Перейти к содержанию

Система вывода маток "Nicot"


master

Рекомендуемые сообщения

Получил посылку с Китая,с клеточкам и держателими качество нормальное.

IMG_20180206_165327.jpg

IMG_20180206_164928.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть діаметер тримача мимочки системи  нікот 18мм чиякий? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Підскажіть діаметер тримача мимочки системи  нікот 18мм чиякий? 

Китайские 18 мм . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Сергей Днепр сказав:

Китайских 18 мм . 

Ок дякую значіть непомилився отвори насвероять правильно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17, оригінал

IMG-ea12bf4f1edea0887a27e2a1dacaaca5-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Оригинал 17 копия 16 мисочки в копию от Никот подходят.IMG_20180314_183359.thumb.jpg.a9df276900f6b55e09a7bc47685b4c86.jpg

IMG_20180314_183443.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите где купить оригинальные мисочки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, tuda сказав:

Подскажите где купить оригинальные мисочки?

В Интернет-магазине - банер вверху страницы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2018 в 20:59, дон57 сказал:

Что интересно.Только доллар качнулся вверх на 29,торгаши сразу поменяли цены.Был везде Никот-30-1600грн.,стал-1750грн.

Доллар упал на 27грн, цена осталась за Никот-30 -1750грн. И я так понимаю опускать не будут.

Хотел купить оригинал,но куплю наверно на Али-.китай.  Нехай подавляця. За 1750грн  можно купить Никот -100- 2шт.

мне али-никот 50 благодарая укрпочте,  по итогу обошелся   3$:af:    хотя   не доплатишь - не доедешь:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Вирішив завести собі нікот, брав той що заделарували як французький:

- зарядив рамку

- змастив  соти по периметру медом

- залишив рамку в перспективну сім'ю на 24 години, бджоли на диво швидко відбудували соти і після чого помістив туди матку

Що отримав на наступний день:

- матка засіяла яйцями сот майже так само, як і мастив медом :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По поводу китайских держателей. У меня не пошло, хотя видел у других работает.

Не сочтите за рекламу, но у меня получилось так

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня матка сот засеяла отлично и была выпущена, оставил на три дня сот. Сделал воспиталку... Пошел забирать сот, а там только 4 личинки осталось, остальные яйца выбросили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Oskar сказав:

У меня матка сот засеяла отлично и была выпущена, оставил на три дня сот. Сделал воспиталку... Пошел забирать сот, а там только 4 личинки осталось, остальные яйца выбросили.

Це поширена ситуація.... Я також з таким стикався...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

По поводу китайских держателей. У меня не пошло, хотя видел у других работает.

Не сочтите за рекламу, но у меня получилось так

 

По ходу експерименту визріли наступні питання:

1. Перед закладкою контейнера гарячим воском потрібно повністю покривати мисочки чи тільки серединку змащувати?

2. Серединки сотів медом мастити чи тільки зверху?

Дякую за відповіді

Справа в тому, що я тільки відеоінструкцію дивився, гілку почав читати тільки вже опісля закладки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.06.2018 в 09:49, Олександр Коваль сказал:

По ходу експерименту визріли наступні питання:

1. Перед закладкою контейнера гарячим воском потрібно повністю покривати мисочки чи тільки серединку змащувати?

2. Серединки сотів медом мастити чи тільки зверху?

Дякую за відповіді

Справа в тому, що я тільки відеоінструкцію дивився, гілку почав читати тільки вже опісля закладки

Воском покрывал только китайские цоколя, окунал до верхней площадки.

Медом мазал только сверху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

окунал до верхней площадки.

 

Это как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Oskar сказал:

Это как?

Покрыт воском место посадки мисочки в цоколе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки соняшник тільки думає цвісти продовжуємо експерименти

Виявляється, тримати матку в касеті 1 добу не достатньо - не встигає там освоїтись, відкладає тільки 3-4 яйця. А от 1,5 доби її прориває - саме те що треба :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене двоє суток суток сиділа, так і не засіяла:dntknw::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, timoncikk сказав:

в мене двоє суток суток сиділа, так і не засіяла:dntknw::hmm:

в такому  разі треба - давати підкормку, мастити більше медом, шукати другу матку або на крайній випадок хвальоний китайський шпатель в допомогу. Народ пише, що в перший раз 100% ні в кого не виходить :ah:

До речі, на цьому експеримент не завершується - вихователькою буде рідна сім'я, а матку відправимо в відводок, благо, бджоли в вулику повно. Ясна річ, що весною такий номер не пройде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

в такому  разі треба - давати підкормку, мастити більше медом, шукати другу матку або на крайній випадок хвальоний китайський шпатель в допомогу. Народ пише, що в перший раз 100% ні в кого не виходить :ah:

До речі, на цьому експеримент не завершується - вихователькою буде рідна сім'я, а матку відправимо в відводок, благо, бджоли в вулику повно. Ясна річ, що весною такий номер не пройде

У мене потреби у матках невеличкі, тому використовую "Nicot", вже третій сезон поспіль. Проколів ще не було. Матки чудово все засівають за добу. Касету нічим не змащую, лише попередньо даю на адаптацію (очищення) у верхній корпус будь якої сім'ї. Якщо залишити там касету на довше, то бджілки відтягують комірки і частково заливають медом. У цьому випадку просто знімаю лишнє стамескою і сміло пускаю матку. Далі ставлю касету між відкритий розплід.  Помітив, що значно краще, якщо після звільнення матки касету одразу помістити у майбутню виховательку. У цьому випадку прийом "своїх" личинок на всі 100%. Це при тому, що виховательку формую виключно з частковою ізоляцією матки (нижній корпус). Раніше залишав яйця на дозрівання у материнській сім'ї і результати приймання були гірші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Kumpel сказав:

У мене потреби у матках невеличкі, тому використовую "Nicot", вже третій сезон поспіль. Проколів ще не було. Матки чудово все засівають за добу. Касету нічим не змащую, лише попередньо даю на адаптацію (очищення) у верхній корпус будь якої сім'ї. Якщо залишити там касету на довше, то бджілки відтягують комірки і частково заливають медом. У цьому випадку просто знімаю лишнє стамескою і сміло пускаю матку. Далі ставлю касету між відкритий розплід.  Помітив, що значно краще, якщо після звільнення матки касету одразу помістити у майбутню виховательку. У цьому випадку прийом "своїх" личинок на всі 100%. Це при тому, що виховательку формую виключно з частковою ізоляцією матки (нижній корпус). Раніше залишав яйця на дозрівання у материнській сім'ї і результати приймання були гірші.

а чужі яйця вихователька не викидає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

а чужі яйця вихователька не викидає?

У мене ні :). Власна матка при цьому ще не ізольована.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2018 в 04:29, timoncikk сказал:

в мене двоє суток суток сиділа, так і не засіяла:dntknw::hmm:

так само . 2 рази

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2018 в 04:29, timoncikk сказав:

в мене двоє суток суток сиділа, так і не засіяла:dntknw::hmm:

Не заморочуйтеся з сотом, китайський шпатель працює відмінно. Теж використовую китайський комплект бігудів, але без сота, переношу личинки шпателем,  економиться час і непотрібно матку по кілька діб мучити в Нікоті або Джентері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...