Перейти к содержанию

Живопліт на пасіці


Сява

Рекомендуемые сообщения

У них навіть прайс є. Ботанічний сад Але там не все. Неділю назад я подзонив та поїхав купив гліцинію: фото. Тут вже точно знаю, що забрав останні. Ціни на саджанці такі, що навіть соромно так дешево купувати.
от гліциніюю я б і сам купив... а це добрий медонос??? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У них навіть прайс є. Ботанічний сад Але там не все. Неділю назад я подзонив та поїхав купив гліцинію: фото. Тут вже точно знаю, що забрав останні. Ціни на саджанці такі, що навіть соромно так дешево купувати.
от гліциніюю я б і сам купив... а це добрий медонос??? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціни на саджанці такі, що навіть соромно так дешево купувати.

Ціна у прайсі за один саджанець, чи за вказану кількість? post-637-1289410341_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ботанічний сад продає саджанці?Чи це вам дісталося по блату

У них навіть прайс є. Ботанічний сад Але там не все. Неділю назад я подзонив та поїхав купив гліцинію: фото. Тут вже точно знаю, що забрав останні. Ціни на саджанці такі, що навіть соромно так дешево купувати.
Якщо ваш ботанічний сад продає саджанці,то думаю і львівський тоже має за щось жити.Буду мати на увазі куди тепер звертатися за різною екзотикою :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціни на саджанці такі, що навіть соромно так дешево купувати.

Ціна у прайсі за один саджанець, чи за вказану кількість? post-637-1289410341_thumb.jpg
Ціна звичайно за один саджанець,бо не може 5000 саджанців акації коштувати 2 гривні :dntknw: А все таки дві гривні за акацію це дійсно смішні гроші.Все таки варто туди навідатись!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а це добрий медонос?

Не знайшов інформації на цю тему. А відносно розмноження взнав, що в нашій місцевості вона квітне, але плоди не визрівають. Якщо взяти десь насіння, то сходить добре. Іноді буває примерзає, після чого з запізненням розвивається.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, какой медоносный кустарник лучше посадить вокруг участка? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, какой медоносный кустарник лучше посадить вокруг участка?

Просто и сердито, это, конечно жёлтая акация. Более изыскано. Это форзиция. Если хотите композиции, то не обойтись без снежнеголовника....В виде кустарника можно выращивать и черноклён и робинии....Есть ещё другие дикие сородичи. Орешник, например, или ивовые...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Подскажите пожалуйста, какой медоносный кустарник лучше посадить вокруг участка? :dntknw:
Я бы с удовольствие посадил робынию клейкую или щетинистую. И красиво и для пчел полезно.Ну вот где их взять? Может кто знает где можно купить хотя бы семена.?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раджу перечитати тему "Снежноягодник" Вона споріднена з цією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

А как на счет САМШИДА? Вечнозеленое,густое, многолетнее растение. Недостатки: 1.Не медонос; 2.Долго растет.post-1684-1301156357_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как на счет САМШИДА? Вечнозеленое,густое, многолетнее растение. Недостатки: 1.Не медонос; 2.Долго растет.post-1684-1301156357_thumb.jpg
Недостатки.І вся відповідь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як дуже хочеться вічнозеленого живоплоту, то можна посадити жимолость вічнозелену - продається іноді в магазинах, а так можна в інтернеті пошукати - теж продаються саджанці. Ліана - потребує опори, цвіте дуже гарно і рясно з червня по серпень, забезпечує підтримуючим медозбором. Іноді може підмерзати - судячи з описів в Неті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як дуже хочеться вічнозеленого живоплоту, то можна посадити жимолость вічнозелену - продається іноді в магазинах, а так можна в інтернеті пошукати - теж продаються саджанці. Ліана - потребує опори, цвіте дуже гарно і рясно з червня по серпень, забезпечує підтримуючим медозбором. Іноді може підмерзати - судячи з описів в Неті.
у меня и жимолость вечнозеленая дома есть.Но она не такая густая как самшид.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як дуже хочеться вічнозеленого живоплоту, то можна посадити жимолость вічнозелену - продається іноді в магазинах, а так можна в інтернеті пошукати - теж продаються саджанці. Ліана - потребує опори, цвіте дуже гарно і рясно з червня по серпень, забезпечує підтримуючим медозбором. Іноді може підмерзати - судячи з описів в Неті.
у меня и жимолость вечнозеленая дома есть.Но она не такая густая как самшид.
А яких вона розмірів і як швидко росте? Самому цікаво, бо вживу не бачив - тільки звичайну. У самшиТу головний недолік - дуже повільний ріст і дорогі саджанці - швидко за рік-два не розмножити з нуля - хіба є вже старі кущі, з яких нарізати черенки - але скільки вони ростимуть.... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як дуже хочеться вічнозеленого живоплоту, то можна посадити жимолость вічнозелену - продається іноді в магазинах, а так можна в інтернеті пошукати - теж продаються саджанці. Ліана - потребує опори, цвіте дуже гарно і рясно з червня по серпень, забезпечує підтримуючим медозбором. Іноді може підмерзати - судячи з описів в Неті.
у меня и жимолость вечнозеленая дома есть.Но она не такая густая как самшид.
А яких вона розмірів і як швидко росте? Самому цікаво, бо вживу не бачив - тільки звичайну. У самшиТу головний недолік - дуже повільний ріст і дорогі саджанці - швидко за рік-два не розмножити з нуля - хіба є вже старі кущі, з яких нарізати черенки - але скільки вони ростимуть.... :(
Ростет очень быстро,Размер зависит от размера арки. У Самшида главный недостаток это не рост а токсичность нектара(прочел в виайпедии)Дома несколько деревцов примерно 80 см(постоянно подстригается)растут примерно 16 лет.За один год ствол увеличевается в диаметре 1-1.5мм.1.txt
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Хто знає, що це таке. Плетуче, як ліана. Бджоли дуже полюбляють. Кущ аж гуде! post-3166-1340115586_thumb.jpg post-3166-1340115487_thumb.jpg post-3166-1340115507_thumb.jpg
Це така зараза - що я не можу ніяк з нею впоратись. В мене оця ліана настільки розповзлася і по деревах і по землі... я вже і косив і прискав гербіцидом - кошмар... Особливого ажіотажу у бджіл не викликало :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знає, що це таке. Плетуче, як ліана. Бджоли дуже полюбляють. Кущ аж гуде! post-3166-1340115586_thumb.jpg post-3166-1340115487_thumb.jpg post-3166-1340115507_thumb.jpg
Це така зараза - що я не можу ніяк з нею впоратись. В мене оця ліана настільки розповзлася і по деревах і по землі... я вже і косив і прискав гербіцидом - кошмар... Особливого ажіотажу у бджіл не викликало :dntknw:
УРАГАНОМ думаю получится уничтожить...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УРАГАНОМ думаю получится уничтожить...
Я пробував Раундапом... Але всясправа в тому що воно коли пускає розгалуження по земля - через кожних 20 см корінець - тобто щоб його знищити треба кропити абсолютно ВСЮ рослину - в моєму випадку це не реально...... хоча... хіба що літаком :umora: дуже велика площа
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УРАГАНОМ думаю получится уничтожить...
Я пробував Раундапом... Але всясправа в тому що воно коли пускає розгалуження по земля - через кожних 20 см корінець - тобто щоб його знищити треба кропити абсолютно ВСЮ рослину - в моєму випадку це не реально...... хоча... хіба що літаком :umora: дуже велика площа
А вы всё же попробуйте УРАГАН,уничтожаю кустарники ,деревья,а заразу мышийку одной левой :umora: .Он работает путём впитывания через листья в корневую систему :ay: ,для пущего эффекта дозу привышаю.НО покупаю только в фирменных магазинах- много подделок. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вы всё же попробуйте УРАГАН,уничтожаю кустарники ,деревья,а заразу мышийку одной левой :umora: .Он работает путём впитывания через листья в корневую систему :ay: ,для пущего эффекта дозу привышаю.НО покупаю только в фирменных магазинах- много подделок. :hi:
Ну а к Ураганчику селитрочки в опрыскиватель добавить, о-о :ole_ole: , горит все, можно еще Антибурьян, тоже хорошая штука, но повторюсь, селитрочки!!!! :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я наоборот вокруг вольера собачьего хотел посадить этот дикий виноград, что-бы заплело, мне нравится!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я наоборот вокруг вольера собачьего хотел посадить этот дикий виноград, что-бы заплело, мне нравится!! :hi:
Насчет заразности немного приувеличено,я посадил вдоль шиферного забора :ay: и планирую запустить на дом на даче- красиво ,природно и затеняются стены :ay:.Кстати есть дикий виноград ВИЧИ -он мельче и вместо цеплялок присоски,лист мельче(цена большого куста 280гр).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..... красиво ,природно и затеняются стены :ay:.Кстати есть дикий виноград ВИЧИ -он мельче и вместо цеплялок присоски,лист мельче(цена большого куста 280гр).
В этом месте поподробней??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..... красиво ,природно и затеняются стены :ay:.Кстати есть дикий виноград ВИЧИ -он мельче и вместо цеплялок присоски,лист мельче(цена большого куста 280гр).
В этом месте поподробней??
Есть два вида партеноциссуса,пятилисточковый или виргинский,который на фотках выше,и триостренный или плющевидный.У последнего соответственно не усики а присоскоподобные воздушные корни,как у плюща.Ну и лист по форме похож на плющ.Будет покрасивше пятилисточкового.Вичи или вейчи(Parthenocissus tricuspidata 'Veitchii')-форма плющевидного винограда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...