Перейти к содержанию

Проблемы, связанные с компьютером


Ілюха

Рекомендуемые сообщения

Mapet, ,пробачте не можу ніяк відкрити карту. :helpme: Що робити? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, ,пробачте не можу ніяк відкрити карту. opr06KXR.gif Що робити? opr06K93.gif

Прийдеться до Вас їхати... :umora: Яким переглядачем користуєтеся? Що Вам говорить при спробі відкрити карту? Як підключені до Інтернету і чи стоїть на комп'ютері Java ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, , немаю нічого проти приїзжайте. У мене опера, на комп`ютері взагалі дві опері. Підключений через мобільний модем ІТ,(Інтертелеком). :hi: А взагалі я мало у цім петраю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене опера,

Вибачте, що втручаюсь, але свого часу теж мав багато проблем з Оперою. Все наладилось, коли поставив Firefox. Цілком безкоштовна, часто поновлюється і коректно працює. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, , немаю нічого проти приїзжайте.

В житті всяке буває, може колись обнаглію і приїду... :umora: А наразі спробуйте як радить sewerby,або і Internet Explorer - ом(бажано хоча б 6-й, а ще краще 7-й, чи 8-й). Java можна скачати ТУТ, а потім поставити по підказках. Спробуйте. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я користуюсь Оперою, рідше Експлоером. А пишу ось чому: До сьогоднішнього дня нормально користувався кнопкою "Цитата". А Сьогодні вона перестала працювати. Чому? Можливо хтось знає відповідь. Ну а писати все одно треба. То я тепер роблю так: тисну "Ответить". У віконці відкриває все повідомлення, а тоді я вручну видаляю зайве, і вже опісля пишу своє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я користуюсь Оперою, рідше Експлоером.

Опера не завжди коректно працює. В мене з цитуванням все гаразд, значить збоїть Ваша Опера. Екплорер останіх весій(7, 8) досить нормальний. В Мозілі мене приваблює велика кількість цікавих розширень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, ,пробачте не можу ніяк відкрити карту. opr06KXR.gif Що робити? opr06K93.gif

Прийдеться до Вас їхати... :umora: Яким переглядачем користуєтеся? Що Вам говорить при спробі відкрити карту? Як підключені до Інтернету і чи стоїть на комп'ютері Java ?
можете скористатить програмою TeamViewer -віддалене керування компютером і їхати нікуди не потрібно)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можете скористатить програмою TeamViewer -віддалене керування компютером і їхати нікуди не потрібно)

Таких засобів є не один, втім його налаштувати можливо теж треба буде їхати... :ah: skif, ви перебиваєте мені похїздку!!! :af::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все не нравилась мне конструкция дна, из за отсутствия быстрого ограничения летка. Или ограничил на две пчелы, а вентиляции нет. Вот нашел конструкцию дна в которое можно вставить стандартный ограничитель летка. Emile_Warre_Technische_Zeichnungen_engl.pdf Кому интересно полная версия книги (8 мб) Аббат Э.Варрэ Пчеловодство для всех / Beekeeping For All http://www.users.callnetuk.com/~heaf/beekeeping_for_all.pdf
А у мене обидві зсилки не працюють?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все ссылки рабочие. Проверил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у мене обидві зсилки не працюють?

"Я користуюсь Оперою, рідше Експлоером" Чи не тут причина?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у мене обидві зсилки не працюють?

Це прямі посилання, вони завантажують самі файли. Можливо у Вас не встановлено Акробата.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім доброго Дня! Я людина нова в даному оточенні хоча зареєстрований більше року.

Оточення в нас одне і більше року, це вже не новачок на форумі. Відвідуючи форум, Ви також вносите свою частку, а буде що написати, то думаю не змовчите ;) . Щодо троянів. Який антивірус у Вас на них реагує і коли - на самій сторінці, чи вже при завантаженні фільму?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім доброго Дня! Я людина нова в даному оточенні хоча зареєстрований більше року.

Оточення в нас одне і більше року, це вже не новачок на форумі. Відвідуючи форум, Ви також вносите свою частку, а буде що написати, то думаю не змовчите ;) . Щодо троянів. Який антивірус у Вас на них реагує і коли - на самій сторінці, чи вже при завантаженні фільму?
Доброго дня Mapet! Антивірус Avast (версію скачав з нету) + Outpost Firewall Pro (детектор атак) дуже зручне поєднання. Outpost Firewall Pro Зупиняє та інформує про несанкціоноване сканування системи, а Avast блокує заражену сторінку. В жодному разі це не є рекламою даних продуктів і сам я пересічний користувач. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец-то зашёл на форум! :ole_ole: Правда с чужого компьютера...Свой не пускает. Чем-то провинился, однако! :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец-то зашёл на форум!

Штрафная! Ждём отчет!!! :) Скока! Где! По чём! Заодно и вину загладишь! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец-то зашёл на форум! :ole_ole: Правда с чужого компьютера...Свой не пускает. Чем-то провинился, однако! :(
Однако долгонько ж кочевничал или прохлаждался на багамах,сердешный!Конечно,штрафную !:umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец-то зашёл на форум! opr06KBF.gif Правда с чужого компьютера...Свой не пускает. Чем-то провинился, однако! sad.gif

Унікальний випадок... Все що могли спробували. Напевно щось на компі наш сайт блокує, якась служба захисту, чи фаєрвол(якщо є). :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім доброго Дня! Я людина нова в даному оточенні хоча зареєстрований більше року.

Оточення в нас одне і більше року, це вже не новачок на форумі. Відвідуючи форум, Ви також вносите свою частку, а буде що написати, то думаю не змовчите ;) . Щодо троянів. Який антивірус у Вас на них реагує і коли - на самій сторінці, чи вже при завантаженні фільму?
Доброго дня Mapet! Антивірус Avast (версію скачав з нету) + Outpost Firewall Pro (детектор атак) дуже зручне поєднання. Outpost Firewall Pro Зупиняє та інформує про несанкціоноване сканування системи, а Avast блокує заражену сторінку. В жодному разі це не є рекламою даних продуктів і сам я пересічний користувач. :ah:
Реклама антивірусів в нас не заборонена. :umora: Я також користуюся таким набором. Так Ви таки не сказали коли сварться антивірус - на сайт, чи на фільм?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сайт Gismeteo часто тормозить інші. Навіть до зависання. Буває, що тільки закриєш Gismeteo, зразу ж "оживають" інші. Я думаю, що це не єдиний сайт, що "тягне ковдру на себе."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сайт Gismeteo часто тормозить інші.

В Мозілі видно - цей сайт постійно дає запит на зовнішнє джерело. Хто платить за трафік, тому просто западляна від такого сайту...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мапет! Може порадите, як відкривати файли : "Opera Wep Docum" ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мапет! Може порадите, як відкривати файли : "Opera Wep Docum" ?
А "Опера" хіба не відкрває? Я з такими не стикався, проте Гугл каже, що є програми перетворювачі. Мо скиньте мені один такий файл на пошту - побавлюся і може зрозумію що з ним краще робити... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чомусь не відображаються правильно власні смайли - тільки букви. Чужі нормально.java script:emoticon(':helpme:',%20'smid_16')

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Проблемы, связанные с компьютером

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...