Перейти к содержанию

День Перемоги 9 травня


Рекомендуемые сообщения

??°?????????° ???????????° ???? ????? ?????±?µ???

  • Подобається 6
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.05.2018 в 07:26, Алёнка сказал:

С Днём Победы!

9may-194.thumb.jpg.ad24fc415fd8142512d92aa5deb50c4c.jpg

Может я к старости и туповат стал, но шо это за странные даты на открытке?

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю всех, кто отмечает

otkrytki-s-9-maya-2019-17.thumb.jpg.b514e8f2b598e5fcf3554e2c7de2a089.jpg

 

25 минут назад, Василика сказал:

Может я к старости и туповат стал, но шо это за странные даты на открытке?

Просто что прошло столько лет со Дня Победы.

  • Подобається 10
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что хочу сказать в этот день.  Спасибо Деду  За Победу . 

  • Подобається 13
  • Дякую 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх форумчан з Днем Перемоги, щастя, здоров'я, миру та успіху всім...З повагою Віктор Антонович.

  • Подобається 7
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Егор Юрьев сказал:

image-0-02-05-2e39927ab982401176d9c405b6c64c2f37db1e8ac73a2d7d60d0841991fedd09-V.jpg.5d60bcaafb79b3edb769a5601cfd079f.jpg

Не боитесь дразнить зоряна со шкиряком Георгиевскими ленточками, они накануне предупреждали об уголовной ответственности за эту символику.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Василика сказал:

Не боитесь дразнить зоряна со шкиряком Георгиевскими ленточками, они накануне предупреждали об уголовной ответственности за эту символику.

Нет.

Точно также как при коммунистах не боялся креститься и в церковь ходить.

  • Подобається 7
  • Дякую 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зі святом Перемоги!

  • Подобається 5
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Багато хто не розуміє.Світова війна 1939-1945 рр.принесла багато горя.Загинули мільйони людей,в тому числі українців.В усьому світі в день закінчення війни поминають вбитих.І тільки в СиРиСиРи в той день святкували,і чомусь багато українців(нащадків СиРиСиРи) також святкують .Для мене це дикість!В цій війні в мене загинули дід,баба,прадід,прабаба,і вся родина по мамі.Мама залишилась одна (7 років) з сестричкою (6 років).Згадуючи цю війну в мене в горлі комок стає,а на очах сльози.:( А для вас це свято! Ну що ж-святкуйте.....Дикуни також святкують і танцюють на гробах померлих!

  • Подобається 2
  • Дякую 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закидали тих німців м'ясом:( мені дід росказував, посилали тупо на убой.святкувати немає чого, пом'янути померлих і усе:IMHO:

  • Подобається 1
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Павло Михайлович сказал:

Багато хто не розуміє.Світова війна 1939-1945 рр.принесла багато горя.Загинули мільйони людей,в тому числі українців.В усьому світі в день закінчення війни поминають вбитих.І тільки в СиРиСиРи в той день святкували,і чомусь багато українців(нащадків СиРиСиРи) також святкують .Для мене це дикість!В цій війні в мене загинули дід,баба,прадід,прабаба,і вся родина по мамі.Мама залишилась одна (7 років) з сестричкою (6 років).Згадуючи цю війну в мене в горлі комок стає,а на очах сльози.:( А для вас це свято! Ну що ж-святкуйте.....Дикуни також святкують і танцюють на гробах померлих!

Ще зі школи повню ,

Поминальний був 8 травня , на братській могилі мітінг , салют з автоматів холостими ,  приїжали солдати мото - авто пробіг був 

А 9 травня уже праздник знову мітінг , концерт , кіно  і так зроку в рік було присоюзі у нас

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День перемоги святкують люди з імперським мисленням. Відкусили половину Фінляндії, поділили Польщу, загребали Литву, Латвію, Єстонію, загребали частину Румунії, а потім.....о Боже!! Союзники з трєтього Рейху коварно напали на миролюбивий народ. Самі заварили кашу, самі за неї й розхльобали.

  • Подобається 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Павло Михайлович сказал:

Багато хто не розуміє.Світова війна 1939-1945 рр.принесла багато горя.Загинули мільйони людей,в тому числі українців.В усьому світі в день закінчення війни поминають вбитих.І тільки в СиРиСиРи в той день святкували,і чомусь багато українців(нащадків СиРиСиРи) також святкують .Для мене це дикість!В цій війні в мене загинули дід,баба,прадід,прабаба,і вся родина по мамі.Мама залишилась одна (7 років) з сестричкою (6 років).Згадуючи цю війну в мене в горлі комок стає,а на очах сльози.:( А для вас це свято! Ну що ж-святкуйте.....Дикуни також святкують і танцюють на гробах померлих!

Я тоже не считаю этот день праздником, хотя это "радость со слезами на глазах" достаточно вспомнить как все радовались в 45 победе над нацизмом ,что закончился весь этот кошмар и эта радость осталась в памяти тех кто это пережил, поэтому они радовались этой дате в последующие годы. Нынешнему поколению, помоему радоваться нечему, просто нужно помнить какой ценой досталась эта победа и пресекать выходки ублюдков, которые проводят соревнования в честь дивизии сс галичина, забрасывают яйцами и краской монументы Славы, кидаются на ветеранов и срывают дорогую для них символику.

  • Подобається 6
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Василика сказав:

достаточно вспомнить как все радовались в 45 победе над нацизмом

Чого ж 20 перших років ніхто парадів не проводив? і чому ті хто переміг нацизм не перемогли сталінізм? Подобалось?

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Shveik сказал:

Чого ж 20 перших років ніхто парадів не проводив? і чому ті хто переміг нацизм не перемогли сталінізм? Подобалось?

Все очень просто - нужно меньше читать идиота вятровича.

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Василика сказав:

Все очень просто - нужно меньше читать идиота вятровича.

Учиться, Учиться и еще раз учиться??:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опубліковано: тільки що

Такого немає в українській - пропоную замініити на "Щойно" або "тільки-но":hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ветерани?????Ті,кому було в 1945 16 років -зараз 90 років...Скільки їх осталося????Одиниці.... А на парадах-тисячі.....Вони ветерани???? Їм на вигляд 70,максимум 80 років.Поначіпляли бляшок на грудь - і вже ветеран!!!А на самому ділі-народився після війни...

 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Shveik сказав:

День перемоги святкують люди з імперським мисленням. Відкусили половину Фінляндії, поділили Польщу, загребали Литву, Латвію, Єстонію, загребали частину Румунії, а потім.....о Боже!! Союзники з трєтього Рейху коварно напали на миролюбивий народ. Самі заварили кашу, самі за неї й розхльобали.

У тому то й річ, що розхльобували не вони, а наші з вами батьки, діди та старші наші родичі.

А вони й тоді, та і зараз жиріють на війні. :IMHO: 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Shveik сказал:

Учиться, Учиться и еще раз учиться??:umora::umora:

Да нет, должно звучать по другому - переписывать, "переписывать и еще раз переписывать" под новых хозяев, в смысле историю.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

У тому то й річ, що розхльобували не вони, а наші з вами батьки, діди та старші наші родичі.

Не можна узагальнювати - в когось дід майор НКВД, а в когось розкуркелений селянини-антисоветчик чи член Комітету незаможників чи селянин зісланий на Магадан за мішок зерна для голодних дітей.

 

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А вони й тоді, та і зараз жиріють на війні. :IMHO: 

Це не аргумент - на війні завжди хтось заробляє, але найбільше заробляє третя сторона. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Василика сказав:

Да нет, должно звучать по другому - переписывать, "переписывать и еще раз переписывать" под новых хозяев, в смысле историю.

Історію використовують як привод для нападу. На кого збирається нападати Україна? Чи не на Росію часом? Історія - це розповідь про факти, її преписувати не потрібно, бо факт є факт, але розглядати під іншим кутом треба.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...