Перейти к содержанию

Експорт меду з України


Рекомендуемые сообщения

За 2014 рік Україна експортувала меду на суму, тис.дол.: за середньою ціною 2,57 дол.США/кг. Також Україна імпортувала мед на суму, тис.дол.: Франція 101, Чехія 79, Білорусь 39, інші 30, Всього 248тис.дол. кількістю 53 тони. :hi:
И по какой цене? Если не секрет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 2014 рік Україна експортувала меду на суму, тис.дол.: за середньою ціною 2,57 дол.США/кг. Також Україна імпортувала мед на суму, тис.дол.: Франція 101, Чехія 79, Білорусь 39, інші 30, Всього 248тис.дол. кількістю 53 тони. :hi:
И по какой цене? Если не секрет.
248:53= 4.68 дол/кг :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаю увагу на те, що аналогічну квоту України на 2015 рік імпортери вибрали за 3 дні! За мед, ввезений з України поза квотою, імпортери платять в бюджет 17,3% від ціни :hi:
В 2015 следует ожидать снижение закупочных цен?
У травні обіцяють зняти візи в Европу... Якщо це так, то і мед підніметься у ціні. Можливо... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У травні обіцяють зняти візи в Европу... Якщо це так, то і мед.. підніметься у ціні. Можливо... :ah:
Ціна на пакети теж підніметься в квітні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У травні обіцяють зняти візи в Европу... Якщо це так, то і мед підніметься у ціні.
Як пов`язані між собою ці дві події? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Prostomed, запитання до Вас як до експортера, що не так з якістю укр. меду? Антибіотики це зрозуміло, а то, що іще?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У травні обіцяють зняти візи в Европу...
Тiльки вони не назвали в якому роцi . А я чув. що повертаемо оглоблi у тайгову спiлку :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дурницю пореш.
....бан на 15 діб.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що не так з якістю укр. меду? Антибіотики це зрозуміло, а то, що іще?
Із того, з чим доводилось стикатись: 1. Залишки антибіотиків, вет.препаратів, пестицидів - більшість із них українські експортери ловлять; 2. Сліди ГМО-організмів (пилок ГМО-ріпака, - кукурудзи, -сої) - майже ніхто з експортерів не може визначити. ЄС не пропускає такий мед, а США - беруть; 3. Сліди піролізидиналкалоїдів (ПА) - натуральних рослинних отрут. наприклад, німці вважають отруйним мед із синяка. Експортери цього не ловлять; 4. Залишки переробленого або непереробленого бджолами тростинного або бурякового цукру - експортери цього майже ніколи не ловлять. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3. Сліди піролізидиналкалоїдів (ПА) - натуральних рослинних отрут. наприклад, німці вважають отруйним мед із синяка. Експортери цього не ловлять;
Ну і скільки в меду з синяка тої отрути? Є якісь німецькі дані?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що не так з якістю укр. меду? Антибіотики це зрозуміло, а то, що іще?
Із того, з чим доводилось стикатись: 1. Залишки антибіотиків, вет.препаратів, пестицидів - більшість із них українські експортери ловлять; 2. Сліди ГМО-організмів (пилок ГМО-ріпака, - кукурудзи, -сої) - майже ніхто з експортерів не може визначити. ЄС не пропускає такий мед, а США - беруть; 3. Сліди піролізидиналкалоїдів (ПА) - натуральних рослинних отрут. наприклад, німці вважають отруйним мед із синяка. Експортери цього не ловлять; 4. Залишки переробленого або непереробленого бджолами тростинного або бурякового цукру - експортери цього майже ніколи не ловлять. :hi:
Дякую за відповідь. Тобто виходить що пасічники реально можуть контрулювати тільки ветпрепарати, антибіотики і цукор. ГМО це теж капець, враховуючи скільки у нас сіють ГМО сої( те що я знаю це приблизно 80%). А ГМО соняшник трапляється у нас? А як з нержавійкою? Якимсь чином впливає з якого матеріалу обладнання (там скажімо медогонка оцинкована) це суттєво знижує якість меду?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і скільки в меду з синяка тої отрути? Є якісь німецькі дані?
Не знаю, не уточнював. Точно знаю, що соняшниковий мед - абсолютно вільний від ПА. Ще чув, що корови синяк не їдять. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Идёт отбор проб. Бедный заготовитель,проталкивает щуп до дна бидончики с таким трудом. Одно его радует ,что таких бидончиков всего 20 штук ,а остальной в пластиковых вёдрах 20 и 11 литровых ,там по проще будет ,до дна меньше толкать щуп :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Идёт отбор проб. Бедный заготовитель,проталкивает щуп до дна бидончики с таким трудом. Одно его радует ,что таких бидончиков всего 20 штук ,а остальной в пластиковых вёдрах 20 и 11 литровых ,там по проще будет ,до дна меньше толкать щуп :az:
Бедолага, хоть мы его пожалеем :):):):)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і скільки в меду з синяка тої отрути? Є якісь німецькі дані?
Не знаю, не уточнював. Точно знаю, що соняшниковий мед - абсолютно вільний від ПА. Ще чув, що корови синяк не їдять. :hi:
Корови і золотарник не їдять і ще дуже багато зелені - але з цього не можна робити висновок що це отруйні рослини. А взагалі дякую за інформацію по синяку - пошукаю в інтернеті :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ГМО соняшник трапляється у нас? Якимсь чином впливає з якого матеріалу обладнання (там скажімо медогонка оцинкована) це суттєво знижує якість меду?
1. Наскільки я знаю, ГМО-соняшника не існує. :ay: 2. Німці контролюють загальні вимоги до виробництва меду (в томучислі і обладнання з нержавіючої сталі) у своїх пасічників і тому вважають німецький мед якісним (навіть ріпаковий або падєвий). Мед із тих країн, де вони не можуть перевірити гігієну бджільництва та переробки меду, вважають менш якісним. Суттєві кількості токсичних елементів (арсен, свинець, кадмій) ні разу не зустрічались. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і скільки в меду з синяка тої отрути? Є якісь німецькі дані?
Не знаю, не уточнював. Точно знаю, що соняшниковий мед - абсолютно вільний від ПА. Ще чув, що корови синяк не їдять. :hi:
Корови і золотарник не їдять і ще дуже багато зелені - але з цього не можна робити висновок що це отруйні рослини. А взагалі дякую за інформацію по синяку - пошукаю в інтернеті :hi:
І золотарник і синяк корови їдять, але в основному коли молоді рослини, особисто сам бачив коли пас у батьків череду не раз бачив, але така їжа їх не дуже приваблює, тобто отрути напевне обмаль або її взагалі немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ГМО соняшник трапляється у нас? Якимсь чином впливає з якого матеріалу обладнання (там скажімо медогонка оцинкована) це суттєво знижує якість меду?
1. Наскільки я знаю, ГМО-соняшника не існує. :ay: 2. Німці контролюють загальні вимоги до виробництва меду (в томучислі і обладнання з нержавіючої сталі) у своїх пасічників і тому вважають німецький мед якісним (навіть ріпаковий або падєвий). Мед із тих країн, де вони не можуть перевірити гігієну бджільництва та переробки меду, вважають менш якісним. Суттєві кількості токсичних елементів (арсен, свинець, кадмій) ні разу не зустрічались. :hi:
Слова Богу що хоть соняшнику ГМО нема!!!! А яким чином проводять перевірку? Це перевірка галузі країни вцілому, чи окремих пасічників, шляхом наприклад якоїсь там сертифікації? І ще вибачаюсь на назойливість, де про ці загальні вимого можна дізнатись?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яких змін слід очікувати пасічникові(фіз. особа) при здачі меду в зв'язку з прийняттям новоі редакціі Податкового кодексу ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Украина вышла на Европейский рынок меда — Павленко

Хто вийшов на Європейський ринок, той міцно буде за нього триматись.І механізм для цього існує-великі об"єми поставок. Майбутнє у пасічників вимальовується у вигляді зростання оптової торгівлі і справедливих цін на внутрішньому ринку-КУПУЮТЬ ВСІ
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Судя по ценам на воск на Пасека биз ,не только мёда ,может быть и пыльцу нашу украинскую распробуют :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пыльцу нашу украинскую распробуют

Пильца на експорт не піде- це не продукт харчування.А страхова медицина в них :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто вийшов на Європейський ринок, той міцно буде за нього триматись.
У нас відірвати? - як два пальці ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

За січень 2015 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.: Німеччина 1796, США 1712, ІПольща 594, інші 1729, Всього 5831 тис.дол., загальною кількістю 2360 тон за середньою ціною 2,71 дол.США/кг. В 2015 році Україна не імпортувала мед. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...