Перейти к содержанию

Різне


Рекомендуемые сообщения

На дев"ятини збирається біля 400. Місця вистачило всім.

400 - це така мала крихта выд загальної кількості пасічників!!! ;)
Повірте, запрошую, бо знаю, що після таких міроприємств люди змінюються в кращий бік.

Вірю! :ole_ole: От тільки часу, наразі, для того щоб стати кращим знайти не можу... Може колись, коли стану пасічником... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо неможе физично пасичник приехать, тоди шо де брать информацию???

Я не знаю, на жаль, що Ви маєте на увазі. Розповім коротенько про одного нашого братчика - інваліда без обох ніг, який утримує більше 30 сімей, виводить маток, варить мед, постійно відвідує збори, був делегатом з"їзду пасічників, їздив з нами до Соломки на дев"ятини. Силі духу такого чоловіка можна тільки позаздрити і брати з нього приклад. Дивіться фото на кольоровій вкладці в "УП" №6 за 2006рік. В центрі делегації на інвалідному візку наш братчик Діню Канев Іванов. ( болгарин)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вірю!

знаю

Коли ми віримо і знаємо, значить ми на правильному шляху, залишилось зробити перший крок, і в добру путь! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пише Віталій я сам з Нововолинська. :hi: Я маю запитання до пасічника Мапета, скажіть де ви брали схему для вашого вулика, і чи ви знаєте пасічників у Львівській області у яких не менше 200 вуликів,бажано їхній моб номер.Я сам недавно зацікавився вуликами, хочу виготовляти, маю освіту різьбяр по дереву., пишить або дзвоніть 098-666-28-38 діджус оператор. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, Віталій! Ваше повідомлення переніс сюди, бо воно не відповідає темі. Та і такі індивідуальні питання краще задавати в особистій переписці. Щодо самої суті питання, то нічого порадити не можу - сам аматор і знаю небагатьох таких самих як я. Та і тримати на Львівщині більше 200 вуликів нерентабельно - в нас нема таких медозборів. Хіба для продукування пакетів. Шануймося! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пише Віталій я сам з Нововолинська. opr06K93.gif

А я з Луцька. Питання - в особистій формі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Семена не облущенные. Насчет цены, то в прошлом году я даже по 20 гривен продавал за 100 грамм,
А мені на халяву цілий кульок "BOSS" підкинули теж необлущені, можна ще якщо треба от Мапета в гості кличу,разом веселіше :az: і насіння збирати :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот, первые два предложения по 200 русских рублей за 100 грамм. Переведите в гривны и сравните с моей ценой. Тогда не будете говорить, что дорого прошу. Вряд ли они продают облущенные семена. Правда, не проверял. Да еще пересылка из России на Украину сколько будет стоить? Да еще без сертификата нельзя пересылать из страны в страну.

Анатолий Крутий, если есть спрос, то конечно надо продавать. :hi: ЭТО НОРМАЛЬНО! Я вот анекдот совковый вспомнил, когда стрижка стоила от 50 коп до 2 руб максимум: "Зачем мне идти в парехмахерскую, деньги платить - лучше куплю бутылку - кум меня на халяву пострижёт!" :umora::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet. Ну ви точно вільний художник. Тепер в цьому у мене сумнівів не залишилось. В розділі „куплю – продам” форуму розповідаєте анекдоти. :) А ще модератор. На других форумах навіть слово не по темі скажеш, так на тебе дивляться як на того, у відношенні до кого „Крок вліво чи крок вправо – розстріл на місці”, тобто „моменто море” – моментально в море, як у тому фільмі „Кавказька полонянка”. А у відношенні до вас як з гуся вода. Ну, воно скрізь у світі зараз так. Кажуть, що таке: Пункт номер 1 – Начальник завжди правий. Пункт номер 2 – якщо здається, що начальник не правий, то дивись пункт номер 1. :( Mapet. Рекомендую вам показати самому собі жовту картку попередження за флуд. Прикольно буде.Ще не на одному форумі такого не бачив. Це був би самий перший випадок, що модератор сам собі жовту картку показав би. Може і до книги Гіннеса вас би занесли. Прославились би на всю планете Земля. :):IMHO1: А тут на форумі краще було б по темі говорити і щоб трохи була дисципліна. В принципі, я тут не господар, але дав би таку пораду на майбутнє. А якщо ви любите анекдоти, то загляніть на один форум, де пишуть анекдоти, причому там є їх чималенько: http://nkj.ru/forum/forum11/topic9062/messages Вже сам факт того, що цей розділ «Анекдоты» знаходиться на форумі при журналі „Наука и жизнь” та навіть в розділі цього форуму „Общественные науки” вже сам являється анекдотом. Прикольно. :umora: А якщо хто хоче трохи позубоскалити чи розвіятись, то пропоную відвідати розділ „Юмор пчеловодов” одного форуму по бджільництву: http://www.pchelovod.info/index.php?showforum=29 (Юмор пчеловодов – раздел Обьединенного пчеловодческого форума). Я туди іноді заглядаю. Можете, наприклад, почитати з мого в цьому розділі одну статтю за назвою: „Поимка роев с помощью косы для скашивания травы”: http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=6637 Взагалі я сам люблю повеселитись і посміятись, тому і тут на форумі можна було б створити подібну тему типа „Гумор пасічників” і там веселитись. Але давайте хлопці, щоб це було організовано і там, де для цього визначене місце. Бо тут я, наприклад, міг би розповісти про крутай, технологію його разведення і т .д. Для цього і цю тему створив. Є така пропозиція у мене, щоб був порядок на цьому форумі. :IMHO1: P/S Андрію В. На ваш запит я відправив вам листа через форумну пошту.

post-481-1221596680_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо тут я, наприклад, міг би розповісти про крутай, технологію його разведення і т .д. Для цього і цю тему створив.
:hi: Дякую :IMHO1: (дякуємо думаю зі мною погодиться багато форумчан) тепер кажіть технологію якщо Ваша ласка :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але давайте хлопці, щоб це було організовано і там, де для цього визначене місце. Бо тут я, наприклад, міг би розповісти про крутай, технологію його разведення і т .д. Для цього і цю тему створив.

Якщо так, то в темі Растения про це можна продовжити. Навіщо створювати ще одну тему про мордовник?
створити подібну тему типа „Гумор пасічників” і там веселитись.

Так створена ж уже давно! :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Анатолий Крутий, 1:0 на Вашу користь. :):ay: Книга Гінеса постраждає, бо карточки собі не покажу - в нас нема такої системи. Про строгість правил в мене своя думка, про дії модераторів також. Не завжди вони адекватні порушенням. В мене було таке, коли мою відповідь про годівнички в мікронуклеусах переносили з теми про мікронуклеуси в тему про годівнички... Крім того за таке обговорення дій адміністратора форуму Вас би просто забанили... :ole_ole: Не думаю що то було б добре... Тому в нас на форумі більше є прохань поводитись певним чином, ніж строгих правил. Одне з таких, наприклад, це писати в основних темах російською мовою. Чому так, я вже старався пояснити тут. Для спілкування рідною мовою створений відповідний розділ. На жаль не всі прислуховуються... Та заборонити писати українською я не дозволю собі навіть в думках. Тож наші ліберальні правила не такі вже і погані, а якщо попри тему проскочить якийсь оф-топ у вигляді коротенького анекдоту(на відміну від тиради на пів сторінки з посиланнями і малюнками ;) ) це форум не зіпсує... :IMHO: Тему Вашу я від флуду звільнив, тож пишіть там про технологію посадки крутая... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Ото ще раз прочитав про курси

СТАРТУВАЛА ОСВІТЯНСЬКА ПРОГРАМА ВГО«БРАТСТВА БДЖОЛЯРІВ УКРАЇНИ» З 19 по 30 січня
і звернув увагу на одну дисципліну
6. Інформаційні технології в професійній діяльності;
І мене як фахівця зацікавило хто читав цей предмет і в якому ракурсі? Бо мені щодо інформаційних технологій в бджільництві відома хіба програма "Airbee" під проводом О. Мельника. Проте вона скоріше відноситься до стратегії, а не до технології. І взагалі булоб дуже цікаво, щоб знайшовся хтось з тих що були там і розповів свої враження. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

дорогий mapet у нас липа не дає уже 2 роки тому збираюсь вивозити на Самбірщину(знаєте де це є)бо з грядок нічого не візьмеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Edward, про липу все правильно. У Львові в мене бджоли не стільки для меду, скільки для практики і для бджолотерапії. Основна пасіка на Тернопільщині. Мова йшла про збільшення пасіки, тому сказав що для кожного реґіону свої умови.

збираюсь вивозити на Самбірщину(знаєте де це є)

Знаю :umora::az: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну посудіть самі mapet-уже 3роки тримаю пасіку а весь мед іде на росплід мав хіба прополіс і стільниковий мед.ще трохи паді з лісу який за 2км.жінка жартувала що дома кіт і бджоли користі не приносять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

жінка жартувала що дома кіт і бджоли користі не приносять

Так надо подумать о повышении рентабельности за счет других пчелопродуктов, пыльцы, например.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

надо подумать о повышении рентабельности за счет пыльцы, например.

Звучит двусмысленно, но здравое зерно есть. Кушайте больше пыльцы и приносите больше пользы, чем кот. :):az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну посудіть самі mapet-уже 3роки тримаю пасіку а весь мед іде на росплід мав хіба прополіс і стільниковий мед.ще трохи паді з лісу який за 2км.жінка жартувала що дома кіт і бджоли користі не приносять

В цьому випадку або сіяти/садити медоноси, або возити бжіл до меду. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну посудіть самі mapet-уже 3роки тримаю пасіку а весь мед іде на росплід мав хіба прополіс і стільниковий мед.ще трохи паді з лісу який за 2км.жінка жартувала що дома кіт і бджоли користі не приносять
А не получается,что на пе6риод медосбора Вы просто наращиваете биомассу?Может,попробовать ограничить матку в изоляторе или просто ее отсадить в отводок--на худой конец?Пусть выводят себе новую и мед одновременно таскают.А дальше уже по обстоятельствам!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка біомаса hena?з зими вийшли бджоли на 3рамки 3 сімї одна на 5 рамок.ане буду мати літом хочаби15 рамок то нападки замучать взятки слабенькі часто із-за нападок особливо в вересні у мене та ж картина як в 45-ім році між загонами НКВД і боївкамиУПА.шановний Бортнік.дякую за пораду але пилку так само в обріз. поставив пилкоуловлювач 2роки назад якра в тому вулику кинулась нозема .яка як відомо одна із причин нестача білкового корму.єдиний правий MAPET треба вивозити вулики (над цим працюю) в лісі вигідно тримати?порадьте.або урвати пару моргів землі. І ще питання, з вашого дозволу. Хто знає добре законодавство і володіє інформацією щодо кількості землі, яку можуть дати пасічнику для висіву медоносів, якщо проживаєш у місті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу тільки поспівчувати,Едварде.Стосовно лісівників.Свого часу я хотів взяти в оренду прилеглу до лісу галявину з гектар площею.Мені у лісництві пояснили,що з Держлісфондом це неможливо і порадили контактувати з лісником,за яким це угіддя закріплене.Зрозуміло,що за таких обставин сталості у розміщенні там точовиська я б не мав і платив,платив та платив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оскільки ці повідомлення не про розширення пасіки - переніс сюди. :hi:

І ще питання, з вашого дозволу. Хто знає добре законодавство і володіє інформацією щодо кількості землі, яку можуть дати пасічнику для висіву медоносів, якщо проживаєш у місті.

Едварде, а хто має дати? Хіба в когось купите, або арендуєте. Може є якісь яри, чи пустирі - їх теж можна засадити медоносами - травами, кущами чи деревами... А що ж у вас ні верби, ні кленів на весну нема? А сади?
яка біомаса hena?з зими вийшли бджоли на 3рамки 3 сімї одна на 5 рамок.ане буду мати літом хочаби15 рамок

Так об"єднуйте. :dntknw: Одна сильна сім"я краще двох слабких.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у мене та ж картина як в 45-ім році між загонами НКВД і боївкамиУПА.

В смысле, опять ваших пчел бьют? :)
2роки назад якра в тому вулику кинулась нозема .яка як відомо одна із причин нестача білкового корму.єдиний

Я где-то, когда-то, от кого-то слышал, что нозематоз не от недостатка, а от избытка бывает. Ноземы. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

едоносами - травами, кущами чи деревами... А що ж у вас ні верби, ні кленів на весну нема? А садиЕдварде, а хто має дати? Хіба в когось купите, або арендуєте. Може є якісь яри, чи пустирі - їх теж можна засадити
ви мене не зрозуміли mapete.я питався на рахунок придбання в тимчасове користування землі і чи нема пільг якихось В смысле, опять ваших пчел бьют? : чому моїх?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...