Перейти к содержанию
Артем

Скільки "коштують" документи на пасіку?

В теме 364 сообщения

ветработник выписывает направление на анализы, отбор проб делаете вы сами

за анализы вы платите в ветлабораторию, одна проба(50 пчёл) до 10 семей 42.07гр=варроатоз-0гр, браульоз-15.33гр, нозематоз-13.37гр, акарапидоз-13.37гр.

за 100 семей 10%= 10 проб 420.7гр

лаборатория выдаёт зв!т про результат досл!джень

паспорт выписывается один раз в жизни 50.88гр. а анализы и осмотр каждый год.

потом на основании результатов анализов и осмотра всей вашей пасеки, не 10% (забор, система ульев, цвет, нумерация, поилки, порода, медоносы, эп!зоотичний стан и т.д.) ветработник делает записи в санпаспорте заполняет все графы, ставит печати.

за ветеринарн! послуги (всей пасеки не 10%)выписывает квитанцию на ветлечебницу одна семья 29.73гр, 10 семей 297.3гр, 100 семей 2973гр

без оплаты этой квитанции у вас будет только зв!т про результат досл!джень лаборатории, а не будет печатей в паспорте.

заготовителям не нужен результат досл!джень, им нужны печати в паспорте.

у кого ветработники делают осмотр бесплатно, рад за Вас, у Вас коммунизм.

Поделиться сообщением

2 часа назад, roman72201 сказал:

за ветеринарн! послуги (всей пасеки не 10%)выписывает квитанцию на ветлечебницу одна семья 29.73гр, 10 семей 297.3гр, 100 семей 2973гр

без оплаты этой квитанции у вас будет только зв!т про результат досл!джень лаборатории, а не будет печатей в паспорте.

Не знаю як у Вас , а у нас 29.73 коштує виклик ветеринарного лікаря і при чому ця ціна не залежить від кількості сімей. А решта розцінок такі самі. Паспорт оформляв 21.04. І всі печатки стоять. Тому раджу ще раз поцікавитись розцінками.

Поделиться сообщением

2 часа назад, roman72201 сказал:

потом на основании результатов анализов и осмотра всей вашей пасеки, не 10% (забор, система ульев, цвет, нумерация, поилки, порода, медоносы, эп!зоотичний стан и т.д.) ветработник делает записи в санпаспорте заполняет все графы, ставит печати.

заготовителям не нужен результат досл!джень, им нужны печати в паспорте.

у кого ветработники делают осмотр бесплатно, рад за Вас, у Вас коммунизм.

Мне вот интересно, вет специалист, смотрит все семьи пасеки, если берёт за каждую 29,73, 10 семей 297.3гр, 100 семей 2973гр?

Поделиться сообщением

1 година тому, Andruhan сказав:

Мне вот интересно, вет специалист, смотрит все семьи пасеки, если берёт за каждую 29,73, 10 семей 297.3гр, 100 семей 2973гр?

Кто там что смотрит!!! У меня даже точок не знают где)

Поделиться сообщением

11 час назад, Fortons сказал:

У нас смотрят , но в улья не лезут так как у него на руках результаты анализов . А его задача внешний осмотр пасеки и помещений которые используются .

Поделиться сообщением

В 24.04.2017 в 17:10, Andruhan сказал:

Нормально, если не учитывать, что переплатили раза в три-четыре!

Какие все умные и математически подкованые!

Два раза съездить в район - 200грн. бензин. Минус полдня рабочего времени. Не знаю как у математиков, а у меня рабочий день должен давать минимум 1000 грн...  Убытки нарисовались 700 грн. Это я амортизацию авто и моральные издержки не считал.

Вот такая высшая математика у меня. И такая экономика.

В 24.04.2017 в 17:10, Andruhan сказал:

Изменено пользователем senber

Поделиться сообщением

On 25.04.2017 at 0:24 AM, Fortons said:

В нас теж не приїжджають на точок просто аналізи подивились записали тай все можеш їхати.

Поделиться сообщением

Сьогодні отримав Ветеринарно санітарний паспорт пасіки. Написав заяву, тиждень розглядали, виїзд на пасіку ветеринара і через 4 дні паспорт у мене.

Все безкоштовно......ну майже 2 л меду.:)

Тепер треба зареєструвати в сільській раді....

20170613_145332_resized.jpg

Изменено пользователем FES

Поделиться сообщением

В 02.03.2016 в 20:57, Вадим Василюк сказал:

Тиждень тому, позвонив заготівельник, якому я здаю мед і каже, що в цьому році для здачі меду потрібен вет. паспорт.

Сьогодні розмовляв з начальником нашої вет. лікарні і задв питання про продовження паспорту, аналізи там всі діла. Каже за 1- ну сім'ю треба заплатить 17,50 грн + 30 грн з кожного десятка сімей, ну і нарахував мені за 50 бджолосімей блисько 1000 грн. Я в шоці в 2012 році робив все безкоштовно (тільки бланк в.п 10 грн), чи може розвод якись, хто що знає???

то мабуть ще по божеськи, :umora:я сьогодні топтав дорогу, ............лабораторія близько 50грн на 10-ть сімей  але далі  начальник, старий друг , огорошили конкретно,  відбір матеріалу на аналізи лише в присутності лікаря, тобто  огляд кожної сімї близько 20грн....то вже  за 50 сімей  більше тисячі....а мабуть ще на стіл розраховують:umora:

я йому розказую прямо, що його лікар має лише диплом і не проходив навчання та чергової перевірки знань, посвідчення не має...і перевіряти пасіку не може, я пропоную видати паспорт по результатам аналізів, до них не дійшло, заробляючи так з мене кошти для установи він ризикує попасти під особисті штрафи від антимонопольного ......дав на роздуми пару днів, побачим, що вони вирішать....

Поделиться сообщением

В 24.04.2017 в 22:02, Владимир Иванович сказал:

Не знаю як у Вас , а у нас 29.73 коштує виклик ветеринарного лікаря і при чому ця ціна не залежить від кількості сімей. А решта розцінок такі самі. Паспорт оформляв 21.04. І всі печатки стоять. Тому раджу ще раз поцікавитись розцінками.

де саме отримували паспорт?

Поделиться сообщением

В 31.07.2017 в 23:32, Николай S сказал:

де саме отримували паспорт?

Мена .

Поделиться сообщением

Сьогодні мене завідуюча ветеринарної поліклініки "порадувала":

- Хочу оновити паспорт пасіки (зробив рік тому)? Маю вже 50 сімей

- Добре, з вас бдолиний підмор 5 проб (по 20 грн), і 29,50 грн за огляд кожної сім,ї. Рахунки я дам.

:blink: Але ж минулого року я просто за проби платив...

- Цього року розцінки помінялися. Ось так. Є такі, які по 3000 грн платять за огляд.

Далі я чемно подякував за інфо й добре задумався. А чи треба він мені? Минулого року він дав мені +1 грн до 28 грн за мої 2 тони, у той час як мій сусід здав по 43 навесні без документів...:hmm:

Цього року паспорт мені обійдеться у 1600-1700 грн, то чи варто?

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, Sashko сказав:

29,50 грн за огляд кожної сім,ї.

Звертаю увагу пасічників на існування документа, як унормовує огляд бджіл: Ветеринарам про бджіл.docx

Інших документів я не знаю.:hi:

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

А в яких випадках ветлікар повинен проводить огляд кожної сімї? Що таке огляд сімї? Я думаю якщо знати фахову відповідь на ці запитання, то можна зрозуміти чи за кожну сімю на пасіці потрібно платити 29,5. Є фахівці які можуть дати відповіді на ці запитання?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти