Перейти к содержанию

Ваточник


sij

Рекомендуемые сообщения

у меня цветение слабое, видать сказалась засуха, а может еще молодой...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня цветение слабое, видать сказалась засуха, а может еще молодой...
Мабуть, що ще молодий. Бо він посухи не боїться, має дуже глибоке коріння. В одному місці його підгорнули екскаватором. Відріс , правда цьогоріч ще не зацвів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доцвітає.post-3773-1436382335_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

У нас вже більшість рослин ластівника відцвілася. Правда ще де-не-де, зустрічаються запізнілі поодинокі екземпляри, що квітують...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема
  • 4 months later...

Кто-то может продать  немного семян ваточника.?   В прошлом году посеял, но не взошло. Хочу попробовать в этом году опять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Еникиой сказал:

Кто-то может продать  немного семян ваточника.?   В прошлом году посеял, но не взошло. Хочу попробовать в этом году опять.

приеднуюсь до прохання:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2014в21:35, Cfif сказал:

Раньше, лет 7 назад, я только слышал о таком чудо - медоносе. А сейчас, нет ни одного пустыря, обочины или поляны чтобы там не было пару очагов распространения ваточника. Некоторые поля покрываются им прямо пропорционально количеству вспашек. Скорость распространения удивляет. Еще лет пять и думать о посевах полевых культур будет совсем не обязательно.

підкажіть назву населеного пункту де зустрічаеться:az: до роменського району не далеко можна мотонуть за корінцями

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Еникиой сказал:

Кто-то может продать  немного семян ваточника.?   В прошлом году посеял, но не взошло. Хочу попробовать в этом году опять.

Дуже погана схожість насіння ваточника взагалі. І зокрема через те що в Україні не кожного року визріває насіння. Якщо взяти до уваги що того року була дуже сильна посуха, то я думаю що з насінням поки що краще не зв'язуватись:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Еникиой сказал:

Кто-то может продать  немного семян ваточника.?

С доставкой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Дуже погана схожість - зокрема через те що в Україні не кожного року визріває насіння. Якщо взяти до уваги що того року була дуже сильна посуха, то я думаю що з насінням поки що краще не зв'язуватись:IMHO:

Кто-то предложит корешки , ещё лучше. За не имением корешков согласен и на семена,  буду пытаться  вырастить.

2 минуты назад, Фомич сказал:

С доставкой?

Новая почта , Укрпочта, интайм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Еникиой сказал:
4 минуты назад, Фомич сказал:

С доставкой?

Новая почта , Укрпочта, интайм.

А какой район?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фомич сказал:

А какой район?

Ответил в приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Еникиой сказал:

Кто-то предложит корешки , ещё лучше. За не имением корешков согласен и на семена,  буду пытаться  вырастить.

 

 Нагадайте мені  рівно через місяць в приват. Я кожен рік копаю корені на продаж - домовитись не проблема...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

 Нагадайте мені  рівно через місяць. Я кожен рік копаю корені на продаж - домовитись не проблема...

Хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, лінивий пасічник сказал:

підкажіть назву населеного пункту де зустрічаеться:az: до роменського району не далеко можна мотонуть за корінцями

Как только въезжаете в Сумскую обл. в с. Андреяшевка, по пустырям его полно. Дальше с. Перекоповка повороты на Губке и Бурбын по обочинам и на полях -везде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2016в00:54, Cfif сказал:

Как только въезжаете в Сумскую обл. в с. Андреяшевка, по пустырям его полно. Дальше с. Перекоповка повороты на Губке и Бурбын по обочинам и на полях -везде.

дякую:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_7417.thumb.JPG.f0e9c6927da309ecf696b

В 04.07.2015в23:40, ДобровоЛ сказал:

Мабуть, що ще молодий. Бо він посухи не боїться, має дуже глибоке коріння.

Вот таким мой ваточник стал к концу засушливого лета 2015 года

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Фомич сказал:

 

Вот таким мой ваточник стал к концу засушливого лета 2015 года

Не переживайте. Він добре коріння має, то ж не засох. А дасть Бог погоду, то своє нектарне слово скаже! Ось побачите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?27?.?10?.?2014в07:46, Еникиой сказал:
Балтян писал:
Холера ще та. Але медонос добрий карантина рослина! Кому насіня то у лічку адреса і ПІБ. Агротехніка проста посів і незвертай уваги сам обявиться.

 

?

 

Как к нему относятся животные, имеется в виду если посадить на пустыре где пасуться овцыи и козы ???

Овцы и козы их не сьедают по моим наблюдениям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Ваточник сирійський. Пчелы охоче відвідують посіви ваточника, і вкрай рідко бувають такі роки, щоб бджоли відмовлялися знімати з нього нектар, тому ця рослина добре використовувати на ділянках недалеко від пасіки, створюючи тим самим кормову базу для бджіл. Цвітіння ваточника рясне, тому можна розраховувати на його високу медопродуктивність. Якщо оцінювати хабарів з одного гектара посіву ваточника, можна визначити, що з роками вона може коливатися від 750 до 1000 кілограмів. Хабарів триває протягом місяця, а виділення нектару протягом дня відбувається настільки швидко, що сильна бджолина сім'я за один день може зібрати його 5-7 кілограмів. Як пыльценос ваточник не представляє інтересу, так як пилок злипається в однорідну масу, і бджоли її зібрати не могут.Мед ваточника має свої особливості, і його легко відрізнити від меду, взятого з інших медоносів - він ароматний і має свій, дуже тонкий смак. За кольором він надзвичайно світлий, або зі злегка жовтуватим відтінком, а кришечки на стільниках перлинно-білого кольору. Щоб відкачати в суху спекотну погоду, мед перед цим доводиться попередньо підігрівати, настільки він густий і важкий. Якісний і ароматний, мед з ваточника завжди користується попитом. Цвітіння ваточника починається в кінці червня, коли біла акація вже відцвіла, і продовжується в липні, до початку цвітіння соняшнику. В цей період часу з інших рослин хабарів майже немає. Біля пасіки є біля двох гектарів, бджоли там море.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Yazuk сказал:

Ваточник сирійський. . В цей період часу з інших рослин хабарів майже немає. Біля пасіки є біля двох гектарів, бджоли там море.

О це  бджоли хабарники:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В ?13?.?02?.?2016 в 21:55, Бджолопотам сказал:

О це  бджоли хабарники:umora:

:rofl::ay:А я й недопер спочатку, що то за "хабар"! :umora: Все ж - загальноприйнятний термін - взяток є звичнішим. У мене ваточник якраз зараз і квітує. Мишиний горошок теж! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Спасибо  pushkin15 , в этом году уже цвел, даже семян немного собрал.

IMG_5136.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваточник біля пасіки на присадибній ділянці, а тим паче біля городу не раджу висаджувать. Його потім дуже важко виводить, стебло отруйне, не їсть ні одна тварина. Якщо розсіється на сусідні городи. Вам за це не подякують.  Перед посадкою раджу гарно подумать і зважити всі за і проти. З того ваточника що ви посадите біля пасіки меду ви не зберете, а проблеми будуть точно, якщо не вам, то тим людям що живуть поруч. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Urareno3643 сказал:

Ваточник біля пасіки на присадибній ділянці, а тим паче біля городу не раджу висаджувать. Його потім дуже важко виводить, стебло отруйне, не їсть ні одна тварина. Якщо розсіється на сусідні городи. Вам за це не подякують.  Перед посадкою раджу гарно подумать і зважити всі за і проти. З того ваточника що ви посадите біля пасіки меду ви не зберете, а проблеми будуть точно, якщо не вам, то тим людям що живуть поруч. 

Посадил перед домом пусть размножается пока, потом буду потихоньку пересаживать в селе на пустырях, раз овцы не едят значит то что надо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...