Перейти к содержанию

Що члени ВГО "Братства бджолярів України" очікують від Братства


Shmel

Рекомендуемые сообщения

Вы говрите про разные организации

Насколько я понимаю пан Struk 07, является членом Рады "Братства". А Роевой Стан, это собрание людей по интересу. Вот к таким собраниям, клубам и т.д. у меня отношение самое благожелательное. О Роевом Стане поведайте подробнее или дайте ссылки. Думаю будет интересно не только мне. В Питере есть Клуб пчеловодов. Собираются люди. Общаются. Вот 23 января мы проводим мастер-класс Ю.Вааро. Никакой политики.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- активность и ответственность;

Во время оранжевой (часть сообщения удалена) в Украине Ющенко раздавал преданным медальки... http://www.slava.sebastopol.ua/media/?cnt=...28&id=21444 Награждались иногда целые трудовые коллективы. Например, "за весомый вклад в утверждение на международных рынках высокой марки отечественного товаропроизводителя, многолетний плодотворный труд и высокий профессионализм" ( 257/2010 от 24.02.10) орден "За заслуги" III степени получили сразу четыре работника "Зіп Технолоджіс Україна" во главе с директором. Запрос в Интернете показал, что это ООО—один из лидеров украинского пчеловодства, а его директор, Татьяна Васильковская,—заодно и председатель правления ВОО "Братство пчеловодов Украины". Глыбокоуважаемый коллега, делаю Вам последнее замечание, что Ваши высказывания могут оскорбить пользователей форума, а это запрещено правилами, которые Вы, скорее всего в силу вашей занятости, не читали. За повторение и пререкания на эту тему заблокирую без предупреждений!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да знаем мы все это. А толку? Протестовать? или просто абстрагироваться. Вы же понимаете, что кумовство на Украине неискоренимо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы же понимаете, что кумовство на Украине неискоренимо

В Грузии тоже было "неискоренимо"... А сейчас они даже слово это забыли :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насколько я понимаю пан Struk 07, является членом Рады "Братства"

Я член Ради Братства бджолярів Землі Волинської "Ройовий Стан" - це обласна громадська організація пасічників Волині. Створена на рік раніше ВГО ББУ. І я про це писав на Форумі ще в 2007 році!!!. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блек! Я взяв Ваше повідомлення з іншої теми і вставив тут бо воно пасує саме тут. Цитата:Я бы хотел бы сказать да не знаю? вот по тому и не пишу в конкретном случае --просто жизнь сама за себя говорит возмём к примеру любое собрание даже на уровне нижайшей ячейки и посмотрим кто в призидии --ходить далеко не надо (председатель , начальник ЖКА, начальник отдела ) не буду дальше --мы не отошли ни куда от рабо лепия --пережиток прошлого и досих пор наместе--это чисто --у Вас другое Вот я хочу у Вас спросить так почему у нас не работают законы и не облегчают жизнь простого пасечника почему не создают условия для труда --пусть у нас в регионе слабая объёденьённая база , у Вас она то лучше организована , а результат то одинаковый нет защиты , а Вы говорите что у Вас выбраны люди из пасечников --может я не прав --тогда извините. Мені здається, що ключові слова :"..а результат то одинаковый нет защиты ,.." Створюють умови для роботи і відпочинку своїх громадян чиновники і закони. Та це вони роблять тільки під тиском нас з вами. Тиск на владу може здійснити тільки громадські організації та політичні партії, що на даний момент є в опозиції. На останніх надії мало. І захист своїх прав ми можемо одержати тільки самі за рахунок своїх організованих дій. В цьому аспекті і хочеться знати що таке "Братство". Чи це дійсно громадська організація, чи постсовєтська структура, що увібрала в себе чиновників, які залишились у розбитого корита після розвалу "Бдолопром

Владек--я про что и говорю живём Мы в роде в новом государстве , а мышление ,лицымерие и прогибание перед начальством осталось вот отсюда и в управлении не нужные люди которым всё по барабану :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я член Ради Братства бджолярів Землі Волинської "Ройовий Стан"

Интересно, а есть ли на этом форуме члены ББУ? Цыфра 55 тыс. членов должна же быть как-то подтверждена? Или каждый второй пчеловод Украины входит в ББУ, даже не ведая об этом?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Или каждый второй пчеловод Украины входит в ББУ, даже не ведая об этом?
ну думаю ошибочка... каждый 7.... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И ещё один нескромный вопрос, а как вы оцениваете свою работу в "Братстве"? Ведт не за красивые глаза вас выбирают в "Раду Братства"?

Вот нашол немного в инете про организациюСайт сайт
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот нашол немного в инете про организациюСайт сайт

З Вашою допомогою знайшов офіційний сайт Братства бджолярів України. І от що знайшов про саму організацію: цитата:"«Братство бджолярів України» – це доволі молода організація. Вона була створена чотири з половиною роки тому. Але і за такий короткий термін організація не тільки заявила про себе, а і прославила Україну на весь світ." Все. Про структуру, та портфелі - ані слова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про структуру, та портфелі - ані слова.

Владек--а кто про это будет выносить на все общее обозрение , это табу --в чём и обидно прозрачности нет и не будет пока всё будем выбирать по старинке --кто у власти или мал мал начальничек--вот ещё как друг друга обливают грязью Сайт про Ющенка вот ещё одно говорит как надо приукрашать если ты большое цабе --как можно заработать медаль на медо варении не занимаясь этим --это больше вопрос к Струку -07 --как такое могло случится не ужели пан Ющенко представлял страну и в том числе Волынскую землю --Сайт медовар
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пан Struk 07, расскажите немножко о "Братстве". Чем оно отличается от "Спилкы"? На какие деньги существует. Цели, задачи...

Років 3 чи 4 назад був на одній зустрічі ББУ (про зустріч почув по радіо). На зустрічі було близько 30 чи 40 пасічників (восновному пенсіонерів) і головуючий. Так от він розповів про те, що організація буде допомагати пасічникам у придбанні ліків, реманенту та ін. Але для цього потрібно бути членом організації і вступний внесок 2 чи 3 гривні із бджолосімї, яка у вас є. Але і це ще не саме цікаве. Подивившись на "прайс" товарів які вони пропонують, я зрозумів що робить тут нічого - рамки вони продавали по ціні, яка була вища ціни по якій я купував. Обмін вощини теж був невигідний. Більше я на ці зібрання не ходив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, а есть ли на этом форуме члены ББУ?

AlexandrSPb, конечно есть... :hi: ... сначала были мечты, а потом реальность ... :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. сначала были мечты, а потом реальность ..

Якщо це те ж саме, що і з революцією, то ..... треба бути обережним.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивившись на "прайс" товарів які вони пропонують, я зрозумів що робить тут нічого - рамки вони продавали по ціні, яка була вища ціни по якій я купував. Обмін вощини теж був невигідний.

Неужели организация нужна только для того , что б купить подешевле. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели организация нужна только для того , что б купить подешевле.

Зрозуміло, що не тільки. Будь-яка організація потрібна для консолідації зусиль окремих суб"єктів у вирішенні нагальних проблем. Та якраз для рядових "суб"єктів" це виявилось лакмусовим папірцем для оцінки суті організації. І вони проголосували "ногами". Тепер піди розкажи .... що в тебе немає доньки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь-яка організація потрібна для консолідації зусиль окремих суб"єктів у вирішенні нагальних проблем

:ay: И если эти проблемы не решаются - надо менять руководителя. Этот процесс должен быть не слишком сложным и зависящим от большинства :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели организация нужна только для того , что б купить подешевле.

Дійсно, є нагальні проблеми, за вирішення яких ніхто не береться. Наприклад, лабораторні дослідження. Якщо ветеринарні лабораторіі на хвороби ще якось проводять досліди, хоч їм і мало віри, то встановити факт отруєння пестицидами, чи іншими речовинами пасічнику фактично ніде. У держави до цього видно руки не скоро дійдуть. Отже, потрібно нам самим цим зайнятись, і це конкретна робота для спілок, і під це я охоче зробив би певний грошовий внесок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та якраз для рядових "суб"єктів" це виявилось лакмусовим папірцем для оцінки суті організації. І вони проголосували "ногами". Тепер піди розкажи .... що в тебе немає доньки.

... да вы романтик, батенька :af:
Этот процесс должен быть не слишком сложным и зависящим от большинства

... тут совсем наоборот - процесс слишком сложный и от большинства не зависит .... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо ветеринарні лабораторіі на хвороби ще якось проводять досліди, хоч їм і мало віри, то встановити факт отруєння пестицидами, чи іншими речовинами пасічнику фактично ніде.

Саме був на сайті інституту Келле. Сайт Коли побачив фото, навіть не повірив, що це славнозвісний інститут. "Скромненько и со вкусом"post-1517-1294511988_thumb.jpg
Институт клиента пчел Келле - это компетентный центр всех интересов отношения пчел, а также смежных областей, как напр., защиту растений, сельское хозяйство. В институте пчел 10 сотрудниц и 16 сотрудников, а также 8 обучающихся действуют в областях Пчеловодство, Лаборатория и Управление.
Якщо трохи походити по сайту, то знайдеш і фото співробітників, і контакти. Зразу видно, що працюють не на чийсь бізнес,, а для людей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели организация нужна только для того , что б купить подешевле.

Якщо трохи походити по сайту, то знайдеш і фото співробітників, і контакти. Зразу видно, що працюють не на чийсь бізнес,, а для людей.

Так і я за це говорю. Якби мені сказали що вступивши в організацію я сприяв би розвитку бджільництва України і вона мені посприяє в потрібний момент то тоді можна, а в даному випадку :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В журнале "Пасечник" №1-11 аннонсирована статья о дрязгах в Братстве. За что судятся пановэ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В журнале "Пасечник" №1-11 аннонсирована статья о дрязгах в Братстве. За что судятся пановэ?

Выкладываю эту статью в теме "Журнал "Пасічник".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В журнале "Пасечник" №1-11 аннонсирована статья о дрязгах в Братстве. За что судятся пановэ?

Выкладываю эту статью в теме "Журнал "Пасічник".
Доброго дня! Цікаве у Вас товариство! І зрозуміло, що майже всі виконують свою роль. Одні хвалять других, інші критикують! От наприклад, пан Гурман - інформує і викладує. А що, і цю роботу треба комусь виконувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаве у Вас товариство!

PROFIL-ANFAS. Добре,що Ви це помітили. А ролі виконують всі майже як в джазі : хто на що здатен. Можливо це звучить поліфонічно (м"яко кажучи) зате природньо. Вийдіть сьогодні на вулицю - почуєте таку котячу кака.... фонію, що аж серце зомліє. Також приєднуюсь до подяк на адресу п.Гурмана за цікаву інформацію про "Братство" та 2-й його з"їзд (з 400 делегатів - присутніми були 115, і це виявилось кворумом???)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Що члени ВГО "Братства бджолярів України" очікують від Братства

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...