Перейти к содержанию

Разные практические вопросы


kozachek

Рекомендуемые сообщения

чи можна замість дощівки використати воду з криниці для перетопки воску. Вода підшкірна, рівень річки. Хтось пробував?

Всё зависит от качества воды. Я пробовал с наших колодцев воск получается серый. Советуют в такую воду добавлять уксус, но я не пробовал.
На воді з нашої криниці дитячу суміш аж ніяк не звариш. Через 50 м є інша. Завжди туди по воду ходив, як діти були малі. І віск виходив як бринза. Зараз на паровій воскотопці - байдуже яка вода :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Советуют в такую воду добавлять уксус, но я не пробовал.
Странно как то выглядит совет. Сам не пробовал, на советы даю :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи можна замість дощівки використати воду з криниці для перетопки воску. Вода підшкірна, рівень річки. Хтось пробував?
Я ніколи цим не заморочуюсь - беру з крана. Віск обмінюю на вощину без проблем.
перший рік брав воду з крана - віск вийшов сивий, згодом навіть при переротопці у дощівці не виправився. Джерело води має значення :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи можна замість дощівки використати воду з криниці для перетопки воску. Вода підшкірна, рівень річки. Хтось пробував?
но ви цю воду вживаїте :IMHO1: нічого страшного тут нема.
вживати воду чи плавити віск - різниця є у складі води. Користуємось в основному водопроводом. Кринична вода це на випадок відсутності першої)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи можна замість дощівки використати воду з криниці для перетопки воску. Вода підшкірна, рівень річки. Хтось пробував?
но ви цю воду вживаїте :IMHO1: нічого страшного тут нема.
вживати воду чи плавити віск - різниця є у складі води. Користуємось в основному водопроводом. Кринична вода це на випадок відсутності першої)
Якщо вода жорстка, віск вийде не дуже гарний, утвориться багато емульсії внизу. В криницях часто жорстка вода. А ще можна кілька разів розплавлювати і відстоювати віск, тоді він очищається і світлішає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
чи можна замість дощівки використати воду з криниці для перетопки воску. Вода підшкірна, рівень річки. Хтось пробував?
но ви цю воду вживаїте :IMHO1: нічого страшного тут нема.
вживати воду чи плавити віск - різниця є у складі води. Користуємось в основному водопроводом. Кринична вода це на випадок відсутності першої)
Якщо вода жорстка, віск вийде не дуже гарний, утвориться багато емульсії внизу. В криницях часто жорстка вода. А ще можна кілька разів розплавлювати і відстоювати віск, тоді він очищається і світлішає.
Підтверджую, вода з криниці не годиться, віск частково виправився повторною перетопкою у дощівці. ************** Шановні, потрібна порада. Вийшов з зими ослаблений вулик на 3 вулички. Завтра робитиму ревізію. В січні та у минулу неділю ставив тісто, скоротив гніздо. Бачив навіть кілька бджіл з обніжкою. Оглянути гніздо було холодно. При прослуховуванні сидять тихо, відгукуються на стукіт. Чим можна зараз йому допомогти? Підсилювати розплодом зарано-не вигріють, нельотної бджоли ще немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтверджую, вода з криниці не годиться, віск частково виправився повторною перетопкою у дощівці. ************** Шановні, потрібна порада. Вийшов з зими ослаблений вулик на 3 вулички. Завтра робитиму ревізію. В січні та у минулу неділю ставив тісто, скоротив гніздо. Бачив навіть кілька бджіл з обніжкою. Оглянути гніздо було холодно. При прослуховуванні сидять тихо, відгукуються на стукіт. Чим можна зараз йому допомогти? Підсилювати розплодом зарано-не вигріють, нельотної бджоли ще немає.
В мене після минулого дощового літа, і мого пасічникування кілька таких сімейок, а решта не набагато сильніші :) Так що можу вас розрадити в вас не найгірша ситуація )) Правда, всі перезимували, живі, а це головне, а ще трошки тепла і сонечка і самі розберуться. :IMHO1::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Доброго здоровя шановне панство.В кінці сезону зробив дезинфкцію суші .В велику ємність наколотив  "екоцид"  і занурював повністю рамки.Очевидно погано просушив  і суш зацвіла. Другою помилкою було те що непросушені рамки склав у деревяні ящики майже герметично закриті без провітрювання.(нмагався заховати від молі) Тепер маю проблему. Чи є спосіб як виправити помилку? Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...