Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Sign in to follow this  
аматор

День Перемоги 9 травня

105 posts in this topic

В 09.05.2018 в 07:26, Алёнка сказал:

С Днём Победы!

9may-194.thumb.jpg.ad24fc415fd8142512d92aa5deb50c4c.jpg

Может я к старости и туповат стал, но шо это за странные даты на открытке?

Поздравляю всех, кто отмечает

otkrytki-s-9-maya-2019-17.thumb.jpg.b514e8f2b598e5fcf3554e2c7de2a089.jpg

25 минут назад, Василика сказал:

Может я к старости и туповат стал, но шо это за странные даты на открытке?

Просто что прошло столько лет со Дня Победы.

Что хочу сказать в этот день.  Спасибо Деду  За Победу . 

Вітаю всіх форумчан з Днем Перемоги, щастя, здоров'я, миру та успіху всім...З повагою Віктор Антонович.

2 часа назад, Егор Юрьев сказал:

image-0-02-05-2e39927ab982401176d9c405b6c64c2f37db1e8ac73a2d7d60d0841991fedd09-V.jpg.5d60bcaafb79b3edb769a5601cfd079f.jpg

Не боитесь дразнить зоряна со шкиряком Георгиевскими ленточками, они накануне предупреждали об уголовной ответственности за эту символику.

41 минуту назад, Василика сказал:

Не боитесь дразнить зоряна со шкиряком Георгиевскими ленточками, они накануне предупреждали об уголовной ответственности за эту символику.

Нет.

Точно также как при коммунистах не боялся креститься и в церковь ходить.

Зі святом Перемоги!

Багато хто не розуміє.Світова війна 1939-1945 рр.принесла багато горя.Загинули мільйони людей,в тому числі українців.В усьому світі в день закінчення війни поминають вбитих.І тільки в СиРиСиРи в той день святкували,і чомусь багато українців(нащадків СиРиСиРи) також святкують .Для мене це дикість!В цій війні в мене загинули дід,баба,прадід,прабаба,і вся родина по мамі.Мама залишилась одна (7 років) з сестричкою (6 років).Згадуючи цю війну в мене в горлі комок стає,а на очах сльози.:( А для вас це свято! Ну що ж-святкуйте.....Дикуни також святкують і танцюють на гробах померлих!

Закидали тих німців м'ясом:( мені дід росказував, посилали тупо на убой.святкувати немає чого, пом'янути померлих і усе:IMHO:

3 минуты назад, Павло Михайлович сказал:

Багато хто не розуміє.Світова війна 1939-1945 рр.принесла багато горя.Загинули мільйони людей,в тому числі українців.В усьому світі в день закінчення війни поминають вбитих.І тільки в СиРиСиРи в той день святкували,і чомусь багато українців(нащадків СиРиСиРи) також святкують .Для мене це дикість!В цій війні в мене загинули дід,баба,прадід,прабаба,і вся родина по мамі.Мама залишилась одна (7 років) з сестричкою (6 років).Згадуючи цю війну в мене в горлі комок стає,а на очах сльози.:( А для вас це свято! Ну що ж-святкуйте.....Дикуни також святкують і танцюють на гробах померлих!

Ще зі школи повню ,

Поминальний був 8 травня , на братській могилі мітінг , салют з автоматів холостими ,  приїжали солдати мото - авто пробіг був 

А 9 травня уже праздник знову мітінг , концерт , кіно  і так зроку в рік було присоюзі у нас

День перемоги святкують люди з імперським мисленням. Відкусили половину Фінляндії, поділили Польщу, загребали Литву, Латвію, Єстонію, загребали частину Румунії, а потім.....о Боже!! Союзники з трєтього Рейху коварно напали на миролюбивий народ. Самі заварили кашу, самі за неї й розхльобали.

28 минут назад, Павло Михайлович сказал:

Я тоже не считаю этот день праздником, хотя это "радость со слезами на глазах" достаточно вспомнить как все радовались в 45 победе над нацизмом ,что закончился весь этот кошмар и эта радость осталась в памяти тех кто это пережил, поэтому они радовались этой дате в последующие годы. Нынешнему поколению, помоему радоваться нечему, просто нужно помнить какой ценой досталась эта победа и пресекать выходки ублюдков, которые проводят соревнования в честь дивизии сс галичина, забрасывают яйцами и краской монументы Славы, кидаются на ветеранов и срывают дорогую для них символику.

5 хвилин тому, Василика сказав:

достаточно вспомнить как все радовались в 45 победе над нацизмом

Чого ж 20 перших років ніхто парадів не проводив? і чому ті хто переміг нацизм не перемогли сталінізм? Подобалось?

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

Только что, Shveik сказал:

Чого ж 20 перших років ніхто парадів не проводив? і чому ті хто переміг нацизм не перемогли сталінізм? Подобалось?

Все очень просто - нужно меньше читать идиота вятровича.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

4 хвилини тому, Василика сказав:

Все очень просто - нужно меньше читать идиота вятровича.

Учиться, Учиться и еще раз учиться??:umora::umora:

Edited by Shveik

Опубліковано: тільки що

Такого немає в українській - пропоную замініити на "Щойно" або "тільки-но":hi:

Edited by Shveik

Ветерани?????Ті,кому було в 1945 16 років -зараз 90 років...Скільки їх осталося????Одиниці.... А на парадах-тисячі.....Вони ветерани???? Їм на вигляд 70,максимум 80 років.Поначіпляли бляшок на грудь - і вже ветеран!!!А на самому ділі-народився після війни...

33 хвилини тому, Shveik сказав:

День перемоги святкують люди з імперським мисленням. Відкусили половину Фінляндії, поділили Польщу, загребали Литву, Латвію, Єстонію, загребали частину Румунії, а потім.....о Боже!! Союзники з трєтього Рейху коварно напали на миролюбивий народ. Самі заварили кашу, самі за неї й розхльобали.

У тому то й річ, що розхльобували не вони, а наші з вами батьки, діди та старші наші родичі.

А вони й тоді, та і зараз жиріють на війні. :IMHO: 

10 минут назад, Shveik сказал:

Учиться, Учиться и еще раз учиться??:umora::umora:

Да нет, должно звучать по другому - переписывать, "переписывать и еще раз переписывать" под новых хозяев, в смысле историю.

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

У тому то й річ, що розхльобували не вони, а наші з вами батьки, діди та старші наші родичі.

Не можна узагальнювати - в когось дід майор НКВД, а в когось розкуркелений селянини-антисоветчик чи член Комітету незаможників чи селянин зісланий на Магадан за мішок зерна для голодних дітей.

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А вони й тоді, та і зараз жиріють на війні. :IMHO: 

Це не аргумент - на війні завжди хтось заробляє, але найбільше заробляє третя сторона.