Перейти к содержанию

Система вывода маток "Nicot"


master

Рекомендуемые сообщения

2 хвилини тому, alex0213 сказав:

Насколько удачно с ним работать, особенно по поводу удаления яиц пчелами, в чем проблема. Может кто даже поделиться ссылкой на али, рабочего никота.

 

На али их там куча, может и производитель разный, и результат тогда может быть разным.

проблема в строках відбору і  підготовки сімї  якщо перетримати  бджоли викидають личинки так працює система   на відео це все  прекрасно і на практиці непогано  та  робота з системою вимагає точного підрахунку  часу від часу зачервлення  мисочок до появи  личинок додатколо потрібно щоб сама сисчтема не мала сторонніх запахів

я купив колись та в звязку з великими  затратами праці і   вартістю мисочок відмовився економічно невигідно  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, alex0213 сказал:

Насколько удачно с ним работать, особенно по поводу удаления яиц пчелами, в чем проблема. Может кто даже поделиться ссылкой на али, рабочего никота.

 

На али их там куча, может и производитель разный, и результат тогда может быть разным.

В мене той рік викидали яйця і з оригінального нікона. Думаю проблема не в тому. А якщо мисочки замінити на оригінальні то думаю тоді різниці особої не

буде.:IMHO1:

На рахунок оснастки до нікона - в оригінальному краща пластмаса і якість виконання теж. Коли прибивав цоколя до плани рамок, то в оригінальному  жодне вушко не лопнуло, а в китайському, пару штук було.

В оригінальному краще підігнаті зазори коли надіваєш на цоколь мисочкодержатель, а ще більше це замітно надіваеш коли  на мисочкодержатель бігуді. Короче в китайцеві бігуді якось легко надівається, є шанс що воно спаде.

Взаємозаміняємість - мисочки оригінальні ніконовські підходять на китайські мисочкодержателі без проблем. На оригінальний цоколь з великим зусиллям надівається китайський мисочкодержатель. ( наобород не надінеш спадає). Бігуді не взаємозаміняємі взагалі.

А  в цілому якщо купувати то краще щось одне. Я б купляв всетаки китайський бо він набагато дешевший, хоча менш якісний. На початку сезону вирішив докупити комлект 100 шт. бігіду, мисочкодержатель і цоколь, то оригінал мені обійшовся б в 2400 грн. + доставка. А китайський купив за 651 грн. з доставкою.

А мисочки брав би однозначно оригінальні, бо вони коштують дешево всеодно. Якось так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сас, но так в чем же таки проблема выкида яиц у вас была? Где то читал, что нужно ставить обязательно возле открытого расплода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, MaXUA123 сказав:

 оригінального нікона.

На рахунок оснастки до нікона -

Був такий Патріарх Нікон, да. А набір для виведення маток називається ,,НікоТ,,.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, MaXUA123 сказав:

А мисочки брав би однозначно оригінальні, бо вони коштують дешево всеодно.

Оригінальні мисочки випадають з китайських цоколів, та й засів у мене був в них гірший. Проблема мабуть в тому, що китайці підганяли мисочки по розміру під свій щільничок, хоч на вигляд ідентичні. 100% засіву за добу в китаєць у мене не було, десь 60%, але для моїх потреб вистачило. Краще вже брати все китайське.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

Був такий Патріарх Нікон, да. А набір для виведення маток називається ,,НікоТ,,.

Дякую що виправили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, nibond сказав:

Оригінальні мисочки випадають з китайських цоколів, та й засів у мене був в них гірший. Проблема мабуть в тому, що китайці підганяли мисочки по розміру під свій щільничок, хоч на вигляд ідентичні. 100% засіву за добу в китаєць у мене не було, десь 60%, але для моїх потреб вистачило. Краще вже брати все китайське.

Якщо все брати китайське то воно все гарно  підходить один під одне? Маю на увазі цоколя, кріплення, мисочки і бігуді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, MaXUA123 сказал:

 

А  в цілому якщо купувати то краще щось одне. Я б купляв всетаки китайський бо він набагато дешевший, хоча менш якісний. 

Я десь з місяць ламав собі голову брати оригінал чи Китай , а потім по принципу ( скупий платить двічі ) взяв оригінал. За бігуді , тримачі і цоколі говорити не має потреби вони великої ролі не грають ,а сот і мисочки тільки оригінал , до речі сам буду докупляти Китай хоча можливо і просто буду використовувати шприци. Сот використовував у цьому році вперше , робив все по інструкції ніякоі як говориться отсебятини. Жодного збою не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 1/3/2017 в 20:59, nibond сказав:

Так хтось може прояснити стосовно оцього дефекту, чи придатний такий стільник до використання. Бо замовив собі на Аліекспрес і можливо прийде щось подібне.

HTB13hjbJVXXXXaTXFXXq6xXFXXX3.jpg

Як такий стільник в роботі? Бо мені прийшов такий самий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ігор 81 сказал:

Як такий стільник в роботі? Бо мені прийшов такий самий.

Щоб не приходило таке саме,замовте оригінальний. У нас в Україні спокійно зможете купить. Знаєте є така приказка, скупий платить двічі. Я коли тільки починав матководить не шукав де подешевше, а купляв тільки оригінальне. Мій десь лежить, ним не працюю, працював ним спочатку,поки не набив руку на шпатель. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Укроп сказал:

Щоб не приходило таке саме,замовте оригінальний. У нас в Україні спокійно зможете купить. Знаєте є така приказка, скупий платить двічі. Я коли тільки починав матководить не шукав де подешевше, а купляв тільки оригінальне. Мій десь лежить, ним не працюю, працював ним спочатку,поки не набив руку на шпатель. 

Самый крутой джентер это шпатель и упрощяит вывод в разы и привится от разных материнок в один день :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, tolik2362 сказал:

Самый крутой джентер это шпатель и упрощяит вывод в разы и привится от разных материнок в один день :hi:

Но начинать надо с системы джентер или никот. 
У меня со шпателем проблема, пока сложно с подбором возраста личинки. По этому приходится сажать матку в изолятор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Но начинать надо с системы джентер или никот. 
У меня со шпателем проблема, пока сложно с подбором возраста личинки. По этому приходится сажать матку в изолятор.

Ізолятор однорамковий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Но начинать надо с системы джентер или никот. 
У меня со шпателем проблема, пока сложно с подбором возраста личинки. По этому приходится сажать матку в изолятор.

Согласен с вами, лично я, при помощи Никот научился определять возраст личинок. Шпатель применяю, если надо привить личинки от нескольких маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Ігор 81 сказал:

Ізолятор однорамковий?

Ну да. На следующий год планирую сделать полурамковый=) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Ну да. На следующий год планирую сделать полурамковый=) 

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, tolik2362 сказав:

Самый крутой джентер это шпатель и упрощяит вывод в разы и привится от разных материнок в один день :hi:

Для мене саме складніше визначити вік личини,одного разу привив і все нормально,а іншого заречатали на четвертиу добу.користуюся китайским шпателем,козья ножка і саморобним з інєкційної голки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Но начинать надо с системы джентер или никот. 
У меня со шпателем проблема, пока сложно с подбором возраста личинки. По этому приходится сажать матку в изолятор.

А сама касета Нікот хіба не являється ізолятором ? Усе те тільки як говориться в профіль . На рамці з ізолятора теж добре визначати вік личинки . Матка в більшості випадків починає сіяти з середини . Час коли Ви посадили матку в ізолятор теж відомий . І до речі чим менша рамка тим менша площа засіву і мнша розбіжність по віку личинок . І ще одне ( тут вже хтось про це говорив ) Нікот чудова річ коли Ви прививаєтесь від однієї матки , а от коли прививаєтесь від декількох маток то ізолятор і шпатель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Но начинать надо с системы джентер или никот. 
У меня со шпателем проблема, пока сложно с подбором возраста личинки. По этому приходится сажать матку в изолятор.

тогда надо  начинать с подреза сота под ставленого под засев а на четвертый день подрезай сот или переноси личинку и нет там проблемы не какой а если вам нужно небольшое количество маток то их лутше купить не плодными чем покупать шпатель :IMHO1:если есть проблема в выборе личинки то надо тренироваться исмотреть какая личинка будет запечатана на 5 день:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажу одно бывает такое что пчелы выкидывают яйца (мисочки отполированые нормально) я брал вытягива мисочки с сота и ставил на прививочную рамку и одевал бигуди , а то раз яйца почистили два и так время ушло, если боишься то лучше на верочку поставить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Ігор 81 сказав:

Як такий стільник в роботі? Бо мені прийшов такий самий.

Конкретно нічого. Ставив двічі, перший - 30% придатних личинок, другий - все вичистили, хоч робив все однаково - попередня поліровка, потім засів переставляв у виховательку. В основному прививаюсь китайцем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, nibond сказав:

Конкретно нічого. Ставив двічі, перший - 30% придатних личинок, другий - все вичистили, хоч робив все однаково - попередня поліровка, потім засів переставляв у виховательку. В основному прививаюсь китайцем.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Только что заказал Бигуди копию никотовской системы, только сегодня 11.11 цена 4,49 грн, за один комплект, брал у этого же продавца месяц назад цена была 5,6грн. Заказал 200 штук сегодня с карты сняло 898 грн. Потому если нужны заказывайте сегодня, ссылку на продавца или в личку напишу, или на фейсбуке у меня видео выложил и ссылку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Андрей Баскевич сказал:

Только что заказал Бигуди копию никотовской системы, только сегодня 11.11 цена 4,49 грн, за один комплект, брал у этого же продавца месяц назад цена была 5,6грн. Заказал 200 штук сегодня с карты сняло 898 грн. Потому если нужны заказывайте сегодня, ссылку на продавца или в личку напишу, или на фейсбуке у меня видео выложил и ссылку.

Предлагаю пари , кто первый получит ( шутка):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...