Перейти к содержанию

О матке


Lelik

Рекомендуемые сообщения

Строго по Рутнеру

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо зустрічаю кілька маточників на виході то запускаю кілька маток в сірникову коробку і за 1 хв. залишається одна. Таким чином вибираю сильнішу яку і пускаю до відводка. Пробував запускати 3 шт, 4 шт. та результат завжди був тотожний. Залишається одна.

Маркіяне! Ви не зелений, Вас до Европи не пустять! А ми так, тільки на суднобудівному заводі в Миколайові, виводили щурячого "лева". Єдина різниця ,- усіх щурів - до 10 штук вкидали до пустої металевої діжки і закривали міцно . Звичайно це не по- людськи. Через тиждень там лишався один серед живих і ставав канібалом, тобто щурячим "левом". І все,- зменшення поголів'я щурів було надовго забезпечене. :umora::wave::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

подскажите, может ли матка перезимовать в нуклеусе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите, может ли матка перезимовать в нуклеусе?

:blink: Может :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может ли матка перезимовать в нуклеусе?

Може,при умові: 1-осінню замість 4ох відділень залишаєте 2(тобто одна перегородка, по 4 р, 2 матки); 2-по максимуму загодувати; 3-по можливості занести у темну,неопалювальну кімнату(хоть при 1-2 зимують на вулиці)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маркіяне! Ви не зелений, Вас до Европи не пустять! А ми так, тільки на суднобудівному заводі в Миколайові, виводили щурячого "лева". Єдина різниця ,- усіх щурів - до 10 штук вкидали до пустої металевої діжки і закривали міцно . Звичайно це не по- людськи. Через тиждень там лишався один серед живих і ставав канібалом, тобто щурячим "левом". І все,- зменшення поголів'я щурів було надовго забезпечене.

Ні. Не зелений. То вийшло цілком випадково. В гарячці при огляді. Полізли матки. В кишені виявився порожній коробок. Коли закінчив і закрив вулик. Глянув до коробочки і побачив результат.
подскажите, может ли матка перезимовать в нуклеусе?

Ось подивись яе це робить Старатель
xbE72jtLbkc&index=13&list
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите, может ли матка перезимовать в нуклеус

Может

В людей якось же зимують
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка матка переможе залежить і від її віку. Бували випадки що у відводках по молоду залишав 2-3 маточника і виходили матки різних розмірів і окрасу то завжди чомусь перемагала маленька, проворна а великі перспективні програвали в цих боях. Я для себе визначив що матка має бути штучно виведена облітана в нуклеусі з контролем і вибраковкою на всіх стадіях. І обовязкова умова материнські сімї з найкращими показниками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка матка переможе залежить і від її віку. Бували випадки що у відводках по молоду залишав 2-3 маточника і виходили матки різних розмірів і окрасу то завжди чомусь перемагала маленька, проворна а великі перспективні програвали в цих боях. Я для себе визначив що матка має бути штучно виведена облітана в нуклеусі з контролем і вибраковкою на всіх стадіях. І обовязкова умова материнські сімї з найкращими показниками.
Поддерживаю,тем более что уже кто-то писал ,что с этой бойни может выйти победительница с повреждениями :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маркіяне! Ви не зелений, Вас до Европи не пустять! А ми так, тільки на суднобудівному заводі в Миколайові, виводили щурячого "лева". Єдина різниця ,- усіх щурів - до 10 штук вкидали до пустої металевої діжки і закривали міцно . Звичайно це не по- людськи. Через тиждень там лишався один серед живих і ставав канібалом, тобто щурячим "левом". І все,- зменшення поголів'я щурів було надовго забезпечене.

Ні. Не зелений. То вийшло цілком випадково. В гарячці при огляді. Полізли матки. В кишені виявився порожній коробок. Коли закінчив і закрив вулик. Глянув до коробочки і побачив результат.
Добрий метод для виведення маток з задатками для когутячих боїв...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Добрий метод для виведення маток з задатками для когутячих боїв...

samitnyj, або "боїв без правил".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Шановні і не шановні колеги . На початку цього місяця в нас була класна погода і  пчоли тоже літали класно на одному вулику побачив над льотком 10 пчіл а між ними матка я її в льоток а вона назад  я відкрив кришку і на рамки її і пішов з пасіки тато мій за 50 років такого не бачив  я до нього за телефонував , в чому прикол хто зустрічався?????????????

Может к слету готовятся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Підскажіть,на який день після виходу маток з маточників можна оглядати сім'ю (12-14день)??

Всі інші рази дивився,то яйця були на 14 день.карпатка.

А це f1 carnica...руки чешуться оглянути.Завтра 11 день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, FES сказал:

Підскажіть,на який день після виходу маток з маточників можна оглядати сім'ю (12-14день)??

Всі інші рази дивився,то яйця були на 14 день.карпатка.

А це f1 carnica...руки чешуться оглянути.Завтра 11 день.

Даже если проверять каждый день ,матка от этого раньше сеять не начнёт. Смотрите через 15 дней. Точно уже будет сеять. И меньше подходов к улью ,значит себестоимость мёда дешевле 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

Даже если проверять каждый день ,матка от этого раньше сеять не начнёт. Смотрите через 15 дней. Точно уже будет сеять. И меньше подходов к улью ,значит себестоимость мёда дешевле 

меньше лазещ  больше толку от улья .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.05.2016 в 07:53, FES сказал:

Підскажіть,на який день після виходу маток з маточників можна оглядати сім'ю (12-14день)??

Всі інші рази дивився,то яйця були на 14 день.карпатка.

А це f1 carnica...руки чешуться оглянути.Завтра 11 день.

Через 8-10 днів. Якщо при сприятливій погоді матка не сіє більше 15 днів я її ліквідовую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Класс:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изолировал маток. Использовал все имеющиеся средства .Пришлось позаимствовать у знакомых ещё бигудей

маточники 002 (2).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Цитирую Брата Адама " Любая искусственность в матководстве является нежелательной и
ее следует по возможности тщательно избегать каждому пчеловоду, для
которого важны производительность, выносливость и долгожительство его
маток.»

Что имелось в виду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Рус сказал:

Цитирую Брата Адама " Любая искусственность в матководстве является нежелательной и
ее следует по возможности тщательно избегать каждому пчеловоду, для
которого важны производительность, выносливость и долгожительство его
маток.»

Что имелось в виду?

Можно номер страницы? На ум (по памяти) всплывает несколько моментов... 

P.S. Уже скоро выйдет вторая книга Брата Адама о его практическом пчеловодстве.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, pr1zZ сказал:

Можно номер страницы? На ум (по памяти) всплывает несколько моментов... 

P.S. Уже скоро выйдет вторая книга Брата Адама о его практическом пчеловодстве.

Денис, да кто его знает какая страница....Искал один рецепт, смотрю "Труды Брата Адама", оттуда и потянул. См.личку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 27.01.2017 в 23:45, Рус сказав:

Денис, да кто его знает какая страница....Искал один рецепт, смотрю "Труды Брата Адама", оттуда и потянул. См.личку

 

В 27.01.2017 в 23:40, pr1zZ сказав:

Можно номер страницы? На ум (по памяти) всплывает несколько моментов... 

P.S. Уже скоро выйдет вторая книга Брата Адама о его практическом пчеловодстве.

А Біблія пише: "Не сотвори себе кумира...":ah:

 Усі ми люди. І брат Адам теж був людиною... Тож і він міг помилятися. Хоча й інколи...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 

А Біблія пише: "Не сотвори себе кумира...":ah:

 Усі ми люди. І брат Адам теж був людиною... Тож і він міг помилятися. Хоча й інколи...:IMHO:

Я уже переслал перевод всего разделы Русу. Там текст немного "вырван". Во второй Книге Брата Адама прочитаете, что он имел ввиду :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Я уже переслал перевод всего разделы Русу. Там текст немного "вырван". Во второй Книге Брата Адама прочитаете, что он имел ввиду :)

Дякую, Денисе. Скінчились плюсики...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...