Перейти к содержанию

Электроинструмент


gucul

Рекомендуемые сообщения

У мене є 6 станків + столярський верстат. Так що буде потрібно ще якось мудро розтавити їх. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті добрався до "тирнету".Всім привіт.

тоді порекомендуйте станочок щоб пару вуликів зробить, ціна десь до 5 тисяч.
Пару вуликів це тільки початок-апетит приходить під час їди.Не вічно ж бігати до столярів :wave: Головне бажання і руки на правильному місці.Все залежить не тільки від задач, але й умов: яке міце чи приміщення можна виділити, електроживлення 220 чи 380в.На цю суму важко щось порадити, тим більше універсальний.Теперішні побутові не розраховані на сер'йозні навантаження і однофазник спалити-раз плюнути.Можливо пошукати б/у.Знайомий минулого року продав КС60 -8000гр. Або ж як варіант, що пропонують Ілля і sewerby саморобний. У нас за цю суму можна до прикладу купити фуганок з циркуляркою(без рейсмуса).Рейсмус,каретку,свердлильний можна пізніше доробити(чого не зробиш у заводського).Я свого часу так і поступив-купив у бабки (,дід майстер наказав довго жити) станочок,модернізував його навісним,доробив каретку довбальника, поміняв плити фуганка з 6мм на 12(попав сук загнув нафіг шістку ще й ножі побив, уявляю що б було з китайцем) post-2264-1286610835_thumb.jpgpost-2264-1286610849_thumb.jpg Для тих, що сумніваються в самопалах ось приклад результату роботи на них: post-2264-1286611063_thumb.jpgpost-2264-1286611079_thumb.jpgpost-2264-1286611099_thumb.jpg Заради справедливості треба відмітити що ВСІ станки є небезпечними особливо саморобні.Тому різні захисти і техбезпеку не слід ігнорувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фомич, , я звами згідний, але не все можна зразу купити. А місця під майстерню нехватає не лише вам а й мені. Та пробую вирішити цю проблему, залив фундамент, у вівторок привезуть шлако-блоки. Якщо буде ще трошки тепло то на зиму буде майстерня. Не дуже велика , 13на 5 метрів, думаю хватить місця. :IMHO1:
Вітаю! В мене менша вже й токарний виніс й так тісно.На другий рік теж планую в нову столярню, лиш систему витяжок,проводку і т.ін., ну ніяк недороблю :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тих, що сумніваються в самопалах ось приклад результату роботи на них:

gucul як я розумію це вже не хобі а професія. А для виготовлення вуликів для себе можна обійтись простими ручними типа "Фіолент" пилою та рубанком. Без циркулярки звичайно не обійтись. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

владек, ,ручним рубанком багато не настругаєш і робота не та. А фіолент не поганий інструмент :IMHO1: Хотів показати свої фото та сам не вмію зтиснути. Буде син дома зробить порядок тоді покажу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це моя робота на самопалах :hi:
Ілюха капелюх на токарному точив :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів показати свої фото та сам не вмію зтиснути. Буде син дома зробить порядок тоді покажу
Тиснеш правою кн. миші на фото, у вікні тиснеш отрыть с помощью - mikrosoft office picture manager, зліва вверху тиснеш рисунок сжатие , в правому вікні тицнеш -для веб страниц і ok .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.На цю суму важко щось порадити, тим більше універсальний.Теперішні побутові не розраховані на сер'йозні навантаження і однофазник спалити-раз плюнути.Можливо пошукати б/у.Знайомий минулого року продав КС60 -8000гр. Або ж як варіант, що пропонують Ілля і sewerby саморобний.

двері і більш серйозні речі це я точно робити не буду,а от пару вуликів зараз можливо ще колись ,це точно ну і так на всякий випадок щоб не бігати. ваш саморобний не поганий і коштує нормально, але купляти щоб потім перероблювати теж не для мене.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.На цю суму важко щось порадити, тим більше універсальний.Теперішні побутові не розраховані на сер'йозні навантаження і однофазник спалити-раз плюнути.Можливо пошукати б/у.Знайомий минулого року продав КС60 -8000гр. Або ж як варіант, що пропонують Ілля і sewerby саморобний.

двері і більш серйозні речі це я точно робити не буду,а от пару вуликів зараз можливо ще колись ,це точно ну і так на всякий випадок щоб не бігати. ваш саморобний не поганий і коштує нормально, але купляти щоб потім перероблювати теж не для мене.
Купіть собі "джентельменський набір" і буде вам щастя: електропилу ручну від 2кв, можна поставити в стіл стаціорно(ребір, фіолент), електрорубанок до 1кв(фіолент не брати, стаціонарно толку мало а таскати 5кг рученьки болять), фрезер фіолент 1100вт(для фальца). І вулики зробете і інструмент для інших робіт згодиться. Але все ж без рейсмуса не обійтись :IMHO1: ps: Тільки не купляйте "іграшкові" станочки типу УБДН і йому подібні.Краще вже задушити жабу і купити щось серйозне.Станочки менше 3кв в мене викликають недовір"я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

владек, ,ручним рубанком багато не настругаєш і робота не та.

Так. Якраз це я і хотів сказати. Сам купив рубанок "Фіолент". Дуже задоволений. Бо ще давніше зробив собі строгальний-самопал. Так він чомусь краї знімає добре, а середину пропускає. Дошка виходить еліпсом. Ніяк не можу второпати як відрегулювати посадку двох частин стола (до і після ножів) щоб вибирало рівномірно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки не купляйте "іграшкові" станочки типу УБДН і йому подібні

А какие ВЫ бы посоветовали с более менее приемлемой ценой и качеством? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як відрегулювати посадку двох частин стола (до і після ножів) щоб вибирало рівномірно.

Виставте ножі строго по висоті заднього столу. На практиці це робиться підійманням чи опусканнм ножів в пазу валу. На хороших валах є для цього регулювальні гвинти.А передній стіл - за допомогою метрової металевої лінійки чи чогось на зразок - виставте строго паралельно. Для цього підкладають полоски латуні а то і фольгу під кріплення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як відрегулювати посадку двох частин стола (до і після ножів) щоб вибирало рівномірно.

Виставте ножі строго по висоті заднього столу. На практиці це робиться підійманням чи опусканнм ножів в пазу валу. На хороших валах є для цього регулювальні гвинти.А передній стіл - за допомогою метрової металевої лінійки чи чогось на зразок - виставте строго паралельно. Для цього підкладають полоски латуні а то і фольгу під кріплення.
Повністтю згоден,але це якщо самі плити не криві(80% основна причина неточності саморобних,решту реально настроїти).Я використовую метрове будівельне правило.Тут скоріш за все ножі нерівні, або випучуються при неправильному затягуванні(є таке якщо нема регулювальних болтів).Болти затягують від середини до країв в обидві сторони.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки не купляйте "іграшкові" станочки типу УБДН і йому подібні

А какие ВЫ бы посоветовали с более менее приемлемой ценой и качеством? :hi:
Все залежить не тільки від задач, але й умов: яке місце чи приміщення можна виділити, електроживлення 220 чи 380в.
Почитайте тему http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4714.0 Можливо щось почерпнете корисне. Для мене у відношенні ціна/якість все ж залишається makita.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так. Якраз це я і хотів сказати. Сам купив рубанок "Фіолент". Дуже задоволений.

Это Вам очень повезло. Я когда-то купил лобзик Фиолент, был тоже очень рад и счастлив. Через некоторе время, мне пришлось поработать лобзиком БОШ, с тех пор я свой фиолент в руки не беру. Вообще на Фиолент за последние года очень много нареканий.
фрезер фіолент 1100вт(для фальца).

Если фрезер брать только для фальца, то можно и без фрезера фальцы выбрать, на циркулярке. Фрезер есть смысл брать, если стенки ульев соединять в шип. :IMHO1:
Почитайте тему http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4714.0 Можливо щось почерпнете корисне. Для мене у відношенні ціна/якість все ж залишається makita.

Макита это правильный выбор, а на форуме woodtools.ru много есть тем интересных, я его постоянно посещаю. Вот здесь на форуме можно почитать отзывы про Фиолент http://www.phiolent.com/customer/forum/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так. Якраз це я і хотів сказати. Сам купив рубанок "Фіолент". Дуже задоволений. Бо ще давніше зробив собі строгальний-самопал. Так він чомусь краї знімає добре, а середину пропускає. Дошка виходить еліпсом. Ніяк не можу второпати як відрегулювати посадку двох частин стола (до і після ножів) щоб вибирало рівномірно.

По пробуйте отрегулировать по стеклу ножи,но это если станина ровная--то есть стол, сегодня был на рынку фрезер( Фиолент) стоит 380 гр, а (Ритм)--450 гр с комплектом фрез 1,2 кв --как такой аппарат, кто знает?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Последние три года подрабатываю зимой в магазине торгующим в т.ч. электроинструментами. Те "Ритм"ы, что попадают к нам- 100% китайского происхождения и очень сомнительного качества :dntknw: Фиолент, говорят, тоже начинают собирать в Китае, но нареканий по поводу качества намного меньше... Пока..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1970-1286716576_thumb.jpg post-1970-1286716654_thumb.jpg це моя робота. Вибачте за погане фото.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та в нас тут куди не кинь і в столяра попадеш... :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По пробуйте отрегулировать по стеклу ножи,но это если станина ровная--то есть стол, сегодня был на рынку фрезер( Фиолент) стоит 380 гр, а (Ритм)--450 гр с комплектом фрез 1,2 кв --как такой аппарат, кто знает?
Про Фіолент можу розказати(ну його... патріотизм).Стільки років ф. на ринку вже могли б виправити "дитячі хвороби":направляючі закусує(масльонку тримати за вухом замість олівця), боковий упор ніякий шмат пласмаси, фіксатор зворотньої пружини просто корок від пива, цанга з часом зажимає слабо, треба ключами сильно зажимати щоб фреза не вилазила(стопор шпинделя кряк).Але двіжок живучий зараза і за свої гроші фрезерок ніштяк.Хоча 1100вт слабоват, чверть 10*20мм проходиш за 2раза.Останнім часом дійсно багато нарікань на ф.Цікаво як профсерія "майстер" нова у них. Про Ритм нічого не чув, думаю не вартий уваги. До речі тому й шукав "важчий" фрезер від 1800вт.Непогані були відгуки про Freud FT3000VCE.Але минулої зими він коштував трохи менше знаменитої makita 3612c (3100гр) тому й не взяв.Зараз ціна біля 2000 але столиця від мене далеко :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та в нас тут куди не кинь і в столяра попадеш... :az:
Так сільському столяру сам Бог велів бути пасічником, рамочки там всякі вулики ... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Непогані були відгуки про Freud FT3000VCE.Але минулої зими він коштував трохи менше знаменитої makita 3612c (3100гр) тому й не взяв.Зараз ціна біля 2000 але столиця від мене далеко

Да фрезер хороший, только он больше для стола подходит. А где он есть по такой цене интересной?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да фрезер хороший, только он больше для стола подходит. А где он есть по такой цене интересной?
Та прої...хав я ту інфу :angry: Десь в Києві ніби то. В принципі можна і через інтернет-магазин заказати http://www.stroymagazin.com.ua/product251.html. Але як віртуально пощупати,послухати,понюхати...? В великих магазинах в кінці року буває розпродаж.Макіта часто проводить акції.Удачі!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот сайт про Фиолент---жми СайтТУТ Добавок здесь есть цены в интернет магазин --Сайт:ЖМИ ТУТ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот сайт про Фиолент---жми СайтТУТ
У меня Фиолент 1,1 kW. В принципе он меня устраивает.Конечно таких удобств в работе, как на дорогих фрезерах нет , но " недорого и надёжно для непрофессионала" самое то.Та цена , которую указали Вы-это скорее всего 600 вт -его брать не стоит. И вопрос к gucul : есть ли промышленные приспособления для фрезера , позволяющие наклонить его относительно обрабатываемой детали , т.е. сделать прямой фрезой наклонную кромку обрабатываемой детали? Просто фрез на все углы , которые бывают нужны не накупишься , да и вряд ли они бывают , а если такое приспособление есть лучше купить , чем мудрить с самоделкой. Спасибо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...