Перейти к содержанию

Препараты и методы


Рекомендуемые сообщения

В 1/28/2018 в 21:06, Пахомич сказал:

А якже вiн вiдправляв лот не надавши зразкiв лоту для аналiзу iталiйцями 

Яким боком синтиміцин використовується в бджільнитцтві , цеж лінімент. 

Ось після таких порад і потрапляє. Пеніцилін, синтоміцин.(Хлорамфеникол).https://www.google.com.ua/search?client=ubuntu&hs=L53&channel=fs&dcr=0&q=zgnilec+ameryka?ski+pszcz??+2017&sa=X&ved=0ahUKEwjGo42Wj_PYAhUFCSwKHTJhDuYQ1QIIiQEoAA&biw=1472&bih=845

Або ще так.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До уваги бджолярів України!

Згідно з "Переліком зареєстрованих ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів та преміксів" у 2018 році в Україні дозволені для виробництва, продажу та застосування 6 препаратів:

"АПІТОНУС" (Україна), "ВАРОАЦИД" (Україна), "ВАРОТОМ" (Сербія), "ВАРОСТОП" (Болгарія), "АПІМІТРІН" (Україна), "ВАРОФАРМ" (Україна).

Решта - це нелегальні препарати, фальсіфікат та контрабанда.

ДАМО СТОП ФАЛЬСІФІКАТАМ І КОНТРАБАНДІ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво а де Апізан і Біпін?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Цікаво а де Апізан і Біпін?

Раз не зареєстровані, то у нелегальних та контрабандних. Амітрін - аналог біпіну. Варотом - аналог апізану.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2018 в 10:55, Hephaestus сказав:

 

 

Звідки цей бджоляр і якою мовою вони розмовляють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Sadovod сказал:

До уваги бджолярів України!

Згідно з "Переліком зареєстрованих ветеринарних препаратів, кормових добавок, готових кормів та преміксів" у 2018 році в Україні дозволені для виробництва, продажу та застосування 6 препаратів:

"АПІТОНУС" (Україна), "ВАРОАЦИД" (Україна), "ВАРОТОМ" (Сербія), "ВАРОСТОП" (Болгарія), "АПІМІТРІН" (Україна), "ВАРОФАРМ" (Україна).

Решта - це нелегальні препарати, фальсіфікат та контрабанда.

ДАМО СТОП ФАЛЬСІФІКАТАМ І КОНТРАБАНДІ!

Прошу вибачити, зареєстровані ще 3 препарати:

"БАЙВАРОЛ" (Німеччина), "ТИМОВАР" (Швейцарія), "ФЛУВАЛІСАН" (КНР).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звідки цей бджоляр і якою мовою вони розмовляють.
Это югозападная Болгария, можно посмотреть кто опубликовал видео или есть описание под видео + комментарии
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

які препарати містять антибіотик? як знати щоб недай Бог їх використовувати, я початківець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2018 в 17:26, Sadovod сказал:

Амітрін - аналог біпіну.

"АПІМІТРІН" (Україна),

Шановні, ну Ви ж так не помиляйтесь! Без "ПІ" - то підробка, контрабанда? У фармації кожна літера важлива...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі за Апімітрин , в 2014 році замовив в одному з інтернет магазинів 7 ампул Біпіну , коли отримав відправлення в середині лежало 7 упаковок Апімітрину з кінцевим строком 2015 рік. Частину використав сам , частину роздав знайомим . І один з них промовився , що обробляв ним пасіку і в 2016 і 2017 році і результат був гарний . Я почувши це про себе трішки посміявся та й забув . Десь через тиждень  інший знайомий розповів , що на його пасіці кліща немає бо обробив Біпіном - Т ( Російським ) І кліщ практично не сипався , так де інде. Можна сказати , що практично заради приколу я запропонував , обробити пару сімей Апімітрином , строк дії якого закінчився 2роки тому ( І згадав розповідь іншого хто обробив бджіл в 2017 році цим препаратом ) . Дав людині ампулу . На другий день , з самого ранку він стояв у мене в дворі пропонував гроші і благав продати Чудо препарат (  Бо все дно вулика в кліщах :blink: ) Не повірив пішов дивитись дійсно осип кліща була дуже великою . Тоді і я задумався , що краще  свіжий ( не перевірений ) препарат , чи старий перевірений ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Владимир Иванович сказав:

і я задумався , що краще  свіжий ( не перевірений ) препарат , чи старий перевірений

Краще перевірений "контрабандний" венгерський Тактік,  його вже багато людей перевірило, препарат дійсно працює:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, davolodya сказал:

Краще перевірений "контрабандний" венгерський Тактік,  його вже багато людей перевірило, препарат дійсно працює:ay:

Треба бути патріотом своєї країни не тільки на словах!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sadovod сказал:

Треба бути патріотом своєї країни не тільки на словах!

Дуже кортить продовжити українським виробникам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sadovod сказав:

Треба бути патріотом своєї країни не тільки на словах!

Насмілюся дати Вам пораду: купуйте українські препарати конкретно виробництва м. Рівне,  Варофарм, і обробляйте своїх бджіл саме їхньою хімією, тоді глянемо, які Ви патріот не на словах.

А у мене, після того, як народ масово потруїв своїх бджіл Рівненським Біпіном, довіри до української хімії нема, краще вже контрабандний продукт, зате виготовлений з відповідальністю.  Я своїх бджілок люблю, і експерименти на них проводити незбираюся.

  • Подобається 10
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sadovod сказал:

Треба бути патріотом своєї країни не тільки на словах!

Патріотизм в нашій країні може боком вилізти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Патріотизм в нашій країні може боком вилізти.

Тут справа зовсім не в патріотизмі, а в сього навсього в грошах.  Усі дуже добре знають, як відбувається сертифікація у нас -- хто бабло заплатив, той і сертифікований, якість ніхто неперевіряє.  От якщо б українські препарати сертифікувала незалежна закордонна лабораторія, кожну партію, дали б висновки, що певний препарат дійсно дієвий і безпечний, тоді можна сміло користуватися і нашим, рідним, і розказувати за патріотизм, а так це все пусті розмови

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Насмілюся дати Вам пораду: купуйте українські препарати конкретно виробництва м. Рівне,  Варофарм, і обробляйте своїх бджіл саме їхньою хімією, тоді глянемо, які Ви патріот не на словах.

А у мене, після того, як народ масово потруїв своїх бджіл Рівненським Біпіном, довіри до української хімії нема, краще вже контрабандний продукт, зате виготовлений з відповідальністю.  Я своїх бджілок люблю, і експерименти на них проводити незбираюся.

 

1 час назад, davolodya сказал:

Тут справа зовсім не в патріотизмі, а в сього навсього в грошах.  Усі дуже добре знають, як відбувається сертифікація у нас -- хто бабло заплатив, той і сертифікований, якість ніхто неперевіряє.  От якщо б українські препарати сертифікувала незалежна закордонна лабораторія, кожну партію, дали б висновки, що певний препарат дійсно дієвий і безпечний, тоді можна сміло користуватися і нашим, рідним, і розказувати за патріотизм, а так це все пусті розмови

Ну, так що, як папуаси будемо ганятися за закордоними цяцьками?

Питання: ви якість препаратів визначаєте - по етікетці, "головне, щоб було закордонне"?

Питання: ви впевнені, що потруїли неякісними препаратами?

Ви подали до суду на виробника, як це роблять в усіх країнах?

Ви бачили, "як відбувається сертифікація у нас" і як за кордоном?

Я впевнений, що на всі питання відповідь - "ні"! Тому не варто скиглити про все "погане українське"!

Ви вважаєте, що за кордоном все одразу стало ідеальним? Там люди виборювали це десятиріччами.

Доки ми будемо заохочувати контрабандистів та фальсіфікаторів, доти й будемо скиглити! І ніколи в нас не буде свого виробника і порядку у сертифікації.  Ніякий німець до нас не прийде наводити порядок!

Це дуже важко зрозуміти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Sadovod сказав:

 

Ну, так що, як папуаси будемо ганятися за закордоними цяцьками?

Питання: ви якість препаратів визначаєте - по етікетці, "головне, щоб було закордонне"?

Питання: ви впевнені, що потруїли неякісними препаратами?

Ви подали до суду на виробника, як це роблять в усіх країнах?

Ви бачили, "як відбувається сертифікація у нас" і як за кордоном?

Я впевнений, що на всі питання відповідь - "ні"! Тому не варто скиглити про все "погане українське"!

Ви вважаєте, що за кордоном все одразу стало ідеальним? Там люди виборювали це десятиріччами.

Доки ми будемо заохочувати контрабандистів та фальсіфікаторів, доти й будемо скиглити! І ніколи в нас не буде свого виробника і порядку у сертифікації.  Ніякий німець до нас не прийде наводити порядок!

Це дуже важко зрозуміти?

Закордонне бууть купувати до тих пір, доки наше не стане краще від того закордонного, бджоли не забавка, щоб на них тестувати укр.  препарати.

Якісні препарати не потрібно якимись чином визначати, якісне воно і є якісне, від слова якість, неважно , своє, чи закордонне. І якщо в 15 році у людей після обробки біпіном по пів пасіки лягло, неварто спихати на недосвідченість пасічника або неправильність обробки, такі потерпівші є і у нас на форумі. Багато препаратів тупо недіють, або разом з кліщем бджоли сипляться. Чомусь той же Тактік або Варостоп за кордоном вміють зробити якісним, а у нас в експерименти бавляться, вгадає виробник дозу, чи ні.

Читаючи Ваші пости, складається враження, що Ви маєте безпосереднє відношення до виробників препаратів, звідси і весь інтерес до нашого, українського

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

Читаючи Ваші пости, складається враження, що Ви маєте безпосереднє відношення до виробників препаратів, звідси і весь інтерес до нашого, українського

 

20 минут назад, davolodya сказал:

Закордонне бууть купувати до тих пір, доки наше не стане краще від того закордонного

А воно само по собі "стане краще"? Коли прилавки заповнені нелегальними препаратами, пасіки - нелегальними породами? Де місце вітчизняному, коли ви робите рекламу і купуєте тільки закордонне? Схаменіться!

З такою "філософією" ми так і залишимся у ... . Дякую, що хоч "сепаратизм" не присвоїли! Щоб Вас заспокоїти - я не маю відношення ні до українських, ні до інших виробників. Я взагалі не застосовую отрутохімікати. Але мені дуже хочеться, щоб наша країна вибралася з лайна. І це, я впевнений, залежить від кожного. Я сподіваюсь, що розум і патриотизм переможуть бабло та схиляння перед усім закордонним.

Тому, все ж таки, ДАМО СТОП КОНТРАБАНДІ, ФАЛЬСІФІКАТАМ, НЕЛЕГАЛЬНИМ ПРЕПАРАТАМ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, davolodya сказав:

Насмілюся дати Вам пораду: купуйте українські препарати конкретно виробництва м. Рівне,  Варофарм, і обробляйте своїх бджіл саме їхньою хімією, тоді глянемо, які Ви патріот не на словах.

А у мене, після того, як народ масово потруїв своїх бджіл Рівненським Біпіном, довіри до української хімії нема, краще вже контрабандний продукт, зате виготовлений з відповідальністю.  Я своїх бджілок люблю, і експерименти на них проводити незбираюся.

Я кілька десятків (!!!) разів попереджав про рівенський "Варофарм" (полоски):refery:, після застосування якого за дві доби висипалось позаторік у мене півтори рамки зимової бджоли після їх застосування. Та як почали мене за це піддьоргувати - замовк. А от і результат.

 І що ви йому патріоте  @Sadovod  зробите? Чим  що докажите? Яйця таким "патріотичним " рівенським директорам потрібно вирізати і ними ж їх годувати без суда і слідства! Бо він і далі нище наших бджілок!

     Якось @Паланочка та @teplov  його  зустріли випадково  на семінарі в інституті бджільництва (це було років два тому) і запитали про мою ситуацію. І знаєте що він їм відповів? - Та, сказав, ми просто прорахувалися!! :refery:А тепер, бачу, що він і далі сидить і рахує тільки  не грами ядохімікатів, а нечесні грошики...з портретами наших українських патріотів.

       Повірте , після того випадку я вже ніколи "наше" не купую. Бо бджіл мені моїх жалко.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sadovod сказал:

ДАМО СТОП КОНТРАБАНДІ, ФАЛЬСІФІКАТАМ, НЕЛЕГАЛЬНИМ ПРЕПАРАТАМ.

Для собливо балакучих,  вимушений повторити своє запитання.

 

8 часов назад, Петрович 49 сказал:

Без "ПІ" - то підробка, контрабанда?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sadovod сказав:

А воно само по собі "стане краще"?

 

4 хвилини тому, Sadovod сказав:

Де місце вітчизняному, коли ви робите рекламу і купуєте тільки закордонне?

 

5 хвилин тому, Sadovod сказав:

Я сподіваюсь, що розум і патриотизм переможуть бабло та схиляння перед усім закордонним.

Підтримку вітчизняних бракоробів і фальсіфікаторів Ви називаєте патріотизмом? Та ще й надієтесь що це зробить їх доброчесними? Вертаю Вам Ваш заклик:

5 хвилин тому, Sadovod сказав:

Схаменіться!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2018 в 14:13, Sadovod сказал:

"АПІТОНУС" (Україна), "ВАРОАЦИД" (Україна), "ВАРОТОМ" (Сербія), "ВАРОСТОП" (Болгарія), "АПІМІТРІН" (Україна), "ВАРОФАРМ" (Україна).

 

В 01.02.2018 в 00:01, Sadovod сказал:

"БАЙВАРОЛ" (Німеччина), "ТИМОВАР" (Швейцарія), "ФЛУВАЛІСАН" (КНР).

Для особливо недотепних. Це зареєстровані.

Решта - контрабанда, фальсіфікати та нелегальні.

Апімітрін - аналог біпіну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, так що, як папуаси будемо ганятися за закордоними цяцьками?
Питання: ви якість препаратів визначаєте - по етікетці, "головне, щоб було закордонне"?
Питання: ви впевнені, що потруїли неякісними препаратами?
Ви подали до суду на виробника, як це роблять в усіх країнах?
Ви бачили, "як відбувається сертифікація у нас" і як за кордоном?
Я впевнений, що на всі питання відповідь - "ні"! Тому не варто скиглити про все "погане українське"!
Ви вважаєте, що за кордоном все одразу стало ідеальним? Там люди виборювали це десятиріччами.
Доки ми будемо заохочувати контрабандистів та фальсіфікаторів, доти й будемо скиглити! І ніколи в нас не буде свого виробника і порядку у сертифікації.  Ніякий німець до нас не прийде наводити порядок!
Це дуже важко зрозуміти?
Там ( например Европа) люди не могли купить качественный препарат и стали налаживать свое производство, заставляя государство наладить контроль за препаратом. Там государство, насильно не ставило препоны для качественного препарата из-за рубежа. Пример наш автопром.
И там государство понимало, что это жизненно необходимо.
У нас пока цель у государства заставить нас купить худшее по большей стоимости и содрать с нам побольше налогов и доходов монополистам.
Да ныть на эту тему не стоит, а менять государство надо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, yurko сказал:

Підтримку вітчизняних бракоробів і фальсіфікаторів Ви називаєте патріотизмом?

Я десь таке сказав? Це ж з Вашої фрази виходить, що вітчизняні це тільки "бракороби та фальсіфікатори"? І ви теж?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...