Перейти к содержанию
  • Объявления

rut21

Вывод маток

В теме 5 118 сообщений

подскажите
прививку делал 7.05, 20.05 при формировании нуклеусов розорвал несколько закрытых маточников - внутри я обнаружил живых маток
можно ли считать таких маток полноценными или не стоит выделять им дефицитное место в нуклеусах?

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, valik1986 сказав:

подскажите
прививку делал 7.05, 20.05 при формировании нуклеусов розорвал несколько закрытых маточников - внутри я обнаружил живых маток
можно ли считать таких маток полноценными или не стоит выделять им дефицитное место в нуклеусах?

Прививка 07.05, то матки мали вже вилупитись до 20.05. Якщо фізично Ви їх не пошкодили, то матки мають бути повноцінними, але чому вони у Вас на цей термін не повиходили, це питання...

Поделиться сообщением

Только что, Seos сказал:

Прививка 07.05, то матки мали вже вилупитись до 20.05. Якщо фізично Ви їх не пошкодили, то матки мають бути повноцінними, але чому вони у Вас на цей термін не повиходили, це питання...

вот и я о этом, 20.05 клеточки в которых вышли матки были розданы в нуклеусы, а оставшиесе положил назад в воспиталку в клеточках с пчолами, а 21 обнаружил такое...

может причина нарушение температурного режима? тоесть недостаточно сильная воспиталка? я делал 8-10 рамок пчелы струсил на 4 рамки розплода на выходе и туда давал привывочную  рамку, пожже (чарез сутки когда уже начали тянуть маточники) давал рамку открытого розплода

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, valik1986 сказав:

может причина нарушение температурного режима?

Те, що матки не вийшли вчасно може бути саме через поганий обігрів. Вашу виховательку я не назвав би хорошою, але утримати температурний режим вона була здатна.

Поделиться сообщением

і так звертаюсь за порадою, а саме, які ризики будуть у перевезені рамки із засівом (відстань перевезення 150км), в пакетному ящику з бджолою та розплодом на виході, дякую за обєктивну пораду та відповідь.

Поделиться сообщением

Только что, miro сказал:

і так звертаюсь за порадою, а саме, які ризики будуть у перевезені рамки із засівом (відстань перевезення 150км), в пакетному ящику з бджолою та розплодом на виході, дякую за обєктивну пораду та відповідь.

Один мiй знайомий Котилевський вiз рамку з засiвом ,без бджоли  , вiд iншого знайомого Вальчука 

З Хмельницького до Харкова . Поiздом 

Потiм прививки робив з цього засiву ,матки вийшли добрi 

Правда це був Бакфаст 

Поделиться сообщением

15 хвилин тому, Мико сказав:

Один мiй знайомий Котилевський вiз рамку з засiвом ,без бджоли  , вiд iншого знайомого Вальчука 

З Хмельницького до Харкова . Поiздом 

Потiм прививки робив з цього засiву ,матки вийшли добрi 

Правда це був Бакфаст 

та я теж возив і від мене возили, але ось була домовленість поїхати прививатись я ящика для прививки немав, тепер вже маю:), і відмовили зсилаючись на ризики, конкретного я не почув в чому ризик, а от думаю спитати в товариства в чому саме ризик, от така справа.Якщо чесно в мене є в себе до чого прививатись,але завжди хочеться чогось нового:)

Поделиться сообщением

3 минуты назад, miro сказал:

та я теж возив і від мене возили, але ось була домовленість поїхати прививатись я ящика для прививки немав, тепер вже маю:), і відмовили зсилаючись на ризики, конкретного я не почув в чому ризик, а от думаю спитати в товариства в чому саме ризик, от така справа.Якщо чесно в мене є в себе до чого прививатись,але завжди хочеться чогось нового:)

Я рахую що не тільки хочется нового, а це ще добре впливає на місцевий генофонд бджіл умовної породи бджіл. Адже якіб добрі небули бджоли на пасіці, всеж через декілька років потрібно підливать свіжу кров. Тому відстань в км і не стоїть в заваді щоб привитись і вивести маток від перевіреного племматериалу. Як приклад практикується в Європі і це навіть прослідковується в бібріді ( тестових сімей). 

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Ander сказав:

Я рахую що не тільки хочется нового, а це ще добре впливає на місцевий генофонд бджіл умовної породи бджіл. Адже якіб добрі небули бджоли на пасіці, всеж через декілька років потрібно підливать свіжу кров. Тому відстань в км і не стоїть в заваді щоб привитись і вивести маток від перевіреного племматериалу. Як приклад практикується в Європі і це навіть прослідковується в бібріді ( тестових сімей). 

так дайте відповідь ,чи є ризики при перевезені рамки із засівом в пакетному ящику із бджолою та розплодом на виході, щиро дякую

Поделиться сообщением

11 минут назад, miro сказал:

Прививатись та відразу їхати, та привезти рамку засіву, зовсім різні речі. 

Поделиться сообщением

4 минуты назад, miro сказал:

так дайте відповідь ,чи є ризики при перевезені рамки із засівом в пакетному ящику із бджолою та розплодом на виході, щиро дякую

Москалі перевозили засів у пакетах на 2000 км, і казали що норм.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, teplov сказав:

це я обмовився, бо бажання привитись було, але немав ящика для прививки тож запитав ,чи можу купити рамку із засівом, у відповідь почув про ризики в перевезені, я ось міркую і не вталепую які ризики можуть виникнути за вище приведеними мною умовами???:hmm:

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Москалі перевозили засів у пакетах на 2000 км, і казали що норм.

мабуть треба і мені замість пакету з рамками ,москалів:umora:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, miro сказал:

Ну вище Вам відповідь дали без мене. По собі знаю: прививка личинок в стартер - 1 година перекуру і в,йо додому.  А рамку засіву і без бджіл та ящика можна в авто за 1,5 год проїхать 150 км без наслідків :IMHO:.

Поделиться сообщением

Тільки що, Ander сказав:

Ну вище Вам відповідь дали без мене. По собі знаю: прививка личинок в стартер - 1 година перекуру і в,йо додому.  А рамку засіву і без бджіл та ящика можна в авто за 1,5 год проїхать 150 км без наслідків :IMHO:.

та я з бджолами і в ящику перевозити хотів, общем по ходу для себе відповідь я отримав, як бачу товариство не вбачає ризиків, а так можна ситуацію про ризики розцінити,як відмову, дякую за обговорення даного питання, всім успіху в праці та радості в досягненях.:wave:

Поделиться сообщением

Перші матки вийшли з маточників 12.05. На сьогодні зазвичай мали б вже починати червити. Але до сьогоднішнього дня кожен день ішли дощі і матки не мали змоги облетітись.  Як це вплине на якість маток?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Перші матки вийшли з маточників 12.05.

Сегодня видел червление от маток привитых 29,30.04.Так что подождать немного надо.

Поделиться сообщением

5 часов назад, miro сказал:

була домовленість поїхати прививатись я ящика для прививки немав, тепер вже маю:), і відмовили зсилаючись на ризики, конкретного я не почув в чому ризик, 

:IMHO:Мабуть ризик в  тому ,що на рамцi дуже багато яець i може так статися ,  що на ринку маток ,з*явиться багато матерiалу вiд данноi матки .А вона може куплена за великi грощi ,ця материнка i росповсюдження матерiалу за мiзернi грощi (вiд прививки ) не мае сенсу :IMHO:

Поделиться сообщением

11 година тому, Ысч сказав:

Не стал рисковать, смел аккуратно пчел с маточников и обмотал прививочную рамку с запечатанными маточниками клеенкой и поставил обратно в воспиталку.

А чому б не використати "бігуді" хоча б з 20-ти кубових шприців?

Поделиться сообщением

4 часа назад, Мико сказал:

:IMHO:Мабуть ризик в  тому ,що на рамцi дуже багато яець i може так статися ,  що на ринку маток ,з*явиться багато матерiалу вiд данноi матки .А вона може куплена за великi грощi ,ця материнка i росповсюдження матерiалу за мiзернi грощi (вiд прививки ) не мае сенсу :IMHO:

Вірно, :IMHO:не в брову а в  самий глаз:umora: пасічнику-медовику могли б і продати а матководу це те саме, що собі серпом по я..ях.:umora:

Поделиться сообщением

10 часов назад, miro сказал:

а я з бджолами і в ящику перевозити хотів, общем по ходу для себе відповідь я отримав, як бачу товариство не вбачає ризиків, а так можна ситуацію про ризики розцінити,як відмову, дякую за обговорення даного питання, всім успіху в праці та радості в досягненях.:wave:

попробуйте заплатить за рамку и вопрос решиться сам.

10 часов назад, Серж 82 сказал:

Перші матки вийшли з маточників 12.05. На сьогодні зазвичай мали б вже починати червити. Але до сьогоднішнього дня кожен день ішли дощі і матки не мали змоги облетітись.  Як це вплине на якість маток?

Матки могли уже  облететься, подождите пока зачервят.

Поделиться сообщением

10 часов назад, teplov сказал:

Не завжди в сім ї  можна і найти рамку засіва.Можна через ізолятор але це все потребує часуі і різних маніпуляцій.Племінні сім ї і так постійно страдають від постіних  наших втручань.Рамка засіву через 21 день це 2 -3 рамки бджоли .

Поделиться сообщением

20 минут назад, Граніт сказал:

І яка ціна на Вашу думку рамки засіву ?

Поделиться сообщением

1 година тому, Граніт сказав:

в першу чергу запропонував заплатити, тобто купити по ціні пакету без матки, та й відносно коштів я в принципі одразу домовляюсь:dntknw:.

Поделиться сообщением

1 година тому, дочинец сказав:

Цитата

Василь Миколайович скажіть, я візьму до уваги, думаю Ви знаєте, все-таки у вашім регіоні більше відбуваються торги:)

Поделиться сообщением

2 часа назад, дочинец сказал:

Мне известна цена на рамку прививочного материала в Украине  от 300 до 1000 гривен.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти