Перейти к содержанию

О матке


Lelik

Рекомендуемые сообщения

є у мене одна сім'я, трохи обсипалась з зими. Я її 4 рамками з розплодом після Пасхи підсилив, майже все гніздо витягнутими рамками укомплектував, тільки 2 вощини. І не допомогло, це одна сім'я, яка не "пішла" у наставку і худо-підно "витягнула" 2 рамки вощини. Так, матка стара, але сіяла, рамки обсиджені бджолами. Але все ж певно у матці справа, що вони не працюють як має бути. Підсиляй не підсиляй розплодом, але без зміни матки ефекту не має. Сьогодні з нею попрощався, завтра підсилятиму 2016-цу) 

Щось певно таки є у тому що молоді матки задають "темп" у вилику?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

таке запитання: матка облетілася і гарно сіє,  при міченні маток в однієї  виявив, середня ніжка не рухома і торчить як антенка, це є серйозною вадою і чи не буде вона відставать від інших по кількості розплоду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, СЄРЖ сказал:

таке запитання: матка облетілася і гарно сіє,  при міченні маток в однієї  виявив, середня ніжка не рухома і торчить як антенка, це є серйозною вадою і чи не буде вона відставать від інших по кількості розплоду?

 

12 минуты назад, СЄРЖ сказал:

таке запитання: матка облетілася і гарно сіє,  при міченні маток в однієї  виявив, середня ніжка не рухома і торчить як антенка, це є серйозною вадою і чи не буде вона відставать від інших по кількості розплоду?

Якщо матеріал якісний то різниці не замітите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня нуке матка с дефектом передней лапки, она короче или части лапки нет, где то 5 дней после того как начала сеять ее пчелы начали менять.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Укроп сказал:

 

Якщо матеріал якісний то різниці не замітите

 

13 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

У меня нуке матка с дефектом передней лапки, она короче или части лапки нет, где то 5 дней после того как начала сеять ее пчелы начали менять.
 

У меня матка ИО от Паланочки третий год работает без средней лапы(я сам ей случайно повредил ) .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Кузьмич сказал:

 

У меня матка ИО от Паланочки третий год работает без средней лапы(я сам ей случайно повредил ) .:hi:

Вже давно пропоную нашим матководам не знищувати такі матки, а продавати їх по зниженній ціні, бажаючих купити ШЗ такі матки будуть черги.

У в переважній більшості в таких випадках нічим не відрізняються від звичайних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Вже давно пропоную нашим матководам не знищувати такі матки, а продавати їх по зниженній ціні,

 

Именно эта матка сегодня стоит от 500$ .

Это не шутка:hi:

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

, бажаючих купити ШЗ такі матки будуть черги.

В этом году несколько подарил,но не от того что материал не годящий.

Не годящий просто уничтожается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Кузьмич сказал:

Именно эта матка сегодня стоит от 500$ .

Это не шутка:hi:

В этом году несколько подарил,но не от того что материал не годящий.

Не годящий просто уничтожается.

Знаю, що таких маток бракуть і в кращому випадку дарують, а в основному знищують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

 в кращому випадку дарують

Я дарил лучший материал.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кузьмич сказал:

У меня матка ИО от Паланочки третий год работает без средней лапы(я сам ей случайно повредил ) .:hi:

Может дело в том какая именно лапка дефектная...:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Кузьмич сказал:

 

У меня матка ИО от Паланочки третий год работает без средней лапы(я сам ей случайно повредил ) .:hi:

Ти можеш мені не повірить, але був такий період що така матка була у мене в рекордистках. Прожила три роки в сім'ї і бджоли геть не мали думки її мінять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Может дело в том какая именно лапка дефектная...:dntknw:

 

може й так, в мене колись була слаба сімя, знайшов матку, а в неї на одній стороні лише одна лапка, червила мало так рамок 3-4. Бджоли її не міняли, пока я не задавив. Ще й ходила якось поколу наче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 Якщо матка "чистопородна" і від неї ми виводимо дочок (F1) то  виведені матки будуть  давати чистопородні трутні, правильно так!? Цікаво а матки F2, які від них будуть трутні!???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, MaikMay сказал:

 Якщо матка "чистопородна" і від неї ми виводимо дочок (F1) то  виведені матки будуть  давати чистопородні трутні, правильно так!? Цікаво а матки F2, які від них будуть трутні!???

від маток Ф2 будуть трутні Ф1:umora:

Тобто по трутню іде відставання на 1 покоління.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, MaXUA123 сказал:

від маток Ф2 будуть трутні Ф1:umora:

Тобто по трутню іде відставання на 1 покоління.

Мне один известный матковод советовал. Если хочешь перейти на "какуюто" породу пчел то лучше сначала купить много неплодок (ибо дешевле чем довц плодных покупать) облетать их у себя создать трутневый фон. Потом покупаеш импорт или ИО и уже твои Ф1 будут на нормальном труте облетываться.

Так что от Ф2 не Ф1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, MaXUA123 сказав:

від маток Ф2 будуть трутні Ф1:umora:

Тобто по трутню іде відставання на 1 покоління.

Від маток ф2 трутень буде місцевий різношерстий, вся суміш, яка є в окрузі:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

від чого залежить колір мартки, хто може пояснити!? матка А була вишневого кольору, а виведені матки від неї темного кольору....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, MaikMay сказав:

була вишневого кольору, а виведені матки від неї темного кольору.

А буває матка темного кольору а від неї вивів маток і половина з них темні а половину світлі:umora: от і зрозумій від чого залежить...

А якщо серйозно - колір це останнє на що я зважаю - головне щоб розмір після виходу матки був нормальний і суцільний засів ну і дітки щоб мед носили...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Бджолопотам сказав:

А буває матка темного кольору а від неї вивів маток і половина з них темні а половину світлі:umora: от і зрозумій від чого залежить...

А якщо серйозно - колір це останнє на що я зважаю - головне щоб розмір після виходу матки був нормальний і суцільний засів ну і дітки щоб мед носили...:IMHO:

цілком з вами згідний....просто  цікаво від чого це залежить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 дня назад от непроверенной ио увидел первые яйца. сегодня заглянул, а она за эти 4 дня насеяла от силы 10 яиц, они разбросаны где попало, матка вальяжно разгуливает по сотам и заглядывает в ячейки. к слову, матку пчелы кормят - крупная, блестит, ячейки тоже готовы и отполированы. кто подскажет, каковы мои дальнейшие действия - ждать, отправлять на еще один наркоз, или давить? естественного отблета при таком раскладе не задумываясь заспиртовал бы, а с ио имею дело впервые. мне не кажется нормой качество такого засева, но может я ошибаюсь? хотя в то же  время всего 12 день после подсадки, а везде говорится, что засев может появится аж на 14... :hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21 липня 2017 р. в 09:34, Джаз сказал:

Мне один известный матковод советовал. Если хочешь перейти на "какуюто" породу пчел то лучше сначала купить много неплодок (ибо дешевле чем довц плодных покупать) облетать их у себя создать трутневый фон. Потом покупаеш импорт или ИО и уже твои Ф1 будут на нормальном труте облетываться.

Так что от Ф2 не Ф1.

Це броніславович у своій лекціі радив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, MaikMay сказал:

цілком з вами згідний....просто  цікаво від чого це залежить)

Від всевишнього. То він сконструював днк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маркіян сказал:

Це броніславович у своій лекціі радив.

Не знаю зачем Вы решили донести эту информацию, но мне другой в личной бисседе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Джаз сказал:

Не знаю зачем Вы решили донести эту информацию, но мне другой в личной бисседе.

Бо це корисно усім послухати. Воно в ютубі присутнє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Джаз сказал:

Не знаю зачем Вы решили донести эту информацию, но мне другой в личной бисседе.

Бо це корисно усім послухати. Воно в ютубі присутнє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...