Перейти к содержанию

Video


rut21

Рекомендуемые сообщения

зараз майже не можливо "избавится от желтизны."

einar, дякую за відповідь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Я, наприклад, точно не буду туди заходити... Але чи багато таких?
Ось наприклад тут можна подивитись і не заходити є ж варіанти Сайт с фильмами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось наприклад тут можна подивитись і не заходити є ж варіанти Сайт с фильмами

Дякую. Буду користуватись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Как за границей грузят ульи:

А мы что хуже их?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Цікаво де ж такі кориснопізнавальні передачі йдуть? gnbsj4k4vpo&feature

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво де ж такі кориснопізнавальні передачі йдуть?
http://www.lodtrk.org.ua/?pg=795&PHPSE...cc7741fe220516d
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво де ж такі кориснопізнавальні передачі йдуть?

По Львівському телебаченні щонеділі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво де ж такі кориснопізнавальні передачі йдуть?

По Львівському телебаченні щонеділі.
А я у нас в Херсоні ці передачі бачив на одному з обласних каналів, чи то поцупили, чи може полюбовно домовилися, але все одно цікаво. Сам виношую ідею зняти цикл пізнавальних передач (зараз робота повязана з телебаченням), але канали не дуже цікавляться такою ідеєю, особливо цей рік, всі у передчутті баришів від передвиборчої агітації, платять там добре, а бджільництво почекає (таку думку озвучили деякі керівники каналів).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я у нас в Херсоні ці передачі бачив на одному з обласних каналів, чи то поцупили, чи може полюбовно домовилися, але все одно цікаво.

Думаю що вони ідуть по регіональних каналах...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Вывод маток и производство маточного молочка. Рассказывает Ильин Максим (Пчеловек) 9_bPlCwzwsg 40 хвилин сидів з відкритим ротом... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вывод маток и производство маточного молочка. Рассказывает Ильин Максим (Пчеловек) 9_bPlCwzwsg 40 хвилин сидів з відкритим ротом... :ay:
Цe тaм, дe однорaзові шприци використовує замість мисочок та маточних ізоляторів? Ідея цікава, але думаю на продаж така тара, щось не те...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вывод маток и производство маточного молочка. Рассказывает Ильин Максим (Пчеловек) 9_bPlCwzwsg 40 хвилин сидів з відкритим ротом... :ay:
Цe тaм, дe однорaзові шприци використовує замість мисочок та маточних ізоляторів? Ідея цікава, але думаю на продаж така тара, щось не те...
Нет!Мисочки вставльются в шприц.Я таких изоляторов уже наготовил...........
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мисочки вставльются в шприц.

Какого объема шприц используется?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мисочки вставльются в шприц.

Какого объема шприц используется?
20 мл
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цe тaм, дe однорaзові шприци використовує замість мисочок та маточних ізоляторів? Ідея цікава, але думаю на продаж така тара, щось не те...

Я смотрел этот фильм и запись есть мне нравится подход , немного заморачивает сверление дырок , но если поставить за цель то и эти проблемы пройдут . Даже продаёт в них и используют для подсадки как клеточки . Сколько клеточка стоит ? И сколько шприц :ah: мне нравится :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цe тaм, дe однорaзові шприци використовує замість мисочок та маточних ізоляторів? Ідея цікава, але думаю на продаж така тара, щось не те...

Я смотрел этот фильм и запись есть мне нравится подход , немного заморачивает сверление дырок , но если поставить за цель то и эти проблемы пройдут . Даже продаёт в них и используют для подсадки как клеточки . Сколько клеточка стоит ? И сколько шприц :ah: мне нравится :ay:
Идeя для мaтководов продaющих Ф1 - вот Вaм шприц, добро пожaловaть нa 'иглу' :ole_ole: Идeя подкупaeт своeй дeшeвизной и простотой, но для внутрeннeго использовaния, для сeбя.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Варто. Торех+мідна трубка+хомути+росинка+резинова шланга.(200-250гр) В період формування клубу кращого ефекту від біпіну ще не бачив :IMHO1:
Дайте фотку. Подивився вчора 2 ч. лекції Гайдара в Мелітополі. Авторитет мене переконав. Обробляє шість! раз на сезон ВАРОМОРОМ. Закліщеність в зиму 0.06%.
Якщо можна дайте силку на лекцію в Мелітополі
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можна дайте силку на лекцію в Мелітополі
Лекція на ютубі:
:hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можна дайте силку на лекцію в Мелітополі
Лекція на ютубі:
:hi:
Это лекция в Донецке, а не Мелетополе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можна дайте силку на лекцію в Мелітополі

Сам присив посилання. Ніхто не відгукнувся. Тоді я пішов до Гугла. Набрав в пошуку : Lekcziya_V.A._Gaydara_ch._1 і одержав : https://www.google.com.ua/search?output=sea...ch._1&btnK= За нею відкриває Letitbit звідки і можеш качати. Але в мене це не виходить. Дуже повільно качає. Тому я використовую адрес і качаю з допомогою SkyMonk. Він добре підтримує. 2.5Гб качав тиждень. Потім знову шукаю Lekcziya_V.A._Gaydara_ch._2. І т.д. Вже маю три частини. Залишилось ще дві.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это лекция в Донецке, а не Мелетополе.
Вибачте не розібрався :ah: подивіться ось тут ця лекція в 5 частинах:http://p4elovodstvo.com.ua/download/1-v-a-gaydara-lektsiya-melitopol-09-12-201203204/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Не потрібно винаходити велосипед, перед ютубом в адресному рядку введіть ss, натискайте Enter і скачуйте ролики! Приклад...

http://www.ssyoutube.com/watch?feature=pla...p;v=7Kl10vBaiqM - на скачування! Усім Успіхів! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...