Перейти к содержанию

Если вдруг Вас ужалят...


Петрович

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, язичник сказал:

Яка академія, така і ахінея

;):ay::az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

сьогодні товариш пасічник розповів що при огляді бджолосімей це було тиждень тому,дружину вжалила в руку бджола,до цього часу дружина постійно помагала йому на пасіці і бджоли не раз її жалили,но в цей раз наступив по всіх описаних ним ознаках анафілактичний шок,так як до лікарні недалеко вони одразу поїхали в місцеву лікарню, там поставили капальницю і через деякий час все пішло на добре почали сходити набряки стабілізувалось нормальне дихання,здавалось би, що все йде на одужання але через декілька днів повторилось усе знов.Тепер вони звернулись в обласну клініку де зробили ряд аналізів які доволі дорогостоящі.Лікар пояснює це тим, що в організмі залишається яд,  який треба щоб він вийшов тоді все буде нормально.Але тепер алергічна реакція наступає при занурені рук в холодну воду, при споживанні винограду, і тд., на запитання,а коли,скільки часу,після лікування,а це зараз прокапують ряд лікарств для припинення алергічної реакції,лікар не може дати відповідь,і взагалі чи буде дальше реагувати в майбутньому організм на вжалення бджолою, лікар тільки припускає,що можливо все пройде.Жінці товариша 25 років.Можливо в когось була подібна ситуація, то прошу поділитись,що і як,можливо є якісь поради,буду вдячний за відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, miro сказал:

Можливо в когось була подібна ситуація

Спробуйте зателефонувати до фітоцентру Є.С.Товстухи,що у Яготині Київської області. Більше сорока років лікарської практики. Телефон ( 04575)54433 з 8 до 15, крім неділі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, язичник сказал:

Спробуйте зателефонувати до фітоцентру Є.С.Товстухи,що у Яготині Київської області. Більше сорока років лікарської практики. Телефон ( 04575)54433 з 8 до 15, крім неділі

дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, язичник сказал:

Спробуйте зателефонувати до фітоцентру Є.С.Товстухи,що у Яготині Київської області. Більше сорока років лікарської практики. Телефон ( 04575)54433 з 8 до 15, крім неділі

Дочці одна дбжола вжалила в руку, коли уже готувилися їхати до дому, в дорозі їй стало зле. До лікарні доїхав за півгодини. Там зробили декілька інекцій. Якщо б не було автомобіля, все могло закінчитися погано.Тепер вона завжди носить з собою ампули з ліками (супрастин та інші), шприц, таблетки.

Товстуха конкретно в цьому випадку допомагає, чи ви мали на увазі, що допомагає взагалі?

Шановне товариство,чи знає хтось випадок,щоб таку страшну алергію хтось вилікував і як? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, vladimir5 сказал:

 

Товстуха конкретно в цьому випадку допомагає, чи ви мали на увазі, що допомагає взагалі?

 

Є вроджені алергії, які не лікуються. Є набуті алергії, які виникають з різних причин, і у цих випадках лікують певні органи- чим раніше почати лікування, тим позитивніший результат. А найкраще і найдешевше профілактика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, язичник сказал:

Є вроджені алергії, які не лікуються. Є набуті алергії, які виникають з різних причин, і у цих випадках лікують певні органи- чим раніше почати лікування, тим позитивніший результат. А найкраще і найдешевше профілактика

Що включає профілактика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, vladimir5 сказал:

Що включає профілактика?

З досвіду людей, яким немає сенсу брехати: За два тижні до квітування амброзії чоловік щоденно починає жувати приблизно столову ложку старого стільника і майже безсимптомно проходить період квітування алергена. Чим темніший стільник, тим ефективніша профілактика.

За мінімальний час до можливого контакту з бджолами чоловік з'їдає одну-дві ложки свіжої петрушки або до ложки кореня петрушки. Або випиває одну-дві ложки спиртової настоянки календули.

Будь-які засоби для профілактики індивідуальні і не можуть бути універсальними

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Я вже десь тут в одній з тем про вжалення описав свою історію. Коротко ще раз: мав алергію в виді афалактичного шоку. Три рази попадав в реанімацію. кілька років ходив то з ампулою дімедролу і шприцом, то з пляшечкою перваку. Бувало колов сам себе. Вилікувався ГОМЕОПАТІЄЮ.

Пасічникую дальше. Бувало до 5-7 вжалень, алергічні реакції відсутні. Жалили і оси, теж без проявів алергії.   Дружині на ноги впав з гілки рій, трохи пожалили і після того теж почались алергічні реакції в виді сильних опухань. Теж вилікувалась гомеопатичними препаратами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Alazon сказал:

Я вже десь тут в одній з тем про вжалення описав свою історію. Коротко ще раз: мав алергію в виді афалактичного шоку. Три рази попадав в реаніма Бувало колов сам себе. Вилікувався ГОМЕОПАТІЄЮ.

. Теж вилікувалась гомеопатичними препаратами.

Какими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гомеопатичний препарат Апіс-200, Представляє собою гранули молочного цукру з добавкою розтертих бджіл в пропоррції 1:200. Принцип гомеопатії- лікувати подібним до того, що спричинило хворобу Іноді треба використовувати Апіс-30 або Апіс-1000. Через сильну сверблячку дружина вживала ще і гомеопатичний препарт кропиви. Було це років 5 тому, назви його не памятаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как вы преодолели страх класть под язык то, что убивает под кожей на глубине 1 мм?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 13:44, Посторонним В. сказал:

Как вы преодолели страх ложить под язык то, что убивает под кожей на глубине 1 мм?

:) . Таблетки на пчел не похожи .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після реанімації страху вже нема. То просто дрібні солодкі гранули. Вже років з 10-12 як алергія пройшла. Приймав їх до тих пір поки не появилась на них ревкція. Потім ще якийсь час і перестав. В загальному під загрозою алергічних реакцій ходив зо 3 роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С женой и собой проще. А ребенку бы решились дать гранулы внутрь, зная о реакции АШ  у него перед этим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дав би, бо складові апітоксину в гомеопатичних дозах при пероральному прийомі безпечні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 17:48, Посторонним В. сказал:

Хм...:hmm: у меня явно кишка тонка.

А шо , гомеопатические препараты не проходят клинические испытания ? 

То , что господин @Alazon описал , мне напомнило ситуацию одного моего знакомого . Он помогал отцу на пасеке , до армии и яд выдерживал без проблем . После армии ( вскоре после прихода домой ) , пошел на пасеку , помогать как обычно . Хватило одной пчелы , точнее её яда . Вызывали скорую . С тех пор , аллергенная реакция шла с ним в ногу , по жизни . И вот , спустя 30 лет с начала этой эпопеи , у него вырезали желчный пузырь .

Я это к чему . Видно " набута алергенна реакція " возникает в следствие сбоев работы каких либо внутренних органов. И если это очень сильный сбой , то как на меня гомеопатия вряд ли поможет . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в віці 5 років отримав 17 укусів ос.Пролежав 2 дні в маренні. Потім все минуло, як то буває в сільських дітлахів іноді отримував подарунки то оси то джмеля чи оси без особливих наслідків. Десь в році 1988-89 почав займатись бджолами. Перші вжалення були звичайними, потім, через кілька місяців після вжалення червонів, голова ставала важкою. Спочатку все списував на втому, поки одного разу після одного вжалення не осів без свідомості і отямився лише в лікарні.Організм напевне пригадав ті оси з дитинства. Обласний аллерголог попередила, що ще один укус може бути останнім. Та я наполегливий(дружина каже - впертий) і почав шукати як вилікуватись. Пощастило, бо знайомий лікар  приписав гомепрепарат Апіс, Взагалі історія мого лікування може бути використана як підручник, бо спочатку був препарат заслабкий (здається Апіс-100 чи що, вже деталі і не памятаю).Потім було кілька років лікування, бо препаратів в ті роки не міг роздобути. Вже років коло 17 маю спокій і можу порадами допомогти іншим.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 19:13, Alazon сказал:

Я в віці 5 років отримав 17 укусів ос.Пролежав 2 дні в маренні

Жесть . Та добре , що все добре закінчилося .

 

В 26.03.2017 в 19:13, Alazon сказал:

Вже років коло 17 маю спокій і можу порадами допомогти іншим.  

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, vovchik v сказал:

 И если это очень сильный сбой , то как на меня гомеопатия вряд ли поможет . 

Так, я давав поради одному з учасників нашого форуму Анатолію, він з вінниччини. Гомеопрепарати діяли, реакція на них була, однак чоловікмав чи має великі проблеми з печінкою, тому пасіку (понад 70 вуликів ) розпродував. Як зараз в нього справи не знаю, передзвонювались років півтора тому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В  январе месяце посадил жене на спину около 500 пчел. За 1 раз от 18 до 25 пчел., а год с лишним  назад у неё был анафилактический шок. Причина шока,   :IMHO: в том что перед у жалением массажист намазал спину  каким-то кремом для массажа.   Случайный, посторонний фактор спровоцировал реакцию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Alazon сказав:

 поки одного разу після одного вжалення не осів без свідомості і отямився лише в лікарні.Організм напевне пригадав ті оси з дитинства.

 

Організм не має такої памяті, слава богам. Є принцип витривалості органів до різних негативних чинників. У кожної людини межа витривалості різна. Хтось від чарки горілки отримує цироз печінки, а іншому й пляшка байдуже.

Очевидно у вас йшло поступове накопичення хронічних змін і перевантаження певних органів, і врешті решт організм не витримав.

Мабуть тут першочерговим буде очистка організму, і найперше крові, від токсинів

2 години тому, Alazon сказав:

 Гомеопрепарати діяли, реакція на них була, однак чоловікмав чи має великі проблеми з печінкою,

Це тільки підтверджує, що лікувати потрібно весь організм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хочу нічого категорично стверджувати, та по моєму алергічна реакція наступає при попаданні алергена в кров, коли кров доходить до мозку. Тоді мозок і "видає команду" на реакцію. Я після отримання алергії все одно пасічникував, тому власне і побував ще 2 рази в реанімації, то мав можливість на собі дещо перевірити. Правильність моїх догадок підтверджує хочаб час від вжалення до початку реакції. А також те, що в випадку зі мною алергеном виступала складова отрути - гістамін. Якщо його зробити в крові нерозчинним, а це робить алкоголь, то реакція стає значно слабшою, очевидно мозок на нього не реагує. Приятель має реакцію в виді набряку Квінке, якось прийшов до мене і отримав "поцілунок" в верхню губу, горілкою вдалось це вжалення нейтралізувати повністю. Коли я бував в тій ситуації повністю зняти алергічну реакцію не вдавалось. Та набряк Квінке набагато легший від афілаксії, може тому.

При прийомі гомеопрепаратва ніяких очисток організму чи крові не робив. Правда і чистити нема особливо що - звичайний чоловік, без захоплень алкоголем чи тютюном, звичайне помірне харчування, мясом не захоплююсь, люблю мед, словом нічого особливого.

Правда ходив з шприцом і димедролом рік, потім, як вичитав про алкоголь і гістамін - ще рік з пляшечкою перваку, котру колеги по роботі знали - пити не можна, тільки хіба як стемніє... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Граніт сказал:

В  январе месяце посадил жене на спину около 500 пчел. За 1 раз 

 

Вот если серьезно, то я  вижу все довольно  легко проводят эксперименты над своими женами. И те соглашаются, что еще более удивительно.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...