Перейти к содержанию

Мечение маток


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

59 хвилин тому, Шулянский Александр сказав:

 

хтось замовляв на сайті Ваша Пасіка там бачу є мітки по 80 грн 

 

Телефонував туди, коли собі шукав, там їх немає в наявності. Є тільки чеські за 132грн, а польські тільки комплек на 5 кольорів за 383грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2017 в 17:19, Seos сказал:

Телефонував туди, коли собі шукав, там їх немає в наявності. Є тільки чеські за 132грн, а польські тільки комплек на 5 кольорів за 383грн

за якийсь місяць вартість номерних   міток Чехия    виросла в два рази по сайтам сьогодні звонив 156-159 грн , хто невстиг раніше прийдеться заплатити більше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Шулянский Александр сказав:

за якийсь місяць вартість номерних   міток Чехия    виросла в два рази по сайтам сьогодні звонив 156-159 грн , хто невстиг раніше прийдеться заплатити більше 

Думаю здорожчають не тільки мітки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2017 в 11:55, Шулянский Александр сказал:

Щось не подобається що він легко стирається цей маркер побачем як буде на матках триматись ,замовив ще другої марки ,також замовив мітки ваша пасіка за 131 грн номерні чехія це самі дишевші на сьогодні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Шулянский Александр сказав:

Щось не подобається що він легко стирається цей маркер побачем як буде на матках триматись ,замовив ще другої марки ,також замовив мітки ваша пасіка за 131 грн номерні чехія це самі дишевші на сьогодні

Цього року маркером планую мітить тільки трутні, товариш мені замовив на "алі" комплект. А на "вулику" по 112грн чеські? чи ціна вже не актуальна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Seos сказал:

Цього року маркером планую мітить тільки трутні, товариш мені замовив на "алі" комплект. А на "вулику" по 112грн чеські? чи ціна вже не актуальна? 

Уже 156 грн виросла i там також , саме дешевше на сайті ваша пасіка 131грн і 10грн упаковка 141грн і ще доставка новою поштою,а маркер дійсно поганий піде тільки підійде для мічення трутнів ,побачу якої якості прийде ще один маркер з Китаю  але той ще дешевший за перший

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року маркером планую мітить тільки трутні, товариш мені замовив на "алі" комплект. А на "вулику" по 112грн чеські? чи ціна вже не актуальна? 


Чеські опалітки не є добрими. Вони горбатять і якщо матка крупна. То товста опалітка , при найменшій неточності наклеювання, перешкоджає матці обстежувати чарунки і зявляється строкатий розплід.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Шулянский Александр сказав:

Уже 156 грн виросла i там також , саме дешевше на сайті ваша пасіка 131грн і 10грн упаковка 141грн і ще доставка новою поштою,а маркер дійсно поганий піде тільки підійде для мічення трутнів ,побачу якої якості прийде ще один маркер з Китаю  але той ще дешевший за перший

Коли я запланував куплять собі опалітки на наступний сезон, то вони коштували від 82 грн, та все відкладав це, до поки ще щось надумаю придбати, щоб не оплачувать доставку виключно самих опаліток. А потім побачив на кількох сайтах, що ціна раптово підскочила до 165грн, от і замовив, що знайшов з дешевого на той момент - польські за 95 грн+25 послуги НП.

50 хвилин тому, Іван Михайлович сказав:

Чеські опалітки не є добрими. Вони горбатять і якщо матка крупна. То товста опалітка , при найменшій неточності наклеювання, перешкоджає матці обстежувати чарунки і зявляється строкатий розплід.

А за польські що скажите? Бо купував опалітки вперше, навіть не задумуючись хто виробник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Іван Михайлович сказав:

 


Чеські опалітки не є добрими. Вони горбатять і якщо матка крупна. То товста опалітка , при найменшій неточності наклеювання, перешкоджає матці обстежувати чарунки і зявляється строкатий розплід.

 

А які порадите і де їх купити? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А які порадите і де їх купити? :hi:


На сьогодні це польські номерні опалітки. Їх купує майже вся Европа.

Взяти у Польщі.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Іван Михайлович сказал:

 

 


На сьогодні це польські номерні опалітки. Їх купує майже вся Европа.

Взяти у Польщі.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk
 

 

нас тоже продают типа польские мне пришли качество г... Продавленные в другую сторону. Это те что с пчелкой нарисованной а чешские на белой картонке такие как тут показывали заказывал не один раз качество суперовое матки работают хорошо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, BVL_Studio сказав:

нас тоже продают типа польские мне пришли качество г... Продавленные в другую сторону. Это те что с пчелкой нарисованной а чешские на белой картонке такие как тут показывали заказывал не один раз качество суперовое матки работают хорошо

вам продали браковані.  

я буду завозити опалітки з Польщі і Австрії , для матководів об"єднання. Польські з номерами, Австрійські  без, але флюоефект.

Ми  користуємося Польськими кілька років.  Ціна за 100 шт ( 0...99) 10-12 злотих.Х курс.+ доставка. За все , про все близько  100 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Іван Михайлович сказав:

На сьогодні це польські номерні опалітки. Їх купує майже вся Европа.

О! То я випадково придбав саме те, що треба! і бракованих там 4 чи 3 штуки:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 21.01.2017 в 11:09, Кагарлик сказав:

Сьогодні питав за клей у аптеці. Клей медицинський БФ завжди в наявності ціна 26 гр маленький тубік:)

Колеги, може хто користується таким то скажіть як такий клей на практиці?

в минулому році саме БФом аптечним клеїв,що правда клей не в тюбику а  в маленькій пляшечці, мітки  із фольги (фольга типу обгортки із цукерки "стріла"), сезон і зимівля - мітки усі на місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

за сколько сохнуть должен клей для метки маток? У меня чего-то тот что покупал специализированый никот кажись, в маленькой такой пробирочке за 15 минут только начинает тянутся как резиночка но не засыхает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, BVL_Studio сказал:

за сколько сохнуть должен клей для метки маток? У меня чего-то тот что покупал специализированый никот кажись, в маленькой такой пробирочке за 15 минут только начинает тянутся как резиночка но не засыхает...

На руку Пробовали?  Или на Поверхню? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Два капитана сказал:

На руку Пробовали?  Или на Поверхню? 

на руку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, BVL_Studio сказал:

на руку

 

На трутнях пробуйте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тренировался и я когда то на трутнях. Лучшего тренажера не найти. В итоге, мои меченные трутни были замечены далеко от моей пасеки, в доказательство того, что трутни летают  очень далеко и их принимают все семьи, как желанных гостей.:ole_ole::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто брал маток в руки для обрезки крыльев нет проблем При нанесении метки правой рукой  берем за крылья .левой прехватываем снизу за ножки правой наносим метку ждем когда высохнет и правой рукой берем за крыло и приземляем на рамку  Главное все это делать спокойно не дергаясь Удачи !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, матка сказал:

Кто брал маток в руки для обрезки крыльев нет проблем При нанесении метки правой рукой  берем за крылья .левой прехватываем снизу за ножки правой наносим метку ждем когда высохнет и правой рукой берем за крыло и приземляем на рамку  Главное все это делать спокойно не дергаясь Удачи !!!

Ви знаєте якось я особисто незадумувався над послідовністю- все працює автоматом.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, матка сказал:

Кто брал маток в руки для обрезки крыльев нет проблем При нанесении метки правой рукой  берем за крылья .левой прехватываем снизу за ножки правой наносим метку ждем когда высохнет и правой рукой берем за крыло и приземляем на рамку  Главное все это делать спокойно не дергаясь Удачи !!!

Неплідка полетить :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Неплідка полетить :IMHO:

Може, хоча не кожна. Вони, як і люди, теж мають свої характери.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, а хтось користувався фарбами які продаються у магазині "Вулик" http://dom-pasechnika.com/matkovodstvo/kraski-dlja-mechenija-matok/ , якщо так, то які враження? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Вадим Василюк сказав:

 

На трутнях пробуйте

:umora::ay:

В 09.02.2017 в 00:51, Іван Михайлович сказав:

вам продали браковані.  

я буду завозити опалітки з Польщі і Австрії , для матководів об"єднання. Польські з номерами, Австрійські  без, але флюоефект.

Ми  користуємося Польськими кілька років.  Ціна за 100 шт ( 0...99) 10-12 злотих.Х курс.+ доставка. За все , про все близько  100 грн.

А як вам чеські опалітки  ? Що про них можете сказати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...