Перейти к содержанию
sij

Ваточник

В теме 450 сообщений

19 минут назад, язичник сказал:

більше метра у глибину у глибокі близько півтора метра посадкові ями

Де ж того здоров'я стільки взяти !?:blink:

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, Еникиой сказав:

А можно  по подробнее,  Не всё понятно. На глубине 1 метр у нас глина и вряд ли что-то взойдёт.

На тому богарі червона глина починається на глибині приблизно 70см і залягає шаром товщиною близько чотирьох метрів. Далі до водоносу йде вологий пісок. Я бурив буром на глибину приблизно півтора метра. Півметра ями засипав підживленим городнім суглинком. Потім брав рослину і, тримаючи шийку приблизно на 10см над поверхнею землі, поступово і обережно засипав яму з корінцем звичайною землею з городу. При поливі корінець трохи втягується землею, і шийка опиняється на кілька сантиметрів нижче рівня землі. На полив однієї рослини одноразово витрачається близько двох відер води. Потім мульчував органікою шаром приблизно 10см, і легенько притрушував мульчу землею, щоб не змивалося і не здувалося вітром

Поделиться сообщением

31 хвилину тому, Петрович 49 сказав:

Де ж того здоров'я стільки взяти !?:blink:

Здоров'я не можна ніде взяти, а лише зберегти те, що є. Ями можна бурити мотобуром, буровою машиною ( є в РЕМ на базі ГАЗ-66 для буріння ям під електроопори) і  звичайним ручним буром чужими руками за невеликі гроші.

Поделиться сообщением

8 минут назад, язичник сказал:

На тому богарі червона глина починається на глибині приблизно 70см і залягає шаром товщиною близько чотирьох метрів. Далі до водоносу йде вологий пісок. Я бурив буром на глибину приблизно півтора метра. Півметра ями засипав підживленим городнім суглинком. Потім брав рослину і, тримаючи шийку приблизно на 10см над поверхнею землі, поступово і обережно засипав яму з корінцем звичайною землею з городу. При поливі корінець трохи втягується землею, і шийка опиняється на кілька сантиметрів нижче рівня землі. На полив однієї рослини одноразово витрачається близько двох відер води. Потім мульчував органікою шаром приблизно 10см, і легенько притрушував мульчу землею, щоб не змивалося і не здувалося вітром

целая технология , а я копал ямку сантиметров 30 и закапывал туда корешки .

Поделиться сообщением

В 07.01.2018 в 20:40, Сенчук Таня сказав:

Можливо, але це сама живуча рослина. спробуйте в іншому місці посадити. У нас біля будинку росте в такій тіні та ще й під горіхами (а там мало, що може рости)

23 години тому, Еникиой сказав:

Два года сеял семенами  результат 0. На третий год посадил корешками штук 10 результат тот же. Но мы сдаваться  не собираемся.

В 07.01.2018 в 10:43, Ильич (альп) сказав:

Я у себя сажал два десятка корешков в 2015 осенью. В 2016 поднялся весной, в 2017 ни одного не было. Видимо наша сушь ему не особо нравится 

Після посадки потрібно хоч трохи деякий час поливати. Ну, а як приживеться, - і в пустині ростиме. Спостерігаю за ним і розсіваю та розсаджую  з два десятка років. Тож і прийшов до такого висновку.  :ay: :IMHO:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Після посадки потрібно хоч трохи деякий час поливати. Ну, а як приживеться, - і в пустині ростиме. Спостерігаю за ним і розсіваю та розсаджую  з два десятка років. Тож і прийшов до такого висновку.  :ay: :IMHO:

Если дома посадить пару корешков то да, поливать можно, а я в основном садил на не удобьях в оврагах доставить туда воду проблематично. Поэтому желательно садить с осени  за зиму и земля утрамбуется и влаги наберётся.

Поделиться сообщением

1 година тому, Еникиой сказав:

Если дома посадить пару корешков то да, поливать можно, а я в основном садил на не удобьях в оврагах доставить туда воду проблематично. Поэтому желательно садить с осени  за зиму и земля утрамбуется и влаги наберётся.

Так, з осені приживається ліпше. Я вже ... того  2017 року стояв на кочівлі, де з півгектара  росло ваточника, якщо перераховувати на щільність . Застав ще трохи там і липи, був і Іван-чай. А кочівля була на сонях. То з два тижні мої бджоли паслися саме на ваточнику. Частина нектару була із нього. Але окремого меду не було - сонях все забив. А нектар з нього був ніжнопахучий і бджоли на ваточнику працювали з самого ранку й аж десь деякі навіть після  21-ї години.:ay:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Так, з осені приживається ліпше. Я вже ... того  2017 року стояв на кочівлі, де з півгектара  росло ваточника, якщо перераховувати на щільність . Застав ще трохи там і липи, був і Іван-чай. А кочівля була на сонях. То з два тижні мої бджоли паслися саме на ваточнику. Частина нектару була із нього. Але окремого меду не було - сонях все забив. А нектар з нього був ніжнопахучий і бджоли на ваточнику працювали з самого ранку й аж десь деякі навіть після  21-ї години.:ay:

Я также видел работу пчел на ваточнике уже после захода солнца. Не знаю правильно ли утверждение, что он дает 1 000 кг нектара с 1 га или нет, но медонос он превосходный, дающий пищу пчелам целый день!:ay:

Поделиться сообщением

В 06.01.2018 в 21:16, Сенчук Таня сказал:

Для ваточника вже підібрали гербіцид. в цьому році перший раз побачила ефект від обробки. Якщо ще пару років пообробляють, то можуть і задавити
Фото 2017 року. Поле 50 га. Цвіте тільки той, який не попав під гербіцид

20170619_142837.jpg

То может вы, Татьяна, подскажите нам какой же с него мед? А этим фермерам подсказали бы как можно на его корнях и семенах закрыть дыры в их  бюджете.:umora::ay:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Pchelnik 2 сказал:

Я также видел работу пчел на ваточнике уже после захода солнца. Не знаю правильно ли утверждение, что он дает 1 000 кг нектара с 1 га или нет, но медонос он превосходный, дающий пищу пчелам целый день!:ay:

У мене ваточника практично нема, але під час цвітіння липи бджоли активно відвідують той мізер ваточника який де не де росте по полях. Тож нектар там є і його там не мало.

Поделиться сообщением

16 годин тому, dacha сказав:

То может вы, Татьяна, подскажите нам какой же с него мед? А этим фермерам подсказали бы как можно на его корнях и семенах закрыть дыры в их  бюджете.:umora::ay:

А який з нього може бути мед, якщо після обробки гербіцидом він не зацвів???
 Нажаль технологія заробітку на ваточнику канула в лєту. Тому, якщо Ви маєте доступ до такої інформації - поділіться :)

Поделиться сообщением

В ‎10‎.‎01‎.‎2018 в 09:39, Сенчук Таня сказал:

Нажаль технологія заробітку на ваточнику канула в лєту. Тому, якщо Ви маєте доступ до такої інформації - поділіться :)

Та многие же хотят купить корни или семена. Дайте объявление тут у нас...:IMHO1:

Поделиться сообщением

В 10.01.2018 в 10:39, Сенчук Таня сказал:

Если Вы полистает тему. а не только последнюю страницу - найдёте и здесь людей которым известна технология заработка на ваточнике. Мало того он приглашал на своё поле пчеловодов.

Но такие знания и технологии, наверное, не добываются, чтобы изливать всё от души в инете.

Поделиться сообщением

1 година тому, Cfif сказав:

Если Вы полистает тему. а не только последнюю страницу - найдёте и здесь людей которым известна технология заработка на ваточнике. Мало того он приглашал на своё поле пчеловодов.

:umora::umora: Запрошував, а сам втік.!:umora::umora::umora:

Поделиться сообщением

53 минуты назад, Павло Михайлович сказал:

:umora::umora: Запрошував, а сам втік.!:umora::umora::umora:

Я не знаю куда он делся. может его не заинтересовали вопросы. а может еще чего...

Но то что такие люди есть - факт.

Поделиться сообщением

В 13.01.2018 в 23:13, luka сказав:

Та многие же хотят купить корни или семена. Дайте объявление тут у нас...:IMHO1:

кому треба, то пишуть у приват )

В 16.01.2018 в 14:14, Cfif сказав:

Я не знаю куда он делся. может его не заинтересовали вопросы. а может еще чего...

Но то что такие люди есть - факт.

так а смисл тоді його рекомендувати, якщо він десь дівся?:hmm::)

Поделиться сообщением

В 16.01.2018 в 11:37, Cfif сказав:

Но такие знания и технологии, наверное, не добываются, чтобы изливать всё от души в инете.

тим більше, у мене не має мети заробляти на ваточнику. Мені вистачає моєї пасіки

Поделиться сообщением

26 минут назад, Сенчук Таня сказал:

так а смисл тоді його рекомендувати, якщо він десь дівся?:hmm::)

В каком месте я его рекомендовал, и кому???

Я ответил на вот это утверждение:

В 10.01.2018 в 10:39, Сенчук Таня сказал:

Нажаль технологія заробітку на ваточнику канула в лєту.

Это не так.

Поделиться сообщением

В 16.01.2018 в 10:37, Cfif сказав:

Ага!  Запрошував у Києво-Святошинський район, не назвав ні села, ні господарства. А потім десь так й зник.:dntknw:

Поделиться сообщением

на вихідних плануємо копати коріння ваточника.

Поделиться сообщением

25 хвилин тому, Сенчук Таня сказав:

Таня,можна у Вас заказати коріння ваточника?

Поделиться сообщением

От як розповсюджуються цей злісний бур`ян.. Посадіть краще синяк чи енотеру, кариоптериса, якщо біля дому... і цвітуть аж до морозів і взяток хороший.

Ми в понеділок нарешті добралися до цього ваточніка, зробили весняну чистку. Повипалювали всі залишки насіння з "ватою", прошлись культиватором з ножами по полянам. Взнати б чим би його потравити.

Поделиться сообщением

В 10.04.2018 в 14:09, Сенчук Таня сказал:

Я первый в очереди.:ax:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Нет третий :crazy:

А если серьезно, если еще можно тоже встану в очередь. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти