Jump to content
Форум на ТочкУ
Petrovych61

Откачка мёда

Recommended Posts

11 минут назад, ромео сказал:

чи варто було переходити ...

Задоволені?

У лежаках все добре,тай минулого року в зиму пішли гарні,а корпусні нада було докинути магазинів 145 але  їх нехватило. В принципі карнікою поки задоволений на 75%, є УС з гніздом краще ніж у карніки,а з медом слабше.

Edited by Женя Циба

На днях почав качати магазини : отводки принесли по 1 магазину+ гніздо підлили;

Сімї - по 2- 3 ,хто як - гнізда теж підлили,але не дуже критично! Не хватило магазинів 145 ! Часу на відкачку теж дуже мало .

• Like 2

Також почав качати соняшник, і ну його в  ...

Краще качати стебла на полі, особливо коли дозріє насіння. :IMHO:

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Також почав качати соняшник, і ну його в  ...

І шо так?

3 часа назад, asot сказал:

На днях почав качати магазини : отводки принесли по 1 магазину+ гніздо підлили;

Сімї - по 2- 3 ,

А минулого року сім'ї по 4-5...

У мене відводки зараз тільки на зиму принесли. 

36 минут назад, ромео сказал:

У мене відводки зараз тільки на зиму принесли.

Відводки по 6-7 рамок - не особо і сильні.На липі хоч відчухались усі від "теплої весни".Думав буде гірше,а вийшло наче трошки краще чим того року

Edited by asot
  • Like 1

5 годин тому, ромео сказав:

І шо так?

не тим займався, маю на увазі селекцію "щоб не роїлась". Під вечір качав один з роїв, який вийшов у мене десь 25 квітня. І ось цей рій дав мені 10 повнючих рамок меду, а зимувалі сім'ї з острівними матками (не мої) за весь сезон стільки не принесли, правда вони і не роїлись. Але кому вони такі потрібні. Сім'ю яка відпустила такого роя ще не качав, але чуйка каже що там ще більше буде.

Отже міняю селекцію "щоб не роїлись" на "щоб роїлись 20-25 квітня".

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

У многих пчеловодов существует довольно несколько различных мнений и идей, относящихся в откачке своего меда. Одни твердят, будто следует откачивать мед всего раз за сезон. Этот способ заключается в том, что на ульи устанавливается дополнительная магазинная наставка примерно каждые семь - восемь дней. И уже в конце сезона откачивают мед.

• Haha 3

1 годину тому, michaeltok сказав:

Одни твердят

А інші шо кажуть?

• Haha 4

1 час назад, michaeltok сказал:

У многих пчеловодов существует довольно несколько различных мнений и идей, относящихся в откачке своего меда. Одни твердят, будто следует откачивать мед всего раз за сезон. Этот способ заключается в том, что на ульи устанавливается дополнительная магазинная наставка примерно каждые семь - восемь дней. И уже в конце сезона откачивают мед.

Главное с графика не сбиться. Так к концу сезона глядишь магазинов 12 можно было бы и откачать

• Haha 8

3 часа назад, michaeltok сказал:

Я перепрошую, але складається враження, що у Вас на меті набити пену кількість постів чи відгуків.

Ви маєте бджіл?

Якщо так -  спробуйте по такій схемі накидати магазинів. І побачите, що  з того вийде.  

Як виявилось - перерозширене гніздо навіть у літню пору може аукнутись

• Like 2

Ничего страшного, все когда то начинали. Через годик второй, пообщавшись ещё учить будет тех у кого спрашивал и учился, потом понимается то  что сколько ни живи а всему научится невозможно. Это безконечный процесс. На любого знающего, опытного найдётся более знающий, более опытный,. Предела нет. 

• Like 3