Перейти к содержанию

Весы на пасеке


sij

Рекомендуемые сообщения

І слабий взяток можна достовірно ідентифікувати. Для цього задня частина вулика повинна мати "гострий" контакт з підставкою. Тобто необхідно прикріпити до бічної стінки ззаду вулика металеву пластину, щоб на 1 см виступала знизу. Думаю, що це повинно підвищити точність зважування.

тоді якщо це для когось важливо треба пробувати і вже не на діскові а на пустому вулику , пробувати класти груз в різні точки, ну і кантер треба точніший щоб ціна поділки була гр 50-100
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

<<За всіма параметрами (ціна-точність) вага добра. Бо у нас за звичайну почтову стару просять 500 гр. Тепер питання: чи можна на площадці постійно тримати вулик (тобто чи вага може постійно перебувати під нагрузкою)? Виносне табло на роз"ємі і може легко від"єднуватись? Яка фірма випускає? P.S. Щоб модератори не сварились перенесіть це повідомлення у відповідну тему.>> Коли шукав, то всюди наривався на ціну мінімум в два рази більшу. На Полтавському заводі навіть 7000 за кантер під замовлення загилили. Ці брав на оптовому овочевому ринку. Там є спеціалізований магазин. Завідує цим всим Женя (098 5607342). Ціни реальні. Але щоб не брали напряму він не дає упаковку та інструкцію. На площадці весь час тримати не можна, а відєднується дуже легко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Процедура зважування дуже легка. Результати записую. І сь що помітив: В одних вуликах невелике зменшення ваги. Можливо у відводках ще є розплод який годують. В сильних сімях збільшення ваги за добу. Насторожує те, що сумарне зменшення 380г, а сумарне збільшення 400г. Нагадує закон фізики, згідно якого в одному місці убуває, а в іншому прибуває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насторожує те, що сумарне зменшення 380г, а сумарне збільшення 400г. Нагадує закон фізики, згідно якого в одному місці убуває, а в іншому прибуває.

Росте розплід. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Росте розплід.

І я так думаю. З трьох відводків лише в одному "бджоли ходять строєм і з піснею. " :) А два проблемних. В одному двох маток влітку "згубили", другий взагалі "штрафниками" зову. Ледве позбавися від трутовок. Немало й моєї вини в цьому. Але ж за одного битого десять не битих дають. Так і трапилось, що нарощую пізнім розплодом і все переживаю, щоб їх "хулігани" не обікрали. (В мене кожна сімя має своє імя.) А три основних сімї - навіть переживаю, що багато в зиму іде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На площадці весь час тримати не можна, а відєднується дуже легко

Дякую. Зрозумів. Здається на ОПФ-і бачив приспособу з ричагом, за допомогою якої вага, що знаходиться постійно під вуликом підіймається до дна вулика для зважування а потім опускається на землю. У нас так само є такий великий оптовий ринок. Піду туди подивлюся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А три основних сімї - навіть переживаю, що багато в зиму іде.

Думаю, за цих переживати не варто, а от за слабаків то так.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бачив приспособу з ричагом, за допомогою якої вага, що знаходиться постійно під вуликом підіймається до дна вулика для зважування а потім опускається на землю.

Спочатку і я так хотів, але зважуватись буде лише контрольний вулик. Тому робитиму так: на землю положу диск (не знаю як зветься, на ньому легко повертається верхня площадка, використовують для гімнастики), на диск поставлю двохметрову каналізаційну пластикову трубу 100мм. В неї вставлю конусну пробку з дерева. На все це ляже прямокутна труба 3м, в точці 1м від початку. До труби прикріплено 2 ремінних петлі з розпорками, щоб не підіймали кришу. Якщо все добре відрегулювати, можна самостійно за 2хв переставити і зважити будь який корпусний вулик.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо все добре відрегулювати, можна самостійно за 2хв переставити і зважити будь який корпусний вулик.

Тобто система "журавель"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на землю положу диск (не знаю як зветься, на ньому легко повертається верхня площадка, використовують для гімнастики)

Диск "здоровье" :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто система "журавель"?

Саме так.
Диск "здоровье" opr06K93.gif

Спасибі! Хоч знатиму, що шукати, а то памятаю, що десь бачив, але памятаю, що і де.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне всё таки кажется , что проще сделать так , как упоминал Владек , ссылаясь на ОПФ.Там между дном улья и подставкой увеличиваеся просвет и туда вводятся весы ( если в 2-х словах).Это делается одним устройством , в состав которого входят промышленные электронные весы.Это даёт возможность взвесить любой улей. При этом не обязательно менять конструкцию дна или подставки-достаточно сделать промежуточную конструкцию , которая занимает меньше места и проще , чем подьёмник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
і плюс мінус пів кіло на допуск ,так тільки цемент можна важити

Як що користуватись такою вагою то точність можливо буде достатньою(+- 20 гр.). І ціна доступна- 35 грн. :ah:

post-467-1286650013_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як що користуватись такою вагою то точність можливо буде достатньою(+- 20 гр.). І ціна доступна- 35 грн. :ah:
Точність показів приладу і точність вимірювань - це різні речі. В даному випадку похибка буде дуже великою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зважив окремо дно, кришу, корпус, рамку суші. В Excel написав формулу і тепер знаю майже точно по кожному вулику вагу меду разом з бджолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як що користуватись такою вагою то точність можливо буде достатньою(+- 20 гр.). І ціна доступна- 35 грн.
Точність +- 20г - це чудово, але: 1) не вірю, мабуть така ціна поділки, а не точність, а може кантар на 5 кг; 2) ваги такої конструкції (кантар) не дозволяють зважити повний вулик, принаймі я не зустрічав на вагу більше 70 кг. Цього достатньо? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як що користуватись такою вагою то точність можливо буде достатньою(+- 20 гр.). І ціна доступна- 35 грн.

Бортник, правий сам спосіб зважування дає не достовірні дані.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не вірю, мабуть така ціна поділки, а не точність,

на фото мабуть електронний кантер в ньому поділок нема,
принаймі я не зустрічав на вагу більше 70 кг.

в прайсах зустрічав кантера на тони , важать кранами .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на фото мабуть електронний кантер в ньому поділок нема, в прайсах зустрічав кантера на тони , важать кранами .
- Ціна поділки або чутливість ваги не співпадає з точністю. На кінцях діапазону зважування похибка більша ніж чутливість (в 2-3 рази). - Справді, такі кранові ваги є, але від 1-2 тон і коштують вони на порядок більше, а для діапазону 100-200 кг я не зустрічав. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник, правий сам спосіб зважування дає не достовірні дані.
Віддав метрології певний відрізок свого життя... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На кінцях діапазону зважування похибка більша ніж чутливість (в 2-3 рази).

Любитель мёда, а в яку сторону ця похибка в вашу чи пасічника :umora: 200 тон переважити це нешуточки похибка :ay: самому колись доводилось* важити* :ah: .каюсь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як що користуватись такою вагою то точність можливо буде достатньою(+- 20 гр.). І ціна доступна- 35 грн.

Бортник, правий сам спосіб зважування дає не достовірні дані.
Я думаю, що Ви незбираєтесь приготовувати якісь лікарськи припарати а важити вулик який важить від пів центнера до центнера і якісь 20 гр погоди не зроблять. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для порівняння - дані за три дні по одному вулику, зроблені електронними вагами: 48,68 - 49,02 - 49,08

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для порівняння - дані за три дні по одному вулику, зроблені електронними вагами: 48,68 - 49,02 - 49,08

А чому маса зростає? Невже бджілки ще поправляються? А може у Вас ще й пилок носять?. Бо у мене з льотків не злізають. Хіба що поодинокі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому маса зростає?

Це дані недільної давності, до дощів. Носили як весною. Зараз все затихло. Таки згодилися з пізньою осінню.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...