Перейти к содержанию
AlexBeezwax

Нужна срочная помощь

В теме 4 049 сообщений

https://ibb.co/giocwx
https://ibb.co/mk2sUH
https://ibb.co/m6sLGx

Купив 5 днів назад пакети, сьогодні виявив на дні одного з вуликів ось таке сміття, серед нього було 4 личинки воскової молі. Що з бджолами? Також на рамці я виявив у чарунках якісь чорні цяточки (на фото видно) це нормально? 

Поделиться сообщением

Похоже на аскосфероз

Поделиться сообщением

12 минут назад, qpEcTuBaJlb сказал:

https://ibb.co/giocwx
https://ibb.co/mk2sUH
https://ibb.co/m6sLGx

Купив 5 днів назад пакети, сьогодні виявив на дні одного з вуликів ось таке сміття, серед нього було 4 личинки воскової молі. Що з бджолами? Також на рамці я виявив у чарунках якісь чорні цяточки (на фото видно) це нормально? 

Каменный расплод, такое бывает с пакетами, если застудить его. УБрать лишние рамки из улья,максимально сжать гнездо и утеплить, давать подкормку сиропа,пчелки сами вычухаются. 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Triton сказал:

Каменный расплод, такое бывает с пакетами, если застудить его. УБрать лишние рамки из улья,максимально сжать гнездо и утеплить, давать подкормку сиропа,пчелки сами вычухаются. 

Дал 200 грамм сахарного сиропа 1 к 1 гнездо сократил до 6 рамок, 2 из них вощина (пока не тянут) 2 с расплодом 2 медоперговые, леток также сократил, есть проблемма что улей рутовский а пакет на украинскую рамку так что пришлось ставить 2 корпуса, но у меня они полистирольные, думаю им будет тепло. Думаю мы расплод застудили пока долго искали матку когда покупали пакет - дело было вечером. Ведь это точно каменный расплод? Успокойте меня, ато я уже нафантазировал и переживаю. 

Поделиться сообщением

100% каменный 

Поделиться сообщением

1 година тому, qpEcTuBaJlb сказав:

Думаю мы расплод застудили пока долго искали матку когда покупали пакет - дело было вечером. Ведь это точно каменный расплод? Успокойте меня, ато я уже нафантазировал и переживаю. 

помиляєтесь. вам продали пакет з хворої сімї. я б той пакет повернув би.....

Поделиться сообщением

1 година тому, qpEcTuBaJlb сказав:

гнездо сократил до 6 рамок, 2 из них вощина (пока не тянут)

Вощину викиньте, хвора сімя її тягнути не буде!!!!

Держіть її в зжатому стані, і бажано замінити матку. Було в мене таке  минулого року, заміна матки методом ТЗ виправила ситуацію.

Поделиться сообщением

47 минут назад, Бджолопотам сказал:

помиляєтесь. вам продали пакет з хворої сімї. я б той пакет повернув би.....

Не всегда. Я в прошлом году сам застудил расплод, пакеты ехали в прицепе на расстояние 600 км, ночью было +3 . Вот и получил каменный расплод

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Triton сказав:

Не всегда. Я в прошлом году сам застудил расплод, пакеты ехали в прицепе на расстояние 600 км, ночью было +3 . Вот и получил каменный расплод

Чесно кажучи не думаю що за 5 днів може бути така картина як на  фото...:hmm:

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Вощину викиньте, хвора сімя її тягнути не буде!!!!

Держіть її в зжатому стані, і бажано замінити матку. Було в мене таке  минулого року, заміна матки методом ТЗ виправила ситуацію.

Маєте на увазі придушити стару і хай виводять? Чи зробити для старої резервний відводок, хоча я незнаю де бджіл візьму на той відводок. 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Бджолопотам сказал:

Чесно кажучи не думаю що за 5 днів може бути така картина як на  фото...:hmm:

Кажете треба дзвонити сваритись? Що хоч казати? щоб зараз знову лапші не навішали. 

Поделиться сообщением

Не переживайте-сократите семью до минимума и обработайте росинкой крепким отваром чистотела несколько раз пока станет нормально

Поделиться сообщением

Тільки що, Lech сказав:

Не переживайте-сократите семью до минимума и обработайте росинкой крепким отваром чистотела несколько раз пока станет нормально

Пакет купляють для розвитку, і я не розумію для чого брати пакет щоб відразу його лікувати:dntknw:

9 хвилин тому, qpEcTuBaJlb сказав:

Кажете треба дзвонити сваритись?

Не знаю....

В принципі якщо пакет при Вас відбирався, то на рамках були б признаки аскасферозу... А якщо Вам привезли і дали  - то можна подзвонити і висловити претензії...

Поделиться сообщением

56 минут назад, qpEcTuBaJlb сказал:

Кажете треба дзвонити сваритись? Що хоч казати? щоб зараз знову лапші не навішали. 

Аскофер 100% , и при том запущенная форма, за 5дней такое не проявится, лечение по протоколу , как в нашей медицине :umora:.На будущее если набираете сами пакеты,1- перед забором проходите по пасеке и смотрите возле летков, аскофероз видно сразу ,я с такой пасекой ВООБЩЕ  не имел бы дело, 2-смотреть состояние печатки на предмет гнильцов. А так что Вам посоветовать -набирали сами видели что брали,если првез кто то верните кто привез он пусть разбирается. Толку с той семьи 0.:IMHO1: 

Поделиться сообщением

6 часов назад, Незнайка 25 сказал:

Аскофер 100% , и при том запущенная форма, за 5дней такое не проявится, лечение по протоколу , как в нашей медицине :umora:.На будущее если набираете сами пакеты,1- перед забором проходите по пасеке и смотрите возле летков, аскофероз видно сразу ,я с такой пасекой ВООБЩЕ  не имел бы дело, 2-смотреть состояние печатки на предмет гнильцов. А так что Вам посоветовать -набирали сами видели что брали,если првез кто то верните кто привез он пусть разбирается. Толку с той семьи 0.:IMHO1: 

Набирав то він, але я був там, вже вечоріло і ми поспішали( отакий гіркий досвід коротше кажучи.

Изменено пользователем qpEcTuBaJlb

Поделиться сообщением

53 хвилини тому, qpEcTuBaJlb сказав:

Набирав то він, але я був там, вже вечоріло і ми поспішали( отакий гіркий досвід коротше кажучи.

Не переживайте, все буде нормально, але такий досвід Ви засвоїте на віка. По поводу матки ТЗ, і чому саме ТЗ а не любої плідної, на мою думку та минулорічний досвід, вона краще, оскільки, як кажуть в народі, буде мати імунітет до вапнякового розплоду. Стару матку потрібно підрізати задню ніжку, а якщо не вмієте то потрібно її видалити з вулика, а вони потягнуть маточники, але я підрізав. Головне скоротити якомога сильніше і в ніякому разі не давайте вощини, краще світлу суш під засів, замість старої пошкодженої болячкою.

Але з цієї сімейки меду хіба що соняшнику трішки візьмете. Тому якщо є можливість вернути, то віддайте її назад, а якщо ні, то зробіть так як я описав із свого досвіду лікування. І ще на майбутнє, обережно з розширенням весною, краще пережати ніж остудити!!!!

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Не переживайте, все буде нормально, але такий досвід Ви засвоїте на віка. По поводу матки ТЗ, і чому саме ТЗ а не любої плідної, на мою думку та минулорічний досвід, вона краще, оскільки, як кажуть в народі, буде мати імунітет до вапнякового розплоду. Стару матку потрібно підрізати задню ніжку, а якщо не вмієте то потрібно її видалити з вулика, а вони потягнуть маточники, але я підрізав. Головне скоротити якомога сильніше і в ніякому разі не давайте вощини, краще світлу суш під засів, замість старої пошкодженої болячкою.

Але з цієї сімейки меду хіба що соняшнику трішки візьмете. Тому якщо є можливість вернути, то віддайте її назад, а якщо ні, то зробіть так як я описав із свого досвіду лікування. І ще на майбутнє, обережно з розширенням весною, краще пережати ніж остудити!!!!

Якщо буде можливо то просто замінити цю сім'ю чи краще вже говорити про те щоб замінити всі пакети? Воно ж заразне

Поделиться сообщением

Только что, qpEcTuBaJlb сказал:

Якщо буде можливо то просто замінити цю сім'ю чи краще вже говорити про те щоб замінити всі пакети? Воно ж заразне

Болеют все семьи? Если нет, то меняйте один пакет, тот который болеет. Заразно, если с больной семьи перекинете вощину в здоровую.

Поделиться сообщением

21 хвилину тому, qpEcTuBaJlb сказав:

Воно ж заразне

Читав в літературі, що спори присутні в любому вулику, але пошкоджують розплід у сімях там де є відповідні умови (температура та вологість). Це щось на подобі грибка у ванній кімнаті.

Він зникає коли появляється гарний взяток, але може знову з'явитись.

Поделиться сообщением

2 часа назад, qpEcTuBaJlb сказал:

смотреть состояние печатки на предмет гнильцов

Может быть еще и гнилец? 

Поделиться сообщением

1 час назад, tuda сказал:

Болеют все семьи? Если нет, то меняйте один пакет, тот который болеет. Заразно, если с больной семьи перекинете вощину в здоровую.

Такой мусор я обнаружил только в 1 улье, но думаю тот дедушка там особо не парился и перекидывал вощину из одного улья в другой у себя еще на пасеке так что возможно они все заражены в разной степени но другие просто успевают выкидывать этот мусор из улья. Мне продезинфицировать чем-то улей тот в котором сидят эти больные пчелы если мне их заменят? Что делать с вощиной которая там стояла?  Какой препарат посоветуете для профилактики в остальных семьях? 

Поделиться сообщением

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Читав в літературі, що спори присутні в любому вулику, але пошкоджують розплід у сімях там де є відповідні умови (температура та вологість). Це щось на подобі грибка у ванній кімнаті.

Він зникає коли появляється гарний взяток, але може знову з'явитись.

Дуже добре від гнильця і усіх грибкових синій йод. Я його використовую вже 2 роки. Поперше синий йод не має тої токсичності що звичайний 5% йод але свої лікувальні та дезенекаційні функції виконує на усі 100. Я даю його у воду. Та в сироп при закормці в зиму

Поделиться сообщением

36 минут назад, qpEcTuBaJlb сказал:

Такой мусор я обнаружил только в 1 улье, но думаю тот дедушка там особо не парился и перекидывал вощину из одного улья в другой у себя еще на пасеке так что возможно они все заражены в разной степени но другие просто успевают выкидывать этот мусор из улья. Мне продезинфицировать чем-то улей тот в котором сидят эти больные пчелы если мне их заменят? Что делать с вощиной которая там стояла?  Какой препарат посоветуете для профилактики в остальных семьях? 

Я не лечу их... Замена матки решает вопрос. Сильно зараженные зараженные рамки в воскотопку, если пару тройку ячеек, то сами чистят.. Батя давит чеснок на дно улья. говорит помогает.

Поделиться сообщением

10 годин тому, Незнайка 25 сказав:

Так, можна й матку замінити, але насамперед - почистити, можна промити дно тряпкою з кальціонованою содою, добре утеплити, скоротити, нагодувати разів з три сиропом з антибіотиком відповідно до інструкції. Можна використати санапін та інші засоби.:IMHO:Тут є цілий розділ про це.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

нагодувати разів з три сиропом з антибіотиком відповідно до інструкції

А я проти цього. Вище описав дієвий 100% спосіб, який я проводив. Ніяких лікарств, бджілки самі все зроблять, їм потрібно тільки трішки допомогти. Все дальше без мене.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти