Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
AlexBeezwax

Нужна срочная помощь

5,237 posts in this topic

Знаю этого мудака, и уверен, что если я привезу ловушки под его пасеку, скандал будет на всю деревню, и ловушки он заберёт или спалит, 100%. Я так понял что для хозяина пасеки такая ситуация неприятная, а для профессиональных роеловов это джекпот-начинающий, неопытный да ещё и нежелающий спорить..:umora: Ах да, он не только знает про мои улья, но и спрашивал соседей, сколько их, как часто я приезжаю и т.п.  Я так понял, такие действия пчеловода "это бизнес, ничего личного".

13 минут назад, sid сказал:

Знаю этого мудака, и уверен, что если я привезу ловушки под его пасеку, скандал будет на всю деревню, и ловушки он заберёт или спалит, 100%. Я так понял что для хозяина пасеки такая ситуация неприятная, а для профессиональных роеловов это джекпот-начинающий, неопытный да ещё и нежелающий спорить..:umora: Ах да, он не только знает про мои улья, но и спрашивал соседей, сколько их, как часто я приезжаю и т.п.  Я так понял, такие действия пчеловода "это бизнес, ничего личного".

Возьми масла отработки и побрызгай роеловки хорошо, думаю он обрадуется.;)

Edited by F.A.V.

3 години тому, sid сказав:

для профессиональных роеловов это джекпот-начинающий, неопытный да ещё и нежелающий спорить

Я не вірю, що пастки провокують роїння, торік в одній пастці охорона просиділа три тижні доки я їх не витрусив. Якщо вже так боїтесь, то поставте ганеманівську решітку на льотки.

3 часа назад, sid сказал:

Что мешает вам освежить их бензином, допустим? 

Или вовсе снять и забрать рамки с вощиной/сушью себе. Ну именно с таким соседом мне кажется это позволительно.

3 години тому, F.A.V. сказав:

Возьми масла отработки и побрызгай роеловки хорошо, думаю он обрадуется.;)

Чудова порада, нічого не скажеш, а ще машину йому спаліть щоб не мав на чому ті роєловки возити.....

Чим дурницями займатись краще більше уваги своїм бджолам приділити.

• Like 9
  • Thanks 1
  • Haha 2

рой улетает за 4-7 км, на другую кормовую базу... не переживайте,ваши рои в те ловушки не зайдут

В 27.06.2019 в 12:51, shersand сказав:

Вроде и дело доброе (подарок) и в глазах одариваемого выглядишь молодцом, а сам тихонько перекрестился - хух, наконец сдыхался от такого счастья. :umora: 

Світ жорстокий:umora:  

1 година тому, Nerox сказав:

Что мешает вам освежить их бензином, допустим? 

Или вовсе снять и забрать рамки с вощиной/сушью себе. Ну именно с таким соседом мне кажется это позволительно.

З дураком зв*яжешся, сам дурнем станеш. Одному робить не має чого, бо мабуть старий і б*ємаразм. Інший вирішив стати Зорро:umora: -я мстю і мстя моя страшна.:umora:

30 минут назад, Bee-beep сказал:

З дураком зв*яжешся, сам дурнем станеш. Одному робить не має чого, бо мабуть старий і б*ємаразм. Інший вирішив стати Зорро:umora: -я мстю і мстя моя страшна.:umora:

Я считаю наглость с его стороны разузнавать кол-во семей, режим посещения точка и подобные вопросы через людей в поисках выгоды (В данном случае попытки словить рой).

Сейчас наглость сошла с рук, а весной не вышло у соседа пару семей после зимы.. Восполнить потери нужно, а там недалеко пасечник который на пасеке бывает раз в неделю.. 

А если дать понять что не стоит сувать свой нос, куда не просят - человек задумается " а стоит ли?".

В 27.06.2019 в 14:38, Роман 82 сказав:

Как в том анекдоте,место проклятое!))) Сегодня ездил к своим злюкам,даже ниодного укола не получил!))))) Может им в улье тесно было?

Можливо!!Мені сьогодні один нук дав жару, хоча абсолютно спокійні до цього були:umora:  покусали зарази малі за ноги :umora:але їм тісно..треба переселять в 10 рам, терміново.

2 години тому, Nerox сказав:

Я считаю наглость с его стороны разузнавать кол-во семей, режим посещения точка и подобные вопросы через людей в поисках выгоды (В данном случае попытки словить рой).

Сейчас наглость сошла с рук, а весной не вышло у соседа пару семей после зимы.. Восполнить потери нужно, а там недалеко пасечник который на пасеке бывает раз в неделю.. 

А если дать понять что не стоит сувать свой нос, куда не просят - человек задумается " а стоит 

2 години тому, Nerox сказав:

А если дать понять что не стоит сувать свой нос, куда не просят - человек задумается " а стоит ли?".

Тобто піди на пряму і поговорить як *мужик з мужиком*  у кожного *очко іграєт*.Я вибачають, за таку грубість.Але іншого обгрунтування  по розвитку подій , знайти не можу.А от на подляни мастаки.

Палить, обливать, то вже остання стадія.Коли діалог не дав результату!! От тоді треба наказувати *рубльом*, тобто прямими фінвтратами.

14 минут назад, Bee-beep сказал:

Тобто піди на пряму і поговорить як *мужик з мужиком*  у кожного *очко іграєт*.Я вибачають, за таку грубість.Але іншого обгрунтування  по розвитку подій , знайти не можу.А от на подляни мастаки.

Палить, обливать, то вже остання стадія.Коли діалог не дав результату!! От тоді треба наказувати *рубльом*, тобто прямими фінвтратами.

Я расписал исход ситуации из слов человека выше. По ним можно понять что скандала он не хочет, а мной описанные действия подразумевают лишь намеки не сунутся.

А поговорить "как мужик с мужиком" в основном заканчивается мордобоем.

В бригаді пару років назад  був пасічик, який обвішував навколо точка дерева ловушками. Мене це мало хвилювало. Якщо вже рій втік, то туди йому і дорога, сам винен, що довів до такого.  А інший колега нервував до трясучки, коли бачив ті ловушки.  Хоча я вважаю, що безпідставно.    Хай собі ловить, якщо йому хочеться. 

От коли навколо Вашої пасіки рознюхують графік Ваших відвідувань, що де як стоїть і подібну інформацію, то це вже зовсім інша справа.  Над якою потрібно замислитись.  Ловіння роїв аж ніяк  не потребує інформації про Вашу пасіку, Ваш режим, та Ваші засоби охорони чи попередження. 

Хоча деякі хитруни в ловушки біля чужої пасіки ставлять медові рамки. Набивається бджола, яку потім і крадуть. Якось на форум, здається на цей,  я давав посилання на подібних виродків,  які вихвалялись на ютубі, як крадуть бджолу.  Зазвичай насилля це останнє діло. Але за таке діяння  зайвим не буде. Хоча з іншого боку теж  не кращий вихід. Але щось робити треба. Мабуть  тут в кожного буже індивідуальний підхід. Щоб не вийшло як в приказці -: "За моє жито, мене і бито". 

Nerox,поставь свои ловушки возле его пасеки!Все что вижу плохого в этой ситуации,это интерес соседа когда ты бываешь на точке!

2 години тому, Володимир Джос сказав:

Хоча деякі хитруни в ловушки біля чужої пасіки ставлять медові рамки. Набивається бджола, яку потім і крадуть. 

В тому році брала сім*ї на розширення.То в діда того, осін*ю з 10 сімей , стало 5.Теж таким чином (ловушки з медовими рамками) сусід підсилив з його пасіки своїх, яких привіз з кочівлі.

Він одну знайшов в кущах.:( За таке треба точно в рило дать:af:

15 минут назад, Bee-beep сказал:

сусід підсилив з його пасіки своїх, яких привіз з кочівлі.

Интересно, а украденные пчелы назад дорогу домой от соседа не нашли? И толку от такого подсиления, эта пчела как правило до зимовки не доживает. У нас мелитопольцы с кочевки в конце сезона днем уезжают и за летной пчелой особо не переживают именно по этой причине. 

Тільки що, shersand сказав:

Интересно, а украденные пчелы назад дорогу домой от соседа не нашли? И толку от такого подсиления, эта пчела как правило до зимовки не доживает. У нас мелитопольцы с кочевки в конце сезона днем уезжают и за летной пчелой особо не переживают именно по этой причине. 

Логічно.Може дід проїхав мені по вухам:umora:А я повірила:umora:

1 час назад, Bee-beep сказал:

Логічно.Може дід проїхав мені по вухам:umora:А я повірила:umora:

))) Діди вони такі, можуть і не на таке розвести :umora:

Edited by M_Oleksandr_V

34 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

))) Діди вони такі, можуть і не на таке розвести :umora:

Ой, діду 83 роки і при *здравом умє і памяті*)) то хз...:umora:може й опасний:umora:

23 часа назад, Lefty сказал:

ЗІ: здається в цивільному Кодексі є норма (чи то я щось путаю і це просто так звана загально прийнята норма): якщо власник рою супроводжує цей рій до місця куди рій зайде (чи привиється), то власник земельної ділянки чи вулика має віддати той рій на вимогу власника рою. Проте ІМХО все залежить від порядності людей , не думаю що із за рою хтось буде судитися....

это есть в Законе Украины "О пчеловодстве".

Помогите советом, нужно переместить 4 улья на расстояние около 10 метров, через забор. Как и когда это лучше всего сделать безболезненно? 

Edited by Puzlik

21 минуту назад, Bee-beep сказал:

Ой, діду 83 роки і при *здравом умє і памяті*)) то хз...:umora:може й опасний:umora:

)))) + він ще знає, що все може бути в останній раз :ax:

12 минут назад, Puzlik сказал:

Помогите советом, нужно переместить 4 улья на расстояние около 10 метров, через забор. Как и когда это лучше всего сделать безболезненно? 

Думаю поздней осенью. Или выехать с ними на кочевку, на расстояние, не менее 7 км, побыть там неделю и обратно  - уже на Ваше место.:wave:

11 хвилину тому, Puzlik сказав:

За 1 раз точно не вийде)) вулики можна переставлять за раз не більше ніж на 50 см.Інакше бджола не знайде літок. 

За тижні 2 справитесь))

25 хвилин тому, Puzlik сказав:

12 хвилини тому, alexnazar сказав:

Думаю поздней осенью. Или выехать с ними на кочевку, на расстояние, не менее 7 км, побыть там неделю и обратно  - уже на Ваше место.:wave:

ІМХО на провесні  перед першим обльотом. Або дійсно вивезти  на кілька тижнів. Неділі буде замало - із власного досвіду - при повернені досить багато бджоли буде крутитись біля того місця де раніше стояли їх вулики

11 хвилину тому, Bee-beep сказав:

За 1 раз точно не вийде)) вулики можна переставлять за раз не більше ніж на 50 см.Інакше бджола не знайде літок. 

За тижні 2 справитесь))

при умові якщо паркан демонтуєте спочатку

Edited by Lefty

16 минут назад, Bee-beep сказал:

За тижні 2 справитесь))

Боюсь, что если переносить по 50 см, две недели не хватит, потому как их нужно двигать в лево, а расстояние между ульями у меня как раз около 50 см. Т.е. получается что одновременно все 4 улья не подвину :( 

7 минут назад, Lefty сказал:

при умові якщо паркан демонтуєте спочатку

Нужно демонтировать если забор из рабицы и высотой 1м?