Перейти к содержанию

Гламур в бджільництві


Борода-1

Рекомендуемые сообщения

Увазі ,шановному панству бджолярів ,кілька справжніх вуликів для поціновувачів.... В роботі використанні матеріали:липа,дуб,берест,бажання та любов. Ще було бажання створити "Верхов Раду" так от думаєм :az:http://www.radikal.ru/users/boroda-1/glamurn--vuliki

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кілька справжніх вуликів для поціновувачів....

БОМБА :ay::ay::ay: особливо сподобався останній :ay::ay::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Борода-1, , супер :ay: .Такі вулики гріх на точку обгорожувати щоб люди не бачили, про мене щоб побачити таке, то може укусити 1-2 бджілки. :IMHO1::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день Борода-1. :hi: Мое почтение старым знакомым :wave: Продается ли сее чудо? И кто автор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день Борода-1. :hi: Мое почтение старым знакомым :wave: Продается ли сее чудо? И кто автор?
З повагою :hi: Два автори -студенти брати близнята чи двойнята ( призвіще красиве у них відповідне ЛІСНЯК ) ,не знаю як там ,але розрізнити я їх не в змозі хто є хто? В них правильно стоять руки і думає голова :umora: Виготовляючи вулики я переслідував меркатильні інтереси- дав заробити студентам ,думаю щось сам зароблю.Не хочу щоб мене звинуватили в прихованій рекламІ.Думаю ще багато є гламуру в бджільцтві :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день Борода-1. :hi: Мое почтение старым знакомым :wave: Продается ли сее чудо? И кто автор?
В них правильно стоять руки і думає голова :umora:
Дійсно руки в них золоті. Борода-1. дай студентам заробити
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вулики класні-справжні витвори мистецтва.Аж шкода щоб на вулиці мокли,їм місце в музеї.Цієї зими і я щось таке для душі зваяю.А чим покрито вулики?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Увазі ,шановному панству бджолярів ,кілька справжніх вуликів для поціновувачів.... В роботі використанні матеріали:липа,дуб,берест,бажання та любов. Ще було бажання створити "Верхов Раду" так от думаєм :az:http://www.radikal.ru/users/boroda-1/glamurn--vuliki
:hi: Верховну раду не делайте ато там трутовки заведутся и ................. Лучше чето другое придумайте.. :IMHO1: Класные ульи... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В роботі використанні матеріали:липа,дуб,берест,бажання та любов.

Краса, мови нема. А щодо дуба, то з нього тільки дно?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ще як бджоли у цих вуликах будуть гламурні - тоді точно вони шедеврами стануть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кажуть що двухдоллярова копюра приносить щастя власнику гаманця .Справжній бджоляр повинен тримати в гаманці ось таку монетку номіналом 2 гривні :az::ay:http://numizmat.com.ua/catalog/coins/?488

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Номинал: 2 гривны Цена НБУ: 628.00 грн
:evrika:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там одного золота на 424 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
post-1260-1305959518_thumb.jpgНу у меня не верховная рада, но вобщем-то по теме))))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Вітаю усіх зі Спасом! Користуючись нагодою, пропоную Вашій увазі наше сімейне творіння: cbb6a6df6f86.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Користуючись нагодою, пропоную Вашій увазі наше сімейне творіння:

Вулики у вас на обернену українську рамку. Верхнє відділення для надставок чи там можна самому лежати і лікуватись? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вулик на українську рамку з наставкою. Висота наставки 35 см. Лежати у вулику ще не пробували - не було потреби :wave: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

українські 2-х корпусні

post-478-1351411178_thumb.jpg

post-478-1351411223_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Борода-1, просто супер!!! Щеб заглянути в середину...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть варианты купить такие улики?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть варианты купить такие улики?
Як на мене,ТАКІ треба тільки замовляти.Довго,наполнгливо,за хорошу винагороду,бо й робота ж ХОРОША :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Класс довольно просто но совкусом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останній варіант, подарунковий, цілком може конкурувати з традиційною "пляшкою цукерок".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...