Перейти к содержанию

Експорт меду з України


Рекомендуемые сообщения

А яка подальша доля вигідно (дешево) куплених  пакетів (відводків)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Винодел сказав:

А яка подальша доля вигідно (дешево) куплених  пакетів (відводків)?

Спрацювати їх на акації, яку я 30 років довкола пасіки садив.Не дарма ж я спочатку майже місяць кожне деревце ходив поливати.:dntknw:

 А тепер біля мене чуть не цілий акаційний ліс росте!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримати акаціевий мед і продати в роздріб? Може і мені помріяти про .... продати свої сім.(частину) дорого, купити сім. дешевше які принесуть мені добре ак. меду.В знайомого колеги  так получилось(за його словами).Чув про прикмету, що придбані бджоли краще від своїх носять мед, бо їм треба себе добре зарекомендувати перед новим господарем. А ще на виступі  на "БК" почув, і побачив на власні очі, як треба творити біля щойно відкачаного вщерть вулика. Так вчив казахських пасічників гуру Тимченко(можливо недочув призвіще, то поправте)- поселенець з західної(як тоді їх називали -"Бандерівець"). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

Отримати акаціевий мед і продати в роздріб? Може і мені помріяти про .... продати свої сім.(частину) дорого, купити сім. дешевше які принесуть мені добре ак. меду.В знайомого колеги  так получилось(за його словами).Чув про прикмету, що придбані бджоли краще від своїх носять мед, бо їм треба себе добре зарекомендувати перед новим господарем. А ще на виступі  на "БК" почув, і побачив на власні очі, як треба творити біля щойно відкачаного вщерть вулика. Так вчив казахських пасічників гуру Тимченко(можливо недочув призвіще, то поправте)- поселенець з західної(як тоді їх називали -"Бандерівець"). 

Та ні, я бджілок жалію, як власноруч виведених, так й інколи мною прикуплених.:ay:

 Але маток міняю зразу ж.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.10.2019 в 20:09, ДобровоЛ сказав:

 :IMHO:  Потрібно було б звернутися до рабинів і везти мед в Умань. Хасиди Новий свій рік не можуть зустрічати без меду, але він повинен бути коширований - рабини підкажуть що з ним робити. А клієнтура там класна - більше 30 тисяч у вересні голодних до меду хасидів...:ah::ay:

Ти бачив як дружина головного рабина коровай об землю кинула,  коли їх в еропорту з хлібом сілью зустрічали.

То я тобі скажу, що раніше прагнув продати для них побільше і щоб були задоволені. А в цьому році навіть на прохання мого дброго приятеля допомогти в хорошій продукії для хасидів сказав, що мої бджоли в цьому році були злими.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Жало сказав:

Ти бачив як дружина головного рабина коровай об землю кинула,  коли їх в еропорту з хлібом сілью зустрічали.

То я тобі скажу, що раніше прагнув продати для них побільше і щоб були задоволені. А в цьому році навіть на прохання мого дброго приятеля допомогти в хорошій продукії для хасидів сказав, що мої бджоли в цьому році були злими.....

 А хіба їх жінки до вас їздять?..:ah:

 Їх же за талмудом відсторонено від мужиків.:hmm: Навіть і в Умані їх не видно.  Та й   мед вони  тому там не купляють. Чи ж я не правий?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Та й   мед вони  тому там не купляють. Чи ж я не правий?:hmm:

Если на продукте нет метки кошерный то они и не купят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А хіба їх жінки до вас їздять?..:ah:

 Їх же за талмудом відсторонено від мужиків.:hmm: Навіть і в Умані їх не видно.  Та й   мед вони  тому там не купляють. Чи ж я не правий?:hmm:

 

Масові заїзди жінок весною на їхню паску. А так їх достатньо в місті бо вони допомагають чоловікам, які постійно проживають в Умані .  Навіть дітей народжують в Умані....

А мед вони купляють, коли після святкування відїзджають додому і в якості подарунків купують. Також закуповують ті, хто тримає власні готелі  з точкою харчування. Тоді він і стає кошерним....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2019 в 23:24, Жало сказал:

Ти бачив як дружина головного рабина коровай об землю кинула,  коли їх в еропорту з хлібом сілью зустрічали.

То я тобі скажу, що раніше прагнув продати для них побільше і щоб були задоволені. А в цьому році навіть на прохання мого дброго приятеля допомогти в хорошій продукії для хасидів сказав, що мої бджоли в цьому році були злими.....

такий дорослий, а такий сказочник.... Які жінки з хасидами?

але те що хасиди ведуть себе дуже по свинськи, то це ви правду кажете. Таких неандертальців ще пошукати треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

За січень-жовтень 2019 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина   18063,

Польща  16549,

Бельгія   9837,

інші     33726,

Всього на 78176 тис.$.

загальною кількістю 42698 тон за середньою ціною 1,83 дол.США/кг. 

За жовтень експортовано 3047тон за ціною 2,19 дол.США/кг на суму 6670 тис.дол.США.

За 10 місяців у 2018 році експортовано 33738 тон на 68472 тис.дол. за середньою ціною 2,02 дол.США/кг.

У  2019 році Україна імпортувала із Данії, України та Німеччини  21 тону меду на 56 тис.доларів.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, asaltan сказал:

За січень-жовтень 2019 року Україна експортувала меду на суму, тис.дол.:

Німеччина   18063,

Польща  16549,

Бельгія   9837,

інші     33726,

Всього на 78176 тис.$.

загальною кількістю 42698 тон за середньою ціною 1,83 дол.США/кг. 

За жовтень експортовано 3047тон за ціною 2,19 дол.США/кг на суму 6670 тис.дол.США.

За 10 місяців у 2018 році експортовано 33738 тон на 68472 тис.дол. за середньою ціною 2,02 дол.США/кг.

У  2019 році Україна імпортувала із Данії, України та Німеччини  21 тону меду на 56 тис.доларів.:hi:

Занятно. Выходит, в октябре цена выросла, а закупочная упала... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, a.g. сказал:

Занятно. Выходит, в октябре цена выросла, а закупочная упала... 

Ви в "бізнесі" нічого не розумієте...

2.19$... Це  ще в убиток...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

Ви в "бізнесі" нічого не розумієте...

2.19$... Це  ще в убиток...

І толку з цієї цифри пасічнику? Просто в основній масі було декілька транспортів не соняху. Основна цифра загальний  об'єм 3000 т. і це я по факту теперішня ціна закупки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Wladimir_K сказал:

І толку з цієї цифри пасічнику? Просто в основній масі було декілька транспортів не соняху. Основна цифра загальний  об'єм 3000 т. і це я по факту теперішня ціна закупки.

А-а, все просто... Партія дорожчого меду підмішалась...

Тільки такий мед вивозять постійно. Ось минулорічна статистика за листопад. Тоді ж так само був деякий відсоток дорогого меду

В 06.12.2018 в 18:02, asaltan сказал:


У листопаді Україна експортувала 8003 тони меду на суму 15081 тис.дол.США за середньою ціною 1,88 дол.США/кг.

При ціні 1.88$ пам'ятаємо ціну для пасічника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, ромео сказал:

А-а, все просто... Партія дорожчого меду підмішалась...

Тільки такий мед вивозять постійно. Ось минулорічна статистика за листопад. Тоді ж так само був деякий відсоток дорогого меду

При ціні 1.88$ пам'ятаємо ціну для пасічника?

Все вірно вивозять постійно. Було б 8 тис. т. цифра була ближча до попереднього місяця.

Та й якщо був попит на наш мед в наступні місяці ціна закупки була зовсім інша ніж тепер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Було б 8 тис. т. цифра була ближча до попереднього місяця.

А у вересні хіба не було?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

А у вересні хіба не було?

У вересні було 8 тис. і це нормальний був об'єм. А 3 тис. для це жалюгідний об'єм. І означає, що у вересні і серпні ніхто в ЄС не заключав контракти на жовтень і є підозри, що і на листопад те ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво дивитись Володимире, як ваша риторика змінюється...

Минулого року у вас була трохи інша 

В 07.12.2018 в 08:33, Wladimir_K сказал:

Ціну 40 для пасічника забезпечила ціна 1.88 дол. США. або 1.65 євро., як дивитися на статистику у листопаді.

Якщо провести підрахунки, то заготовачу з експортером лишалося 1.88х28=52.64-40=12.64 грн. на кг.

Цього року значить 2$ вже не покривають витрат?

2.19*25=54.75 - 28=26.75...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ромео сказал:

Цікаво дивитись Володимире, як ваша риторика змінюється...

Минулого року у вас була трохи інша 

Цього року значить 2$ вже не покривають витрат?

Попит, курс євро і більша ціна транспорту і аналізів це стосується 2019 р. Цього року у серпні-вересні ціна контрактів  була вища ніж торік. Зараз ціна контрактів нижча ніж торік в цю пору, ЄС хоче нижче , експортери не підтримують, а головне - відсутній активний попит.

Якщо чесно, я можу лише уявити, як торік експортери працюючи фактично в нуль отримували прибуток, а цього року вже все набагато простіше, але в підсумку буде гірше в 2020, якщо об'єми експорту не зміняться.

Я ж писав, ще торік, що осінь  2018 буде не настільки і поганою, були замовлення і був попит. А на сьогодні попит не зріс тому, що ЄС навчене гірким досвідом 2018 і тако ж і цим роком   2019, частину нашого експорту замінили медом з інших країн.

І ще поясніть для чого платити більше, коли відсутній попит. Якщо було хоча б 2-3 великих експортери, яким був потрібен мед, один розклад (я очікував в жовтні хоча б невеликого зростання) і лише один експортер вже зовсім інший розклад. Торік ціну створив попит на наш мед і раз здачі були відсутні, мусіли тягнути ціну до позицій коли вони відновляться.

І якщо об'єми надалі не зростуть, то шанси нульові на ціну весною як мінімум.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Зараз ціна контрактів нижча ніж торік в цю пору

Ну, а мова цифр що каже? 1.88 минулого року і 2.19 цього? Чи це якісь інші числа? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Ну, а мова цифр що каже? 1.88 минулого року і 2.19 цього? Чи це якісь інші числа? :dntknw:

Я бачу торік цифру 40 і сьогодні 28.

І в попередньому пості я дав чітку відповідь чому сьогодні цифра 28. 

Ще хотів спитати що краще буде пасічнику, проданих  експортерами 3000 т. по 2 Дол. чи 10 тис. т. по 1.8 Дол 

В якій позиції пасічник отримає більшу ціну?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Я бачу торік цифру 40 і сьогодні 28

Отже, подивившись на сьогоднішню ціну пасічнику, робимо висновок, що ціна контрактів у Європі  впала, а офіційна статистика - то то вже таке?...

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, ромео сказал:

Отже, подивившись на сьогоднішню ціну пасічнику, робимо висновок, що ціна контрактів у Європі  впала, а офіційна статистика - то то вже таке?...

:hmm:

Ціна пасічників це відображення того, що наші експортери в більшості родом з України і ще таких 1-2 роки і в гроблять галузь остаточно і як вчора один виразився, якість а головне ціна на складі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Я бачу торік цифру 40 і сьогодні 28.

І в попередньому пості я дав чітку відповідь чому сьогодні цифра 28. 

Ще хотів спитати що краще буде пасічнику, проданих  експортерами 3000 т. по 2 Дол. чи 10 тис. т. по 1.8 Дол 

В якій позиції пасічник отримає більшу ціну?

Так виходить у цьому році експортери на кілограмі меду заробили майже вдвічі більше ніж минулого року?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, gorn сказал:

Так виходить у цьому році експортери на кілограмі меду заробили майже вдвічі більше ніж минулого року?

Я не вважаю це заробітком, спусканням всієї галузі у прірву.

Дехто заробив і заробляє, а дехто з експортерів в повному прольоті. Заробляють ті хто купують зараз, а в прольоті ті, які купили і затарили склади по 38 у серпні і вірили ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...