Перейти к содержанию

Откачка мёда


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Тайна бакфаста раскрыта! Сенсация! Откуда он берет мед? Да тупо ворует!!! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Женя Циба сказал:

Діло в тому,що коли ставлю відкачані рамки в вулик бджоли починають їх обсушувати і появляються воровки,більше 5-6 вуликів відкачати не виходить починається напад ось і думаю може відкачані рами краще ставити назад під вечір.

Даже во время взятка когда в семью попадают чужие рамки после откачки пчелы начинают искать "чужой мед" и мешают отбирать мед с других ульев. Если откаченные рамки собирать и ставить в улья вечером нужно много свободной суши. Надо искать компромисс или быстро или аккуратно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два роки роблю авантуру. Корпуси з щойно відкачаними рамками ставлю на відстані три метра від найближчих вуликів. Даю менше рамок. 7 -8. Зчиняється напад на них. Та сіміі жодного разу не грабували. Є трохи побитоі бджоли. Але не багато. Забув сказати що далі ставити просто немає можливості. В ідеалі краще ставити на відстані 20 м. І далі. Робили так у товариша 15 серпня. Відволікає увагу бджіл досить добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Маркіян сказал:

Хтось мені підказав. Щедро заливаю водою з чайника. Робота зайва та ефект відчутний.

Если мёд густой, то хотя бы с росинки побрызгать водой. После откачки крытого мёда, остатки в рамке начинают сушить воздух в улье, пчёлы начинают вылазить на улей и т.д. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 20:33, Женя Циба сказал:

Я даже незнаю як це назвати,Одне знаю треба їм змінити породу бджіл,таку щоб навчила їх охайності;)

Тут порода не допоможе, якби це вульгарно не звучало, але "рожденный пить ...... не может".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Джаз сказал:

Тайна бакфаста раскрыта! Сенсация! Откуда он берет мед? Да тупо ворует!!! :umora:

Мне местные тоже говорили ,что я даю водку пчёлам ,что бы они воровали мёд у соседа 

А у него три улья лежака в два ряда :rofl: На тот момент больше пчёл в радиусе 7 км не было 

В этом году появились  ульи на другом конце села 

Контролировать трутовый фон станет проблематично 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 21:30, Sanich сказав:

Або качаєте першого вулика і йому останньому повертаєте рамки. Звичайно, що то ризик розповсюджувати хвороби на пасіці, але не тасувати рамки між сім"ями, то утопія, як на мене. 

Після відкачки стараюсь повертати рамки тим сім"ям з яких їх забрав. Для цього перед тим як вийняти рамки з вулика помічаю їх, провівши крейдою по верхній планці рамки (в одному вулику це буде одна лінія збоку рамки, в другому-посередині, в третьому дві  по краях, в четвертому в центрі і скраю, в п"ятому просто не мічені.) Такі ж мітки ставлю і на корпусі вулика. Забрав рамки, закрив вулик, відкачав, відкрив і поставив рамки туди де брав. Особливо це важливо тоді, коли на рамках може бути закритий розплід. З таким підходом унеможливлюється послаблення одних і підсилення сусідніх сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 21:14, Mаксим сказал:

Еще одна жесть

 

Середньоруську їм . Я б подивився б як вони б там шарились . :umora: . І підбородки чухали . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 22:34, Sanich сказал:

Я взагалі останню відкачку страюся по ночі робити, якщо взагалі немає взятку.

:blink:В хімзахисті ?:) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 22:33, Женя Циба сказал:

Діло в тому,що коли ставлю відкачані рамки в вулик бджоли починають їх обсушувати і появляються воровки,більше 5-6 вуликів відкачати не виходить починається напад ось і думаю може відкачані рами краще ставити назад під вечір.

Ставте не подалік для відволікаючого прийому корпус з відкачаними рамками . А сім,ю старайтеся турбувати 1 раз забрав на відкачку і сразу ж поставив відкачані . Злодійством як правило починають займатися бджоли з тих сімей яких ще не качали . Коли до їх гнізд добралися , їм вже не до крадіжок . До речі , читав що відволікають таким способом : на підкришник натягують сітку щоб не пролізла бджола , знаходять саму кримінальну сім,ю знімають холсти , утеплення , кришу і ставлять підкришник з сіткою , прямо на відкриті рамки . Все . В усіх є робота .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2017 в 21:33, Женя Циба сказал:

Діло в тому,що коли ставлю відкачані рамки в вулик бджоли починають їх обсушувати і появляються воровки,більше 5-6 вуликів відкачати не виходить починається напад ось і думаю може відкачані рами краще ставити назад під вечір.

У чому носите рамки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, ромео сказал:

У чому носите рамки? 

Рамонос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, vovchik v сказав:

:blink:В хімзахисті ?:) 

Ставлю завчасно видалячі - а далі хоч всю ніч можна качати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Ставлю завчасно видалячі - а далі хоч всю ніч можна качати.

Це вже по хитрому .:umora: Щось в мене ці бджоловидалячі з голови вилетіли . Запитання : Яка конструкція видалячів найкраще зарекомендувала себе ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

Мне местные тоже говорили ,что я даю водку пчёлам ,что бы они воровали мёд у соседа 

Романович . Если дрессируете водкой , так должны таскать водку . :umora: Видно соседи запасы горючки в ульях хранят .:umora: . А Вам признаться , что тащат пчелы скромность не позволяет . :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Рамонос.

Я зробив ящик. Поставив його на перероблений одноколісний будівельний возик. Вожу, а не ношу. Кришка з двох частин закривається. Якщо нападу нема, то вожу по 8 рамок. Як тільки починається атака, ставлю у цей ящик поряд із відкачаними рамками запалений димар. Бджоли всередину зовсім не лізуть, крутяться назовні.

В мене інша проблема - важко відбитися від атаки з приміщення, де йде відкачка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ромео сказал:

Я зробив ящик. Поставив його на перероблений одноколісний будівельний возик. Вожу, а не ношу. Кришка з двох частин закривається. Якщо нападу нема, то вожу по 8 рамок. Як тільки починається атака, ставлю у цей ящик поряд із відкачаними рамками запалений димар. Бджоли всередину зовсім не лізуть, крутяться назовні.

В мене інша проблема - важко відбитися від атаки з приміщення, де йде відкачка.

Я вже найшов вихід,відкачані рами ставлю у вулик під вечір,начебто краще.Як у Вас медозбор цего року з соняха?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vovchik v сказал:

Ставте не подалік для відволікаючого прийому корпус з відкачаними рамками .

Ні в якому разі це робити не раджу, можна спровокувати всю пасіку і не тільки свою, потім не зможете і вулика відкрити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, vovchik v сказал:

Це вже по хитрому .:umora: Щось в мене ці бджоловидалячі з голови вилетіли . Запитання : Яка конструкція видалячів найкраще зарекомендувала себе ? 

У меня Портера, работают.

Если пчел 5 на рамках сидят, то неплохо. После удалителей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ромео сказал:

зробив ящик. Поставив його на перероблений одноколісний будівельний возик. Вожу, а не ношу.

Блін а я як лось ношу в руках по два ящики - руки обриває, а на вечір думаю що руки болять від медогонки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Серж 82 сказал:

Ні в якому разі це робити не раджу, можна спровокувати всю пасіку і не тільки свою, потім не зможете і вулика відкрити

В мени на пасіці неможна навіть десь кусок язика з медом забути,бо сразу починається хаос,а якщо корпус то тоді гаплик.

11 минуту назад, Серж 82 сказал:

Блін а я як лось ношу в руках по два ящики - руки обриває, а на вечір думаю що руки болять від медогонки :umora:

Серж ти напевно вже на фінішній прямій по відкачці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

В мени на пасіці неможна навіть десь кусок язика з медом забути,бо сразу починається хаос,а якщо корпус то тоді гаплик.

Сьогодні качав то начебто все нормально рамки повертаю після відкачки, а вчора і післявчора трохи шниряли під вікном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні качав корпусні на 145 рамку,відбирати рамки одне удовольствіє,після лежаків,але нада було в корпусі ставити на одну рамку меньше,бо якісь вони тонкі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Женя Циба сказал:

Серж ти напевно вже на фінішній прямій по відкачці?

Ей, не питай, думав що сьогодні закінчу лежаки , а залишився ще один на завтра бо пішов з кумом на пиво. Лишилось прокачати 30 шт пінопластових корпусних.  Щось у мене туго іде, більше семи вуликів за день не получається, три дні допомагав дружини брат, а далі знову я сам,  забираю з лежака по 12 рам, поки розпечатаю поки віджену(3 загрузки), поки назад у вулик, то година вже пролетіла 

IMG_20170730_162149.jpg

IMG_20170730_100655.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Блін а я як лось ношу в руках по два ящики - руки обриває, а на вечір думаю що руки болять від медогонки :umora:

Механізація нас врятує. Цього року поставив електропривід - кнопками клацати значно легше...

1 час назад, Женя Циба сказал:

Як у Вас медозбор цего року з соняха?

Швидко закінчився, зараза, я ще й в азарт не ввійшов.

В цілому за раз викачки краще ніж торік, але по валу буде менше,:( бо минулого року в цю пору була вже друга викачка...

Ще й на зиму треба залишати...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...