Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Борис01 сказал:

Шановні матководи, поясніть будьласка, що робити із стартером після його використання? Я так розумію, що об*єднувати а з ким? З вихователькою? В який спосіб?

Если стартер одноразовый ( работал несколько дней 0 его возвращают той семье от которой его брали. Если это был "долгоиграющий стартер" , я бы ему поставил пару рамок печатного расплода и дал плодную матку, если будут признаки наличия пчел трутовок сначала дать пару рамок отрытого расплода, а после его запечатывания дать плодную матку.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Укроп сказал:

Якщо так економити на інвентареві то навіщо і бджолами займатись? Купуйте хочаб китайське, і шприцами не смішіть людей

Я бы с удовольствием купил китайцев но ни у меня ни у моих близких нету банковских карточек, а бегать по селу и просить не комильфо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо так економити на інвентареві то навіщо і бджолами займатись? Купуйте хочаб китайське, і шприцами не смішіть людей
Не має нічого зазорного у використанні шприців. Просто, доступно, не жалко, гігієнічно......

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, dulgerov сказал:

Не має нічого зазорного у використанні шприців. Просто, доступно, не жалко, гігієнічно......

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
 

Воно то так. Тільки навіщо мучитись і щось переробляти? Коли можна один раз купити і забутись. Я як тільки починав матководить то відразу собі купив 500 комплектів нікотовських бігудів, з тримачами і цоколями. І не заморочуюсь із різними шприцами чи ще з чимось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Я як тільки починав матководить то відразу собі купив 500 комплектів нікотовських бігудів, з тримачами і цоколями.

Человек может и купил бы вот только 

В 08.03.2018 в 22:57, Артем7 сказал:

Я бы с удовольствием купил китайцев но ни у меня ни у моих близких нету банковских карточек,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Укроп сказал:

Ви маєте на увазі щоб я подивився Овдієнка і навчився у нього як виводить маток? Так то мені не потрібно, я сам його можу багато чому навчить

Ну   как то украсить вечер не заходя в тему " Гыыы"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Ну   как то украсить вечер не заходя в тему " Гыыы"

Ну у Вас почуття гумору не відбереш. Молодець, так тримати:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Укроп сказав:

Ви маєте на увазі щоб я подивився Овдієнка і навчився у нього як виводить маток? Так то мені не потрібно, я сам його можу багато чому навчить

А заспоримо, що Ви такого виводу маток і не чули, як Овдієнко розкаже.:umora: Правда сьогодні не перше квітня, тому багато народу можуть прийняти рекомендації "відомого" ютуб-блогера за навчальний посібник.;)

Також хочу удосконалити в цьому році вивід  маток для себе та земляків, але ютубер точно не підійде.:umora:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Mihail-ves сказал:

А заспоримо, що Ви такого виводу маток і не чули, як Овдієнко розкаже.:umora: Правда сьогодні не перше квітня, тому багато народу можуть прийняти рекомендації "відомого" ютуб-блогера за навчальний посібник.;)

Також хочу удосконалити в цьому році вивід  маток для себе та земляків, але ютубер точно не підійде.:umora:

В анонсi вечiрнього виступу наголосив  , що саме по вiдео Булатов 100 ,де Iзмайлов ГБ сроводить заняття з початкiвцями  , буде робити поправки i доповнення :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Мико сказал:

В анонсi вечiрнього виступу наголосив  , що саме по вiдео Булатов 100 ,де Iзмайлов ГБ сроводить заняття з початкiвцями  , буде робити поправки i доповнення :hmm:

Якби вже йому хто мозок поправив, і також доповнив. Бо бачу що в людини абсолютно відсутній мозок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Укроп сказав:

Якби вже йому хто мозок поправив, і також доповнив. Бо бачу що в людини абсолютно відсутній мозок

То вже "зоряна хвороба", відчув себе на хвилі популярності - і все, "Галя берега не бачить!":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Сегодня Овдиенко подучит как выводить маток :hmm::dntknw:

А главное кого ? :rofl:

Стрим в 19-00 

 

Было бы смешно если бы не было так грустно...

8 300 подписчиков, если каждый из них повторит руку "МАСТЕРА":crazy: 8 300 пчелосемей на Украине минус...

Остается надеяться, что все они воспринимают это, как юмористический канал:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не будьте такими... Как будто вы боги матководства.

Для начало послушайте, а потом уже давайте конструктивную критику. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воно то так. Тільки навіщо мучитись і щось переробляти? Коли можна один раз купити і забутись. Я як тільки починав матководить то відразу собі купив 500 комплектів нікотовських бігудів, з тримачами і цоколями. І не заморочуюсь із різними шприцами чи ще з чимось

Можливо й так. Але купив так як Ви тільки джентера. Насилу здихався. То бігуді отпадають від мисочки, то кришечка не закривається, то загубиш якусь детальку та шукаєш, то матка в соті несіє, то бджоли личинки повикидали ......т.д., а так ні проблем ні забот. Матки прямо із шприцами реалізую. Не переймаюся. Шприців у кожній аптеці і постійно нові. А китайське від джентера думаю ще гірше по якості виконання.

 

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, dulgerov сказал:

Можливо й так. Але купив так як Ви тільки джентера. Насилу здихався. То бігуді отпадають від мисочки, то кришечка не закривається, то загубиш якусь детальку та шукаєш, то матка в соті несіє, то бджоли личинки повикидали ......т.д., а так ні проблем ні забот. Матки прямо із шприцами реалізую. Не переймаюся. Шприців у кожній аптеці і постійно нові. А китайське від джентера думаю ще гірше по якості виконання.

 

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Я джентером не користуюсь, я користуюсь оригінальним нікотом. Я не наскільки багатий щоб купувати китайську підробку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Укроп сказал:

Воно то так. Тільки навіщо мучитись і щось переробляти? Коли можна один раз купити і забутись. Я як тільки починав матководить то відразу собі купив 500 комплектів нікотовських бігудів, з тримачами і цоколями. І не заморочуюсь із різними шприцами чи ще з чимось

Мисочки як чистите чи воскові використовуєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Сегодня Овдиенко подучит как выводить маток :hmm::dntknw:

А главное кого ? :rofl:

Стрим в 19-00 

 

такого як Овдієнко варта послухати. Він чим займатись ютубом краще хай на свої пасіці порядок навиде.Сьогодні дивився у мене дідок 73рпасічник  додивився до 10м і сказав віключи цього ідіота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, targal сказал:

Мисочки як чистите чи воскові використовуєте

Я б не чистив . 200 гривнiв 1000 штук i навiщо чистити 

Погано що не пiдходять до Джентерських 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я джентером не користуюсь, я користуюсь оригінальним нікотом. Я не наскільки багатий щоб купувати китайську підробку
Джентер був оригінальним

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

Я б не чистив . 200 гривнiв 1000 штук i навiщо чистити 

Погано що не пiдходять до Джентерських 

110шт 200гр  .В тому році так і рішив не чистити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, targal сказал:

Мисочки як чистите чи воскові використовуєте

Мисочки після першого разу використання викидаю, десь був читав за ефективний метод очистки. Але я їх викидаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Не будьте такими... Как будто вы боги матководства.

Для начало послушайте, а потом уже давайте конструктивную критику. :hi:

Конструктивная критикаможет быть только на конструктивные высказывания, а когда разруха в голове и в хозяйстве...  как вообще такое можно смотреть, у меня терпения хватило только на пару минут:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ApisDirect сказал:

Конструктивная критикаможет быть только на конструктивные высказывания, а когда разруха в голове и в хозяйстве...  как вообще такое можно смотреть, у меня терпения хватило только на пару минут:dntknw:

Конструктивная критика - критика, в которой говорится не что плохо, а что и как сделать лучше:hi:
 П.С. Глуп тот пчеловод который думает что все знает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, targal сказал:

110шт 200гр  .В тому році так і рішив не чистити 

В б.у. мисочках с которых вылупились матки, повторный прием личинок на много лучше. Проверенно в течении двух последних сезонов.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, NVN сказал:

В б.у. мисочках с которых вылупились матки, повторный прием личинок на много лучше. Проверенно в течении двух последних сезонов.:az:

Еще многое зависит от способа очистки б.у мисочек:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...