Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
владек

Одяг для бджоляра

Recommended Posts

Заказав, та отримав куртку і штани бджоляра  100% коттон "ПП Кирея" . Якість матеріалу,  та якість пошиву на висоті ! При заказі уточнюють розміри, та шиють по вашим розмірам, як буде носитись на практиці час покаже. А так дуже задоволений, рекомендую!

5bc24349f1352_.thumb.jpg.17e992c03587855c32b194a5e91ead70.jpg

• Like 3

4 хвилини тому, Владимир Д сказав:

Заказав, та отримав куртку і штани бджоляра  100% коттон "ПП Кирея" . Якість матеріалу,  та якість пошиву на висоті ! При заказі уточнюють розміри, та шиють по вашим розмірам, як буде носитись на практиці час покаже. А так дуже задоволений, рекомендую!

Земляче.Який розмір замовляв, і яка ціна.

9 хвилин тому, Владимир Д сказав:

Якість дійсно хороша, а на практиці такий одяг для літа негодиться, можна зваритися, маю таку куртку, влітку некористуюся, дуже парить. Найзручніший одяг на пасіці влітку - шорти і сорочка на короткий рукав:IMHO:

• Like 4

3 минуты назад, davolodya сказал:

Найзручніший одяг на пасіці влітку

Труси ( коли нема комарів). :ay:

16 минут назад, андрон сказал:

Земляче.Який розмір замовляв, і яка ціна.

Доброго дня. Якщо я непомиляюсь то розмір на ціну невпливає. Куртка розмір 48-50, зріст- 5ий =440грн. Штани розмір 48-50,  зріст-5ий=270грн.(плюс пересилка) При заказі сказав довжину штанів, то мені запропонували що можуть зробити навіть довші на що я погодився. Заказав та отрима ось такий варіант:

5c445c064ab44_.thumb.jpg.183be12abc5fdb5685834ebe3f790848.jpg

https://pp-kireya.uaprom.net/p11527009-kurtka-pchelovoda-100.html

Edited by Владимир Д
  • Thanks 2

4 минуты назад, davolodya сказал:

Найзручніший одяг на пасіці влітку - шорти і сорочка на короткий рукав

Я до цього джентельменського набору використовую ще й шляпу з широкими полями (щоб сонечко очі не сліпило та макітру не напекло) АЛЕ такий "прикид" підходить не для всих порід бджіл. Розуміння цього приходить з досвідом та у порівнянні. Місцеві аборигенні бджоли бійцівських порід навряд-чи зацінять таке зухвальство :umora:

• Like 7

13 минут назад, davolodya сказал:

Якість дійсно хороша, а на практиці такий одяг для літа негодиться, можна зваритися

Я ж написав що як на практиці час покаже. Але якість та пошив на висоті (не реклама)

Дайте пораду, яку лицьову сітку краще купити.

Сам, як варіант, розглядаю металеву. Бджоли в мене агресивні, а сітки, що маю, прямо на очах розповзаються. Раніше думав, що винні іскри з димаря, та тепер розумію, що вони самі розлазяться. 

Доброго дня. Хтось купував комбінезони Лисонь ? Як вони в роботі ? 

14.05.2019 в 07:29, бігунець сказав:

Дайте пораду, яку лицьову сітку краще купити.

Сам, як варіант, розглядаю металеву. Бджоли в мене агресивні, а сітки, що маю, прямо на очах розповзаються. Раніше думав, що винні іскри з димаря, та тепер розумію, що вони самі розлазяться. 

Кращої сітки, ніж Лисонь шиє в продажі в Україні немає. Отака моя суб"єктивна думка. Чому ніхто не може просто скопіювати і пошити таку ж сітку з таких же матеріалів - для мене загадка. Якщо і шиють щось подібне, то матеріал беруть гівно. А навіщо те гівно, якщо воно навіть в 4 рази дешевше лисонівської сітки? 

• Like 1

Сітка що "розлазиться" змолоду-новина. Одяг бджоляра, що користуюсь останні роки мені подобаеться, тому відношусь до нього дбайливо. Перу сам , руками і щіткою("кожен свій парашут складае сам"). Попередній (куртка) "Агробіопромовська" , біла з "двонитки", прослугувала не менш 4-х років(при щоденному вживанні в сезон). Нині така ж , відносилась третій сезон, подобаеться тим, що не жарко в ній. Куртки від Матюшенко, плащьовки самої високої щільності,  теж досить довговічні, з сином відносили два сезони і ще поносимо. Думок про недовговічність одягу не виникало, штани з "секонду", навідь грубі, робочі, слугують  менше. Може причина в більшому навантаженні і машинному пранні? А ще можу додати, що одяг який довго бувае брудним і сильно просолений швидче поламаеться на згибах. Випадок 15-20 річної давності. Приїхав  в поля на точок і  виявив, що забув куртку, бджоли вже тоді були такі, що без куртки до них лізти і в голову не прийшло. За 500-700м. стояли колеги ,хлопці молодші за мене, під'їхав попросив куртку, сторож виніс. Віддав назад так і не скориставшись, не зміг себе пересилити , вдягти. Сам себе  не вважаю гидливим, навідь навпаки. Написав і замислився, жанр допису підпадае під " байки від бджолярів". Що ж, це чергова байка від "Винодела".

• Like 2

1 час назад, Винодел сказал:

Попередній (куртка) "Агробіопромовська" , біла з "двонитки", прослугувала не менш 4-х років(при щоденному вживанні в сезон). Нині така ж , відносилась третій сезон,

Решил каждый год покупать куртку себе и помощнице 

мои  стирает жена (их на данный момент три )

От Матюшенко лежит четвёртый сезон , не прижилась 

Единственное что  ней нравится ,змейка впереди

и не нужно через голову одевать