Перейти к содержанию

Препараты и методы


Рекомендуемые сообщения

Не знаю, як це пояснити, але наступного сезону вперше на своїй пасіці зіткнувся з аскоферозом... Тож щавелка теж не догма... :dntknw:
Це цікава корреляція. Буду відслідковувати проблему. Тфу-тфу (ч-з ліве плече)... такого зв'язку не спостерігав, хоча сам обробляю щавелькою не один рік. А в деяких колег, які щавельку не застосовували аскофероз стабільно весною проявляється, один сусіда навіть пов'язує це з породою карніка (Ф2), яку він придбав минулого сезону. Я йому пояснив мою версію:
Аскосфероз появляется в семьях где много расплода - создаётся диспропорция в нагрузке на пчелу-кормилицу + возвратные холода + смена зимней пчелы - старая пчела отходит, а новой ещё мало. Наступает белковый дефицит в семье на фоне температурного дискомфорта и, как следствие, снижение иммунитета.
а у карніки якраз було найбільше розплоду і це в період зміни зимньої бджоли - (в квітні-травні) - мало було в сімях кухарок-годівниць - половина рамок не обсиджені. Вулики в нього утеплені нормально, без протягів. Такі були мої власні спостереження та висновки і з неохотою таки він погодився з моєю версією. А щавельку він не застосовував - не довіряє. Використовує тільки перевірені препарати!!! - біпін. Це в нього успадкована позиція - хоча не зовсім і правильна).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Слухав лекцію Гайдара В.А., там розповідалося про універсальний припарат Екоцид С, який діє на вірусні ,бактеріальні та грибкові хвороби.Фасовка 50 г , на 5 літрів води,оприскуються всі рамки з кормами та бджолами а також і сам вулик.Ще Гайдар говорить про необхідність застосування даного припарата так як бджолина сімя може хворіти тридцятьма видами різних вірусів.Хто що про це думає? :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слухав лекцію Гайдара В.А., там розповідалося про універсальний припарат Екоцид С, який діє на вірусні ,бактеріальні та грибкові хвороби.Фасовка 50 г , на 5 літрів води,оприскуються всі рамки з кормами та бджолами а також і сам вулик.Ще Гайдар говорить про необхідність застосування даного припарата так як бджолина сімя може хворіти тридцятьма видами різних вірусів.Хто що про це думає? :ay:
Для мене Гайдара В.А чи інші пасічники в цій справі не авторитети, а от висновок відповідної лабораторії бажано європейської напевне справив би враження. Закордоні препарати піднімуться в ціні і більшість пасічників перейде на альтернативу, від цього в наступному році краще бджолам не буде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слухав лекцію Гайдара В.А., там розповідалося про універсальний припарат Екоцид С, який діє на вірусні ,бактеріальні та грибкові хвороби.Фасовка 50 г , на 5 літрів води,оприскуються всі рамки з кормами та бджолами а також і сам вулик.Ще Гайдар говорить про необхідність застосування даного припарата так як бджолина сімя може хворіти тридцятьма видами різних вірусів.Хто що про це думає? :ay:
Для мене Гайдара В.А чи інші пасічники в цій справі не авторитети, а от висновок відповідної лабораторії бажано європейської напевне справив би враження. Закордоні препарати піднімуться в ціні і більшість пасічників перейде на альтернативу, від цього в наступному році краще бджолам не буде.
Екоцид С Застереження: Дезінфекція приміщень проводиться у відсутності тварин та птиці. Санація повітря проводиться у присутності тварин та птиці. ПРОИЗВОДИТЕЛЬ КРКА, Словения. (авт. то ж Европа). Як я зрозумів Екоцид С рекомендується застосовувати з профілактичною ціллю як дезінфектор - знезаражувач зовнішнього середовища. Якщо так то: Чим більш "добра" - тим гірший результат. :IMHO1: Усі живі організми і бджоли живуть завдяки імунітету (антитіла), який утворюється у відповідь на дію мікроба (антигена) і забезпечує баланс між дією мікро- і макроорганізмів. Стерилізуючи середовище - ослаблюємо імунітет. Світове бджільництво вже має цей афект на фоні боротьби з вароатозом та й іншими хворобами від застосування антибіотиків. Застосуванням таких препаратів як Екоцид С проблему буде поглиблено. Нащадки оброблених бджіл будуть хворіти у відповідь на дію самого безобідного антигена, простіше кажучи - навіть на саму безобідну інфекцію. Вплив бізнесу (грошей) на необхідність застосування препаратів при вирощуванні с/г продукції не новина. Аграрії вже не можуть виростити жодної с/г культури без хімії. Тепер появився девіз "ДАЙОШ органічне землеробство..." ну і бджільництво теж . Тримаюсь за правило : спасіння бджіл у сильних сім'ях та циганчата здоровіші. А якщо з лікувальною - то там ще потрібно окремо визначатись. Адже про лікувальну дію рекомендації відсутні. А це говорить про те що в організмі дія препарату - то інший спектр питань.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слухав лекцію Гайдара В.А., там розповідалося про універсальний припарат Екоцид С, який діє на вірусні ,бактеріальні та грибкові хвороби.Фасовка 50 г , на 5 літрів води,оприскуються всі рамки з кормами та бджолами а також і сам вулик.Ще Гайдар говорить про необхідність застосування даного припарата так як бджолина сімя може хворіти тридцятьма видами різних вірусів.Хто що про це думає? :ay:
Думаю, краще купити у Діда Василя рамку-дезінфектор. Вбиває віруси, бактерії та грибки. Головне без хімії. Про дезінфекцію ультрафіолетом та озоном можна багато прочитати в інтернеті та тематичних журналах. Статті читав в УП та БК.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, краще купити у Діда Василя рамку-дезінфектор. Вбиває віруси, бактерії та грибки. Головне без хімії. А з чого вона складається і як працює?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ультрафіолетова лампа яка ще виробляє озон. Ставите її у вулик з рамками і включаєте на пару годин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще краще менше лазити,бо ми самі садимо бджіл на препарати як наркоманів а тоді дивуємося чому зльоти і т.д.Ви не п'єте антибіотики кожний день?а лише коли хворієте. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставите її у вулик з рамками і включаєте на пару годин.

З рамками, але без бджіл :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, я забув про це написати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
На форумі є "Каталог медоносів". Там все розкладено по полочках. Про в*яза читайте тут. http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=5479# І ще, - прошу, Еникиой, уважніше цитуйте, щоб не доводилось Вас правити чи удаляти Ваші пости. Цінуйте час інших.

Простите меня не образованного, но я так и не понял вяз и берест одно и тоже дерево или нет.
У нас ми цінуємо берест як єдиний ранній пилконос.

с чем я полностью согласен Вяз обыкновенный — Ulmus eftusa willd Родина-Европейская часть СССР. В Сибири растет в культуре в городах, рекомендуется в лесозащитные лесные полосы. Крупное дерево с прямым стройным стволом, ветвистой кроной. Листья простые, продолговато- или округло-яйцевидные, на вершине заостренные, при основании косые, по краям дважды остро-пильчатозазубренные с серповидными зубцами, сверху темно-зеленые, голые или шероховатые. Цветки собраны пучками на длинных черешках, висячие, околоцветник зеленый, голый, с красной каймой, тычинки белые, а пыльники фиолетовые. Цветет до распускания листьев в апреле и мае. Ценный медонос, хорошо посещается пчелами. Вяз мелколистный Различают еще вяз мелколистный. Он широко культивируется в Средней Азии. В Сибири встречается в культуре. Отличается от вяза обыкновенного перисторасположенными тонкими ветвями и веточками. Цветы мелкие, собраны в небольшие сидячие соцветия, листья пильчатые, гладкие. Цветет в начале мая, ценный медонос. Хорошо посещается пчелами. А этого я не знаю, но хочу узнать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А этого я не знаю, но хочу узнать.
Вам никто не запрещает узнать то, что хотите. Так, наприклад, на стор. 203 "Определителя растений Украинской ССР" (На украинском языке) Изд."Урожай"1964 г. описано вісім видів в"язів. На мал. 176. (в підручнику) В"яз листуватий, берест. Виходячи з описання в"яз і берест - одна і та рослина. Враховуючи 8 їх видів, в т.ч. американський, корковий та ін. види, медо- та пилкопродуктивність, сроки цвітіння різні. Щодо інших пилко-, медоносів, то каталог не спроможний видавати точні дані по Миколаївській та (або) Вінницькій області.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Колеги, хто використовував такий біпін? У мене від застосування у димовій гарматі ефекту не дав. Може хто прокоментує!? Купував в Києві біля виставки, чоловік з дипломатом розповсюджував дешево. Спокусився і я.

post-5712-1423922321_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

біпін

post-5712-1423924117_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Активно рекламируют "Варофарм" г. Ровно Кто-то пробовал? Отзывы?

post-3540-1425974963_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Активно рекламируют "Варофарм" г. Ровно Кто-то пробовал? Отзывы?
По моєму тут Добровол всім оскому набив з тим Варофармом :umora:Приз, а у Вас не має фото з іншої сторони.. з даними (адрес, телефон)?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Шановні колеги, прошу Ваших відгуків і рекомендацій з придбання апітотуса.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, прошу Ваших відгуків і рекомендацій з придбання апітотуса.

В коробке 25 пузырьков цена 375 грн.Один пузырёк на 5 литров сиропа на 10 пчелосимей. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, прошу Ваших відгуків і рекомендацій з придбання апітотуса.
Хочу обратить внимание, что и клещ при использовании апитонуса развивается в разы больше. Апитонус, это преперат для развития клеща.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу обратить внимание, что и клещ при использовании апитонуса развивается в разы больше. Апитонус, это преперат для развития клеща.

Ну по логике если для развития пчел, значит стимулирование клеща тоже должно быть. Интересно уточнит этот вопрос у самого автора?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, прошу Ваших відгуків і рекомендацій з придбання апітотуса.
Хочу обратить внимание, что и клещ при использовании апитонуса развивается в разы больше. Апитонус, это преперат для развития клеща.
да, это может быть, что они (биостимуляторы) насыщают лимфу пчёл аминокислотами витаминами и др. пит. веществами от чего клещ питаясь развивается сильнее. НО! всё-таки я о апитотусе, а не о апитонусе
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НО! всё-таки я о апитотусе, а не о апитонусе

Так о нем и идет речь, Руденко сказал что это стимулятор развития пчелиных семей.
да, это может быть, что они (биостимуляторы) насыщают лимфу пчёл аминокислотами витаминами и др. пит. веществами от чего клещ питаясь развивается сильнее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз читаэмо:

Хочу обратить внимание, что и клещ при использовании апитонуса развивается в разы больше. Апитонус, это преперат для развития клеща.
апитонус и апитотус - разные препараты?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

апитонус и апитотус - разные препараты?

Но они оба стимулируют развитие пчелиных семей. Соответственно
да, это может быть, что они (биостимуляторы) насыщают лимфу пчёл аминокислотами витаминами и др. пит. веществами от чего клещ питаясь развивается сильнее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

они (биостимуляторы) насыщают лимфу пчёл аминокислотами витаминами и др. пит. веществами от чего клещ питаясь развивается и становится сильнее.

да, такого стимулированного клеща и дубиной не убить. Вот одна из причин рождения резистентных клещей и, заодно, паралельно-косвенный вывод о действительном влиянии указанных ( и инных) препаратов (фармакодинамика) на пчёл - если на клеща действует - значит и на пчёл тоже. Напрашиваются мысли, что сначала нужно убить :hunter: клеща, а уже потом применять противоклещевые препараты :IMHO::refery:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...