Перейти к содержанию

Платформи для кочівлі


wwlo

Рекомендуемые сообщения

я тоже думаю робити платформу на 14 вуликів лежаків но хочу і щоб служила і для перевозки вуликів на точок фле не знаю як зробити поворотнмй круг можливо і на тягаг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

metrolog , есть ли смысл располагать одинаковое количество летков в каждую сторону ? Это я к тому , не сравнивали ли Вы расхождение во взятке семей у которых летки расположены в сторону лесопосадки и открытой местности (условно).Если эта разница есть , не стоит ли делать какую то сторону платформы преобладающей ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

metrolog , есть ли смысл располагать одинаковое количество летков в каждую сторону ? Это я к тому , не сравнивали ли Вы расхождение во взятке семей у которых летки расположены в сторону лесопосадки и открытой местности (условно).Если эта разница есть , не стоит ли делать какую то сторону платформы преобладающей ?
Думаю, что расположение летков может сказаться на взятке с гречихи. Пчелы с восточной стороны начнут работать раньше. В остальных случаях наверно нет ( не значительно) Освещенность летка позволит работать одинаковый промежуток времени.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

У мене вуликів небагато. Тому хочу поставити 8-10 на причеп-платформу. По п"ять з кожного боку і таким чином постійно тримати там бджіл. Кочівля передбачається на коротку відстань 10-30 км по асфальтових дорогах. Тільки з"їзд на точок на грунтові. Тяга - переважно тракторна або грузовим авто. Подивився http://www.antor-trailer.com.ua/ там мені сподобався евакуатор і аналоги наприклад Лавета : post-3891-1321461809_thumb.jpg або post-3891-1321461845_thumb.jpg Що порадять ті хто має досвід в цій справі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що порадять ті хто має досвід в цій справі?
Досвіду не маю, але спеціалізовані причепи більше подобаються post-1517-1321463285_thumb.jpgСайт
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досвіду не маю, але спеціалізовані причепи більше подобаються

Непогані лафети фірми Ось. Та в каталозі чомусь немає цін. Наприклад б/у Лавета у Львові 2000-2500$.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досвіду не маю, але спеціалізовані причепи більше подобаються

Непогані лафети фірми Ось. Та в каталозі чомусь немає цін. Наприклад б/у Лавета у Львові 2000-2500$.
Вы подумайте хорошо? Стоит ли платить 2000-2500 у.е. что бы на нем стояло 10 семей? Не целесообразней ульи привезти обыкновенным прицепом поставить на землю и работать с ними без каких либо проблем. Я бы понял еще, если бы речь шла о платформе на 30-40 ульев.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы подумайте хорошо? Стоит ли платить 2000-2500 у.е. что бы на нем стояло 10 семей? Не целесообразней ульи привезти обыкновенным прицепом поставить на землю и работать с ними без каких либо проблем. Я бы понял еще, если бы речь шла о платформе на 30-40 ульев.

Думаю:.... 10 сімей на платформі це гарантовано 30 літрів меду з сім"ї за будь яких несприятливих умов. Тобто 10х30=300 літрів. Середня ціна 1 літри - 60 гр за якою я продаю мед. 300х60=18000 гр/8=2250$. Тобто видатки окуповуються за сезон. Тепер про звичайний причеп типу тракторного двохосного. Це можливий варіант. В одному він програє на мою думку евакуатору це у висоті. А от переставляти вулики з причепа на землю тут я категорично проти. Якраз планую утримувати виключно на платформі. І по менше фізиної нагрузки. В цьому вбачаю якраз і проблему бо фізично я слабак. А так як взятки у нас дуже короткі і слабенькі то передбачається майже постійна кочовка хоча і на невеликі відстані. Ще одне болюче питання яким чином краще тягати причеп - наймати трактор чи грузовий бус. Мабуть від цього залежить і тип причіпного пристрою в платформи?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 сімей на платформі це гарантовано 30 літрів меду з сім"ї за будь яких несприятливих умов

А ви батенька оптиміст :umora: Я за всі роки кочівлі таких показників на Львівщині не зустрічав,хіба як з окремих елітних сімей та й то на ріпаку.Як кажуть дай Боже нашому теляті вовка зїсти ;)
Ще одне болюче питання яким чином краще тягати причеп - наймати трактор чи грузовий бус. Мабуть від цього залежить і тип причіпного пристрою в платформи?

Все залежить від якості дороги і відстані на яку запланована кочівля.Я поки віддаю перевагу трактору :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 сімей на платформі це гарантовано 30 літрів меду з сім"ї за будь яких несприятливих умов. Тобто 10х30=300 літрів. Середня ціна 1 літри - 60 гр за якою я продаю мед. 300х60=18000 гр/8=2250$. Тобто видатки окуповуються за сезон.

Це не видатки окуповуються за рік, а Ви вторгуєте за рік, продавши весь свій мед, на даний прицеп. А окупилося б це у Вас якби затрати на погрузку-розгрузку були 2000-2500$.
Непогані лафети фірми Ось.

А платформи фірми Ось я вже не раз роздивлявся, але прийшов до висновку, що їх Газеллю чи УАЗом далеко не затягнеш, хіба по рівній гарній дорозі. :IMHO1: А так і для них потрібний трактор. Хоча в цьому році(після дощів) я думаю по місцях де я вивожу бджоли ці платформи взагалі неможливо було б провезти
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досвіду не маю, але спеціалізовані причепи більше подобаються

Непогані лафети фірми Ось. Та в каталозі чомусь немає цін. Наприклад б/у Лавета у Львові 2000-2500$.
А ще є такі прицепи Та-но На цьому ж сайті є і інші, які можна приспособити для бджіл наприклад Та-но2 Але вживу не бачив, тільки на сайті, хоча звичайний одноосний прицеп цієї фірми є у друга, то зроблений добротно, єдиний недолік ціна :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви батенька оптиміст Я за всі роки кочівлі таких показників на Львівщині не зустрічав,хіба як з окремих елітних сімей та й то на ріпаку.Як кажуть дай Боже нашому теляті вовка зїсти

Дивно. Якщо біля мене весною є ріпак то є й весняний взяток, а другий у серпні є завжди. Тому не кочуючи маю з лежака 20-30 літрів. Враховуючи, що на причепі будуть тільки три-чотирикорпусні (рути) вважаю 30 літрів цілком прийнятним прогнозом.
єдиний недолік ціна

Взнав що ціна платформи на 12 вуликів без тормозів заводу Ось - 14 000 гр. Для мене це прийнятна ціна, та от доставка на жаль все псує. 6 гр за кілометр. Грубо 500 км х 6=3000 гр. Це в один бік.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В новом сезоне буду на платформе , делаем вдвоём с помощником на 1-м фото (вишнёвого цвета) post-692-1321630569_thumb.jpg -post-692-1321630790_thumb.jpg 2-е фото через 2 часа . Будет к весне крыша , подъёмник корпусов .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В новом сезоне буду на платформе , делаем вдвоём с помощником

Спочатку також хотів зробити сам. На шроті у родича повно шасі та всякого добра. Та коли довідався про процедуру оформлення та виготовлення проекту у інституті, який має на це право, то просто від ціни захлинувся і відмовився від цієї ідеї. Б/у-ний лафет обходиться вдвічі дешевше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви батенька оптиміст Я за всі роки кочівлі таких показників на Львівщині не зустрічав,хіба як з окремих елітних сімей та й то на ріпаку.Як кажуть дай Боже нашому теляті вовка зїсти

Дивно. Якщо біля мене весною є ріпак то є й весняний взяток, а другий у серпні є завжди. Тому не кочуючи маю з лежака 20-30 літрів. Враховуючи, що на причепі будуть тільки три-чотирикорпусні (рути) вважаю 30 літрів цілком прийнятним прогнозом.
єдиний недолік ціна

Взнав що ціна платформи на 12 вуликів без тормозів заводу Ось - 14 000 гр. Для мене це прийнятна ціна, та от доставка на жаль все псує. 6 гр за кілометр. Грубо 500 км х 6=3000 гр. Це в один бік.
Поищите на авторынках диллеров по прицепам работающими с Осью напрямую , при покупки через них цена таже , что и на заводе , но доставка дешевле, тк они везут несколько прицепов вместе один на другом , по крайней мере у нас так :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Б/у-ний лафет обходиться вдвічі дешевше

Я дійсно живу достатнє далеко від Вас , але різниця у вартості того , що пропонують підприємства , які роблять потрібну нам продукцію ( яку вони вважатють зручну нам ) і ЇЇ дійсній зручночності ( за ціну на навіть на говорю ) дуже далека . То , из чего я это делаю , придбано по стоимости металлобрухту , я делаю из него по своему образу и подобию :) , не оглядываясь на заводской техпроцесс - это будет міцно , удобно , и с возможностью расширения . Если кого то зацікавить весь процесс готов поделиться
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не раз слышал плохо о продукции Ось. Задумка их продукции не плохая, но качество Х.....Я. Если про прицеп, то необходимо все разобрать, проварить, промпзать, перекрутить.... Если про сушку для пыльци, то необходимо быть жестянщиком, чтобы довести до ума, плюс еще рядд............ И так все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Да если не хочешь чтобы были проблемы в поле. А менеджеры общаются по принципу " если надо, то приезжайте и увидете....."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не раз слышал плохо о продукции Ось. Задумка их продукции не плохая, но качество Х.....Я. Если про прицеп, то необходимо все разобрать, проварить, промпзать, перекрутить.... Если про сушку для пыльци, то необходимо быть жестянщиком, чтобы довести до ума, плюс еще рядд............ И так все.
У фірми Ось купив дві речі:медогонку і прицеп до автомобіля.В обох випадках доводилось багато чого доробляти і удосконалювати...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Поделюсь опытом. У меня два легковых одноосных павильона по 20 семей и 5 нуклеусов. Рамка украинка 280/450, магазинная 450/150. Тягаю автомобилем АУДИ 100. Первый павильон сделал и оформил осенью 2008 года, весной 2009 переселил пчел. Второй сделал осенью 2009, весной 2010 переселил пчел. Очень доволен удобством перевозки и простотой обслуживания ульев; не надо искать помощников для погрузки и разгрузки, что бывает не просто. Планирую сделать еще хотя бы два павильона. Кому интересно, пишите. Отвечу. Подскажите где купить недорого медогонку на 4 рамки с электроприводом. Спасибо. post-2980-1298650452_thumb.jpgpost-2980-1298650556_thumb.jpgpost-2980-1298650632_thumb.jpg
Електропривід 12 вольт 90 ват з гарантією , сервіс, вартість 1200грн на звичайну медогонку виробляє Київоблбджолопром тел 0459835473 тел 0459835473
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Платформы завод-фирмы "Ось". Фото 2010 года

post-1449-1326883150_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Платформы завод-фирмы "Ось". Фото 2010 года
Был у них в магазине на прошлой недели, такой же 40 000 грн ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Платформы завод-фирмы "Ось". Фото 2010 года
Федор,а чем таскаешь такую платформу и сколько становится ульев?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот мой лайнер на 98 ульевpost-862-1327131263_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот тачка Гены пчеловеда, которая будет обслуживать мой очередной лайнерpost-862-1327131732_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...