так би мовити "барижата".Я не проти професійного "сленгу",і сам використовую водіський,технічний,виноробний ,пасічницький(пам'ятаю як різало вухо "матки в клетках") бо маю відношення до ціх професійних культур.Я проти коли селяни,робітники   працьовиті доброчинні батьки сімейств(за воровським визначенням-"жуки","мужики") свідомо і несвідомомо наслідують мову (феню),міміку,статичні і динамічні пози ворів.Начебто вони являють для них героїв і приклад для поведінки. 

Наостанне.Сталося так,що тут на форумі я сам на себе поклав функцію вчителя старших класів з єкономіки і час від часу проводжу економічний "лікнеп".Досить часто.настільки що це ввійшло в підручники,в минулому в деяких країнах дешева робоча сила і в наслідок цього дешеві товари при високому технічному рівні були підгрунтям для подальшого єкономічного росту і величі країни .Класичний приклад- "Вікторіанська єпоха в Англії",потогінна система на виробництвах,напівлюдське існування робітників і іншого "плебса"і велич   Англії домінування на земній кулі.Англія-владічница морей,Англія-мастерица мира.Англія- локомотив світового Науково-Технічного Прогрессу.   Як  жилось в тій Англії   -почитайте письменників того часу-Оскара Уайльда  ,Джеймса Клавелла.Інший "свіжий " приклад-совсім недавно, я пам'ятаю,   як в нашому суспільстві сміялися з" браті наших менших"  ,бідності,напівголодному стану   більшості населення,низкій оплаті праці,нізькій вартості і якості їхніх виробів широкого вжитку(мені придбали китайську "вітровку",сестра уважно роздивилась на неї,оцінила кількість швів і сказала:" я би за єти деньги строчить не стала").Пригадалась їхня боротьба з птахами зерноїдами,доменні печі на подвір'ї домогосподарств якість сталі з яких годилась на верхівки копій та стріл(я знаю,що в домнах плавлят сірий і білий чавун.проте для "червоного слівця" такий вислів припустим) .Нині "Среднее Царство"- друга єкономіка в світі ... .Висловлюю тезу-найнижча в світі закупівельна ціна на мед то позитив для всіх Українців Дуже вірю,що доживу до того часу,коли країна буде в трійці світових виробників і єкспортерів меду.Негатив,на перший погляд ,для нас-велика конкуренція в виробництві яка "дае копака" до збільшення і здешевлення виробництва.Чи багато хто з нас міг за часів СРСР уявити собі що вироблятиме мед тонами,десятками тонн?"Радянськими" ми любили конкуренцію,як давала нас чудовий імпорт ,жалкували за її відсутності в нас,нині конкуренція між нами і хто їй радий.кому вона подобаеться?Те .що ми бідкаемось про важке життя.низьку вартість нашої продукції- то звичайна справа,відсутність самокритики притаманна людській натурі."Менше всего капитан Левассер,подобно большинству людей,хотел знать всю правду о себе".

Питання до практика з єкспорту меду п.Асалтану.Чи підписали ли б ви договір з ціми "бразільзями"про  постачання меду на рік?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Винодел сказал:

можливо пересічному пасічнику леше добути в півтора -два рази більше тонн меду чим спромогтися продати по 1,5дол.

 

Цим шляхом пiшла основна. бiльша частина  пасiчникiв 

I тiльки дуже мала частина. бажае кооперуватись в кооперативи ,наймати " Ваню " чесного ,щоб вiн здав iхнiй мед по европейський  цiнi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Мико сказал:

Цим шляхом пiшла основна. бiльша частина  пасiчникiв 

I тiльки дуже мала частина. бажае кооперуватись в кооперативи ,наймати " Ваню " чесного ,щоб вiн здав iхнiй мед по европейський  цiнi 

Той найманий Ваня як керівник експортної компанії має бути ще й добрим менеджером. А добрі менеджери коштують більше 200 000 грн на рік. Інша справа коли цей Ваня ще й власник пасіки з кількох сотень бджолосімей, тоді він пішов би на символічну мінімалку, а решту доходу від успішної релізації за кордон отримав би за реалізацію власного меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 minutes ago, Mаксим said:

Той найманий Ваня як керівник експортної компанії має бути ще й добрим менеджером. А добрі менеджери коштують більше 200 000 грн на рік. 

У нашій фірмі є добрі менеджери які коштують 200+ тис. грн. на місяць. І це чистої, "білої" ЗП не рахуючи бонусів :ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Винодел сказав:

Чи підписали ли б ви договір з ціми "бразільзями"про  постачання меду на рік?

Для висновку недостатньо даних. Я вивчаю різні можливості, але до підписання контрактів справа доходить зовсім не часто.

Один бізнесмен порівняв свою справу з сексом: коли все завершується успішно - чудово, коли неуспішно - теж добре.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Mаксим сказал:

Той найманий Ваня як керівник експортної компанії має бути ще й добрим менеджером. А добрі менеджери коштують більше 200 000 грн на рік. Інша справа коли цей Ваня ще й власник пасіки з кількох сотень бджолосімей, тоді він пішов би на символічну мінімалку, а решту доходу від успішної релізації за кордон отримав би за реалізацію власного меду. 

А когда ж ему заниматься общим медом, когда у него пасека в 200 семей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З'явилися дані по імпорту меду на американський ринок за грудень 2017 року: https://www.ams.usda.gov/mnreports/fvmhoney.pdf

Висновок ціна на масовий мед ELA складала 1,75 $/кг (3440 тис.$ / 1965 тон) з доставкою в США.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

З'явилися дані по імпорту меду на американський ринок за грудень 2017 року: https://www.ams.usda.gov/mnreports/fvmhoney.pdf

Висновок ціна на масовий мед ELA складала 1,75 $/кг (3440 тис.$ / 1965 тон) з доставкою в США.

Значить Ви і ваші колеги вирішили з власних доходів накинути пару грн. на кг, так само в Аргентині накинули тільки пару центів. В звіті ціна за грудень місяць 2016 р. і мені ця ціна не є цікавою, більше цікавить ціна за січень місяць 2017 р., яка буде відома в нажаль в лютому. Поки по ціні в паундах на сортовий мед не можу отримати ціну 1.75$.

Ціна як була та і залишилася в межах 1.9-2.2$

І тенденції це зростання ціни аргентинського меду враховуючи, що в цей період у них пік сезону і незначне падіння ціни українського меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2017 в 21:38, Винодел сказал:

на 31 стор.я давав посилання на відеозвіт частини нашої конференції де п. Снітіквер запрошуе до співпраці в єкспортуванні  меду.Тобто ризикуйте ,вкладайте мед,отримуйте документи (повний аналіз 9т гр.),витрачайтесь на гомогенизацію,нові діжки(бажано з міжнародним сертіфікатом),переміщення партиї(лота) і матимети можливість на більші гроші за мед.В неділю Яків Тетюрев розповів новини в своїй особистій справі єкспортування партії. проміж діла,знайшлись сміливці які готові ризикнути." Европа" пропонує  їм по 1,6 дол.за кг,"нахаби" -хочеться вигукнути їм у відповідь,ні,вони звичайні капіталісти," акули імперіалізму",які добре обізнані в своїй справі."Випливли" якісь "бразильці" які готові купувати по контейнеру в місяць але  вже фасованного в відповідну тару,з єтикетками,та ще й на підприемстві(що розфасуе) сертифіцированному по міжн. стандарту(здаеться ХАСП) дадуть за це по 2,7дол\кг.Хлопці які володіють інф. порахували "наші" можливі витрати на :транспортування,гомогенізацію,фасування,єтикетку  та інші,і вигукнули-"Ну не гади ці "Бразильці?".Така ото історія чи байка .Висновок проситься такий-продати мед на міжнародному ринку не така вже й легка справа(маю на увазі по ціні 2,5 дол і вище),дуже можливо пересічному пасічнику леше добути в півтора -два рази більше тонн меду чим спромогтися продати по 1,5дол.

Ще хочу на одне звернути увагу вельмишановного панства,не варто називати голів,директорів,компаній і підприемств що займаються єкспортом меду,а також їх представників на місцях(заготівельників)-"баригами"."Бариги"(визначення що набуло широкого вжитку після відомої кінокомедії)-означае підприемця ,людину що е обьектом бандитського,шахрайського промислу.Ми,пасічники,теж підприемці(часто з невеликим грошовим обігом) і теж "бариги" тільки маленькі,дрібні,так би мовити "барижата".Я не проти професійного "сленгу",і сам використовую водіський,технічний,виноробний ,пасічницький(пам'ятаю як різало вухо "матки в клетках") бо маю відношення до ціх професійних культур.Я проти коли селяни,робітники   працьовиті доброчинні батьки сімейств(за воровським визначенням-"жуки","мужики") свідомо і несвідомомо наслідують мову (феню),міміку,статичні і динамічні пози ворів.Начебто вони являють для них героїв і приклад для поведінки. 

Наостанне.Сталося так,що тут на форумі я сам на себе поклав функцію вчителя старших класів з єкономіки і час від часу проводжу економічний "лікнеп".Досить часто.настільки що це ввійшло в підручники,в минулому в деяких країнах дешева робоча сила і в наслідок цього дешеві товари при високому технічному рівні були підгрунтям для подальшого єкономічного росту і величі країни .Класичний приклад- "Вікторіанська єпоха в Англії",потогінна система на виробництвах,напівлюдське існування робітників і іншого "плебса"і велич   Англії домінування на земній кулі.Англія-владічница морей,Англія-мастерица мира.Англія- локомотив світового Науково-Технічного Прогрессу.   Як  жилось в тій Англії   -почитайте письменників того часу-Оскара Уайльда  ,Джеймса Клавелла.Інший "свіжий " приклад-совсім недавно, я пам'ятаю,   як в нашому суспільстві сміялися з" браті наших менших"  ,бідності,напівголодному стану   більшості населення,низкій оплаті праці,нізькій вартості і якості їхніх виробів широкого вжитку(мені придбали китайську "вітровку",сестра уважно роздивилась на неї,оцінила кількість швів і сказала:" я би за єти деньги строчить не стала").Пригадалась їхня боротьба з птахами зерноїдами,доменні печі на подвір'ї домогосподарств якість сталі з яких годилась на верхівки копій та стріл(я знаю,що в домнах плавлят сірий і білий чавун.проте для "червоного слівця" такий вислів припустим) .Нині "Среднее Царство"- друга єкономіка в світі ... .Висловлюю тезу-найнижча в світі закупівельна ціна на мед то позитив для всіх Українців Дуже вірю,що доживу до того часу,коли країна буде в трійці світових виробників і єкспортерів меду.Негатив,на перший погляд ,для нас-велика конкуренція в виробництві яка "дае копака" до збільшення і здешевлення виробництва.Чи багато хто з нас міг за часів СРСР уявити собі що вироблятиме мед тонами,десятками тонн?"Радянськими" ми любили конкуренцію,як давала нас чудовий імпорт ,жалкували за її відсутності в нас,нині конкуренція між нами і хто їй радий.кому вона подобаеться?Те .що ми бідкаемось про важке життя.низьку вартість нашої продукції- то звичайна справа,відсутність самокритики притаманна людській натурі."Менше всего капитан Левассер,подобно большинству людей,хотел знать всю правду о себе".

Питання до практика з єкспорту меду п.Асалтану.Чи підписали ли б ви договір з ціми "бразільзями"про  постачання меду на рік?

В 1983г. смотря с высокого берега Амура возле города Благовещенска можно было увидеть на китайском берегу в городе за весь день 2-3 автомобиля типа "полуторка".Ходил анекдот: "Командующий ВС Китая на совещании спрашивает - военновоздушные силы будут участвовать в учениях, на что ему ответили нет -самолёт сломался. Мы тогда смеялись. Но есть пословица- кто сміється, тому не минеться.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2017 в 21:38, Винодел сказав:

Чи підписали ли б ви договір з ціми "бразільзями"про  постачання меду на рік?

Навіщо бразильцям український мед, такого лошадя не буває. Можливо це був Альберт Сапіано, кубинець за національністю, відомий європейський посередник.

Відносно контракта - треба рахувати, поки що не готовий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаві дані щодо експортерів меду з України за 2016 рік:

ExportHoneyUA2016_1-34.png

ExportHoneyUA2016_35-69.png

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бартнік (Юкр.Бі) наростив свою перевагу значно в порівнянні з 1 півріччям 2016 р. і так з 2015 р. і знаючи що давав і дає найвищу ціну заготовачам на ринку, можна припустити, що і продавав дорожче з-за кордон. Так само напевне і найбільше виграв в ціновому плані  від асоціації експортерів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

asaltan Маю намір скласти типовий договір про купівлю-продаж меду. Ним передбачити більшість проблемних моментів а саме: закріплення вартості по відношенню до курсу валют на момент укладення договору, порядок прийому-передачі меду, коштів, строки, порядок повернення тари і т. інше. Чи готові особисто Ви працювати на договірних умовах, згідно котрих пасічник матиме не тільки обов"язки а і певні гарантії, чи зручніше пасічника за дурника тримати, який і так здасть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, konoval_am сказав:

asaltan Маю намір скласти типовий договір про купівлю-продаж меду. Ним передбачити більшість проблемних моментів а саме: закріплення вартості по відношенню до курсу валют на момент укладення договору, порядок прийому-передачі меду, коштів, строки, порядок повернення тари і т. інше. Чи готові особисто Ви працювати на договірних умовах, згідно котрих пасічник матиме не тільки обов"язки а і певні гарантії, чи зручніше пасічника за дурника тримати, який і так здасть?

А поширити договір  і на інших експортерів можливо ? Чи буде яка відповідь від кого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Лавр сказав:

А поширити договір  і на інших експортерів можливо ? Чи буде яка відповідь від кого.

Для початку його треба скласти. А переходити на договірні відносини з закупівельником чи ні це вже особиста справа кожного пасічника. Просто закупівельник не повинний відчувати себе в угоді статусно вищим. Так само повинен підписати договір, мати довіреність, надати копію паспорту. Бо поки-що склалась неправильна ситуація коли ми є заручниками не завжди добросовісних і взаємоввічливих людей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2017 в 08:26, asaltan сказав:

З'явилися дані по імпорту меду на американський ринок за грудень 2017 року: https://www.ams.usda.gov/mnreports/fvmhoney.pdf

Уточнення за грудень 2016 року 

HONEY MARKET FOR THE MONTH OF DECEMBER, 2016

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2017 в 20:59, Wladimir_K сказав:

А Ви впевнені? Закінчаться свята і Ваші колеги все закриють.

Як у дзеркало дивився.

Заступниця міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева повідомила, що на середину січня 2017 року вже повністю використано обсяги тарифних квот для безмитного експорту українського меду до країн ЄС.

Джерело: http://zaxid.net/news/showNews.do?ukrayinski_eksporteri_za_11_dniv_vicherpali_richni_kvoti_na_eksport_medu_v_yes&objectId=1414961

А що це означає?

Мед який закупили у пасічників 2016 році по ціні 25-26 грн. посередники продали без мита.

Тобто не понесли додаткових витрат.  І тепер знову будуть займатись втиранням виробникам меду, як важко та не вигідно працювати на зовнішньому ринку в 2017році.

Цікаво чи в когось є інформація, яким посередникам  дістались ці квоти на експорт меду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, asaltan сказал:

Цікаві дані щодо експортерів меду з України за 2016 рік:

ExportHoneyUA2016_1-34.png

ExportHoneyUA2016_35-69.png

:hi:

Товарищ, Асалтан, так вы в у себя в профиле исправте на " экспортировали в 2016  535 тыс. тонн".

Почему на акационный, липовый, донниковый мед крайне низкая оптовая цена?

Вы в этом году увеличили почти вдвое кол-во экспортированого меда, это связано с увеличением пчеловодов или увеличением меда у пчеловода.

Какая цена меда ожидается ближайшие несколько лет, если тенденция сохранится.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...