Перейти к содержанию

Разная мелочь


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Десь зустрічав схожу тему, але тепер знайти не можу.
Сайт
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, мене цікавить використання роздільної решітки у лежаках і двокорпусних на 10 рамок дадан..Чи справді бджоли неохоче йдуть через сітку? Чи всі сітки однакові? Якщо хось тримає - чи варті вони 25 грн. за штуку? Десь зустрічав схожу тему, але тепер знайти не можу.
Див. тут http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=2784
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи всі сітки однакові? - чи варті вони 25 грн. за штуку?
Всi РР рiзнi,а тi що коштують 25 гр мабуть найгiршi. Зробленi з тонкоi проволоки крашi, але вартують 70 гривнiв :IMHO1: Вибiр за вами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи всі сітки однакові? - чи варті вони 25 грн. за штуку?
Всi РР рiзнi,а тi що коштують 25 гр мабуть найгiршi. Зробленi з тонкоi проволоки крашi, але вартують 70 гривнiв :IMHO1: Вибiр за вами
Романовичу, що я чую? Невже я придбав у Вас "мабуть найгірші" :blink: Жарт, звичайно. Я добре знав, що купляв і дуже Вам вдячний. Ну, а для лежаків ліпше проволочних, ще тих совдепівських (памятаєте?) дійсно я не зустрічав.:ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Це, напевне, також "разная мелочь" яка допомагає пасічникувати cz-wRJBF3C4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот парогенератор за 75 гр . можно использовать даже для чистки паром

:hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот парогенератор за 75 гр . можно использовать даже для чистки паром
:hi:
Класна штука. Дякую за ідею. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це, напевне, також "разная мелочь" яка допомагає пасічникувати cz-wRJBF3C4
Хорошая мелочь, есть и у меня пару книг по пчеловодству которые надо реставрировать старые (1929, 1937) но пока рука не подымается, боюсь испортить, надо потренироваться на распечатках как у Вас, что за книга Руттнер?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Ще одна "мелочь" побачена мною в інтернет магазині. Там він називається "Джентельменський набір пасічника" і коштує 1200грн, точніше коштував місяць тому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Результат двох місяців роботи і любо глянути :ah:

post-6-1426203778_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Колись тут описував пристрій для збирання прополісу,

А тепер зняв відео як ним користуватися:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Кто расскажет о таких магнитах которые были популярны в начале 90-х или не были?

Обещали 30 % прибавки !

Кто пользовался?. Дали один магнитик но думаю за 25 лет, он даже если и работал не покажет ничего так как размагничен и прочее...изготовитель обещал 5 лет.

Пойдет в музей.

IMG_1066.JPG

IMG_1067.JPG

IMG_1068.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто расскажет о таких магнитах которые были популярны в начале 90-х или не были?

Обещали 30 % прибавки !

Кто пользовался?. Дали один магнитик но думаю за 25 лет, он даже если и работал не покажет ничего так как размагничен и прочее...изготовитель обещал 5 лет.

Пойдет в музей.

Для такого приспособления в музее должна быть полка "Ненужные и вредные приспособления". О раритете - о вредности не помню, но бесполезное это точно.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто расскажет о таких магнитах которые были популярны в начале 90-х или не были?

Обещали 30 % прибавки !

 

 

 

 

Знаємо, в мене також одна така є, знав тоді пасічників які по 10-15 штук купували :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:)

Кто расскажет о таких магнитах которые были популярны в начале 90-х или не были?

Обещали 30 % прибавки !

Кто пользовался?. Дали один магнитик но думаю за 25 лет, он даже если и работал не покажет ничего так как размагничен и прочее...изготовитель обещал 5 лет.

Пойдет в музей.

IMG_1066.JPG

IMG_1067.JPG

IMG_1068.JPG

Ми на таке не повелися :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

не моє,но цікаво яка якість

Світлина від Nicolae Nica.

Світлина від Nicolae Nica.

Світлина від Nicolae Nica.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Ось поцупив в дружини черпачок для бджіл.  250 мл. Дуже добре набирати бджіл для заселення в нуки. Такий черпачок йде в комплекті до прального порошку (нехай вибачать модератори за невільну рекламу) Аріель, 9 кг мішок.

 

IMG-0203.JPG

IMG-0204.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Де в Києві купити дріт нержавійку 0,45 великій катушці, такий щоб не тягнувся,  або в другому місті. Пишу тут тому, що не знайшов тему дріт. Шановні бджоляра напишіть хто знає. Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?18?.?03?.?2019 в 07:31, vladimir5 сказав:

Де в Києві купити дріт нержавійку 0,45 великій катушці, такий щоб не тягнувся,  або в другому місті. Пишу тут тому, що не знайшов тему дріт. Шановні бджоляра напишіть хто знає. Дякую. 

Видно погано шукали:

ЗІ: нержавійка ІМХО уся тянеться, більше менше але все ж тянеться....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...