Перейти к содержанию

Video


rut21

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Бджолопотам сказал:

А...:) Ви про це... Так там 5 процентів території  на європейському континенті, а все решта азія...

Але факт,- країна на двох континентах.:ah::dntknw:

1 час назад, Фанат сказал:

 Ругатись-зась!!! 

 

Це так. Але   roman-1  можна зрозуміти. Качають вони не мед, а чисто кровинушку Божої комахи.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

такое ощущение что они у когото пасеку украли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І влаштували змагання на найшвидшу й  найбільшу викачку молочка бджолиного (того, що в розплоді бджолиних личинок) разом  з розплодом.:rofl: 

Нам сміх, а їх бджолам смерть та  гріх...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут би відео виклали б, як мед зберігається у наших заготівельників. Купа бджіл ос і мух, на базах експортерів те ж щось подібне. У нас хто тримає пасіку в радіусі до 3-4 км. від бази експортера її втрачає за сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

У нас хто тримає пасіку в радіусі до 3-4 км. від бази експортера її втрачає за сезон.

І чому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Бджолопотам сказал:

І чому?

Вся льотна бджола пропадає на їх складах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2016 в 17:18, mdiv сказал:

Скоро отакі заробітчани по европейских пасіках осядуть - готуймось. -))))

І сміх і гріх . :umora: Це в тему ГЫ ..........  :rofl: потрібно  . Особливо сподобалось як медогонку крутив на задньому плані . Лише бджіл та розполод жалко . І можна уявити що на самій пасіці робиться .:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, vovchik13033 сказал:

І сміх і гріх . :umora: Це в тему ГЫ ..........  :rofl: потрібно  . Особливо сподобалось як медогонку крутив на задньому плані . Лише бджіл та розполод жалко . І можна уявити що на самій пасіці робиться .:ak:

Як вони так розпечатують ножами чи то якась приспособа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Кагарлик сказал:

Як вони так розпечатують ножами чи то якась приспособа?

Простими ножами . Просто їм мяко кажучи по-барабану що з тими сотами та рамками буде . Гляньте  з якою швидкістю він ті рамки крутить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В них таке качання, напевне, нормальна практика.

А медогонки із тормозами...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже промовисте відео! Як лакмусовий папірець!  

Забавно читати прогнозовано негативні відгуки "відерочників", що, напевно, заледве качають тону-другу за сезон...  

А от профі з кількістю сімей від 100 і більше, щось мовчать... Цікаво, вони такої ж думки?

Чи може з радістю б наняли й собі такого віртуоза, що з такою швидкістю розпечатує рамки звичайним ножем (замість купівлі дорогого устаткування)? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.10.2016 в 11:06, Wladimir_K сказал:

Тут би відео виклали б, як мед зберігається у наших заготівельників. Купа бджіл ос і мух, на базах експортерів те ж щось подібне. У нас хто тримає пасіку в радіусі до 3-4 км. від бази експортера її втрачає за сезон.

Склад "Меду Поділля" знаходиться на окраїні Вінниці. А поряд знаходиться обласне ДАІ (не знаю як воно там зараз називається) Буквально за 100м. А у них є пасіка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, zuchter сказал:

Дуже промовисте відео! Як лакмусовий папірець!  

Забавно читати прогнозовано негативні відгуки "відерочників", що, напевно, заледве качають тону-другу за сезон...  

А от профі з кількістю сімей від 100 і більше, щось мовчать... Цікаво, вони такої ж думки?

Чи може з радістю б наняли й собі такого віртуоза, що з такою швидкістю розпечатує рамки звичайним ножем (замість купівлі дорогого устаткування)? 

У мене менше 100 сімей...

Але працюють вони швидко і вправно і на обрізці і на відкачці. 

Мені цікаво скільки часу вони можуть працювати в такому темпі і скільки днів підряд , що вони перед цим курять, нюхають чи жують:), а якщо серйозно - чи можуть так працювати 5 днів на тиждень ну хоча б по 8 годин?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, SergK сказал:

чи

А навіщо так довго підряд? Хоча...

Але мене більше цікавить, скільки відкачують на день? І яка зарплатня у "розпечатувача": як у звичайного роботяги, чи все ж як у фахівця-віртуоза?    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, zuchter сказал:

Забавно читати прогнозовано негативні відгуки "відерочників", що, напевно, заледве качають тону-другу за сезон...

А Ви б їх на свою пасіку пустили б ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За медом я навіть менше, ніж "відерочник"...

Пасіка матковивідна з непромисловими обсягами у 1000-1500 плідних маток на рік.

Якщо була б крупна ферма з обсягами у десятки тисяч, а ці хлопці так вправно прививали личинки, мітили маток, та заселяли нуки та кліточки, як розпечатують та качають мед, то мав би за щастя працювати з ними!    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, SergK сказал:

У мене менше 100 сімей...

можуть так працювати 5 днів на тиждень ну хоча б по 8 годин?

За 8 годин вiдкачають понад 3000 рамок 

А це вже дуже велика пасiка 

За 5 днiв вiдкачають 15000 рамок 

Як для Украiни це мед мабуть с усього району :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, zuchter сказал:

Якщо була б крупна ферма з обсягами у десятки тисяч, а ці хлопці так вправно прививали личинки, мітили маток, та заселяли нуки та кліточки, як розпечатують та качають мед, то мав би за щастя працювати з ними!  

Можете не сумніватися : прививку , мітку маток , заселення нуків та кліточок вони теж би робили вправно . Та лишень , Вашої радості хватило б не надовго . Бо , від такої похабної праці відход був би щонайменьше 50 % . Це відео , мені нагадало роботу будівельних бригад на будівництві , коли камінщик сидить на тій же стіні що й мурує , а підсобник кидає йому кірпіч , бо для постановки лісів часу не має , а потім господар любується кривими стінами піднятими за 2 дні .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви бачете одне, я - зовсім інше. Наприклад те, що "розпечатувальник" так швидко працюючи, зовсім не пошкоджує розплід! 

Тому не бачу сенсу продовжувати діалог! На сам кінець порада: не плутайте роботу у колгоспі (комунізм/соціалізм) з приватним підприємством (капіталізм), де усе зорієнтовано на кінцевий результат, а халтура вилазить боком у тому числі самим робітникам!      

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, zuchter сказал:

Наприклад те, що "розпечатувальник" так швидко працюючи, зовсім не пошкоджує розплід! 

тільки толку з того, якщо цьому розплоду все одно не вижити в медогонці...:( і взагалі не розумію, для чого качати такі рамки де 80% розплоду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Виталик К. сказал:

тільки толку з того, якщо цьому розплоду все одно не вижити в медогонці...:(

Це чому ж? Він же печатний! Жодних проблем. 

 

5 минут назад, Виталик К. сказал:

і взагалі не розумію, для чого качати такі рамки де 80% розплоду?

Задачі можуть бути різні! Може, це дуже цінний сорт меду, може падь, що відкачується перед загодівлею. А може яка хвороба розплоду (гнилець, наприклад): мед викачали, розплід вивели, рамки перетопили (знищили) тощо...       

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, zuchter сказал:

Це чому ж? Він же печатний! Жодних проблем. 

при таких оборотах, я думаю, вижива тільки бджола на виході...

та й по тому як вони поводяться з рамками, сумніваюсь, що їх збираються повертати до вулика... а якщо це дійсно у них гнилець і вони ці всі рамки готовлять на витопку, то мені ще більше жалко власника цієї пасіки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Виталик К. сказал:

думаю

Це корисно! А ось "додумувати" та "придумувати" - незавжди...  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот они передовые технологии. И согласитесь все чисто и аккуратно, приятно посмотреть:hmm:  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2016 в 21:53, Іван Михайлович сказал:

ШОБ ЇХ ШЛЯК ТРАФИВ з ТАКОЮ РОБОТОЮ!

в мене батько колись на медогонці порвав свіжевілбудовану рамку..так 2 дні не розмовляли...а тут так швиряють, наче...свинство, одне слово!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...