Перейти к содержанию

Откачка мёда


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, ромео сказал:

Я зробив ящик. Поставив його на перероблений одноколісний будівельний возик. Вожу, а не ношу. Кришка з двох частин закривається. Якщо нападу нема, то вожу по 8 рамок. Як тільки починається атака, ставлю у цей ящик поряд із відкачаними рамками запалений димар. Бджоли всередину зовсім не лізуть, крутяться назовні.

В мене інша проблема - важко відбитися від атаки з приміщення, де йде відкачка.

Затулити вiкна ,вимкнути свiтло ,вiдкрити щилину в дверях ,бджоли вилетять назовнi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

Блін а я як лось ношу в руках по два ящики - руки обриває, а на вечір думаю що руки болять від медогонки :umora:

Велика " кравчучка" вам в помiч 

Одразу вiдбираю у корпуси ,котрi стоять на нiй 

 Коли вiтродуйкою видуваю, то i не ворушу рамок у корпусi ,мов на промисловiй пасiцi :ay:

видув ,зняв ,поставив на тачку  ,вiдвiз на викачку :umora:

Бiльше 3-4 корпусiв не нагружаю 

Бо по трапу на сходах, важко видертися 

001 (14).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Затулити вiкна ,вимкнути свiтло ,вiдкрити щилину в дверях ,бджоли вилетять назовнi 

Ну да, тільки вони не дурні, знову лізуть, як тільки світло вмикаєш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ромео сказал:

Механізація нас врятує. Цього року поставив електропривід - кнопками клацати значно легше...

Тільки що допомагав брату перевозити бджіл на сонях(одне поле цвіте, друге через дорогу ще й не думає), то теж радив брати моторчик до медогонки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ромео сказал:

але по валу буде менше,

Я вже половина пасіки викачав скажу чесно цей рік в мени по соняшнику най хреновіший за 8 років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Я вже половина пасіки викачав скажу чесно цей рік в мени по соняшнику най хреновіший за 8 років.

ну якщо хрен медує,шо тут скажеш, споживача(ку) на нього треба, не пропадати ж такому добру:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня качал мед, жарковато + 36. Приспособил тачку для подвозки рамок, становится 12 шт.,

PHOTO_20170803_121905.jpg

PHOTO_20170803_112709.jpg

PHOTO_20170803_121812.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Н. Петрович сказав:

Сегодня качал мед, жарковато + 36. Приспособил тачку для подвозки рамок, становится 12 шт.,

PHOTO_20170803_112709.jpg

 

Если не секрет, что это за крючки на верхних планках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, chernega сказал:

Если не секрет, что это за крючки на верхних планках?

Дистанционные. Рамки без Гофмана. У меня есть несколько штук с такими же, мне не понравилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня качал мед, жарковато + 36. Приспособил тачку для подвозки рамок, становится 12 шт.,
PHOTO_20170803_121905.thumb.jpg.75f264cf005db87dd329f8295a10cbcd.jpg
PHOTO_20170803_112709.thumb.jpg.271ab4c7319ceefbd5771777b866c5fe.jpg
PHOTO_20170803_121812.thumb.jpg.19e1d0fc464f3ef585c014547d1f9eb2.jpg
Я так же качаю, только вместо фанеры сверху использую плотную ткань с пребитымы по бокам брусками паралельно рамкам, Так намного быстрее и удобнее ставить рамки.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, chernega сказал:

Если не секрет, что это за крючки на верхних планках?

Это разделительные флажки, лет 20 уже ими пользуюсь, мне нравится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, юрий черевичный сказал:

Я так же качаю, только вместо фанеры сверху использую плотную ткань с пребитымы по бокам брусками паралельно рамкам, Так намного быстрее и удобнее ставить рамки.

Фанера очень легко движется по пазам. От материя отказался, после откачки рамок на верхних брусках иногда остается мед, материя его касается и становится липкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році гнізда були в двох 8 рамк. корпусах на 300мм рамку.Поставив поруч з радіалками 2 медогонки на 4 рамки з приводом Бурякова.  Враження таке ,що не мед качаю ,а байдикую .Мед витікає довго-чекати нудно.Продуктивність відкачки  в 4 рази менша ніж на радіалках з 145мм рамкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.08.2017 в 10:48, Ильич (альп) сказал:

Дистанционные. Рамки без Гофмана. У меня есть несколько штук с такими же, мне не понравилось

Чому не сподобались? Планую собі такі зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Чому не сподобались? Планую собі такі зробити.

Быстро застраивают и воском и прополисом. После этого проблематично уже поворачивать в рабочее-нерабочее положение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вперше звернув увагу. Після відкачки поставив корпуса на осушку верхніми. Через плівку з маленьким отвором збоку. За три дні кожна рамка була на 1\6 запечатана. При вскритті виделкою виявилось, що меду там взагалі немає! Дивина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Маркіян сказал:

Вперше звернув увагу. Після відкачки поставив корпуса на осушку верхніми. Через плівку з маленьким отвором збоку. За три дні кожна рамка була на 1\6 запечатана. При вскритті виделкою виявилось, що меду там взагалі немає! Дивина.

Сюрприз для пасічника :umora:, добре що води туда не натаскали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго часу. Підкажіть, будь-ласка, якось бачив відео де відкачували мед. Перед тим як забрати рамки з вулика вони клали тканину просякнуту якоюсь рідиною, бджоли перейшли в нижній корпус і тоді вони забрали рамки чисті без бджіл. Мене цікавить що-то за рідина, запах якої відлякує бджіл?

Відео було старе, зняте ще за союзу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2017 в 09:25, Маркіян сказал:

Вперше звернув увагу. Після відкачки поставив корпуса на осушку верхніми. Через плівку з маленьким отвором збоку. За три дні кожна рамка була на 1\6 запечатана. При вскритті виделкою виявилось, що меду там взагалі немає! Дивина.

Розпечатуєте ножем Гуслія?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из-за жары что бы не порвать рамки приходиться крутить  на минимальных оборотах.....дело идет медленно....хоть бери и кондиционер  в цеху ставь.

Некоторые рамки приезжают уже  треснутыми (руты) .Самые удобные полурамки:после перевозки треснутых нет и откачивать можно на больших оборотах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2017 в 09:25, Маркіян сказал:

Вперше звернув увагу. Після відкачки поставив корпуса на осушку верхніми. Через плівку з маленьким отвором збоку. За три дні кожна рамка була на 1\6 запечатана. При вскритті виделкою виявилось, що меду там взагалі немає! Дивина.

 

8 часов назад, ромео сказал:

Розпечатуєте ножем Гуслія?

У себя тоже такое наблюдал, нож применялся обыкновенный. С чем связано - не знаю. Но неудобства при работе добавляет, потом сиди, эти крышечки с пустых ячеек выковыривай. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.08.2017 в 21:15, Stol сказал:

В цьому році гнізда були в двох 8 рамк. корпусах на 300мм рамку.Поставив поруч з радіалками 2 медогонки на 4 рамки з приводом Бурякова.  Враження таке ,що не мед качаю ,а байдикую .Мед витікає довго-чекати нудно.Продуктивність відкачки  в 4 рази менша ніж на радіалках з 145мм рамкою.

Завершив я вчора свою третю качку. Почав після обіду 1-го і закінчив до обіду 8-го, за сім днів прокачав весь сонях. Радіалка відпрацювала добре, всі три качки, я не просто задоволений, я дуже задоволений, бо вона вдвічі збільшила темп качки.

По цьому року вийшло що левову частку часу витрачалося на розпечатування стільників. По хронометражу тепер так:

- видування корпусів - 15-20% часу

- розпечатування рамок - 50-60% часу

- відкачка рамок медогонкою - 20-25% часу.

Тобто потрібно механізувати розпечатування стільників, і для мене це тепер проблема #1 в процесі відкачки меду, бо перший і третій етапи вирішені за рахунок повітродувки та радіальної електромедогонки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2017 в 21:54, ромео сказал:

Я зробив ящик. Поставив його на перероблений одноколісний будівельний возик. Вожу, а не ношу. Кришка з двох частин закривається. Якщо нападу нема, то вожу по 8 рамок. Як тільки починається атака, ставлю у цей ящик поряд із відкачаними рамками запалений димар. Бджоли всередину зовсім не лізуть, крутяться назовні.

В мене інша проблема - важко відбитися від атаки з приміщення, де йде відкачка.

По периметру дверей і вікон де лізуть бджоли пройтись ганчіркую змоченою в солярку. Ганчірку краще закрітити на якійсь планці, щоб руки не вимазать. В неділлю так відбились, щоб в приміщення не лізли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Тобто потрібно механізувати розпечатування стільників, і для мене це тепер проблема #1 в процесі відкачки меду 

При сухой печатке очень неплохо получалось горелкой газовой на минимуме. Ну или термофеном.

А вот мокрую так не получилось, плавится. но не вскрывается сота. Но у меня - мокрая вся. Карпатка у меня.   так что только одну рамку так распечатал. Но - реально круто!  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Тобто потрібно механізувати розпечатування стільників, і для мене це тепер проблема #1 в процесі відкачки меду, бо перший і третій етапи вирішені за рахунок повітродувки та радіальної електромедогонки.

Чем сейчас производите распечатку рамок?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...