AlexBeezwax

Нужна срочная помощь

3 339 сообщений в этой теме

56 минут назад, miro сказал:

я в тій чи іншій темі писав про те,що на пасіці профілактично даю в напувалках вітамін В12,прямо лікувальними дозами я це роблю в період найменшого взятку коли бджоли масово сідають на напувалку, до цього часу В12 йде надто малими дозами,тому за весь період жодних захворювань розплоду,незалежно сили та породи бджіл, поекспериментуйте, тим-паче, що В12 не дорогий ,купив на сезон на 300грн. і хватає, ціна його в аптеці 10грн.10ампул

У мене є годівниці на три літри. Одну ампулу на скільки розвести сиропу?

Изменено пользователем Маркіян
2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

1 ампула на 3л. Але для профілактики і стимуляції достатньо 0,5л на сім'ю через дві доби.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

Тільки що, Seos сказав:

Тобто Ви хочите сказать, що вірус із стільника з зараженої сім'ї не може потрапить на чистий стільник?

Ні, я не хочу це сказати.

А ви хочете сказати, що якщо трясти бджіл-носіїв віруса перед вуликом, а не над вуликом, то вони стануть чисті від віруса? :umora:

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, Арій сказав:

А ви хочете сказати, що якщо трясти бджіл-носіїв віруса перед вуликом, а не над вуликом, то вони стануть чисті від віруса? :umora:

Не вигодовуючи росплід певний час вони не розноситимуть вірус, але за цей час можуть  очиститься піднявши власний імунітет. Для цього згодиться лозеваль, або ізатізон. А струшуючи бджіл з заражених рамок над чистими можна струсити з бджолами хвору личинку наприклад, або каплі набризку. До речі лозеваль я використовував проти мішотчатого росплоду, ще навіть не знаючи що це мішотчатий росплод. Прийняв його за гнилець. Результат був позитивний і без всяких струшувань.

Изменено пользователем Seos

Поделиться сообщением

1 година тому, Маркіян сказав:

У мене є годівниці на три літри. Одну ампулу на скільки розвести сиропу?

одна ампула на три літра це вже і буде як стимуляція, а для профілактики 0,5мл ампули на 3л

Поделиться сообщением

2 години тому, miro сказав:

на пасіці профілактично даю в напувалках вітамін В12

2 години тому, miro сказав:

ціна його в аптеці 10грн.10ампул

Одна ампула на скільки літрів води?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

Одна ампула на скільки літрів води?

для профілактики заливаю десь 20л в сорока літровий бак, ну і як коли даю В12 три ампули ,шість це вже як в лікувальних цілях,коли медозбір і відвідування напувалки мінімальне то і дозу зменшував,до речі був перерив днів десять не давав В12, кембрик з капальниці одразу весь позеленів,навіть робилась закупорка яку шприцом тиском пробивав після чого водоросіль нібито виходила але трубка залишалась зеленою і повторно через два дні та сама річ,отож коли почав давати В12, водоросіль моментом у трубці щезла трубка знову, як новенька стала,от вам і В12.

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Тільки що, Seos сказав:

Не вигодовуючи росплід певний час вони не розноситимуть вірус, але за цей час можуть  очиститься піднявши власний імунітет. Для цього згодиться лозеваль, або ізатізон. А струшуючи бджіл з заражених рамок над чистими можна струсити з бджолами хвору личинку наприклад, або каплі набризку.

Якщо, не вигодовуючи розплід певний час, у них вже виробиться імунітет, то їм буде по барабану, чи впаде там хвора личинка, чи крапля меду. :IMHO:

Поделиться сообщением

3 години тому, Арій сказав:

Якщо, не вигодовуючи розплід певний час, у них вже виробиться імунітет, то їм буде по барабану, чи впаде там хвора личинка, чи крапля меду. :IMHO:

Ваші слова, та до Бога у вуха. Біда в тому, що люди, що стикались з цією бідою ствержують. що після безросплодного періоду, навіть після перегонки на вощину ця біда повертається.

Поделиться сообщением

В России выпускают набор реагентов "Битест", который позволяет определить наличие болезни. Вот такой:
http://www.pchelovod.com/prod1613.html

Не могу найти в Украине кто бы такое делал... Может знаете где найти можно?

Поделиться сообщением

2 години тому, victoru сказав:

В России выпускают набор реагентов "Битест", который позволяет определить наличие болезни. Вот такой:
http://www.pchelovod.com/prod1613.html

Не могу найти в Украине кто бы такое делал... Может знаете где найти можно?

По моєму Мегастаратель таким користувався і показало що в нього не має мішечкуватого розплоду, хоча на відео всі клінічні ознаки були присутні. 

Поделиться сообщением

Половина "болячек" у пчел могут быть надуманы. Это как почитать медицинскую энциклопедию - сразу найдешь у себя половину болячек. Так что, думаю, надо аккуратнее подходить. Как я говорил уже, в ряде случаев это не болезнь, а проблемы содержания. Которые решаются созданием условий. Любое лечение влияет на выработку иммунитета. И если пользоваться "профилактически", то в реальной ситуации - может не сработать. Это как "госпитальная инфекция". Ее хрен победишь, она стойка ко всем антибиотикам. 

Так что, не увлекайтесь!  Разумеется. я в пчелах не копенгаген. :hi: Но, общая тенденция везде одинакова...  :IMHO:

Поделиться сообщением

Шановні коллеги, как вы гадаєте, що це за хвороба на відео:

В коментарях пишуть що мішотчатий розплід... Щось таке схоже і у мене.

Поделиться сообщением

Тільки що, Seos сказав:

Ваші слова, та до Бога у вуха. Біда в тому, що люди, що стикались з цією бідою ствержують. що після безросплодного періоду, навіть після перегонки на вощину ця біда повертається.

я лише повторюю те, що ви пишете (про імунітет і т. д.). Тому краще ваші слова Богу у вуха.:) Люди, що стикались з цією бідою також стверджують, що ніякий лозеваль чи ще щось не допомогає і воно повертається. Тобто одним допомагає, іншим - ні. Ось В12 рекомендують. Мед, до речі, містить багато вітамінів групи В, не кажучи вже про пилок. Мед і пилок містять все, що потрібно бджолам для щасливого життя. Коли замість цих продуктів бджолам дають замінники, це мабуть не добре. Я не кажу, що замінники не потрібні за певних умов, наприклад, при несприятливих погодних умовах, або коли в природі немає нормальної їжі.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас