Перейти к содержанию

Експорт меду з України


Рекомендуемые сообщения

Це значить, що квоти можуть бути повністю вибрані до кінця липня і експортери можуть зменшити закупівельні ціни (а може й ні).

В цьому непростому році заготівельники будуть купляти мед по 18 грн і більше, бо договір з імпортерами дорожчий від грошей. В мене в районі на стовпах висять оголошення про купівлю меду херсонською компанією по 16грн. Конкуренція на ринку меду зростає- вільних коштів в експортерів більше ніж меду у пасічників.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Україна успішно експортує мед. За період з 01.01.14р по 31.07.14р Україна експортувала на суму, тис.дол.: Німеччина 13989, Польща 4745, США 4369, Інші 8994, Всього 32096, загальною кількістю 12507 тон за середньою ціною 2,57 дол.США/кг. Звертаю увагу, що з квоти в 5000тон на безмитне (17,3%) ввезення в ЄС в період з 07.05.14р. по 08.08.14р залишилось 703 тони. Це значить, що квоти можуть бути повністю вибрані до кінця наступного тижня. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Украина за 6 месяцев 2014 г. по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года увеличила экспорт меда на 37% - до 10896 тонн. Об этом сообщает пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия Украины. "За 6 месяцев этого года экспортировано 10896 тонн меда, что на более 37 % больше прошлого года и на сумму около 28 млн долларов США", - говорится в сообщении. В новостях нашёл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Статья по производству и экспорту меда в Украине за 2014 год Сайт Производство меда в 2014 году в Украине может составить около 66-71 тыс. тонн, что на 3,7-10,5% меньше, чем годом ранее. Однако экспорт продукта может возрасти до 24-27 тыс. тонн, что превышает прошлогоднее показатели на 10,7-24,6%. Об этом сообщили в ассоциации “Украинский клуб аграрного бизнеса”. Главными предпосылками для уменьшения производства меда в этом году стали военно-политические факторы. Так, аннексия АР Крым забрала с украинского производства долю около 3,8% (2,8 тыс. тонн произведено в 2013 году), военные действия в Донецкой и Луганской областях также негативно скажутся на производстве, поскольку Донецкая область является крупнейшим производителем меда в Украине: в 2013 году она произвела 10,3 тыс. тонн сладкого продукта или 14% от общего производства в стране, а Луганская область имеет производство, аналогичное в Крыму – 2,8 тыс. тонн или 3,8%. Несмотря на вооруженный конфликт, уменьшение производства в данном регионе с учетом современных событий не будет носить критический характер. Несмотря на прогнозируемое снижение производства, экспорт может возрасти. Так, за первое полугодие 2014 г. было экспортировано 10,9 тыс. тонн меда, что на 3 тыс. тонн или 37,2% больше, чем за аналогичный период прошлого года. Девальвация гривны в данном случае также выступает стимулирующим фактором. “Стимулом для наращивания экспорта выступило и введения Европейским Союзом режима автономных торговых преференций в Украине. Согласно ему украинским производителям была предоставлена квота на экспорт по нулевой ставке пошлины 5 тыс. тонн меда, которую они полностью исчерпали 13 августа 2014”, – заключает эксперт аграрных рынков ассоциации “Украинский клуб аграрного бизнеса” (УКАБ) Игорь Остапчук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
“Стимулом для наращивания экспорта выступило и введения Европейским Союзом режима автономных торговых преференций в Украине. Согласно ему украинским производителям была предоставлена квота на экспорт по нулевой ставке пошлины 5 тыс. тонн меда, которую они полностью исчерпали 13 августа 2014”, – заключает эксперт аграрных рынков ассоциации “Украинский клуб аграрного бизнеса” (УКАБ) Игорь Остапчук.
Звертаю увагу на те, що аналогічну квоту України на 2015 рік імпортери вибрали за 3 дні! Tariff quota details Last update: 09-01-2015 Order number 093051 Validity period 01-01-2015 - 31-12-2015 Origins Ukraine Initial amount 5000000 Kilogram Balance 0 Kilogram Exhausted date 04-01-2015 Critical Yes Last import date 04-01-2015 Last allocation date 09-01-2015 Total awaiting allocation 20590 Blocking period Suspension period Associated taric code 0409000000 Цей мед був ввезений в Євросоюз в лисмтопаді-грудні, лежав нерозмитнений на митних складах і був розмитнений з 02.01.2015 по 04.01. За мед, ввезений з України поза квотою, імпортери платять в бюджет 17,3% від ціни :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей мед був ввезений в Євросоюз в лисмтопаді-грудні, лежав нерозмитнений на митних складах і був розмитнений з 02.01.2015 по 04.01.

І хто виявився найспритнішим?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Статья по производству и экспорту меда в Украине за 2014 год Сайт Производство меда в 2014 году в Украине может составить около 66-71 тыс. тонн, что на 3,7-10,5% меньше, чем годом ранее.
Цікаво, а хто ж той, нами зібраний мед важить, чи рахує? :hmm: За 50 років, що я маю власну пасіку - а ні жодного представника я не бачив у себе на пасіці чи не чув його дзвінка по телефону!( Хоча виключення є й тут. При Союзі проводили перепис населення. Отоді один раз і запитали (і тільки) про кількість бджолосімей за всі ці п*ять десятиріч). А може це тільки у мене? Хлопці, а Вас хто-небудь коли питав про кількість бджіл, кількісь зібраного меду чи пилку, воску, маточного молочка чи гомогенату?! Ну, а про те скільки Ви чи Ваша сім*я цього продукту з*їдаєте за рік? Наше ЦСУ (цетрально-статистиче управління) - всі дані стосовно бджіл (і не тільки!) пише зі стелі! І це є злочин! За що їм тільки платять зарплати?! :refery: А чи ж я не правий? :dntknw: А Ви , Харьковчанин, говорите про кількість виробленого в Україні меду, - де ці дані придумані, в якому "овальному" кабінеті, з якої стелі списані? Там ні мій мед, а ні жодного мого сусіда- пасічника як мінімум на віддалі 15 - 30 км в окрузі, та, мабуть і жодного точківця, і не тільки, не враховано! :umora: Відправив я частину свого меду і за кордон окольними путями. Знаю точно, не один я. Це враховано де? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І хто виявився найспритнішим?
Була інформація, що кврта буде розподілена не більше 10% "в одні руки". А взагалі, хто перший надав документи, той і одержав. :hi:
Цікаво, а хто ж той, нами зібраний мед важить, чи рахує?
Добровол, вибачте, Ви як мала дитина: задаєте так багато питань, знаючи, що на них немає правильної відповіді. Можу припустити, що кожна сільська рада регулярно надає звіти про всю худобу на її території, в тому числі і про бджіл (і, иабуть, про мед). Кожен ветфельдшер і райветуправління регулярно надають інформацію про теж саме. :hi: Якщо ніхто не рахує, скільки повітря Ви вдихнули за рік і скільки видихнули, то це зовсім не значить, що Ви взагалі не дихаєте. :)
Окольними путями.
Якщо одна людина придумала, як щось зробити, то інша завжди зможе придумати, як це злвмати. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені цікаво, а які Ваші прогнози на 2015 р. по ціні на мед? Дивлюсь у райцентрі "Бартнік" ще одну базу починає будувати, значить у експортерів не так все погано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наше ЦСУ (цетрально-статистиче управління) - всі дані стосовно бджіл (і не тільки!) пише зі стелі! І це є злочин! За що їм тільки платять зарплати?!

Подерживаю!!! Что касается статистики унас все из потолка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добровол, вибачте, Ви як мала дитина: задаєте так багато питань, знаючи, що на них немає правильної відповіді. Можу припустити, що кожна сільська рада регулярно надає звіти про всю худобу на її території, в тому числі і про бджіл (і, иабуть, про мед). Кожен ветфельдшер і райветуправління регулярно надають інформацію про теж саме.

Позволю с Вами не согласиться, уже 4 год держу пчел, довел их до 40 семей и никакая сельрада, ветеринар не интересовались чего и сколько, вы видно забываете в какой стране живете... А если им и надо подавать такую инфо - берут из головы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позволю с Вами не согласиться, уже 4 год держу пчел, довел их до 40 семей и никакая сельрада, ветеринар не интересовались чего и сколько, вы видно забываете в какой стране живете... А если им и надо подавать такую инфо - берут из головы.
Так і я про те, не розумію, в чому Ви зі мною не згодні? Більш за те: впевнений, що пасічники самі не знають скільки накачали меду, скільки продали і що вторгували. Такого писаного обліку у них немає. Хіба що можуть згадати за останній рік.:hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

обліку у них немає

ну думаю що є реальний облік через таможню на кордоні, якщо цю річну цифру ( в кілограмах) розділити на 40 то вийдемо на середню кількість сімей які працюють на експорт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А може це тільки у мене? Хлопці, а Вас хто-небудь коли питав про кількість бджіл,
Позволю с Вами не согласиться, уже 4 год держу пчел, довел их до 40 семей и никакая сельрада, ветеринар не интересовались чего и сколько, вы видно забываете в какой стране живете... А если им и надо подавать такую инфо - берут из головы.
Постійно на початку року сільська рада робить облік всієї живності в господарстві. Звичайно зі слів власника. Достовірність лежить на совісті хазяїна. Але в мене весь час питають. Це їхній прямий обов'язок. І, якщо у когось такого нема, то тільки через лінь працівників с\р. А папір все стерпить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Укспортував" :ah: 6 літрів меду в Азербайджан. Покупцю обійшлось 10 доларів за 1кг. Але більша половини вартості- забрала Укрпошта)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Укспортував" :ah: 6 літрів меду в Азербайджан. Покупцю обійшлось 10 доларів за 1кг. Але більша половини вартості- забрала Укрпошта)
Ну, а як Ви на них вийшли ? Я теж відправляв (повідомляв раніше). Але вигідніше, якщо є прямий транспорт,- поїзд чи маршрутка (бувають такі на закордон). :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, а як Ви на них вийшли ?

Це вони на мене вийшли :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Більш за те: впевнений, що пасічники самі не знають скільки накачали меду, скільки продали і що вторгували. Такого писаного обліку у них немає. Хіба що можуть згадати за останній рік.

Дурницю пореш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дурницю пореш.
Принаймі, ніхто, ні разу не написав про свої здобутки (скільки накачав, скільки продав, що вторгував). :( Навіть більше; статистика для себе і для дружини - різна. :angry: Свою статистику по купівлі/продажу я досить довго давав, але ніхто не підтримав. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаю увагу на те, що аналогічну квоту України на 2015 рік імпортери вибрали за 3 дні! За мед, ввезений з України поза квотою, імпортери платять в бюджет 17,3% від ціни :hi:
В 2015 следует ожидать снижение закупочных цен?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2015 следует ожидать снижение закупочных цен?

Якщо зростає єкспорт, ціни будуть зростати в відповідності з градусом конкуренції.При цьому пасічники повинні продавати 2/3 меду після 15 жовтня, змушуючи єкспортерів купляти по 2$ Нам може допомогти тільки солідарність.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такого писаного обліку у них немає. Хіба що можуть згадати за останній рік.:hi:
Все писав, поки не дiйшов до залiзничноi цистерни ,i бросив записувать/ А це от вже 4 роки як поновив записи ,але тiльки по меду i по датах качок .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При цьому пасічники повинні продавати 2/3 меду після 15 жовтня, змушуючи єкспортерів купляти по 2$ Нам може допомогти тільки солідарність.
Чому дата 15 жовтня а не 1 сiчня? Солідарність зника там де з'являються гроші.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це от вже 4 роки як поновив записи ,але тiльки по меду i по датах качок .

Так само роблю і постійно. Ще доповнюю інфою про погодні умови та посіви медоносів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 2014 рік Україна експортувала меду на суму, тис.дол.: Німеччина 30975, США 21679, ІПольща 16069, інші 24687, Всього 93410 тис.дол., загальною кількістю 36336 тон за середньою ціною 2,57 дол.США/кг. Також Україна імпортувала мед на суму, тис.дол.: Франція 101, Чехія 79, Білорусь 39, інші 30, Всього 248тис.дол. кількістю 53 тони. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...