Перейти к содержанию

Одяг для бджоляра


владек

Рекомендуемые сообщения

Заказав, та отримав куртку і штани бджоляра  100% коттон "ПП Кирея" . Якість матеріалу,  та якість пошиву на висоті ! При заказі уточнюють розміри, та шиють по вашим розмірам, як буде носитись на практиці час покаже. А так дуже задоволений, рекомендую!

5bc24349f1352_.thumb.jpg.17e992c03587855c32b194a5e91ead70.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Владимир Д сказав:

Заказав, та отримав куртку і штани бджоляра  100% коттон "ПП Кирея" . Якість матеріалу,  та якість пошиву на висоті ! При заказі уточнюють розміри, та шиють по вашим розмірам, як буде носитись на практиці час покаже. А так дуже задоволений, рекомендую!

5bc24349f1352_.thumb.jpg.17e992c03587855c32b194a5e91ead70.jpg

Земляче.Який розмір замовляв, і яка ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Владимир Д сказав:

Заказав, та отримав куртку і штани бджоляра  100% коттон "ПП Кирея" . Якість матеріалу,  та якість пошиву на висоті ! При заказі уточнюють розміри, та шиють по вашим розмірам, як буде носитись на практиці час покаже. А так дуже задоволений, рекомендую!

5bc24349f1352_.thumb.jpg.17e992c03587855c32b194a5e91ead70.jpg

Якість дійсно хороша, а на практиці такий одяг для літа негодиться, можна зваритися, маю таку куртку, влітку некористуюся, дуже парить. Найзручніший одяг на пасіці влітку - шорти і сорочка на короткий рукав:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Найзручніший одяг на пасіці влітку

Труси ( коли нема комарів). :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, андрон сказал:

Земляче.Який розмір замовляв, і яка ціна.

Доброго дня. Якщо я непомиляюсь то розмір на ціну невпливає. Куртка розмір 48-50, зріст- 5ий =440грн. Штани розмір 48-50,  зріст-5ий=270грн.(плюс пересилка) При заказі сказав довжину штанів, то мені запропонували що можуть зробити навіть довші на що я погодився. Заказав та отрима ось такий варіант:

5c445c064ab44_.thumb.jpg.183be12abc5fdb5685834ebe3f790848.jpg

https://pp-kireya.uaprom.net/p11527009-kurtka-pchelovoda-100.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Найзручніший одяг на пасіці влітку - шорти і сорочка на короткий рукав

Я до цього джентельменського набору використовую ще й шляпу з широкими полями (щоб сонечко очі не сліпило та макітру не напекло) АЛЕ такий "прикид" підходить не для всих порід бджіл. Розуміння цього приходить з досвідом та у порівнянні. Місцеві аборигенні бджоли бійцівських порід навряд-чи зацінять таке зухвальство :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, davolodya сказал:

Якість дійсно хороша, а на практиці такий одяг для літа негодиться, можна зваритися

Я ж написав що як на практиці час покаже. Але якість та пошив на висоті (не реклама)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Дайте пораду, яку лицьову сітку краще купити.

Сам, як варіант, розглядаю металеву. Бджоли в мене агресивні, а сітки, що маю, прямо на очах розповзаються. Раніше думав, що винні іскри з димаря, та тепер розумію, що вони самі розлазяться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Доброго дня. Хтось купував комбінезони Лисонь ? Як вони в роботі ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.05.2019 в 07:29, бігунець сказав:

Дайте пораду, яку лицьову сітку краще купити.

Сам, як варіант, розглядаю металеву. Бджоли в мене агресивні, а сітки, що маю, прямо на очах розповзаються. Раніше думав, що винні іскри з димаря, та тепер розумію, що вони самі розлазяться. 

Кращої сітки, ніж Лисонь шиє в продажі в Україні немає. Отака моя суб"єктивна думка. Чому ніхто не може просто скопіювати і пошити таку ж сітку з таких же матеріалів - для мене загадка. Якщо і шиють щось подібне, то матеріал беруть гівно. А навіщо те гівно, якщо воно навіть в 4 рази дешевше лисонівської сітки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сітка що "розлазиться" змолоду-новина. Одяг бджоляра, що користуюсь останні роки мені подобаеться, тому відношусь до нього дбайливо. Перу сам , руками і щіткою("кожен свій парашут складае сам"). Попередній (куртка) "Агробіопромовська" , біла з "двонитки", прослугувала не менш 4-х років(при щоденному вживанні в сезон). Нині така ж , відносилась третій сезон, подобаеться тим, що не жарко в ній. Куртки від Матюшенко, плащьовки самої високої щільності,  теж досить довговічні, з сином відносили два сезони і ще поносимо. Думок про недовговічність одягу не виникало, штани з "секонду", навідь грубі, робочі, слугують  менше. Може причина в більшому навантаженні і машинному пранні? А ще можу додати, що одяг який довго бувае брудним і сильно просолений швидче поламаеться на згибах. Випадок 15-20 річної давності. Приїхав  в поля на точок і  виявив, що забув куртку, бджоли вже тоді були такі, що без куртки до них лізти і в голову не прийшло. За 500-700м. стояли колеги ,хлопці молодші за мене, під'їхав попросив куртку, сторож виніс. Віддав назад так і не скориставшись, не зміг себе пересилити , вдягти. Сам себе  не вважаю гидливим, навідь навпаки. Написав і замислився, жанр допису підпадае під " байки від бджолярів". Що ж, це чергова байка від "Винодела".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Винодел сказал:

Попередній (куртка) "Агробіопромовська" , біла з "двонитки", прослугувала не менш 4-х років(при щоденному вживанні в сезон). Нині така ж , відносилась третій сезон,

Решил каждый год покупать куртку себе и помощнице 

 мои  стирает жена (их на данный момент три )

От Матюшенко лежит четвёртый сезон , не прижилась 

Единственное что  ней нравится ,змейка впереди

и не нужно через голову одевать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
20.01.2019 в 13:18, davolodya сказав:

Якість дійсно хороша, а на практиці такий одяг для літа негодиться, можна зваритися, маю таку куртку, влітку некористуюся, дуже парить. Найзручніший одяг на пасіці влітку - шорти і сорочка на короткий рукав:IMHO:

За короткий рукав я ще б посперечався б. А от шорти + про всяк випадок і штанці - було б класно. Але на фото, якщо не помиляюся  - то не котон ( бавовна), а льон. На флоті роба у нас була схожа, але її якість, навіть на око, була на пару порядків вища.:IMHO: У жару ліпше вже бавовняний халат. Такі там можна замовити?  :ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.05.2019 в 07:29, бігунець сказав:

Дайте пораду, яку лицьову сітку краще купити.

Сам, як варіант, розглядаю металеву. Бджоли в мене агресивні, а сітки, що маю, прямо на очах розповзаються. Раніше думав, що винні іскри з димаря, та тепер розумію, що вони самі розлазяться. 

Для полісянок саме металеві й підходять!:rofl::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2020 в 21:25, ДобровоЛ сказал:

Для полісянок саме металеві й підходять!:rofl::ay:

Не прижилася сітка металева. Якось лячно одягати, помнеться. Сезон відпрацював у старій. Всунув у вещмешок і до бджіл мотоциклом. Спрбуй металеву так покласти. Буду знову шукати з плотного габардину. Ну а сину слід купити хорошу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

image.thumb.png.ea6749fbfeb2e18940c3b4ab4aa9ba71.png

Похвастаюсь. Приобрёл себе куртку и брюки от Матюшенко В.С. Качество супер. Удобно, продумано даже в мелочах. Материал саржа 210.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, siverit сказав:

image.thumb.png.ea6749fbfeb2e18940c3b4ab4aa9ba71.png

Похвастаюсь. Приобрёл себе куртку и брюки от Матюшенко В.С. Качество супер. Удобно, продумано даже в мелочах. Материал саржа 210.

яка ціна комплекту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, siverit сказал:

 

Похвастаюсь. Приобрёл себе куртку и брюки от Матюшенко В.С. Качество супер. Удобно, продумано даже в мелочах. Материал саржа 210.

Оце тепер меду накачаєте !!! шутка :az:

Виглядить серйозно :ay: яка ціна ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По цене ответил в лички

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, siverit сказал:

 

Похвастаюсь. Приобрёл себе куртку и брюки от Матюшенко В.С. Качество супер. Удобно, продумано даже в мелочах. Материал саржа 210.

В этом году таки одел куртку от Матюшенко , 5 лет не мог себя заставить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

В этом году таки одел куртку от Матюшенко , 5 лет не мог себя заставить 

И как вердикт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Александр К. сказал:

И как вердикт?

Деньги 600 гривен уплачены давно ,

хочешь не хочешь , а надо носить , раз купил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

Деньги 600 гривен уплачены давно ,

хочешь не хочешь , а надо носить , раз купил 

Скоро сезон ( до марта уже не далеко) .... Как раз комбез надо... Было бы интересно узнать отзыв...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Александр К. сказал:

Скоро сезон ( до марта уже не далеко) .... Как раз комбез надо... Было бы интересно узнать отзыв...

Ну мне лично комбез не нужен 

Голый торс и шорты со сланцами вполне устраивают 

Комбез у Воблина ,там и отзыв можно узнать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Александр К. сказал:

 Было бы интересно узнать отзыв...

А что, в этой теме нет отзывов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...