Перейти к содержанию
wwlo

Платформи для кочівлі

В теме 400 сообщений

35 минут назад, Кузьмич сказал:

Как говорится без коментариев .

Где то в Европе. 

FB_IMG_1506749484804.jpg

Є і у нас подібні варіанти, скажімо вулики на тягачі "Колхіда".

Поделиться сообщением

В 24.09.2017 в 15:42, Kostya-Костя сказал:

А це моя тачка :) :

IMG_0212.JPG

Загородок, крыши нету. Ульи, наверно, чем-то прикрепляются, чтоб не съезжали?

Поделиться сообщением

38 хвилин тому, Алёнка сказав:

В криші не бачу сенсу так як сонце , вітер та дощ все одно  з боків роблять свою справу а кріплення то це (рус) уголок 3 см.   і  ремні  , платформа вміщує 50 вуликів . 

Зараз думаю чи робити  другий поверх чи ставити стаціонарно пасіку під здоровенний ліс де весною пахощі рясту, під річкою в край села є ділянка , зараз веду переговори про покупку а ще вкрай лісу липа  та сонях сіють переміно то одне поле то друге але кожен рік .   Отає ...  

Изменено пользователем Kostya-Костя

Поделиться сообщением

В 30.09.2017 в 08:33, Кузьмич сказал:

Как говорится без коментариев .

Где то в Европе. 

FB_IMG_1506749484804.jpg

А шо ж там за система ульев? То ли отводки небольшие, то ли на теплый занос, длинная колбаса, с которой работать будет тяжело... а мож, летки выше 1го яруса муляж, и там идёт 1 семья по вертикали, тогда боле-менее, но тогда кол летков - это не кол семей

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Саша К. сказал:

А шо ж там за система ульев? 

Или касетник , или многокорпусник с летком под каждый корпус

Поделиться сообщением

5 часов назад, Kostya-Костя сказал:

В криші не бачу сенсу так як сонце , вітер та дощ все одно  з боків роблять свою справу а кріплення то це (рус) уголок 3 см.   і  ремні  , платформа вміщує 50 вуликів . 

Зараз думаю чи робити  другий поверх чи ставити стаціонарно пасіку під здоровенний ліс де весною пахощі рясту, під річкою в край села є ділянка , зараз веду переговори про покупку а ще вкрай лісу липа  та сонях сіють переміно то одне поле то друге але кожен рік .   Отає ...  

так як сонце  все одно  з боків роблять свою справу:blink::blink::blink:

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, Олег77 сказав:

так як сонце  все одно  з боків роблять свою справу:blink::blink::blink:

Ви ж самі відповіли , потім бджоли такі як ваші смайли . :blink::blink::blink::blink::blink:

:blink::blink::blink::blink:

:blink::blink:

:blink:

Висять борідкою ... 

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Ви ж самі відповіли , потім бджоли такі як ваші смайли . :blink::blink::blink::blink::blink:

:blink::blink::blink::blink:

:blink::blink:

:blink:

Висять борідкою ... 

Та ну да.

Поделиться сообщением

8 годин тому, Алёнка сказав:

А "Криша" у нього поліцейська! :umora::wave:

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А "Криша" у нього поліцейська! :umora::wave:

Ні ! Я  з цими хабарниками не товаришую  :) 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Kostya-Костя сказав:

Ні ! Я  з цими хабарниками не товаришую  :) 

Та я ж пожартував!:wave::umora:

Поделиться сообщением

Вожу дітей в школу кожен день за 12 км.  і постійно спостерігаю за цими типу-поліцейськими  як вони зупиняють  тягачі С/х техніки  просто без причин і при цьому створюючи ДТП  ситуацію на трасі  то,   це не є поліцейські !  Зупинити такий транспорт аграрної країни , де треба тільки сприяти  їх транспортуванні, вони роблять страшні речі ! Це стосується і  платформ пасічників.  

Поделиться сообщением

В 16.09.2017 в 21:13, ДобровоЛ сказав:

Цей "возик" замовляв у Білій Церкві за своїм кресленням - на 15 Руттівських десятирамочників. То було ще до війни, коли я працював. Обійшлось десь до 1 тис $.

2017-06-27 19.27.22.jpg

2017-06-27 19.28.11.jpg

2017-06-27 19.28.51.jpg

Кожен кулик своє болото хвалить.

А я просто закоханий у свій незалежний від вантажників самостійний з усіх боків "возик". :ah: І так -  на той рік з ним планую: травень - акація на стаціонарі, де він і зимуватиме цьогоріч, червень - липа у Києві , далі - липень -  ваточник і Іван-чай на одному з хуторів мого району, там же й сонях. А може й ще один переїзд на щось, щоб бджілки вже собі самі запасли на зиму корми...

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

7840aaa81ddf.jpg

2df0def116cc.jpg

Поскільки почав щось глючити мій попереково-крижовий відділ хребта, на днях реалізував свій давній проект-механізувати зняття та переміщення в межах павільону важких 10-ти рамкових корпусів. Одним словом змонтував всередині павільону щось подібне до кран-балки. (  https://youtu.be/uzQ3-e3w9 ) Корпуси підіймаються з допомогою ричажного механізму і фіксуюсться в піднятому положенні защіпкою. Захват корпуса проходить автоматично при піднятті корпуса. Пристрій дозволяє легко і просто (на підшипниках) переміщувати корпус з повномедними рамками знизу-вгору (піднімати чи опускати), упоперек проходу а також вздовж усього проходу (від початку до кінця павільону). Планую використати його і при відборі меду для переміщення відібраних рамок в медово-відкачувальний модуль, що стикується з павільоном.
Бюджет: 900 грн (матеріал металобази, електроди, відрізний диск для болгарки) + деякі елементи із своїх запасів. Проектував, різав, вертів, варив та зичищав шви сам. Буде комусь цікаво - скину фото (механізм ще слід пофарбувати).

P.S. Павільйон будувався власними силами (лише зварювальні роботи виконував професіонал) в далеких 1991-93 роках. За основу взята рама тракторного причепа на тягах, всередину вкинуто швелери, спереду і ззаду до рами доварено дві частини з таких же причепів. (Благо тоді в тракторних бригадах їх без проблем можна було знайти на металобрухті).

Поделиться сообщением

28 хвилин тому, Немолодий сказав:

Павільйон будувався власними силами

" Нижний ярус-двухкорпусные улья на украинскую рамку. по 10 рам в корпусе. В нижнем ярусе 38 семей. Верхний ярус-украинский лежак на 26 рамок. Улей делится перегородкой на две части (по 13 рамок). Поверх рамок разделительная решётка и ставится общий магазин на 26 полурамок. Для осмотра гнезда в верхнем ярусе открывается окно и магазин (на петлях) вываливается сквозь окно наружу (под углом 90 градусов). В верхнем ярусе 14 (или 28) семей. "

603dd2748588.jpg

Изменено пользователем Немолодий

Поделиться сообщением

http:// https://youtu.be/xktEnEVXIK8    ось мій прицеп платформа, правда щепотрібно підлогу постелить, доски вже заготовив до початку кочовки трохи підсохнуть

Поделиться сообщением

1 час назад, Андрі сказал:

http:// https://youtu.be/xktEnEVXIK8    ось мій прицеп платформа, правда щепотрібно підлогу постелить, доски вже заготовив до початку кочовки трохи підсохнуть

https://www.youtube.com/watch?v=xktEnEVXIK8

Поделиться сообщением

33 хвилини тому, Андрі сказав:

І в скільки обійшовся такий прицеп?

Поделиться сообщением

1 час назад, SASHA.OK сказал:

І в скільки обійшовся такий прицеп?

в 35000 гр закзував приблизно кінець весни початок літа, під осінь доставили додому,:) на Тернопільщину таких 5 прицепів заказали 1 мій а 4 шт потягнули на промислову пасіку:blink: мабуть під модулі їх будуть використовувать:IMHO:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Андрі сказал:

У відеоролику сказано, що прицеп зареєстрований під категорію "Б". А хіба під цю категорію прицепи з тормозами потрапляють?  

Поделиться сообщением

2 минуты назад, shersand сказал:

У відеоролику сказано, що прицеп зареєстрований під категорію "Б". А хіба під цю категорію прицепи з тормозами потрапляють?  

тормоза не відіграють значення, головне заявлена повна маса

Поделиться сообщением

1 минуту назад, yurasaver сказал:

тормоза не відіграють значення, головне заявлена повна маса

Ясно, десь чув, що у "Б" непроходять. :dntknw: Якщо так, то трохи легше. Хоча повна маса прицепа з вуликами точно буде перевищувати вагу легковика (якщо ним тягать), а це привід декому попсувати нерви.

Поделиться сообщением

категорія Б повна маса прицепу до 750кг загальна маса автопоїзда не більше 3500. Тормоз на прицепі якщо подвійна маса снаряженного прицепа перевищує снаряжену масу автомобіля, але до категорії Б це не має відношення.

Поделиться сообщением

Продається прицеп, довжина 9.5 м, між осями 6 м. Наче не поганий але мене турбує чи не заслабка конструкція? Господар каже, що на 48 вуликів от і переживаю чи витримає наші "європейські траси"? 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти