Перейти к содержанию

Одяг для бджоляра


владек

Рекомендуемые сообщения

та доречі там на роликах Ваня Fabro каже ,що є знижка якщо ви телефонуєте від його імені, Олександр Пасічник каже те саме, якщо від його імені телефонувати,то я як телефонував, кажу я від Fabro за рекомендацією Олександра Пасічника:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році взяв куртку (саржа 270), зроблено якісно і добротно, але як на мене  матеріал 270 саржа, трохи жаркувато:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, FES сказав:

В цьому році взяв куртку (саржа 270), зроблено якісно і добротно, але як на мене  матеріал 270 саржа, трохи жаркувато:)

якщо чесно то куртка мені потрібна коли холоднувато, а так капелюх і пісьов помміж вулики:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, найкраща шляпа для пасічника, яку я мав - шляпа виробництва Lyson. У мене була кольору хакі. Але думаю, є така ж іншого кольору. У неї є кілька переваг. По перше вона повністю із сітки крім верху  - тому в ній не жарко і видно що робиться "під носом". По-друге - сітка гарної якості і в ній добре видно. По третє, вона просто із якісних матеріалів зроблена.  Моя вже зносилася - зтерлася сітка в місці затяжки. Але так і хожу. Купив купу шляп українського і китайського виробництва - всі лежать. То сітка неякісна, то затяжка не тримає, матерія по низу сітки закриває огляд і т.д. А нової такої не можу знайти. 

-.jpg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Sanich сказав:

До речі, найкраща шляпа для пасічника, яку я мав - шляпа виробництва Lyson. У мене була кольору хакі. Але думаю, є така ж іншого кольору. У неї є кілька переваг. По перше вона повністю із сітки крім верху  - тому в ній не жарко і видно що робиться "під носом". По-друге - сітка гарної якості і в ній добре видно. По третє, вона просто із якісних матеріалів зроблена.  Моя вже зносилася - зтерлася сітка в місці затяжки. Але так і хожу. Купив купу шляп українського і китайського виробництва - всі лежать. То сітка неякісна, то затяжка не тримає, матерія по низу сітки закриває огляд і т.д. А нової такої не можу знайти. 

-.jpg 

фірма віників не вяже,якість,матеріал,а все разом одне насолодження

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Fabro сказал:


Золотого запаса уже не существует, они переехали на Жало Стоп и сайт там рабочий. Удачи Вам!

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 

Благодарю.

Связался. Оказалось, что не успевают шить, готового нет, а под заказ очередь стоит. Так что к концу месяца не встряну.

Теперь вот на распутье. Взять сразу куртку или комбез Лысонь Премиум, либо остановить пока свой выбор на дешевой куртке с маской в районе 300грн.. Есть над чем подумать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, dimul сказал:

либо остановить пока свой выбор на дешевой куртке с маской в районе 300грн.. Есть над чем подумать.

На форуме банер Интернет магазина 

За 145 гривен нормальная одежонка для пчеловода есть 

Я лично купил себе и помощнице 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

При покупке пчеловодческой одежды советую обратить внимание на качество материала. Недавно купил куртку за 18 руб. 67коп. Пошита вроде бы хорошо. Одел и поработал в ней буквально 20 минут. Чувствую животу жарко. Смотрю, а куртка стремительно тлеет. Видимо искра от дымаря попала. Снял и начал затаптывать. Не получилось. Такое чувство, что она пропитана составом для бикфордовых шнуров. Хорошо, что минералка в машине была. Потушил залив водой. Позвонил на фирму изготовитель. Там заявили, что они не виноваты. Какой им материал из Китая закупили, таким они и шьют.:hmm:

 

SDC10826_thumb.jpg

SDC10822_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Владимир-522 сказав:

При покупке пчеловодческой одежды советую обратить внимание на качество материала.

Это Вам ещё повезло. А могли бы вместе с курткой и штаны у них купить. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, pchel сказал:

могли бы вместе с курткой и штаны у них купить. :)

Ну тогда жена точно меня отправила бы в баню жить. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовляли для батька куртку і маску у Матюшенко. Якість матеріалу, виконання і постійні консультації все супер. Дійсно ця річ коштує тих грошей. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Куртки Жало стоп я заказывала на сайте https://7sun.com.ua/beebio/
- актуальные цены по сравнению с жалостоп (все по 650грн.),
- хороший выбор сопутствующих товаров (перчатки, стамески и др.),
- приятный менеджер по приему заказов.

Заказывала летом была большая очередь, ждали около месяца. Саржа 210. Качество костюма понравилось. А в эксплуатации понравилось еще больше.  Для того чтобы ткань не садилась нужно выдерживать температурный режим стирки. А так же менеджер Евгений меня предупредил, что диагональ садится, но это учтено при раскрое костюма, там больше запас. А вот саржа не садится. Заказала вчера и себе костюм, подарочек на Новый год так сказать. Через 2-3 дня сказали отправят. Теперь с нетерпением жду!
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Подскажите пожайлуста уважаемые пчеловоды, какой вариант одежки выбрать для ребёнка?

Комбез, или куртка с маской?

Что рациональней, удобней.. комбез видимо безопасней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Проходил мимо сказал:

Подскажите пожайлуста уважаемые пчеловоды, какой вариант одежки выбрать для ребёнка?

Комбез, или куртка с маской?

Что рациональней, удобней.. комбез видимо безопасней.

Жало стоп +38 (050) 451 92 62

Замовляв для сина, якість відмінна комбінезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поковырял интернет и форум ещё немного. Сравнивал с Лысонь. Заказал себе комбез и перчатки у Валентины Степановны. Основным аргументом для меня, почему-то, стали её слова "Кто одевал мои изделия, в Лысонь уже не хотят одеваться". Лысонь куртку я эксплуатировал пару раз, на пасеке у товарища, сравню с комбезом от ВС. С малым пока веду переговоры, будет ли он участвовать в процессах, или так, интереса на пару раз. Если сговоримся, то закажу и ему. ВС сказала, что детские шьются на вырост, ну там складочки специально зашиваются, что бы потом распарывать, по мере роста. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.12.2017 в 12:00, zwerek сказал:

- актуальные цены по сравнению с жалостоп (все по 650грн.),

Жало стоп це якраз виробник цього одягу. А ось

 

В 12.12.2017 в 12:00, zwerek сказал:

Куртки Жало стоп я заказывала на сайте https://7sun.com.ua/beebio/

вже посередник.

Просто необхідно було подзвонити Матюшенко і вона б Вам все розповіла і зробила одяг по Вашому розміру саме під Вас. Я робив саме так і не тільки я. А якість дійсно класна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

 Можливо хто незнае то скажу- це офіцерські чоботи Сталінської, Хрущевської,  Брежневської, Черненківської, Андроповської , Горбачовської Радянської Армії.Яким не судилося бути помитими в водах Індійського Океану, тепер   топчать рідні південні чорноземи в якості обувки бджоляра.Чому дві пари?Одна моя  друга синові(13років) яку ми вдвох трохи покращіли - закрутими по п'ять гвинтів 3х30мм  в кожен підбор зсередени чобота для міцності бо був випадок з моїм коли при стягуванні трохи відійшов підвор.Справа нелегка коштувала мені пробитої пучки.Син заохотився настільки . що останні 3 гвинти закрутив самотужки.Нелегка справа , хто (перший) зробе і покаже мені це -тому пляшка алкоголю що я продаю по об'яві. В кожній галявіні(голенище) по парі пришитих петель призначення яких  для двох справ(моя версія) може хто знае більше призначень цих єлементів конструкції? Син цікавився.Також йому було цікаво чи генерали теж носили такі чоботи(думаю це стосуеться всіх чотирьох звань генералів Радянської Армії) - хто знае проясніт ситуацію.Дуже зручна вбувачка для працівника на точку в лісосмузі а також для тих хто ходе біля коней по оранці і багатьох інших робіт.Рекомендую. По ціні.Собі придбав на "Привокзальному Ринку" Дніпра років 5 тому  за 100гр. Сину за 50гр. на Петриківському ринку -тиждень тому.Вдалось навіяти сину , що така вбувачка -доречна ,красива зручна для багатьох робіт і розваг. Вважаю це своею невеличкою педагогічною перемогою.

Доповнення.Для того . щоб деякі мої особливо вправні в бджоловжаленні комахи не залазили до мене в халоші штанів , халявіни чобіт я стягую резинками.При розпиловці також тирса не сипеться в шкарпетки.Що й казати добротна вбувачка.

 

100_0998.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2018 в 00:50, Винодел сказал:

Можливо хто незнае то скажу- це офіцерські чоботи Сталінської, Хрущевської,  Брежневської, Черненківської, Андроповської , Горбачовської Радянської Армії.Яким не судилося бути помитими в водах Індійського Океану, тепер   топчать рідні південні чорноземи в якості обувки бджоляра.Чому дві пари?Одна моя  друга синові(13років) яку ми вдвох трохи покращіли - закрутими по п'ять гвинтів 3х30мм  в кожен підбор зсередени чобота для міцності бо був випадок з моїм коли при стягуванні трохи відійшов підвор.Справа нелегка коштувала мені пробитої пучки.Син заохотився настільки . що останні 3 гвинти закрутив самотужки.Нелегка справа , хто (перший) зробе і покаже мені це -тому пляшка алкоголю що я продаю по об'яві. В кожній галявіні(голенище) по парі пришитих петель призначення яких  для двох справ(моя версія) може хто знае більше призначень цих єлементів конструкції? Син цікавився.Також йому було цікаво чи генерали теж носили такі чоботи(думаю це стосуеться всіх чотирьох звань генералів Радянської Армії) - хто знае проясніт ситуацію.Дуже зручна вбувачка для працівника на точку в лісосмузі а також для тих хто ходе біля коней по оранці і багатьох інших робіт.Рекомендую. По ціні.Собі придбав на "Привокзальному Ринку" Дніпра років 5 тому  за 100гр. Сину за 50гр. на Петриківському ринку -тиждень тому.Вдалось навіяти сину , що така вбувачка -доречна ,красива зручна для багатьох робіт і розваг. Вважаю це своею невеличкою педагогічною перемогою.

Доповнення.Для того . щоб деякі мої особливо вправні в бджоловжаленні комахи не залазили до мене в халоші штанів , халявіни чобіт я стягую резинками.При розпиловці також тирса не сипеться в шкарпетки.Що й казати добротна вбувачка.

 

100_0998.JPG

А літом як? :blink: Там ногам продиху немає. Я у в'єтнамках працюю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 03.11.2017 в 10:33, Херсонец сказав:

Замовляли для батька куртку і маску у Матюшенко. Якість матеріалу, виконання і постійні консультації все супер. Дійсно ця річ коштує тих грошей. :ay:

а де її контакти можна знайти??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2018 в 00:50, Винодел сказал:

 

 

100_0998.JPG

Для сына больше подойдут дышащие гетры гольфы футбольные и спортивная дорогая обувь кожа для росы ткань на сухую погоду - это для пасики, когда работает возле лошадей можно наверное и хром. 

 

Генералы в туфлях или ботинках ходили. "Элемент" называется ушко. У нас за них пару вязали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.07.2017 в 14:39, Sanich сказал:

До речі, найкраща шляпа для пасічника, яку я мав - шляпа виробництва Lyson. У мене була кольору хакі. Але думаю, є така ж іншого кольору. У неї є кілька переваг. По перше вона повністю із сітки крім верху  - тому в ній не жарко і видно що робиться "під носом". По-друге - сітка гарної якості і в ній добре видно. По третє, вона просто із якісних матеріалів зроблена.  Моя вже зносилася - зтерлася сітка в місці затяжки. Але так і хожу. Купив купу шляп українського і китайського виробництва - всі лежать. То сітка неякісна, то затяжка не тримає, матерія по низу сітки закриває огляд і т.д. А нової такої не можу знайти. 

-.jpg 

Это не шляпа это супершляпа.

нашим ихние изделия на одно место натянуть хочется после классных вещей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.06.2018 в 13:15, BezGmo сказал:

а де її контакти можна знайти??

наберіть в інтернеті жалостоп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 06.06.2018 в 13:15, BezGmo сказал:

а де її контакти можна знайти??

Валентина Степановна 050 451-92-62   www.zhalostop.com

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Здравствуйте. Кто что знает о костюмах пчеловода "ПП Кирея" из Винницы?

5bc24349f1352_.thumb.jpg.17e992c03587855c32b194a5e91ead70.jpg5bc243e7151b2_.thumb.jpg.3e1f005580784c876385ca1310f59ad8.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Владимир Д сказал:

Здравствуйте. Кто что знает о костюмах пчеловода "ПП Кирея" из Винницы?

 

Два года покупал приличные куртки .

костюмы должны быть тоже на равне .

Цена демократичная . Это вам не" Жало-стоп " с заоблачными ценами 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...