Перейти к содержанию

Налогообложение пасечников


asaltan

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Мико сказал:

А я переробив всього 15 днiв . А пенсия не дуже вiдрiзняеться вiд мiнiмальноi Все рiвно нi на мою нi  на iншу робочу не прожевеш 

А щоб ще " галерний податок " платити ,то я краще пасiку розжену ,а вулики на дрова 

 

Ніяк не можна вам це робити. Хто ж тоді таку класну медовуху виготовлятиме?:ae::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ніяк не можна вам це робити. Хто ж тоді таку класну медовуху виготовлятиме?:ae::dntknw:

Якщо по такий смiшнiй цiнi будуть приймати мед ,то здавати не буду 

буду медовуху робити по  1000 лiтрiв в рiк 

на 12 рокiв  меду вистачить :az::veselo::friend_drink:

Тiльки де стiльки тари брати :hmm:

якщо реалiзацii не буде :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

Не платил и НЕ БУДУ. Точка.

 

21 минуту назад, Кривенко Микола сказал:

 

Пасічники мають якесь дивне уявлення що вони не платять податків.Платять усі навіть пенсіонери із пенсії 1000 грн і пасічники в тому числі..20% ПДВ +група товарів що проходять розмитнення(фрукти, побутова техніка, запчастини, автомобілі ,нафтопродукти та інше)  +група акцизних товарів(серед яких солярка, бензин, газ)Разом  виходить під 30% Це такі собі приховані податки.Підприємці коли розмитнюють товари або сплачують акциз закладають ці розходи в ціну товару і ці податки платить покупець..Наприклад у ціні бензину 45-60% податки.В 2016 після 100 неоподаткованих мінімумів (120 000) добавлялось ще 18%.Ще вводиться податок на нерухомість.Ще є корупційний  податок.Наприклад чого житло в Києві на 30% дорожче ніж в столицях східної Європи, бо забудовники 2 роки збирають справки і дозволи іпотім ціну цих дозволів закладають в ціну квартир.Цей корупційний податок стосується і комунальних платежів.Чого інвестори не спішать вкладати гроші в Україну по-перше держава не гарантує права власності(рейдерство) по-друге великі податки все разом до 70% а вони рахувати вміють.В чому суть.В нормальних країнах основа держбюджету податок на прибуток( в США 15-18% для фізичних осіб після $2000 ПДВ нема).ОТРИМАЛИ ПРИБУТОК сплатили15 % все ви шанований громадянин.В  нас основний податок що наповнює бюджет ПДВ, 40% бюджету,всі платять,  ніхто не знає скільки заплатив.

Согласно этому сообщению ,что бы не платить ,нужно в пещеру спускаться и там жить ,ничего не есть и в инете не сидеть  

Нет я не согласен ,кушать хочется и без игрушки сейчас трудно будет обходиться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Кривенко Микола сказал:

 

Пасічники мають якесь дивне уявлення що вони не платять податків.Платять усі навіть пенсіонери із пенсії 1000 грн і пасічники в тому числі..20% ПДВ +група товарів що проходять розмитнення(фрукти, побутова техніка, запчастини, автомобілі ,нафтопродукти та інше)  +група акцизних товарів(серед яких солярка, бензин, газ)Разом  виходить під 30% Це такі собі приховані податки.Підприємці коли розмитнюють товари або сплачують акциз закладають ці розходи в ціну товару і ці податки платить покупець..Наприклад у ціні бензину 45-60% податки.В 2016 після 100 неоподаткованих мінімумів (120 000) добавлялось ще 18%.Ще вводиться податок на нерухомість.Ще є корупційний  податок.Наприклад чого житло в Києві на 30% дорожче ніж в столицях східної Європи, бо забудовники 2 роки збирають справки і дозволи іпотім ціну цих дозволів закладають в ціну квартир.Цей корупційний податок стосується і комунальних платежів.Чого інвестори не спішать вкладати гроші в Україну по-перше держава не гарантує права власності(рейдерство) по-друге великі податки все разом до 70% а вони рахувати вміють.В чому суть.В нормальних країнах основа держбюджету податок на прибуток( в США 15-18% для фізичних осіб після $2000, ПДВ нема).ОТРИМАЛИ ПРИБУТОК сплатили15 % все ви шанований громадянин.В  нас основний податок що наповнює бюджет ПДВ, 40% бюджету,всі платять,  ніхто не знає скільки заплатив.

Та про непряме  опадаткування не йшлося. Там точно, як в аптеці - обдирають, як липку на лапті!:vinny::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Кривенко Микола сказал:
1 час назад, Фанат сказал:

Ну вот и ПЛАТИТЕ.Наш мер две квартиры купил в Киеве. Да все обдирают простых роботяг, а я должен денежку на подносе нести. На ремонт садика подай, в школу на ремонт неси. А местные избранники квартиры покупают.... Списывают деньги на то , что мы купили двери за свои деньги в садик и поставили, ремонты делаем...:blink: Дорогу два раза одну перекладывали, потому что слой асфальта положили такой, что она за пол года полопалась...А на счет майдана, то ничего не поменялось.Стало только хуже. Если я не прав, то пускай кому стало лучше кинет в меня камень. Нет уж , пускай леденец сосут...:umora:Не платил и НЕ БУДУ. Точка.

Та вони вас уже обібрали, коли ви ті двері для дитсадочку купляли та доставляли до місця! Покупка - раз, доставка (бензин) - два. Тобто й тут двічі по теорії Кривенка Миколи  зуміли облопошити...:umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Мико сказал:

 

Согласно этому сообщению ,что бы не платить ,нужно в пещеру спускаться и там жить ,ничего не есть и в инете не сидеть  

Нет я не согласен ,кушать хочется и без игрушки сейчас трудно будет обходиться 

  

Хотів виставити тут плакат, хоч і по темі, та знову Санич баньку почне топити...:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ДобровоЛ, @Кривенко Микола, @Фанат це добре, що ми розраховуємо не платити податки, але наші чиновники зовсім іншої думки. Найближим часом усіх будуть контролювати :( 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 hours ago, Мико said:

Якщо по такий смiшнiй цiнi будуть приймати мед ,то здавати не буду 

буду медовуху робити по  1000 лiтрiв в рiк 

на 12 рокiв  меду вистачить :az::veselo::friend_drink:

Тiльки де стiльки тари брати :hmm:

якщо реалiзацii не буде :dntknw:

 

НАЧАЛОСЬ!:hi:

9_1111.jpg

В таких умовах, каже Володимир Дмитрук, осередок «Гільдії медоварів» у Волинській області не може працювати. Тому цього року вирішили скасувати проведення конкурсу в Луцьку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Кузьмич сказал:

НАЧАЛОСЬ!:hi:

 

В таких умовах, каже Володимир Дмитрук, осередок «Гільдії медоварів» у Волинській області не може працювати. Тому цього року вирішили скасувати проведення конкурсу в Луцьку. 

Та невже мера переобрали 

не долго музика играла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та невже мера переобрали 
не долго музика играла 

Берите выше,однотуровца.[emoji121]
А мож. Дмитрича проделки.......

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 hours ago, Shmel said:

@ДобровоЛ, @Кривенко Микола, @Фанат це добре, що ми розраховуємо не платити податки, але наші чиновники зовсім іншої думки. Найближим часом усіх будуть контролювати :( 

 

Не можна ставити питаняя платити чи не платити податки.Податки платити треба бо це одна з головних умов існування держави. а держава це наш дім.І ми їх уже платимо але головне питання скільки платити? У світі є два піходи до оподаткування. 1. малі податки (15-18%) малий соціальний пакет  (освіта медицина  і т д)  США,Англія,Канада.2 великі податки  (50% і більше) великий соціальний пакет скандинавські країни,і там і там нормальні умови для роботи: кредити на розвиток  ринки збуту баланс інтересів і т д.Видно роботу влади.Наприклад Польща закупівельні ціни на мед 2-2.5євро, дешеві кредити на розвиток, половину грошей на розвиток компенсує держава(вулики бджоли медогонки причепи )сертивікація продукції за рахунок держави і тд.В нас запроста можуть організувати 50%податків  при відсутності прибутку( із обороту) при відсутності соціального пакету при відсутності нормальних умов для роботи. І де тут справедливість? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мы 20% налога платим в магазине покупая товар это мало? Не считая эсв и т.д. Покупая топливо на заправках тоже платим... И того чтоб выкачать меда нужно поехать на качевку, ревизии, закупить оборудование ульи... Тут скрытых налогов наберется мама не горюй но и этого мало государству не за что существовать... Интересно покупая резину для машин кабиина стоимостью годовой пенсии пенсионера который проработал на это государство всю жизнь наши депутаты о нас думают... Нет они думают где бы еще денег взять на более дорогую машину и резину к ней... Сори накипело просто за квартиру пришло в два раза больше чем пенсия и зарплата моего отца который проработал всю жизнь на стройке в котловане фундаменты строил половины домов в моем городе и меня малого тягал по этому болоту а теперь смотрит на свою пенсию и в шоке... А они на мерседесах колеса меняют...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Кривенко Микола сказал:

.В нас запроста можуть організувати 50%податків  при відсутності прибутку( із обороту) при відсутності соціального пакету при відсутності нормальних умов для роботи. І де тут справедливість? 

Та вже органiзували З пiдприемцiв з  нульовим балансом (не працююче пiдприемство) в пенсiйний фонд треба платити з жiнкiноi кишенi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.01.2017 в 07:22, Кузьмич сказал:

НАЧАЛОСЬ!:hi:

9_1111.jpg

В таких умовах, каже Володимир Дмитрук, осередок «Гільдії медоварів» у Волинській області не може працювати. Тому цього року вирішили скасувати проведення конкурсу в Луцьку. 

Всё хорошо закончилось.

Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 164-5 КУпАП закрити на підставі ст. 247 п.1 КУпАП, в звязку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Вилучену продукцію, згідно протоколу вилучення речей від 29.09.2016, повернути ОСОБА_1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, BVL_Studio сказал:

мы 20% налога платим в магазине покупая товар это мало?

Им всегда мало, заработал на медку заплати 15%, и в магазин еще 20%, вот и получаем 35%. Вы же должны понимать ребята ,гарант сказал "Жити по новому", гарант сказал - гарант сделал ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может стоит решать проблемы по мере их поступления? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может подсказать, на сегодняшний день,какая сумма не подлежащая налогообложению, при здаче меда?

Сегодня сдаю мед, а перекуп говорит, что 137000 на одни документы (просто я со своим обьемом меда  немного не влезаю в лимит)

Хотя на форуме проскакивала цифра в 160000.

Заранее спасибо за информацию!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Юрец сказал:

Кто может подсказать, на сегодняшний день,какая сумма не подлежащая налогообложению, при здаче меда?

Сегодня сдаю мед, а перекуп говорит, что 137000 на одни документы (просто я со своим обьемом меда  немного не влезаю в лимит)

Хотя на форуме проскакивала цифра в 160000.

Заранее спасибо за информацию!!!

В налоговой подскажут....:umora:

Учти что в эту сумму входят кроме мёда все доходы за год...если есть земля (пай) тоже считается...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Юрец сказал:

Кто может подсказать, на сегодняшний день,какая сумма не подлежащая налогообложению, при здаче меда?

Сегодня сдаю мед, а перекуп говорит, что 137000 на одни документы (просто я со своим обьемом меда  немного не влезаю в лимит)

Хотя на форуме проскакивала цифра в 160000.

Заранее спасибо за информацию!!!

Було 100 мінімалок, а стало 50. Значить 3200 * 50 = 160 000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

В налоговой подскажут....:umora:

Учти что в эту сумму входят кроме мёда все доходы за год...если есть земля (пай) тоже считается...

Так у меня еще 10 га(пай) и пенсия 20000 на год. Это, что все плюсуется?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Юрец сказал:

Так у меня еще 10 га(пай) и пенсия 20000 на год. Это, что все плюсуется?

Все плюсується, і навіть 100 тис, якщо субсидію отримуєте, то точно будете в "прольоті". Вам потрібно все зважити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Все плюсується, і навіть 100 тис, якщо субсидію отримуєте, то точно будете в "прольоті". Вам потрібно все зважити.

Да в мене є субсидія. Так на яку ж суму тоді можно сдавати. а в мене до 6 тонн меду по 31грн.

До 50тис, я думаю можна на себе!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Юрец сказал:

Да в мене є субсидія. Так на яку ж суму тоді можно сдавати. а в мене до 6 тонн меду по 31грн.

До 50тис, я думаю можна на себе!

Ми Вам тут відповіді не дамо, на 50 тис. у Вас можлмво не візьмуть податок, а от з субсидією будуть проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Юрец сказал:

Так у меня еще 10 га(пай) и пенсия 20000 на год. Это, что все плюсуется?

Пенсія невходе 100%. Доходи від паю рахуються окремо. І якщо у вас 10 га, то ви пли платите податок з кожної гривні проданої продукції рослинрицтва.

Цитата з податкового кодексі ( тут замість 100  мінімалок, тепер 50) -

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо всем за помощь!!! Вообщем разбросаю по родственниках, кто не пользуется субсидией и будет все:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...