Перейти к содержанию

Мечение маток


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, Lefty сказав:

Та справа не стільки в вартості опаліток, як в  втім що надто мені подобається як в око впадає матка помічена опаліткою з фольги

Опаліток з фольги небачив, а іошки всі з номерною міткою, чудово  помітні і зручно, глянув на номер і зразу видно що за матка. Сьогодні поробив відводки на своїх іошках, переніс їх  в інше місце, і гарантовано знаю, що небуду плутатись де яка. На цей сезон придбав опалітки, але ще немітив ними

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Бджолопотам сказал:

Аналогічно. Наробив з кришечок від йогуртів опаліток - купив клей в аптеці і мічу відразу після виходу з маточників перед заселенням в нук.

 

10 часов назад, Lefty сказал:

З білими і жовтими мітками  не має проблем: фольга від цукерок "стріла" суперово підходить (товщина та що треба і не витирається) а от з іншими кольорами маю проблему. Пробував теж з йогуртів - або фольга за тонка або швидко витирається колір. Колись в часи срср фольга з кришок кефіру ідеально  підходила для міток, запаси давно скінчились а чим замінити так і не знайшов...... 

ЗІ: мітки з фольги (не покритої фарбою) на сонці просто "горять", матка в мить в очі кидається. але то таке, просто потрібно побачити щоб оцінити....

 

9 часов назад, davolodya сказал:

Опаліток з фольги небачив, а іошки всі з номерною міткою, чудово  помітні і зручно, глянув на номер і зразу видно що за матка. Сьогодні поробив відводки на своїх іошках, переніс їх  в інше місце, і гарантовано знаю, що небуду плутатись де яка. На цей сезон придбав опалітки, але ще немітив ними

 

Я с фольги тоже не делал, но если бы делал, то смотрел бы в сторону новогоднего "дождика" - цвета разные, все яркие, блестящие. Только проверить чтоб клей хорошо держал.

Опалитки пока лежат, первых маток в этом сезоне по быстрому метил маркером Uni Posca. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, siverit сказав:

Я с фольги тоже не делал, но если бы делал, то смотрел бы в сторону новогоднего "дождика" - цвета разные, все яркие, блестящие. Только проверить чтоб клей хорошо держал.

"новорічний дощик" не з фольги, то швидше щось типу пластика, а цікавить саме фольга (ятд алюмінієва), тому що а) чудово в очі кидається; б) коли висікається мітка то форма мітки виходить наче блюдечко  і на спинку матки лягає немов рідня.....

В номерних ІМХО є свої плюси....

21 година тому, davolodya сказав:

Опаліток з фольги небачив, а іошки всі з номерною міткою, чудово  помітні і зручно, глянув на номер і зразу видно що за матка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Я от маркера в разочаровании :( .хоть и белый он у меня , но он стёрся . Может что китайский ? В общем вернулся як краске и вчера это без проблем . Наметил брызнул водичкой что бы не слетела и запаха нет , выпустил и всё .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже думав автор відео до тями прийшов - ан нєт, далі відводки в августі клєпає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

 

то не маркер  такой то руки такие :frusty:  не успели отойти от весенних видео опят треш 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Север сказал:

Я вже думав автор відео до тями прийшов - ан нєт, далі відводки в августі клєпає. 

Він ще й вощину їм поставив...:blink:

Один раз граблі не навчили... треба вдруге наступити...

Ну, то нічо - буде зимою що подивитися...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Він ще й вощину їм поставив...:blink:

Один раз граблі не навчили... треба вдруге наступити...

Ну, то нічо - буде зимою що подивитися...;)

а потом он удивляется почему весной у нево в улье матка и жменя пчол 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

Він ще й вощину їм поставив...:blink:

Один раз граблі не навчили... треба вдруге наступити...

Ну, то нічо - буде зимою що подивитися...;)

Вощина тож для експеримента:umora:

А взагалі, чого б по граблях не погуляти, якщо лоб крепкій. :ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В Saturday, October 05, 2019 в 11:19, Север сказал:

Вощина тож для експеримента:umora:

А взагалі, чого б по граблях не погуляти, якщо лоб крепкій. :ah:

 

Бывают и детские грабли.Те бьют точно и не по лбу.

Хотя таким и детскими граблями не наука.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Может, кто подскажет, какие опалитки лучше: польские или чешские?

Заранее спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Фомич сказав:

Может, кто подскажет, какие опалитки лучше: польские или чешские?

Заранее спасибо.

Вони на цей сезон всі дуже блідо виглядають, білі цифри на голубому фоні погано читаються... Минулого року користувався польськими - були  досить якісні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Фомич сказал:

Может, кто подскажет, какие опалитки лучше: польские или чешские?

Заранее спасибо.

Польские лучше. У чешских на весну все стирается, остается только белая основа опалитки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Охмалина сказал:

Польские лучше. У чешских на весну все стирается, остается только белая основа опалитки.

Спасибо. Я понял. Буду брать польские.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Фомич сказав:

Спасибо. Я понял. Буду брать польские.

А я за мічення фломастерами. У мене деякі екземпляри й по три роки тримаються.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.10.2019 в 06:14, ромео сказав:

 

Гарно підходить сюди вислів про яйця і танці.

 Але @ромео, ви хоч щось путнє виставляйте. А то як не потрібно то робити , ми й самі добре знаємо. :please:

 Щось ви останнім часом  тільки один негатив і виставляєте...:frusty::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А я за мічення фломастерами. У мене деякі екземпляри й по три роки тримаються.:ay:

Фломастеры и краски уже освоены, хочется что-то новенькое пробовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Фомич сказал:

хочется что-то новенькое пробовать.

Пробував багато чим мітить, в тім році спробував звичайним лаком для нігтів :ay: і колір любий можна набовтать, тільки лак купую в селі  і самий дешевий ( цей лак не вонючий ), якщо лак купувати на парфумерії по перше на багато дороще, по друге лак воняє як хімічна зброя.

На дешевий лак бджоли не кидаюця і матка не завмирає, сьогодні трішки було погоди глянув 7-м вуликів  на всих матках мітка гарна.

До речі, зустрів трутня і схоже молодий,

382360265_290220.thumb.jpg.a5741e9f278ba4bfc53310e967aa7430.jpg

всі матки заамінив в тім році :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Віталій.В сказав:

Пробував багато чим мітить, в тім році спробував звичайним лаком для нігтів :ay: і колір любий можна набовтать, тільки лак купую в селі  і самий дешевий ( цей лак не вонючий ), якщо лак купувати на парфумерії по перше на багато дороще, по друге лак воняє як хімічна зброя.

На дешевий лак бджоли не кидаюця і матка не завмирає, сьогодні трішки було погоди глянув 7-м вуликів  на всих матках мітка гарна.

До речі, зустрів трутня і схоже молодий,

382360265_290220.thumb.jpg.a5741e9f278ba4bfc53310e967aa7430.jpg

всі матки заамінив в тім році :hmm:

Точно, вигляд молодого козака!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Ребята флуоресцентными маркерами никто не пользовался ? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята флуоресцентными маркерами никто не пользовался ? 
 
Читав в цій темі, що риболовними лаками флуоресцентними користуються.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня.

Хто мітить маток коректором канцелярським на водній основі ? Як довго тримається ? І чи принципово, щоб був саме на водній основі ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, СерП сказав:

Доброго дня.

Хто мітить маток коректором канцелярським на водній основі ? Як довго тримається ? І чи принципово, щоб був саме на водній основі ? 

колись давно  пробував, тримається не дуже, на водній основі практично не воняє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сьогодні мітив опалітками. На третьому вулику матку грохнули буквально за дві три хвилини, поки розгріб клубок матка вже загнулась. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...