Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
Петрович

Роение

1,459 posts in this topic

Цього року все навпаки, всі знання та досвід не дають результату, бджоли кардинально змінили поведінку. Можливо причиною стали нестандартні погодні умови в моєму регіоні, а можливо  дійсно 4G, 5G впливають на поведінку бджіл.

4 часа назад, Сергій-апі сказал:

Цього року все навпаки, всі знання та досвід не дають результату, бджоли кардинально змінили поведінку.

Як саме змінили?

13 хвилини тому, ромео сказав:

Як саме змінили?

Сім'я в лежаку займає 20 рамок, бджоли маса, висять на рамках на льотку і вилітає рій первак із старою плідною маткою, вага рою 450 грам...

Таку інформацію чув і від інших колег.

46 минут назад, Сергій-апі сказал:

Сім'я в лежаку займає 20 рамок, бджоли маса, висять на рамках на льотку і вилітає рій первак із старою плідною маткою, вага рою 450 грам...

Я вчора зловив чужого роя з неплодкою, більше 2кг

Edited by ромео

Вчера обратились ко мне за помощью.

Человек обнаружил у себя рой.

DSC_0554.thumb.jpg.162cfe11c1aa1004dce3f531038e1e9f.jpg

В метре от хижины или этой времянки в обе стороны по пустому 12 рамочному улью с надставками на 145.В пяти метрах пять пустых лежаков и 1 альпиец.

Но вот выбрали место именно так.

Восемь языков с медом и расплодом всех возрастов.Центральные языки размером рамка дадан+145.

Пчела смирная, с рыжиной.Подозреваю бакфаст.

Переселили без проблем.

Edited by Егор Юрьев

В 18.06.2019 в 00:51, Cfif сказал:

Може ройовий стан повернувся, може якийсь збій. Я не Вольф. не можу сказати що там точно відбулося. Але знаю одне - бджоли в поведінці керуються тільки інстинктами як комп вкл. або викл... якось так ящо дуже спрощувать.

Каждая порода по своему проводит осуществляет процесс роения. И выход из роевого состояния очень индивидуален исходя из породных особенностей.

В 18.06.2019 в 14:42, Сергій-апі сказал:

Такие поместные карпатки :IMHO1:

Хотя среди дальневосточек такие тоже не редкость ....

Переход с местных поместных на карпаток у меня  был быстрым .

Карпатские рои с мужской кулак меня Выбешивали и удивляли до невозможности. Ранее рой менее 3 кг первак для меня был слабаком .А тут с кулак ...... Если не подсилять ,то в условиях Сибири затем эти " выкидыши"зимовали очень слабо .

Edited by Рудаков Юрий

Такие поместные карпатки :IMHO1:
Хотя среди дальневосточек такие тоже не редкость ....
Переход с местных поместных на карпаток у меня  был быстрым .
Карпатские рои с мужской кулак меня Выбешивали и удивляли до невозможности. Ранее рой менее 3 кг первак для меня был слабаком .А тут с кулак ...... Если не подсилять ,то в условиях Сибири затем эти " выкидыши"зимовали очень слабо .
Зате хвіст залишається солідним. І якщо рій прохлопали, то весело!

Я объясняю,в моих условиях карпатки первый рой давали мелкий , повторные тоже мелкие ,были и с кулак и немало.. умоих поместных, если менее 3 х кг ,то уже мелким считался , а тут ..ни одного более 3 кг ......странно как-то было это наблюдать

Edited by Рудаков Юрий