Перейти к содержанию

Одяг для бджоляра


владек

Рекомендуемые сообщения

є така фірма лисонь у неіі є дужє хороші куртки і штани якість європейська.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лисонь фирма хороша ,але ціна кусаеться .

Куртка з маскою 1000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лисонь фирма хороша ,але ціна кусаеться .

Самый хороший вариант с ценой 200-400 грн. куртка с маской(сеткой): 

6799.970.thumb.jpg.1c5fc1b4a74f8abbb5574 Только аккуратнее с самой сеткой легко прожечь... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шапку на голову надо. Или кепку. Прокусывают. Сетка на лицо постоянно норовит лечь. Со ссеми вытекающими.

Всё-таки классическая шляпа мне оказалась гораздо удобнее такой евро-сетки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Использую обычную шляпу-сетку, и армейский зимний маскировочный хб костюм. Единственно доработал резинки на окончание рукавов. Полет нормальный

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лисонь фирма хороша ,але ціна кусаеться .

Куртка з маскою 1000 грн.

На польском сайте костюм стоит 500 грн, в наших магазинах 1200 грн. Интересно сколько будет стоить доставка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам про це думаю. Колега каже як буде проїзд без віз то можна буде заказать якимсь перевізником. Коли це буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є компанії, які доставляють товари з-за кордону. Але вигідно або купувати багато, або з кимось об'єднуватися, тому що вартість доставки може з'їсти всю вигоду ціни. Той же Мист експрес возить, можна спробувати на сайті прикинути ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наприклад, посилка вагою до 4 кг - 6 евро. 5 - 8 евро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам пользуюсь льняным курткой с маской. В этом году приватизировал на работе комбинезон плотный из х/б с резинками на рукавах и ногах. Ярко желтый. Хочу на следующий год попробовать (самое главное, что бы пчелы не боялись знака радиационный опасность:umora::umora::umora:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наприклад, посилка вагою до 4 кг - 6 евро. 5 - 8 евро.

Плюс розтаможка чи податок якийсь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, товари до 150 евро не оподатковуються. Відносно розмитнення, не знаю чи враховано це в ціну. Власне кажучи

ось сам сервіс Це лише як приклад однієї з найбільш поширених компаній-перевізників.

Ось, що вони пишуть (як приклад)

Скільки буде коштувати доставка в Україну моїх покупок?
Тарифи на доставку відправлень зі складів Ви можете знайти тут. Наприклад:

Ви купили черевики Caterpillar (вартістю 42 Євро, вагою – 2.8 кг), джинси Levi’s (вартістю: 32 Євро, вагою – 0.6 кг) та сорочку H&M (вартістю: 16 Євро, вагою – 0.2 кг) у різних інтернет-магазинах у Німеччині. Вартість доставки консолідованого (згрупованого) поштового відправлення вагою 1-4 кг в Україну зі складу в  Німеччині становитиме  10 Євро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, товари до 150 евро не оподатковуються. Відносно розмитнення, не знаю чи враховано це в ціну. Власне кажучи

ось сам сервіс Це лише як приклад однієї з найбільш поширених компаній-перевізників.

Ось, що вони пишуть (як приклад)

Я за медогонку думаю! За 50 кг пише 28 євро!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, товари до 150 евро не оподатковуються. Відносно розмитнення, не знаю чи враховано це в ціну. Власне кажучи

ось сам сервіс Це лише як приклад однієї з найбільш поширених компаній-перевізників.

Ось, що вони пишуть (як приклад)

Самое интересное они и пчел пересылают:

"Заборонені предмети

У міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати:

живих тварин, крім бджіл, п’явок, гусениць тутового шовкопряда, паразитів та винищувачів шкідливих комах, призначених для дослідження цих комах, якими обмінюються офіційно визначені установи;"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Значить можна маток попробувать! Та чи доїдуть вони чи долетять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за медогонку думаю! За 50 кг пише 28 євро!

Але ж у неї ціна "вилізе" за ліміт в 150 евро. Чи ні?

Чи існують обмеження у доставці покупок в Україну?
Так. Оголошена цінність відправлення на одну адресу не може бути більшою, ніж сума, яка не оподатковується митними платежами. Відповідно до чинного законодавства – це 150 євро.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може згодом щось поміняється?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не думаю, точніше не найближчим часом. Раніше ліміт для міжнародних відправлень був 300 евро. Є перевізники, які возять більше митного ліміту. Але в такому випадку до ціни доставки додається мито та послуги митних брокерів перевізника. Як варіант - домовитись з кимось знайомим, що живе на кордоні з Польщею. Вони у Польщу їздять по схемі "малий прикордонний рух" тобто без віз а за спеціальним дозволом. А ліміт особистого ввозу речей(не поштою) здається 1000 евро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи пошукав різні варіанти - навіть на olx є пропозиції по доставці вантажів з Польщі. Як то кажуть - було б бажання. За розмитнення вантажу в середньому беруть 10-15% від вартості товару, + ціна доставки. Тобто треба сідати і рахувати - чи є сенс такої покупки (я про товари, що перевищують по вартості 150 евро) чи ні. Для малих покупок (як той же костюм) начебто на перший погляд сенс є, враховуючи різницю в ціні за кордоном і у нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що за проблема,я вже писав,ідете в ательє вони кажуть метраж тканини потім в магазин де тканини,щупаєте,мацаєте,вибираєте,купляєте.Потім шиєте таке як вам подобається.Моя думка куртка+штани краще чим комбінезон.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не думаю, точніше не найближчим часом. Раніше ліміт для міжнародних відправлень був 300 евро. Є перевізники, які возять більше митного ліміту. Але в такому випадку до ціни доставки додається мито та послуги митних брокерів перевізника. Як варіант - домовитись з кимось знайомим, що живе на кордоні з Польщею. Вони у Польщу їздять по схемі "малий прикордонний рух" тобто без віз а за спеціальним дозволом. А ліміт особистого ввозу речей(не поштою) здається 1000 евро.

Вчера в новостях было, что в ближайшее время ограничат до 400евро личный ввоз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самый хороший вариант с ценой 200-400 грн. куртка с маской(сеткой): 

Только аккуратнее с самой сеткой легко прожечь... 

Подтверждаю! Там такая тоненькая сетка, что если розжигаешь дымарь и немного наклонишься ближе над дымом - сразу дырка!

Потом купил лысоневский комбез, качество :ay: и за такое качество денег не жалко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що за проблема,я вже писав,ідете в ательє

Але індпошив в будь-якому разі буде дорожче, ніж фабричний костюм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але індпошив в будь-якому разі буде дорожче, ніж фабричний костюм.

нет, В этом году дочери шили платье на выпускной. Работа обошлась в 200 грн. Платье из 2 частей, с разными вывертами. Шили не в ателье, а у швей на дому. Поищите в округе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шили не в ателье, а у швей на дому.

Основной тезис - у швей на дому. Да, так возможно, будет дешевле. В ателье точно не дешевле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...