Перейти к содержанию

Скільки "коштують" документи на пасіку?


Артем

Рекомендуемые сообщения

Прошу звернути увагу на новий документ Держпродспоживслужби:

пасiка_паспорт_1_скан.doc

Зверніть увагу на те, що плата за реєстрацію пасіки складає 50,88 грн., незалежно від розміру пасіки.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В минулому році я заплатив за бланк паспорта 30 гривнів, тепер 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, katran54 сказал:

В минулому році я заплатив за бланк паспорта 30 гривнів, тепер 50.

А де Ви діли торішній паспорт?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, asaltan сказал:

А де Ви діли торішній паспорт?:dntknw:

А якщо є торішній паспорт, цікаво, скільки буде коштувати проставити відмітки за поточний рік?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, asaltan сказал:

А де Ви діли торішній паспорт?:dntknw:

Паспорт є. Здав підмор на весні (75грн. за 3 проби) і сказали що аналізи віддадуть коли здам ще черву на європейський і амер. гнильці ( помоєму по 115 грн. за аналіз). А я подумав що весь свій мед (його небагато ) реалізую з дому то і не став робити ці аналізи бо знаю що в мене на пасіці цих хвороб немає (тьху-тьху). Так що паспорт лежить і коли буде треба я  продовжу його дію. Не обов"язково ж щоб були відмітки кожен рік?

Тим більше що минулого літа я пробував торгувати на ринку і здав ще мед на аналіз то результатів мені не дали (мабуть мед просто з"їли):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

кто продлевал паспорт и сколько это стоило ?

у нас за 10 семей

ветеринарные услуги 297.30

анализы 42.07

итого с услугами банка 353.37 гр. говорят дешевле быть не может, показывают единый всеукраинский реестр услуг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, roman72201 сказав:

кто продлевал паспорт и сколько это стоило ?

у нас за 10 семей

ветеринарные услуги 297.30

анализы 42.07

итого с услугами банка 353.37 гр. говорят дешевле быть не может, показывают единый всеукраинский реестр услуг

щось не віриться, виходить реєстрація з аналізами буде дешевше ніж продовження.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 что продление что регистрация одна и та же сума плюс за бланк паспорта гривен 50 и то бланков нет (давно никто не выдаёт) просто распечатка на принтере на А4 и в прошлом году дешевле не было

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, roman72201 сказал:

кто продлевал паспорт и сколько это стоило ?

у нас за 10 семей

ветеринарные услуги 297.30

анализы 42.07

итого с услугами банка 353.37 гр. говорят дешевле быть не может, показывают единый всеукраинский реестр услуг

В Купянске за 10 семей взяли 230 грн. и без анализов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mixaskm сказал:

В Купянске за 10 семей взяли 230 грн. и без анализов

паспорт продлевают на основании результатов анализов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, roman72201 сказал:

паспорт продлевают на основании результатов анализов

Без понятия у кого они на меня брали анализы говорят деньги давай и свободен, так и сделал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в ветлечебнице зам начальника мой одноклассник

сказал что если кто-то говорит, что где-то дешевле то это из одного ряда

охотники, рыбаки, пасечники (не пчеловоды)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, roman72201 сказал:

в ветлечебнице зам начальника мой одноклассник

сказал что если кто-то говорит, что где-то дешевле то это из одного ряда

охотники, рыбаки, пасечники (не пчеловоды)

Походу твой одноклассник с тебя дерет еще больше чем с других наверное за знакомство это бывает часто менталитет у нас такой или у меня просто дешевле берут так как не чего не делают отметили и все давай пока.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, mixaskm сказав:

В Купянске за 10 семей взяли 230 грн. и без анализов

це за комерційні   а так  ви платите за бланк паспорта  і одну пробу  і  того виходить орієнтовно 50 гривень      якщо ветеренарний лікар щось буде доказувати то спитайте скільки  в скількох відсодків сімей він по правилах повинен відібрати проби 10 чи 20%

 

в вашому випадку 10 сімей це  1або 2 проби   звдки така сума?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, mukola-s сказал:

це за комерційні   а так  ви платите за бланк паспорта  і одну пробу  і  того виходить орієнтовно 50 гривень      якщо ветеренарний лікар щось буде доказувати то спитайте скільки  в скількох відсодків сімей він по правилах повинен відібрати проби 10 чи 20%

 

в вашому випадку 10 сімей це  1або 2 проби   звдки така сума?

Да я в понял я отдал 230 и пошел и все забыл меня эта цифра устроила его тоже времени заняло минуту и все (все равно он как не делал тех проб так и не будет делать)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А все же как по законодательству? Кто-то на форуме есть компетентен в этом вопросе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас беруть 10 грн за сімю.Задекларував 10 сімей+паспорт пасіки(бланк)48 грн.Прийшлось везти вет.лікаря на пасіку і дав дітям літру меду.348 грн .Справку із сільради ф3 дали безплатно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне озвучили за 20 семей 350грн. +бутылек меда ( анализы сдавать не нужно )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В начале года зарегистрировал пасеку 30 семей.Получил паспорт. На всё про всё 102 гр. Без анализов. Анализы в апреле месяце за отдельную плату. Какую- ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, roman72201 сказал:

кто продлевал паспорт и сколько это стоило ?

у нас за 10 семей

ветеринарные услуги 297.30

анализы 42.07

итого с услугами банка 353.37 гр. говорят дешевле быть не может, показывают единый всеукраинский реестр услуг

Вас розводять і ось чому: Вам намагаються впарити  Здійснення ветеринарно-санітарних заходів (профілактичних, діагностичних, з ліквідації хвороб тварин та їх лікування)
1.11
Бджоли
1 бджолосім'я
29,73 

та аналізи:
*варооз*, браульоз бджіл
1 дослідження
15,33
*ноземоз*
1 дослідження
13,37
*акарапоз*
1 дослідження
13,37

Затверджено МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ НАКАЗ 13.02.2013 № 96 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 березня 2013 р. за № 380/22912

Що говорять нормативні документи:

Про затвердження Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл 
Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України
від 30 січня 2001 року N 9 
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 
12 лютого 2001 р. за N 131/5322 
4.8. Фахівець ветеринарної медицини організовує огляд усіх бджолиних сімей, виявлення хворих і встановлення причини захворювання, визначення джерела, шляхів заносу, ступеня поширення інфекції (інвазії) і вживає необхідних заходів, передбачених цією Інструкцією. Для уточнення діагнозу відбирає і направляє в лабораторію ветеринарної медицини на дослідження патологічний матеріал відповідно до Правил відбору зразків патологічного матеріалу, крові, кормів, води та пересилання їх для лабораторного дослідження, затверджених Головним управлінням ветеринарної медицини з держветінспекцією Мінсільгосппроду України 15 квітня 1997 р. N 15-14/111. 
Правила відбору зразків патологічного матеріалу, крові, кормів, води та пересилання їх для лабораторного дослідження.

Голова Державного департаменту
ветеринарної медицини Мінсільгосппроду України
П. П. Достоєвський 15 квітня 1997 р. № 15-14/111
9. Взяття і пересилання матеріалу для дослідження на хвороби бджіл і шовковичного шовкопряда
Для з'ясування причин захворювання бджіл у лабораторію надсилають:
o при гнильцевих захворюваннях і мішечкуватому розплоді — від 2—3 уражених сімей зразки стільників (стільника) розміром 10 х 15 см із хворими і загиблими личинками та лялечками;
o при підозрі на септичні захворювання (септицемія, паратиф, гафніоз, колібактеріоз) — по 50 хворих бджіл від 2—3 сімей з вираженими ознаками захворювання;
o при підозрі на вірусні захворювання (хронічний параліч, гострий параліч, філаментовіроз) — по 50 хворих або загиблих бджіл, законсервованих 50%-вим гліцерином, від 2—3 сімей з вираженими ознаками захворювання;
o при підозрі на вароатоз взимку надсилають трупи бджіл та сміття з дна вуликів (не менше 200 г з пасіки), навесні — бджолиний розплід на стільнику з нижнього краю розміром 3 х 15 см та сміття з дна вулика у зазначеній вище кількості. Влітку і восени беруть проби запечатаного розплоду (бджолиний чи трутневий) зазначених вище розмірів або не менше 100 бджіл, відібраних у вулику від 10% підозрюваних щодо захворювання бджолосімей пасіки.

При інших хворобах — по 50 живих бджіл з клінічними ознаками або стільки ж трупів свіжого підмору з підозрюваних сімей;при обстеженні (паспортизації) пасік беруть стільки ж бджіл від 10% сімей пасіки.

При підозрі на отруєння відбирають 400—500 трупів бджіл, 200 г відкачаного незапечатаного меду та 50 г перги в стільнику від 10% бджолосімей з характерними ознаками захворювання, а також 500—1000 г зеленої маси рослин з ділянки, яку відвідують бджоли.

Ветеринарно-санітарні заходи (ВР України, Закон "Про ветеринарну медицину" від 25.06.1992 N 2498-XIІ)

будь-які заходи, у тому числі на виконання законів, постанов, інших нормативно-правових актів, зводів правил, вимог та процедур, включаючи, зокрема, протиепізоотичні заходи, визначення критеріїв кінцевого продукту, методів переробки та виробництва, процедур тестування, інспектування, сертифікації та ухвалення, карантинні заходи, включаючи відповідні вимоги, пов'язані з транспортуванням об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, на виконання положення щодо відповідних статистичних методів, процедур відбору зразків та методів оцінки ризику хвороби тварин, що застосовуються для:

а) захисту життя і здоров'я тварин від ризиків, що виникають у результаті занесення, укорінення чи поширення хвороб тварин, організмів, які переносять хвороби, а також хвороботворних організмів; 

б) захисту життя і здоров'я людей або тварин від ризиків, що виникають від забруднюючих речовин, токсинів або хвороботворних організмів, які містяться у продуктах тваринного походження чи кормах; 

в) захисту життя і здоров'я людей від ризиків, що виникають у результаті хвороб, які переносяться тваринами або продукцією, що виробляється з них. 
 

Стосовно Ветеринарно-санітарних заходів в Законі "Про ветеринарну медицину" є цілий розділ, але наведу основні моменти:

Розділ IV
ПРИНЦИПИ РОЗРОБЛЕННЯ, ЗАТВЕРДЖЕННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНИХ ЗАХОДІВ

Стаття 22. Розроблення, внесення змін та затвердження ветеринарно-санітарних заходів

1. Ветеринарно-санітарні заходи розробляються, змінюються та затверджуються Департаментом виходячи з такого: 

1) згідно з пунктом 4 цієї частини всі ветеринарно-санітарні заходи базуються на наукових принципах і наукових обґрунтуваннях, включаючи відповідні процеси та методи виробництва, інспектування, відбору зразків та експертизи, визначення поширеності певних хвороб тварин і наявність зон, вільних від хвороб тварин, або зон з незначною присутністю хвороб тварин, відповідні екологічні умови та умови навколишнього середовища, профілактичний карантин тварин або інші режими; 

2) всі ветеринарно-санітарні заходи ґрунтуються на міжнародних стандартах, інструкціях та рекомендаціях відповідних міжнародних організацій; 

3) у разі відсутності або недостатності міжнародних стандартів, інструкцій та рекомендацій для забезпечення належного рівня захисту здоров'я тварин і пов'язаного з цим здоров'я людей ветеринарно-санітарні заходи розробляються виходячи з аналізу ризику за методикою відповідних міжнародних організацій; 

4) у разі недостатності наукових обґрунтувань для здійснення аналізу ризику або в разі виникнення надзвичайних обставин ветеринарно-санітарні заходи розробляються на підставі інформації, отриманої від відповідних міжнародних організацій, або ветеринарно-санітарних заходів, що застосовуються заінтересованими торговими партнерами. 

2. Під час розроблення, внесення змін та затвердження ветеринарно-санітарних заходів, що застосовуються до товарів, які імпортуються, Департаментом береться до уваги ветеринарно-санітарний статус України стосовно статусу країни походження товарів. 

3. Під час розроблення, внесення змін та затвердження ветеринарно-санітарних заходів забороняється довільна або необґрунтована дискримінація заінтересованих торгових партнерів, що ввозять на територію України товари, якщо Україна та країна походження товарів (одна країна походження стосовно іншої країни походження) мають однаковий чи подібний ветеринарно-санітарний статус. 

4. Під час розроблення, внесення змін та затвердження ветеринарно-санітарних заходів відповідні заходи, що вживаються в іншій країні, вважаються еквівалентними заходам, які вживаються та затверджуються в Україні, якщо така країна об'єктивно доведе, що завдяки цим заходам досягається рівний або вищий рівень захисту здоров'я та життя людей і тварин порівняно з тим, що вимагається Україною. 

5. Усі ветеринарно-санітарні заходи, включаючи ті, що були затверджені за надзвичайних епізоотичних обставин, підлягають перегляду та оновленню в міру надходження нової науково обґрунтованої інформації або важливих (суттєвих) коментарів від заінтересованих торгових партнерів або інших осіб з метою забезпечення того, щоб такі заходи сприяли досягненню, але не перевищенню належного рівня захисту здоров'я тварин та пов'язаного з цим здоров'я людей. 

6. Усі ветеринарно-санітарні заходи, затверджені за надзвичайних обставин, переглядаються та оновлюються не пізніше шести місяців від дати їх затвердження або внесення останніх змін, як зазначено в частині п'ятій цієї статті, з метою забезпечення того, щоб такі заходи сприяли досягненню, але не перевищенню належного рівня захисту здоров'я тварин та пов'язаного з цим здоров'я людей. 

7. Порядок розроблення та внесення змін до ветеринарно-санітарних заходів, що застосовуються відповідно до цієї статті, затверджується Департаментом. 

Стаття 26. Опублікування та застосування ветеринарно-санітарних заходів

Усі ветеринарно-санітарні заходи та зміни до них після затвердження публікуються у відповідному офіційному друкованому виданні та на веб-сайті Департаменту. Ветеринарно-санітарні заходи вступають у дію не раніше шести місяців від дати публікації, за винятком надзвичайних ветеринарно-санітарних заходів, які затверджуються за надзвичайних обставин, та заходів, які зменшують обмеження стосовно імпорту, що вступають у дію з дати затвердження. 

Стаття 27. Принципи застосування ветеринарно-санітарних заходів

Департамент при застосуванні ветеринарно-санітарних заходів враховує таке: 

1) ветеринарно-санітарні заходи повинні застосовуватися тільки в обсягах, необхідних для досягнення цілей, зазначених у статті 20 цього Закону; 

2) ветеринарно-санітарні заходи не повинні застосовуватися в такий спосіб, що встановлює приховані обмеження для міжнародної торгівлі; 

3) ветеринарно-санітарні заходи повинні застосовуватися в такий спосіб, щоб уникнути довільного або невиправданого встановлення різних рівнів заходу, які вважаються належними в різних ситуаціях, якщо така різниця веде до дискримінації або прихованого обмеження міжнародної торгівлі. 

Стаття 31. Документація ветеринарно-санітарних заходів

1. Головний державний інспектор ветеринарної медицини України призначає групу посадових осіб Департаменту, яка відповідає за отримання та координацію відповідей на всі запитання, що стосуються ветеринарно-санітарних заходів, включаючи процедури контролю, інспектування та ухвалення, що надходять від заінтересованих осіб, та за надсилання на їх вимогу копій відповідних документів, які повинні включати: 

1) ухвалені або запропоновані ветеринарно-санітарні заходи; 

2) процедури контролю, інспектування та ухвалення; 

3) процедури оцінки ризику хвороб тварин, критерії, що беруться до уваги, та засоби визначення належного рівня захисту здоров'я тварин і пов'язаного з цим здоров'я людей; 

4) інформацію про членство та участь України у відповідних міжнародних організаціях або міжнародних договорах стосовно ветеринарно-санітарних заходів і тексти таких договорів. 


Тобто, пропонуючи вам заплатити 297, 30 Вам намагаються впарити саме проведення ветеринарно-санітарних заходів 10 сімей замість звичайного огляду. Чому даний огляд не підпадає під ветеринарно-санітарні заходи да хоча тому, що таких оглядів немає в затверджених планах і вони не публікуються у відповідності до нормативних вимог (дивіться вище в нормативних документах).

27.03.17 заплатив за 40 сімей. Аналіз: по просьбі лаборантів привіз чотири проби живих бджіл в банках від чотирьох сімей - виставили рахунок на 42грн з копійками (вароатоз, нозематоз, акарапідоз) як за одну пробу. Плюс попросив зробити для себе окремо аналіз трупів бджіл, що не перезимувала окремо і обгадилися на нозематоз (дві ноземи знайши). Від мене баночка меду 0,5л вже після акту, як подяка від щирого серця, до результатів жодних натяків і сподівань на мед не давав. Зробили: в 9-00 здав на аналіз, 13-00 отримав результат. Оформлення паспорту 50грн з копіками з урахуванням паспорту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робив напочатку березня паспорт на пасіку, паспорт і ветеринарні послуги обійшлися безкоштовно.

Для цього в ветлікарні брав супровідний лист в ветлабораторію для проведення аналізу проб з пасіки як плановий аналіз він безкоштовний. Кількість проб 30% від кількості сімей. Після отримання аналізів в ветлікарні виписали паспорт на пасіку теж безкоштовно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Микола 5 сказал:

Робив напочатку березня паспорт на пасіку, паспорт і ветеринарні послуги обійшлися безкоштовно.

Для цього в ветлікарні брав супровідний лист в ветлабораторію для проведення аналізу проб з пасіки як плановий аналіз він безкоштовний. Кількість проб 30% від кількості сімей. Після отримання аналізів в ветлікарні виписали паспорт на пасіку теж безкоштовно.

у Вас там коммунизм

звучит как новости с другой планеты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, roman72201 сказал:

у Вас там коммунизм

звучит как новости с другой планеты

Скоріше люди з здоровою головою...Буду давать Рівненським ветеринарам свої проби бджіл та розплоду,побачу наскількі вони з іншої планети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в районе, при сдаче пчёл на анализы и желании продлить паспорт, начали требовать справку с сель.совета, о наличии пч.семей! Правомерно -ли это? Сам пока не сдавал, но друзья рассказывали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, roman72201 сказал:

у Вас там коммунизм

звучит как новости с другой планеты

Я саи був здивований коли сказали, що платити не треба, Правда бланк паспорта у мене був свій.

1 час назад, Ander сказал:

Скоріше люди з здоровою головою...Буду давать Рівненським ветеринарам свої проби бджіл та розплоду,побачу наскількі вони з іншої планети.

Обовязково нехай ветлікарня дасть супровідний лист в ветлабораторію, що це є планова перевірка бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...