Перейти к содержанию

Полезное и интересное ПО


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Советую Нетчарт Фильтр бесплатная прога для блокирования всякой нечисти рекламной,а также порнухи.Пользуюсь больше года забыл о всплывающих окнах,единственное при установке просит некоторые данные типа образоване и еще что-то непомню но это я думаю нестрашно ничего личного. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня после установки новой оперы напрочь любая програма по урезке рекламы перестала работать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ІЕ блокуються "всплывающие окна". Меню Свойства, вкладка Конфиденциальность, галочка - Включить блокирование всплывающих окон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ІЕ блокуються "всплывающие окна"

Обходять це блокування дуже просто: замість вікна відкривають ще один IE
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
Ось Рогатий на 145 в деталях(як я робив, чи замовляв)
Mapet хочу у Вас спросить какой программой можно так чертить. Вроде об этом у Вас спрашивали раньше и Вы отвечали, но нигде не могу найти ответа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet хочу у Вас спросить какой программой можно так чертить. Вроде об этом у Вас спрашивали раньше и Вы отвечали, но нигде не могу найти ответа.

3D-моделирование для всех и каждого Там є і учбовий курс. Програмка дуже проста(в порівнянні з "-кадами", Компасом, чи 3D Max), тому легко освоюється, проте досить функціональна, принаймні для моделювання вуликів. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet хочу у Вас спросить какой программой можно так чертить. Вроде об этом у Вас спрашивали раньше и Вы отвечали, но нигде не могу найти ответа.

3D-моделирование для всех и каждого Там є і учбовий курс. Програмка дуже проста(в порівнянні з "-кадами", Компасом, чи 3D Max), тому легко освоюється, проте досить функціональна, принаймні для моделювання вуликів. :hi:
Эта программа с русским меню бывает?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Эта программа с русским меню бывает?
Только что по ссылке установил с русским языком.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Эта программа с русским меню бывает?

Якщо у Вас встановилася англійська версія, подивіться чи є папочка Ru в c:\Program Files\Google\Google SketchUp 8\resources\ . Якщо є, тоді вміст цієї папки пепекопіюйте в папку "en-US" з заміною всього . Якщо ні, тоді шукайте іншу інсталяцію з русифікатором.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

спасибо, ПО действительно удобное, по крайней мере если надо за 10-15 мин сделать опрятный эскиз чего либо отлично :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я радий, що в нас на Форумі побільшає охайних ескізиків... :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Спасибо Mapet, установил себе тоже. Пробовал компас, не хватило терпения. Попробую эту, вроде бы по проще. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зареєструвався на файлообміннику Upload.com.ua. Та от біда не можу зрозуміти як загружати та як цю загрузку показати комусь другому. Може є такі хто користувався цією програмою то прошу підсказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зареєструвався на файлообміннику Upload.com.ua. Та от біда не можу зрозуміти як загружати та як цю загрузку показати комусь другому. Може є такі хто користувався цією програмою то прошу підсказати.

Проба. Загрузив фото. Одержав зсилку - http://upload.com.ua/get/903064961/кіт 2.jpg Попробую нею скористатись. Скачало нормально. Sij! А як користуватись поняттям Тег?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проба. Загрузив фото. Одержав зсилку - http://upload.com.ua/get/903064961/кіт 2.jpg

Файлообмінники для фото не зручно. Вони для файлів великого розміру. А для фото краще створити собі веб-альбом, а посилання на фото вкладати тут post-3-1328009234.gif .Я завжди всім раджу саме фотоальбом Picasa від Google. А якщо у Вас є акаунт Gmail, то рахуйте що він у Вас вже є, треба тільки залогінитися ТУТ :hi: Теги - це слова, які найкраще відтворюють Ваш вкладений файл. Вони відтворюють ознаку об'єкту. Якщо Ви лише викладаєте файл з метою поділитися посиланям на нього, то нема змісту прописувати теги. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть, може хто знає. Комп'ютер у мене заразився якоюсь програмою-заразою, і вона постійно змінює домашню сторінку на якесь darberry.ru. Скачав кілька антишпигунських програм, сканував ледь не цілий день. Тепер ніби все чисто, але дарбері.ру все одно вилазить при запуску ІЕ. Я зовсім не маю бажання бути їхнім клієнтом, а вони ломляться, як до себе в хату. Наші місцеві хакери не беруть важкого в руки і буквально все вирішують перевстановленням вінди. Чи є якийсь інший спосіб, чи ефективніша програма? Може хто мав схожу проблему? Я використовував якийсь SuperAntyspy, AVZ4. Nod взагалі виявився безпорадним.
Дякую за пораду, але я не відразу так зробив. Пробував і те і се, поради з різних форумів від недовчених програмістів, різні антивіруси. Багато цікавого і нового дізнався про реєстр, систему! Але віз і нині там був до вчорашнього вечора, коли я написав дуже емоційно забарвлене електронне повідомлення в ту компанію про їхні методи роботи. Вони оперативно відповіли, що це вірус, до якого не мають жодного відношення (ага, так я і повірив!) і зв'язалися з лабораторією Касперського, де підтвердили, що цей вірус вони ідентифікують. Порадили скачати Касперського. Скачав безкоштовно Kaspersky Virus Removal Tool 2010 з http://support.kaspersky.com/viruses/avptool2010 (може комусь знадобиться). Кілька разів прогнав комп цим продуктом, виловив з десяток троянів, але рекламу не прибрав, допоки не встановив найглибший режим. Зараза лишилася в Мозіллі. Касперський пише, що там якісь "уязвимости".
Така сама проблема була і в мене. Тільки називалась Smaxxi. Всі мої зусилля для знищення її як домашньої сторінки не давали результату. Мучився зо два тижні. Врешті заблокував у браузері його адресу, щоб не бачити цю сволоту. Але з'являлось заблоковане вікно. Після довгих зусиль допомогла дуже простенька програмка Malwarebytes Anti-Malware. Вона зразу навела лад у компі, викинула цю заразу, попутно накопавши ще близько двох десятків "таємних агентів" і всякої нечисті, що благополучно ховались залишаючись невидимими для антивіруса. Тому РАДЖУ ВСІМ скачати її і ви побачите скільки таємного є у вашому компі! Не конфліктує з жодним антивірусом, працює в парі як сканер, швидка. Єдине, що не сподобалось це режим реального захисту (бо блокує навіть загрузку сайтів "не дуже моральних"). Та вмикати його можна за власним бажанням. П.С. Взяв сайт із пошуковика, де ссилка має працювати. Якщо будуть проблеми з скачуванням, пошукайте у пошуку інші, ввівши назву.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Для тих, хто працює з фотографіями дуже зручна програмка PhotoInstrument - это мощный и простой в освоении редактор растровой графики, используемые для обработки цифровых фотографий. С помощью всего нескольких щелчков, он может решить проблемы большинства цифровых фото. (Скачав через летіт)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо у Вас встановилася англійська версія, подивіться чи є папочка Ru в c:\Program Files\Google\Google SketchUp 8\resources\ . Якщо є, тоді вміст цієї папки пепекопіюйте в папку "en-US" з заміною всього . Якщо ні, тоді шукайте іншу інсталяцію з русифікатором.

SketchUp прога класна. Та от захотів малюнок роздрукувати на прінтері а не сприймає формат. Що робити? Вже зробив через Експорт змінив формат.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тих, хто працює з фотографіями дуже зручна програмка PhotoInstrument

Скачав, та не зовсім зрозумів як правильно встановити, точніше, порядок установки. В мене вона вимагає реєстрації.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тих, хто працює з фотографіями дуже зручна програмка PhotoInstrument

Скачав, та не зовсім зрозумів як правильно встановити, точніше, порядок установки. В мене вона вимагає реєстрації.
Ця програмка платна. Або пропонує тільки для ознайомчих цілей, вимагає купити ключ, щоб можна було зберегти файл. Я ледь відшукав потрібний сайт. Вам необхідно зробити наступні кроки: треба замінити оригінальний "офіційний" ярлик лівим (піратським). Детальніше: 1. У папці WinRAR є три файли. Photoinstrument.exe, Photoinstrument.setup.exe, Прочти.txt. Вам треба запустити другий - Photoinstrument.setup.exe. Це офіційна програма, що встановлюється автоматично в диск C:\Program Files 2. Тепер виділяєте перший файл Photoinstrument.exe (це "лівий" ярлик). Натискаєте "ИЗВЛЕЧЬ..." і вказуєте в папці адресату папку C:\Program Files\PhotoInstrument. Після запитання, що дана папка вже містить файл з таким імям...замінити? - тиснете - да. Тобто замінюємо офіційний ярлик на лівий.(див. фото) 3. Після цього не забудьте видалити з робочого столу офіційний ярлик. Потім будь-яким способом заходим у папку C:\Program Files\PhotoInstrument і надсилаємо новий ярлик на робочий стіл. Тепер все працюватиме і зберігатиме всі створені файли П.С. Цю програмку порадив знайомий фотограф. Просто безцінна штука особливо для тих, хто захоплюється портретами. А ще прикольні функції знищення зображень зайвих на фото. Є і можливість коригувати, деформувати зображення (наприклад жінкам збільшувати груди, і зменшувати талію). Загалом з цією прогою можна з поганенької Баби Яги зробити гламурну Бабку Ёжку (хоча б на фото)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер все працюватиме і зберігатиме всі створені файли

Ромео, дякую за допомогу. Тепер все гаразд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
Shadow Defender — Программа для защиты конфиденциальности пользователя и операционной системы в целом. если работает эта прграмма то антивирусники становятся не нужными.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Shadow Defender — Программа для защиты конфиденциальности пользователя и операционной системы в целом. если работает эта прграмма то антивирусники становятся не нужными.
Уявляю як вона шматує лряки і кігени! :blink: А як ми без них?! :dntknw::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Які програми використовують форумчани для редагування PDF файлів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Adobe Acrobat, Foxit PDF Editor. Но все они платные, бесплатных аналогов к сожалению не существует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...