Перейти к содержанию

Скільки "коштують" документи на пасіку?


Артем

Рекомендуемые сообщения

В пятницю здав підмор на аналіз 205 грн

Шурік, а як вони визначають із кількох сімей Ви здаєте підмор?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже сделал документы на пасеку,50 семей-5проб 214грн+36-паспорт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже сделал документы на пасеку,50 семей-5проб 214грн+36-паспорт

olegx478, Мабуть й я цим займуся. Переконали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,50 семей-5проб 214грн+36-паспорт

В минулому році за 30 б/с взяли приблизно 500 грн...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В пятницю здав підмор на аналіз 205 грн

Шурік, а як вони визначають із кількох сімей Ви здаєте підмор?
чесно скажу що я не в темі як вони це все визначають але я знаю що я за аналізи проплатив мені їх проробили і більше претензій до мене нема.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В минулому році за 30 б/с взяли приблизно 500 грн.

В минулому році ні до кого не звертався. Відкрилсь хвіртка. Зайшов чоловік. Представився районним ветлікарем і вічливо спитався чи я не проти здати йому 100 бджіл з 30-и моїх сімей для аналізів на нозематоз та гнилець. БЕЗКОШТОВНО. Я був просто вражений. За документами я не звертався. Сільському голові це до лампочки. Як і моім клієнтам.
Дякую. Мабуть таки колись знадобиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Шурік, а як вони визначають із кількох сімей Ви здаєте підмор?
минулого року здавав - 1 проба - 10 сімей, з кожної сім'ї по одній бджолі, реєстрував 14 сімей - здав два коробки від сірників, в одному 10 бджіл, в другому 4. за відбором ніхто не слідкував - набирай хоч з однієї сім'ї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

ПАСОРТИЗАЦІЯ ПАСІК Сьогдні постало досить актуальне питання паспортизації пасік так як в більшості регіонів України більшість пасік не тільки не отримують належного ветеренарного обслуговування але і не мають паспортів пісіки Більшість пасічників просто відмовляються проходити паспостерізацію бо зідно указа міністерства аграрної політики і продовольства №381/2291 від 7.03.2013р Пасічника зобовязують здати проби з кожної бджолородини в ветеренарну лаболаторію і оплатити за кожну пробу 18 гр і +30 гривень за сам бланк паспорта Враховуючи низьку рентабельність пасік і високу вартість ветеренарного обслуговуваня вже при реєстрації відмовляються співпрацювати з ветеренарною службою . ЯК БУТИ ? ЯК КОНТРОЛЮВАТИ ЗДОРОВЯ ПАСІК ? ЯК БОРОТИСЬ З ХВОРОБАМИ БДЖІЛ ? Коли ветеренарні служби не володіють інформацією про стан бджільництва в своєму регіоні ! Якою є реальна вартість паспортизації пасіки ? Який порядок реєстрації пасіки і отримання паспорта пасіки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який порядок реєстрації пасіки і отримання паспорта пасіки ?
Порядок реєстрації пасік
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який порядок реєстрації пасіки і отримання паспорта пасіки ?
Порядок реєстрації пасік
все правильно але постає питання: ветеренарна служба по законодавству повинна щорічно проводити планові дослідження пасік і такі дослідження повинні проводитись безкоштовно а платними повинні бути тільки комерційні дослідження ,при продажі бджіл і продуктів бджільництва
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

повинна щорічно проводити планові дослідження пасік і такі дослідження повинні проводитись безкоштовно
Повинна,але незобов*язана.І поки що ми в цих питаннях безсилі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

повинна щорічно проводити планові дослідження пасік і такі дослідження повинні проводитись безкоштовно
Повинна,але незобов*язана.І поки що ми в цих питаннях безсилі.
сьогодні тільки обєднана пасічна спільнота зможе заставити виконуати ветеренарів свою роботу та це питання потрібно обговорити в Києві на зборах спілки пасічників бо поодинці жодна регоінальна спілка цього зробити не зможе та сьогодні в нас почались зміни і представник ветеренарної служби сьогодні на засіданні склав список пасік для планового огляду побачимо яким чином проведе ветеренарна служба планові огляди пасік згідно з списком також пропоную пасічникам та спілкам інших регіонів подати заявки на проведення планових оглядів пасік
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні тільки обєднана пасічна спільнота зможе заставити виконуати ветеренарів свою роботу
Для того щоб зробити аналізи,обстеження потрібні кошти.А як можна заставити лаборанта зробити аналізи якщо нема реактиаів,хіба що виписати довідку з потолка.І що воно дасть для бджільництва. Потрібно щоб уряд їм виділив кошти,а це на сьогодні майже неможливо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні тільки обєднана пасічна спільнота зможе заставити виконуати ветеренарів свою роботу
Для того щоб зробити аналізи,обстеження потрібні кошти.А як можна заставити лаборанта зробити аналізи якщо нема реактиаів,хіба що виписати довідку з потолка.І що воно дасть для бджільництва. Потрібно щоб уряд їм виділив кошти,а це на сьогодні майже неможливо.
Здійснення протиепізоотичних заходів, у тому числі профілактичних, діагностичних, з ліквідації хвороб тварин та їх лікування 1 бджолосім’я 17,53 Крім передбачених законодавством випадків, коли надання послуг здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, до розміру плати не включаються витрати на ветеринарні препарати та дезінфектант Видача ветеринарно-санітарних паспортів пасік, ставків 1 послуга 30,00 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0381-13/paran4#n4 Тож почекаємо і побачемо яким чином ветеренарна служба проведе планові дослідження і який рахунок отримають пасічники за проведення планових оглядів які повинні бути безкоштовними За паспорт однозначно потрібно заплатити 30 гр . а решту?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

В цьому році вперше почав продавати мед на ринку (до цього забирали все з рук). Вимагали ветеринарний паспорт пасіки. Здав частину стільника з розплодом на аналіз на гнильці. Був виїзд ветеринарного інспектора та огляд пасіки. За все разом заплатив 150 грн. Сьогодні на руки отримав паспорт. Думав буде дорожче і складніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Сегодня оформил Ветеринарно-санитарный паспорт пасеки. Паспорт № 471. Оформил 7 семей (одна точно не выйдет из зимовки ну и еще 1 про запас отнял). На все ушло 30 мин.  Характеристика пасеки записана с моих слов, никто даже не заикнулся о выезде на место. Единственное без результатов исследования. Подмор сдам весной. Все обошлось 183 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зашел сегодня в сельсовет. принес секретарю заявление на регистрацию пасеки. Очень повеселили ее округляющиеся глаза по мере чтения заявления. Пришлось спускаться в машину и приносить Порядок регистрации пасек, хорошо был распечатан для себя. Оказывается я первый кто вообще в селе зарегистрировал пчел, хотя в селе человек  10-15 держит пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зашел сегодня в сельсовет. принес секретарю заявление на регистрацию пасеки. Очень повеселили ее округляющиеся глаза по мере чтения заявления. Пришлось спускаться в машину и приносить Порядок регистрации пасек, хорошо был распечатан для себя. Оказывается я первый кто вообще в селе зарегистрировал пчел, хотя в селе человек  10-15 держит пчел.

Тоже надо заняться этим вопросом, пока дядя ветеринар и весь район знает.

Вчера ходил к председателю села, хочу его дом по соседству с моим где пасека (прибрать к рукам), говорит газовики моими пчелами интересовались почему мол в метре под трубой стоят :blink:, может он гонит бывает за ним такое, но причем тут газ и пчелы если на то пошло уберите Вашу трубу с моего участка у меня все равно газа нет :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

 

Сьогодні звертався по питанню паспорта в вет упавління. Сказали, що немає бланків паспортів. Отаке!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні звертався по питанню паспорта в вет упавління. Сказали, що немає бланків паспортів. Отаке!

Бланк можно купить в интернет магазине пчеловодческом есть во многих.

А когда у наших служб что-то было? Только со своим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бланк можно купить в интернет магазине пчеловодческом есть во многих.

А когда у наших служб что-то было? Только со своим.

кстати нет, я оформлял  - без вопросов достали из сейфа бланк и выписали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кстати нет, я оформлял  - без вопросов достали из сейфа бланк и выписали. 

а за бланк платили 10 грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а за бланк платили 10 грн?

да

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бланк можно купить в интернет магазине пчеловодческом есть во многих.

Ткніть носом в один!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...