Перейти к содержанию

Video


rut21

Рекомендуемые сообщения

Свіжий ролик - сьогодні зняв у Львові рoботу охорони на прилітці: zwTfZGMV_OI

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свіжий ролик - сьогодні знял у Львові работу охорони на прилітці:

Це вони зловили професійну злодійку і гуртом "бриють" , щоб її пізнавали і в інших вуликах, а судячи з її блискучого і чорного кольору , вона не вперше попадається у лапи охороні. Та що поробиш - злодійка вона по натурі і збирати нектар з квітів уже не буде ніколи :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж замітив,що вже в червні проявляються ознаки злодійства,страшно подумати,що буде творитися в серпні.Будемо в ролі головної героїні даного сюжету.Краще завчасно побритися... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свіжий ролик - сьогодні зняв у Львові рoботу охорони на прилітці:

Гарно знято. А якраз сьогодні також спостерігав таке явище. Тільки у вашому випадку бджола досить велика. Можна навіть за матку її сприйняти. А у мене мучили якусь маленьку, скоріш за все молоду, яка напевне залетіла не у свій вулик. Та й не так активно. Обступили на прилітці, але не скинули. І так це довго тривало, що не додивився чим закінчилось.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

З подачі Сяви наводжу інформацію:

- багато відео про бджіл
- багато відео про бджіл
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Медведь против пчёл. Загранишный. rTRKeMW5WsM Русский. D-A44El_DMU

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да класный ролик,если б еще кто нить перевел :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Чи варто викладати посилання на ресурси, де для перегляду потрібна реєстрація?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да класный ролик,если б еще кто нить перевел :umora:
А что там переводить.. и так всё понятно.. Сначала показали цикл развития медоносной пчелы, рассказывают, это вот на такой день, это вот на 14-ый, а вот на 19-ый. Это мы вам показали цикл развития пчелы, а щас покажем цикл клеща. Заставка. Потом показывают самку клеща, вот она питается, вот откладывает первое яйцо - самца, вот несколько молодых клещей, живет в ячейке семья. Вынем их под микроскоп, потому что в ячейке не разберешь где самец, где самка, показывают, это самец, а вот это самка, а вот происходит процесс передачи спермы, вот пчела выходит, в ячейке остатки самки-матери и самца. Как-то так. Десять минут фильма писать запаришься. P.S. Это у них все от одной самки выходит? Спариваются сестры с братьями? То-то они такие мерзкие.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это ж интернет blink.gif

Не зрозумів аргументу? Втім я не в тому плані, що "нізя", а в плані чи багато форумчан будуть заходити В Контакти, а ще й реєструватися, щоб подивитися ролик... ;) Втім це тільки :IMHO::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, наприклад, точно не буду туди заходити... Але чи багато таких?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Работа с многокорпусными с помощью манипулятора k2AzniWgG08

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Работа с многокорпусными с помощью манипулятора

Попробуй поработай без него, если улей на четыре-пять корпусов выше головы
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изготовление заготовок на ульи. По моему это уже перебор- для совсем ленивых... :IMHO1: NQ1aCb5AtxU

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Работа с многокорпусными с помощью манипулятора

Вот это механизация и я понимаю , а то улью много корпусные , а пупок подрываешь :umora: вот здесь я вижу разницу между лежаком и много корпусным
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как на забугорных пасеках наливают сироп в рамки. wFD4LKJrkrE Посмотрел, и вспомнил, как наливал сироп в рамки кружкой, когда работал помощником пчеловода. 1 бидон- 18 рамок... :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Измерение влажности мёда рефрактометром zxwZdFdgCN4 А счас- настоящая сенсация! :ole_ole: Все видели фильмы о загранишном пчеорврдстве, об их погрузчиках, блауэрах и т.д. Так вот- всё это показуха! :wave: На самом деле- все делается вручную, сметают пчёл щёткой, разгружают тачкой.. смотрим: Как за границей грузят ульи: 5oi4I1HPfKg как забирают рамки на откачку: 4ddyDovIcLw "Линия" по откачке мёда: Fpm2HB32ZwU

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все видели фильмы о загранишном пчеорврдстве, об их погрузчиках, блауэрах и т.д. Так вот- всё это показуха!

Так это любительская пасека в 200-300 семей, там все как у нас... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Весна 2008 в Онтарио. mDV4OnQC0Ys Матка откладывает яйца, рыжая :) 64R6BDgx-nQ Танцы пчёл -7ijI-g4jHg Как пчёлы "мочат" шершня :) dp72gXkYJIw

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

einar ! Перший ролик має кілька цікавих моментів. Перший - чорна плівка груба типа мішка. Добре. Другий - автоматизована весняна підгодівля. Видно, що досить тепло. У нас так буває на початку травня. Хоча зрозуміло, що це робиться десь на початку квітня (я так думаю). Другий ролик. Звернув увагу на помаранчеву матку та на таких же світлих бджіл. Я цього року вперше виводив маток прививкою. І кілька серій личинок взяв від дочки (скоріше внучки) буцімто країнки. Сама вона світла але сіра. Вийшли матки переважно каштанові з жовтими кільцями. А от одна така ж помаранчева, як на ролику і бджоли точно такі. Прямо дивно наскільки велика подібність. Як гадаєте, що то за породний тип?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не сильно розбираюсь в породах, але чомусь я впевнений що на відео матка італійської породи.. :) Щодо ваших маток: В.А. Гайдар в одному кіні розповідав, що раніше в ареал існування карпатських бджіл завозилися бджоли інщих порід, в тому числі- італійки. І хоча вплив цей, по його словам був незначний, зараз майже не можливо "избавится от желтизны." А однотипні бджоли можна знайти лише на пасіках- репродукторах - вучково і т.д. З іншого боку, на сайті "Карпатская пчела" пишуть:

Типы карпатских пчёл. ... Матки типа "Колочавский" имеют окраску тергитов брюшка от темной до светло-коричневой..
Видно, що досить тепло. У нас так буває на початку травня. Хоча зрозуміло, що це робиться десь на початку квітня (я так думаю).
April 2008.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Другий ролик. Звернув увагу на помаранчеву матку та на таких же світлих бджіл. Я цього року вперше виводив маток прививкою. І кілька серій личинок взяв від дочки (скоріше внучки) буцімто країнки. Сама вона світла але сіра. Вийшли матки переважно каштанові з жовтими кільцями. А от одна така ж помаранчева, як на ролику і бджоли точно такі. Прямо дивно наскільки велика подібність. Як гадаєте, що то за породний тип?

Владек--у меня были 2005 году такие матки и пчёлки, сейчас конечно матки не такие как на видео с чернотой сами понимаете дворянами стали а пчёлки и сейчас есть такие правда не в таком количестве сиреют гены дворян подмешиваются надо будет спросить у кого покупал --думаю была итальянка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

надо будет спросить у кого покупал --думаю была итальянка

Во-во. І я так думаю. По-перше. Бачив фільм про матковивідну фірму в Аргентині, що репродукує італійок, ну а по-друге італійки дійсно завозились, та й тепер порода популярна. А до мене стара (тобто перша, від якої пішли інші) матка попала з Польщі (як країнка).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...